Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

imilii-nie stresuj rodziców:) waikiki-spoko ,to nic takiego:) liczę na kokosa;);P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też zagłosowałam :) Imili ale ty straszysz rodziców hehehe ja dziś dwa razy na spacerku byłam bo mała strasznie sie prostuje i skurcze mnie męczyły a jak spaceruje to przechodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili nie ważne jaki model, ważne, ze nowy ...i ze nokia - jak dla mnie najłatwiejszy telefon w obsłudze :) Kala :) 👄 🌻 Zabusia, dobrze że chociaż masz sposób i spacery są Ci pomocne :) p.s. dziekuje za wszystkie głosiki, te juz oddane i te co będą oddane ;) :P !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny u mnie brzusio rośnie może jutro dowiem się co w nim siedzi a poza tym praca mgr utkneła w martwym punkcie ale muszę wziąść się za siebie i obronić przed narodzinami malucha pozdrawiam Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane moja przyjaciółka została wczoraj mamą :) jupiii dzidzia 2 dni po terminie 3800 i 57cm - córcia Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane babeczki :) pamietacie mnie? :P wreszcie troche odrobiona, komp w miare ok, ja mam taki do d... a moj mezus ciagle zabiera swoj tak wiec ja mam ten gorszy. faceci... ;) jeszcze jestem w dwupaku, al;e to juz was na biezaco bede informowala :) wczoraj pomylam w nowym mieszkaniu a potem zdychalam na karimacie:( podlogi masakra ja umylam a dalej syf, balokony pomylam okna, ale to juz ostatni raz tak chyba bo nie chce sobie czegos wywolac, wole urodzic o czasie niz teraz, tak dla dobra malucha... dzisiaj mi juz palce spuchły i o obraczce moge zapomniec, teraz jeszcze piore dla malego kocyki bo tylko to mi zostalo i rozek... w ogole byłam na zakupach w IKEI ale czaderski ten sklep :) troche rzeczy do domu pokupywalismy ale jeszcze trzeba koldry poduchy i takie tam dupsy :P wiec babeczki w koncu mam z wami kontakt musze ponadrabiac pal licho troche co pisalyscie, no i widze ze jeszcze lipcowki sie \"trzymaja\" jakos ;) ide sobie kawke zrobic i pranie dokonczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Cafka jasne że pamiętamy :) U nas jakoś leci trzeba by tabelke naszą odnowic hehe moze sie coś wrótce zmieni ja juz ledwo żyje nrazie jesli chodzi o opuchlizne to jest ok chociaż faktycznie rece troszke puchną :) mam nadzieje ze mała za dwa tyg bedzie z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze na sekundke, u mnie juz 37,5 tygodnia :) skurczy jako tako nie mam ale od czasu do czasu twardnieje mi brzuch i to chyba jedyny taki objaw, jak bylam na wizycie to szyjka mi sie nie skraca wszystko ok no i maly głowka w doł :) za półtora tygodnia juz ostatnia wizyta o ile wytrwam :) przejrzalam tylko ze juz Imili czop odchodzi do tego skurcze, mozesz wczesniej urodzic tak mysle :) ja tez juz bym chciala tulic małego ale niech sobie tam jeszcze siedzi do poczatku lipca... mamy juz wozek, ale nie skladamy go, w ogole nic nie mamy zlozone bo jak dla mnie to za wczesnie, łozeczko sie bedzie kurzyc wozek tez wiec przy samym koncu czerwca/poczatek lipca porozkładamy i wywietrzymy wozek, mam jedynie wszystko poprane, zaraz wychodze do hurtowni kupie jeszcze kocyk taki zwykly polarowy... u mnie pogoda super, ale jestem juz coraz bardziej zmeczona, a spac moglabym caly czas, nie wiem czy wy tez tak macie ciezarne?:) no Waikiki moglabys do nas ciezarowek dolaczyc :P jak wroce to poczytam reszte bo tak jakos zasypiam nad tym kompem ;) wiec ide sie rozruszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) No waikiki dokladnie wazne ze nowy i że łatwy w obsłudze co dla taty ważne :) Zonqa witaj:) już jutro bedziesz wiedziala co masz w brzuskzu:) Zabusia no to tez spora dziewczynka 3800... Cafka no witamy ponownie:) No ja musialam poskladac lozeczko ze wzgledu na te moje skurcze,czop itp itd bo do lipca raczej nie dotrwam a ze bez meza no a tata pracuje wiec tez niema ciagle czasu zeby u mnie robic to musial zlozyc wczesniej a posciel jak sie ukurzy trudno mam druga zmiane :) wozka nie odbieralam jedynie to dopiero po porodzie:). No to wam dobrze z opuchlizna ja to mam masakre jakas ...obraczki od jakos 27 tc nie nosze bo nie dam