Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gość zonqa
dziewczyny czy macie namiary na stronki z suwaczkami zareczynowymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Tak u nas tez tak drogo.Ceny prawie jak z Warszawy. www.waszslub.pl - tu znajdziesz suwaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_mona_ nie mierzyłam... narazie się rozglądam, żeby później dokładnie wiedziec czego szukam :) Z resztą nie wiem czy zakup na allegro to dobry pomysł. Suknia która mi się spodoba będzie w drugim końcu Polski, sam dojazd kosztowałby sporo, a na dodatek niech się okaże że źle lerzy to już wogóle porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonqa
ja mieszkam jakies 25 km od warszawy i znalesc fajna sale w zadawalajacej cenie to mordega ale szukamy zawziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mieszkam w sosnowcu i tez nie jest wesoło bo albo beznadziejna sala albo ceny 140zł od osoby minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonqa
u mnie to jest od ok 150 wzwyz ale mamy nadzieje ze znajdziemy taniej i sala nam bedzie sie podobac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w rzeszowie i na allegro zawsze szukam czego z podkarpackiego, zeby w razie czego pojechac... ale chyba kupie cos w salonie jesienia jak beda wyprzedaze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie jest
od 80zł na osobe z tego co widziałam tylko alkohol we własnym zakresie. Sala fantastyczna, jedzonko tez. dziwią mnie te ceny, o których piszecie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny sa przerozne z tego co widzialam, zalezy od dań i od klasy lokalu mysle ze tak do 130 zl to dobra cena....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczyny:) ceny w lokalach sa rzeczywiscie rozne przewaznie nie ma w nich wliczonego alkkoholu i ciasta... mam pytanie: jak zamawialyscie u ksiedza termin slubu to nie mowil ze to za wczesnie? oczywiscie niech odpowiedza te ktore juz to zrobily:) i juz wtedy sie daje to slynne \"co laska\" czy jakos pozniej? milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka dziewczyny:) ja jestem po burzliwym bardzo burzliwym wekendzie i poszukiwaniu sali.... skonczylo sie na mega klotni hehe i facet osiagbal to co chcial:\"zalatwiaj sobie sama\" ogladalismy pare sal....ceny sa naprawde rozne od 98zł (masa jedzenia+ciasto+tort-bez napoi) do 130zł( z napojami bez ciast). dzis mam pierwszy dzien urlopu:)) szkoda ze w tak glupiej atmosferze w domu:(i jeszcze mi sie samochod zepsul....no ale trudno jakos damy rade:) trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci czasem tak maja:P ale to przechodzi i znow wszystko jest ok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonqa
u mnie jak ksiadz chodzil to powiedzial ze najwczesniej mamy sie zglosic w polowie maja a slub planujemy na czerwiec 2008 wiec co do ksiedza to chyba raczej nie ma co sie spieszyc a o kasie niegadalam z nim jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonqa
co do sali to narazie szukamy w necie i rozgladamy sie po okolicy a ogladac planujemy pod koniec lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaś_miauczyński
TĘPE CIPY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonqa -->sala super!! kurde u nas takich ladnych nie ma:( no ale coz....jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonqa
dziewczyny nas ta sala tez powalila ale to jest narazie tylko jedna ktora nas zachwycila duzo jest ladnych ale ktore nie maja tego czegos wiec poki co zobaczymy jaki tu sa ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahhahahah
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzis chyba zly dzien a mianowicie moj tesc powiedzial mi ze chyba przesadzamy z tym slubem bo dosc ze wybralismy taka droga sale (135 zl) to jeszcze chcemy orkiestre za 2000 :/ a tak naprawde to nigdzie nie zanlezlismy tanszej... do tej pory w ogole sie nie interesowal a teraz narzeka ze sie mu nie podoba, i do tego o pieniadzach w ogole nie chce rozmawiac... jesli my mamy za to placici wszystko sami organizowac to chyba mozemy wybrac to co chcemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×