Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

mnie sie suknia podoba jest śliczna i nawet troszke podobną bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonqa
no to tak facet zdziwil sie wogole na pytanie jakie zadalam wam wczesniej i tak jak myslalam placi sie jak za goscia moze 50%- to zalezy od wlascicieli sali ale prawdopodobnie we wtorek podpiszemy umowe ja bede miec 5 osob za 2500 ale to na 85 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonqa
na co szczegolnie zwrocic uwage przy podpisywaniu umowy z zespolem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Kto zamawia 2. Na kiedy 3. Konkretne godziny (o ile są znane duuużo wcześniej), a w celu uniknięcia poźniejszych nieporozumień na pewno godzina zakończenia (najczęściej w przypadku mojej kapeli jedynie umowna...i tak zawsze gramy dłużej) 4. Możliwie precyzyjnie miejsce wesela, zwłaszcza jeśli odbywa sie w miejscu nieznanym zespołowi 5. Oczywiście umówiona kwota i to ze wszystkimi składnikami (transport np), głownie mam na mysli czy z poprawinami, czy bez, a jeśli \"z\" to jak liczone sa poprawiny 6. Jeśli planowane sa poprawiny, to w wypadku kapeli dojeżdżajacej z daleka warto uściślić, kto i gdzie zapewnia miejsce do przytulenia głowy dla kapeli. Mysle ze to napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonqa
dzieki u nas nie planujemy poprawin z kapela:) dziekuje za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leosia sukienka bardzo ladna taka delikatna tylko ja na przyklad nie chce bialej:P co do zespolu to ciesze sie ze mam juz to z glowy bo to bylo obok szukania sali najbardziej wyczerpujące:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalezlismy dzis nasza sale....:):):) jutro jedziemy podpisac umowe......orkiestra jest ta co chcielismy bo gra tylko dla tego goscinca:) ale sie ciesze:) poraz pierwszy widzialam mojego faceta tak zadowolonego:) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, a ja się dowiedzialam, ze zespol ktory mi sie podoba może nie mieć wolnego terminu. Buuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy tez czasami sie czujecie zmeczone tym calym zamieszaniem i zalatwianiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabel1982 ja też wskoczyłam na to forum króre podałaś tylko mały ruch tam jest :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( buu gdzie ten moj sie podziewa czekam i czekam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZABUSIA WIEM ze jestes na tym forum.... NIESTETY NARAZIE NIE MA CO PISAC bo jestesmy tylko we 2 kto sie jeszcze dolaczy. Po za tym na inne tematy tez mozna milo pogadac na tym forum,sa przyjazni ludzi, pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) jak mija weekend? dla moje faceta jak juz nastanie niedziela to oznaka ze weekend sie konczy:P zajrzalam na tamto forum ale tu u nas jest chyba lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam tamto forum i jest troche bardziej profesjonalne i bardziej rzeczowe informacje posiada jest spoko bedze zaglądać tu i tam pozdrawiam i zachęcam wszystkie Panny Młode 2008 aby tam tez zajrzały 🌻 :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ide na basen:P na 17:P napiszcie mi jakie macie relacji z tesciami i czy rozmawiacie z nimi juz o slubie cos czy to jeszcze za wczesnie? ja mam nawet dobra tylko tesc cos sie czepia ostatnio ze same drogie rzeczy zamawiamy i w ogole.. nie wiem czy sala za 125 zl od osoby zespol za 2000 i fotograf za 700 zl to drogo... jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) my poszlismy z grubej rury:) i mamy i sale i zespół i kamerzyste i fotografa:) ja na dzien dzisiejszy place za osobe-standartowe menu- 120 zł..(ale w umowie jest zaznaczone ze cena moze ulec zmianie zgodnie z GUS- minus jest taki ze raczej an pewno wzrosna bo podobno ma wzrosnac podatek w gastronomii z 7 na 22%) za zespol okolo 1900zł. kamerzysta- zwykly film 800zł super jakosc i bajery 1400zł fotograf- od zdjecia od 35-45zł zalezy gdzie..... a sala...hmmmm...wg mnie bajeczna:) buzka i spadam dalej do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ciesze sie ze tak duzo Wam sie udalo zalatwic:) ja chyba tez mieszcze sie w normie jezeli chodzi o ceny prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mona mysle ze tak:) u nas jest sala-zadna rewelacja i juz na osobe w tym roku chca 130zł...a widzialam dwuosobowa orkiestre za 3tys..... sale wybralismy jednak ta: www.foryou.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Moi Tescie troszke zadaja dziwne pytania czy musimy to wszystko miec (fotograf i kamerzysta) i robic wesele az na 100 osob? No jasne, ze tak. Sami sobie placimy, wiec moga sobie pomarudzic. Troche sie denrwuje, ale...siedze cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu zdjątka mojej sali: http://img223.imageshack.us/img223/5157/allegro001pa3.jpg To jest sala taneczna, gdzie jak widać właściciele trzymają auta. Widzicie tę kulę u góry :)? http://img226.imageshack.us/img226/1871/allegro004ou5.jpg A to jest sala konsumpcyjna. Jak widać sala składa się z trzech części podzielonych kotarami, które spokojnie można rozsunąć i zsunąć. Właśnie zamawiamy zespół. O ten: www.amigos.hg.pl Zastanawiam się nad dekoracją sali. Myślałam o balonach różowych i bordowych, a moja mam wymyśliła, żeby na tych kotarach poumieszczać motylki z bibuły. :) Marzy mi się też taki \"eksplodujący\" balon z Allegro. http://allegro.pl/item164568022_balon_strzelajacy_na_wesele_pompka_gratis_balony.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez siedzie cicho:P szczerze to wlasnie mi sie osobiscie nie podobaja takie balony w kolorach bialym i bordowym ale to tylko moje zdanie, bo to mi sie kojarzy z taka wiejska remizą bo zawsze jak bylam na weslu w takim miejscu to tak bylo... najlepsza jest prostota i elegancja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAWET CIEKAWY POM,YSL Z TYM BALONEM, JAK MYSLICIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę wam że macie tak tanio. Ja płacę 140 zł za osobę (standardowe menu a sala ładna ale żaden wypas), kapela 2500-3000 a ponoć w 2008 ma przekroczyć 3000 zł (grają w 5 osób), kamerzysta 1300 zł i to znajomy - cena po znajomości z dużym rabatem :-( Nie wiem dlaczego u mnie w mieście jest tak drogo. Mam wrażenie że już w Warszawie jest taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez bedziemy placic za osobe 140. Zespol tak jak napisalam bierze 135 zl za godzine. Kamerzysta 1000 zl A fotograf rowniez 1000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_ --> nie otwieraja mi sie te zdjecia:((nie wiem czemu:( anetka-->mysle ze im wieksze miasto--tym wieksza konkurencja--tym mniejsze ceny male miasto--mniejsza konkurencja--drozsze ceny:) moja sala i zespoł to: www.foryou.com.pl standartowy wystroj to ubrasne krzesla jak na zdjeciach i balony-te zielone i biale girlandy:) podloga w sali do tanczenia podswietlnana:)full wypas serwis:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×