rady wlozyc a nogi to mam teraz tak opuchniete ze ledwo w adidasy wchodze bo w klapki to w ogole ta opuchlizna to chyba dodatkowe 5 kg u mnie.. :/ a niemam zadnych nadcisnien zatruc ciazowych itd itp wyniki swietne po prostu urok ciazy zatrzymywanie sie wody :/ Jak dla mnie synek moze sie rodzic i jest rozmiarem gotowy no i od 37 tc ciaza jest donoszona wiec niema sie czym martwic:) dzisiaj w nocy mialam znowu skurcze ale nieregularne co 7,19,16 i 29 minut wiec jeszcze troche...no i potem przeszly eh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili no ja musze chyba teraz zdjąc juz obrączke bo paluchy puchną , my tez mamy łóżeczko złożone i brak tylko wózka ale odbieram w przyszłym tygodniu :) U mnie dość dużo śluzu sie pojawiło ale narazie taki żóltawy hmmm sama nie wiem no mysle ze do 1 lipca powinnam dac rade a twardnienie brzucha Cafka to juz poczatki poczatków oznak hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z zakupów i poszłam w ten upał i znowu mam dość ehhhh... ale za to kupiłam mięciuśki kocyk jednak nie polarowy bo był feee ;) i pajacyka jednego :) Imili no ja Cie doskonale rozumiem że musialas teraz składac bo mężulka nie ma, ale u nas narazie nie ma miejsca zeby składac bo najpierw musimy wywiezc na mieszkanie wszystko co nasze stało i dopiero sie tutaj urzadzimy na miesiac u mojej mamy :) od niej mam tez blizej do szpitala zawsze mnie ktos moze zawiezc jak sie cos zacznie dziac a mojego małzona nie bedzie wiec to jest taki plus... Zabusia ja mam tak jak Imili na 9 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka ;) bardzo chętnie dołącze ale tak za dwa miesiące ;) wtedy wy już bedziecie \"ropakowane\" i mi bedziecie jako doswiadczone mamusie doradzać :P póki co lece do fotografa strzelić sobie fotke do albumu :o magisterskiego oczywiście :D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili noooo to pisała tegoroczna magistrantka - wstyd!!!!!!!!!!!!!!!! :o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to troszke poodpisuje co zdążyłam przeczytać ;) Gagatka ale zazdroszcze wesela, my zostalismy wstepnie zaproszeni 23 pazdziernika ale 2010 :) Yzulka Ty to masz wesolo, ciekawe na co jeszcze wpadnie Twoj synus :) i fajnie ze masz juz prawko i ze jezdzisz:) Imili pokoj sweet :) ja nie mam kosmetykow z nivei, nie kupuje zadnych płynow do kapieli, bo moim zdaniem wystarczy sama woda z mydełkiem oliwka i tyle :) z kosmetykow mam krem z bambino, bepanthen, sudocrem, penaten a jak cos sie bedzie dzialo typu jakas alergia to kupie wtedy, bo z dziecmi to roznie bywa, wiec na sam poczatek dla takiego noworodka to wystarczy a dopiero pozniej zaczne uzywac plyny i takie tam :) Zabusia co do bolu krocza tez czasem mnie boli kosc łonowa ale to tak minimalnie, bardziej mi kregoslup nawala bo ja szczupla jestem wszystko poszlo w brzuch i teraz moj kregoslup musi dzwigac malucha :) Waikiki Ty dzielna kobieto dalas rade z praca :) no i dolaczaj do nas jak najszybciej :D Gagatka moje oznaki ciązy to tylko i wylacznie brak okresu, no i moze troche piersi mialam nabrzmiale jak na okres wlasnie ale moj maz mi caly czas mowil \"e kotek cycki ci urosly\" :D:D a ja do niego ze co on mi tu za glupoty gada :P potem test i juz po nim czeste sikanie, mdlosci brak apetytu i takie tam :) to narazie tyle ide sie wyprysznicowac i zjem jeszcze zupke co na jutro ugotowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki-tak sobie weszłam na listę i wiesz,że masz dzis rocznicę 300 dni po ślubie:D nieźle:) a ta zupa to na jutro,czy dzis;);P ja też tak czasem mam,że niby na jutro ,a jem coś tego samego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Cafka wiem wiem o samej wodzie na tym plynie do kapieli nawet pisze ze od peirwszego miesiaca...ale wlasnie ja biedna musialam kupowac wszystko zeby potem samej nie latac przerabane zycie slomianej wdowy heh:) Kurcze cala noc nie spalam eh :/ mam normalnie dosc bolu tego krocza :/ serio nie moge spac przez to wnocy plus latanie do wc co godzine czasami nawet nie cala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ja mam dzis sadny dzien :) trzymaja kciuki :) narazie sie nie stresuja tak bardzo pewnie mega stres przyjdzie jak wejde w progi szkoły!! Milego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (nie dziękuj!!!!!!!!!!) trzymam kciuki mocnoooooooooooooo ja dzis oprawiam prace i zdaje do dziekanatu wszystko...