Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

co tu tak pusto znowu? rozmawialismy wczoraj o slubie z Moim Kochaniem i zdecydowalismy nie robic jakiegos wystrzalowego wesela tylko takie przyjecie w jeden dzien a w nastepny w ramach poprawin isc gdzies jeszcze z najblizszymi znajomymi:) mamay super paczke zgrana i sie razem zawsze swietnie bawimy:) a kolezanka obiecala ze mi zrobi wieczor panienski albo kilka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że się tak dogadujecie w kwestii wielkości wesela :) Ja chyba też bym takie wolała... ale muj skarbek jest wieeelkim fanem wieeelkich imprez :P i najchętniej to by wynajął na tę okoliczność stadion olimpijski :D Coż... ostatecznie wesele raz w życiu się przytrafia ;) Mona - jak robicie małą imprezę to zaproście koniecznie dużo młodych osób :) ostatnio byłam na takim przyjeciu 30-osobowym i bez młodzieży to by tam strasznie drętwo było :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie sie podzialay dziewczyny ktore jeszcze nic nie planowaly tylko sobie marzyly? jestem ciekawa co u Was mam nadzieje ze nie zrezygnowalyscie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te dziewczyny sobie własny topik założyły :) Coś o pannach oczekujących chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal tu jestem i siedzę sobie cichutko :) Sala zarezerwowana i czekam aż będzie roczek do ślubu to zacznę załatwiać powoli resztę. Najpierw zespół - nawet nie wiecie jaki to dla mnie problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My reszte i na ostatni guzik tez zalatwimy na nastepny rok...jak pojedziemy do polski...teraz tylko rozmawiam wstepnie z kamerzysta i zespolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie teraz mniej boje tego zalatwiania :) nawet dzis o tym myslalam i jestem przekonana ze damy rade wszystko zalatwic na czas nawet pare miesiecy wczesniej i nawet upatrzylam miejsce gdzie mozna zrobic male wesele i mysle ze nie bedzie zajete bo tam raczej wesel nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczkaaa
My nie robimy poprawin, poprostu taka tradycja jest w naszej rodzince ze wesele i do domku ;P a w ramach poprawin popijawa z rodzicami i tesciami oraz rodzeństwem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczkaaaa
napewno nie bedzie sztywno znając moich rodziców i rodzeństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo bedzie u nas...poprawiny w domku z najblizsza rodzine...w sumie u nas tez sa tradycje z poprawinami ale mlodzi s abardzo wtedy zmeczeni..i ja bym napewno tez bylam..wydaje mi sie ze 1 dzien wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drogowiec
A ja mam termin na 2018rok. Mysle z wyprzedzeniem bo nie wiadomo co bedzie z sala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drogowiec
Zapomnialem dodac ze ten czas wykorzystam na znalezienie zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drogowiec
Moze gdzies przy drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na 2008, na kwiecień. na razie ustaliliśmy to, ale nie mówiliśmy jeszcze rodzicom , nie mamy sali, ani kościoła. Nic. Nie wiemy od czego zacząć. Szczerze mówiąc \"sram w gacie\". Stąd znalazłam się na tym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny my tez planujemy slub w 2008 roku :) niestety nie mialam jeszcze czasu na przeczytanie wszystkich Waszych postow, ale obiecuje nadrobic. Mam nadzieje ze wytrwammy tutaj razem do tej upragnionej daty i bedziemy sie dzielic radoscia z przygotowan :) Pozdrawiam WAs wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczkaaa
Witamy chlebem i solą ;) Nescafe mam podobne odczucia co do przygotowań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe my tez planujemy slub na kwiecien:) damy sobie wszystkie rade:) mam pytanie jesli sie ktoras z Was orientuje ile by kosztowal fotograf tak mnie wiecej za zdjecia w kosciele i sesje w plenerze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na 2080 jest już ktoś
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj facet jets troche , jakby to powiedziec...nieuporządkowany...Przygotowania spadają na mnie...W przeciągu następnych dwóch tygodni zamierzam opracować listę gości...tzn. zmuścic go żeby współpracował. Od tego zacznę...ale co dalej???? Ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz mamy liste gosci taka mniej wiecej w kazdej chwili mozna cos dodac lub odjac:P mysle ze na poaczatku najlepiej sie rozejrzec za salami i opracowac jakis kosztorys chociaz wstepny... Moj Facet powiedzial dzis ze ma jakiegos znajomego ktory mu powiedzieal ze jesli bedzie problem z orkiestrą to on moze kogos zalatwic po znajomosci:) a moja kuzynka ma znajomego fotografa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczkaaa
Za zdjęcia w kościele biora ok 200 zł a plener to już zalezy, moja siostra cioteczna płaciła 1000 zł za plener.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak dziewczyny co robicie? za pare dni rok akademicki a mi sie nic nie chce.... zazdroszcze bardzo bardzo tym z Was ktore mieszkaja ze swoimi facetami bo tez bym bardzo chciala i tak tesknie jak jestesmy osobno, ale nie mamay swojego mieszkania a z rodzicami to wiecie.... Zreszta rodzice mojego faceta nie chca slyszec nawet o mieszkaniu razem przed slubem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczkaaa
ehhh Mona jak ja Cię rozumiem :( na uczelnię też mi się niechce wracać, też mieszkamy osobno i mam wrażenie że szara codzienność wraca coraz bardziej... pewnie od poniedziałku się zdołuję strasznie ;) a ten czas jakby stał w miejscu ciągle daleko ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×