\" niech sie dzieje wola nieba, z nią sie zawsze zgadzać trzeba\" ;) Kala Tyyy bystrzacho :D patrz, jaką równą rocznicę akurat wypatrzyłas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) gagatka :) trzymam kciuki ;) ja głosuje na małpiszonka ;P i podsyłam tez znajomych do glosowania :) chyba sobie \"coś \" przeziębiłam...jak robie siusiu to boli-tj. chce zrobić a nie mogę....ale tak jest jak się w biodrówkach chodzi....pfff jutro jadę z małżem na dzień Reymonta (piknik taki) .....jako ze mam prawko i jeżdżę sama to pewnie mój mąż jutro w końcu się pifffka napije...chyba ze nas przygarną na nocke. ale już wam mało zostało(Zabusia imili i cafka) ...kati potem chyba następna w kolejce i zonqa :) dziewczyny po porodzie polecam płyn lactacyd-jest naprawde super..tylko za jakiś zcas jak będzicie mogł się "tam: dotknąc no a potem będziemy dopingowac waikiki kale i gagatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jutro 20 i mam rocznice slubu i jednocześnie ide na przyjecie weselne do kuzynki meza :) mąż jest swiadkiem. jak ten czas szybko plynie. Bartus skończył już 4 miesiące :) cafka jak mozesz wyslac mi dwa zdjecia ze slubu do naszego albumu czekamy na ciebie tylko. aha i do kati napisz mi jeszcze tylko date slubu bo zdjecia bede w albumie wedlug daty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i tak sobie mysle dlaczego ja nie mam was wszytskich na nk pisac mi tu szybko jak mam was poszukac na nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka trzymam kciki :) koniecznie daj znac potem Ja miałam kiepski dzien boł brzucha jak na @ i do tego skurcze ale wszystko rano przeszło a do tego ten sam ból krocza co Imili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie :) Gagatka daj znac co i jak:D trzymamy z malym mocno kciukiiiiiii:) Yzulka zgadzam sie z Toba lactacyd jest swietny ja uzywam cały czas po innych dostaje uczulenia a po tym czuje swiezosc i jest ok:D Wy się tu piknikujecie weseliscie itp itd a ja zdycham dzisiaj hehe... Jezuuuuuuuuuu czuje sie dzisiaj masakrycznie na dworze niema czym oddychac :/ wrocilam wczesniej z targu dzisiaj bo nie dalam rady :/ nogi to dzisiaj od tej pogody totalnie wygladaja jak jakies balony w ogole brak powietrza do oddychania:/ ide sie zdrzemnac bo umre dzisiaj ehhe..nie dosc ze noc nieprzespana to jeszcze ta pogoda:/ Normalnie nastepne dziecko jak bedzie kiedys to na zime:) ja juz nie chce latem chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili popieram ja tez ide do wyrka brzuch mi sie napina i znowu te skurcze i boli jak na @ do tego tchu mi brak leze u rodziców bo przynajmniej brat jest w domu to jakby co nie jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyneczki :) Już jestem znów z Wami :) Nie było mnie kupę czasu, no ale tak wyszło :) Gagatko - ja również 3mam kciuki :) Dziewczynki, ale macie już blisko do rozwiązania :) Super i ... aż niemożliwe że ten czas tak szybko pędzi :) Yzulka, my już zaliczyliśmy w Tomkiem grilla, na którym pozwolił sobie na piwko i ja musiałam wracać i dowieźć nas szczęśliwie do domku :) Yzulka cytuję Twoje zdanie z poprzedniej wypowiedzi \"ale już wam mało zostało(Zabusia imili i cafka) ...kati potem chyba następna w kolejce i zonqa\" i proponuję dopisać \" i darianka\" :D Tyle że Darianka ma termin na 4 lutego 2010 :) Jestem w 8 tygodniu ciąży i wiem już od jakiegoś czasu, od Dnia Dziecka :) Wtedy zrobiłam sobie test ale to w sumie tylko pro forma była, bo ja to czułam :) A nie chwaliłam się bo było przez pewien czas nieciekawie, zrobił mi się krwiak, troszkę pokrwawiłam, musiałam leżeć a ciąża była zagrożona. Teraz jest już lepiej, mam nadzieję, że wszystko będzie ok :) Chociaż do pracy nie chodzę, mam zwolnienie i mam się oszczędzać. W każdym razie na USG miałam już okazję zobaczyć maluszka z bijącym serduszkiem :) I razem z Tomkiem 3mamy za dzidzię kciuki żeby się rozwijała prawidłowo no i żebyśmy dotrwali do tego 4 lutego :) No to tyle jeśli chodzi o wieści na temat - co się działo z Darianką :D Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×