Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gość Dopisujemy nowe koleżanki
Witamy na naszej liście: myaa987, bzyku26, czipsika, haboka, hejkakohejka, M_I_S_I_A, night elfa, Wiki25, Sweetness i Wredne to jakieś :-) NASZE ŚLUBY 2008 kasiatko1983-11-14 ..................13.10.2007 leosity...................................29.12.2007 Bedzie mamusia!!! Anahita...................................02.02.2008 _mona_..................................29.03.2008 slubna....................................29.03.2008 myaa987.................................19.04.2008 Myszoreq.................................26.04.2008 Babitek....................................26.04.2008 Sabine..................................kwiecień 2008 Take1911.................................10.05.2008 to ja chyba też.........................10.05.2008 Agaelb774................................24.05.2008 Malutka_81 ..............................7.06.2008 spa_cja ...................................7.06.2008 cafka.......................................7.06.2008 Magdziapek ..............................7.06.2008 Lavera.....................................7.06.2008 bzyku26...................................7.06.2008 zonqa.....................................14.06.2008 kati24.....................................21.06.2008 Głupolek...................................21.06.2008 czipsik.....................................21.06.2008 Nektarynka87...........................28.06.2008 Ola26..................................czerwiec 2008 Gosiaczek 86.............................5.07.2008 night elf...................................5.07.2008 Wredne to jakieś.......................12.07.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982.............................19.07.2008 Sylka 82..................................19.07.2008 nusiaa....................................26.07.2008 Neeeaaa23...............................26.07.2008 Sweetness................................26.07.2008 amaalka...................................08.08.2008 kodiia 2507...............................9.08.2008 M-I-S-I-A...................................9.08.2008 hejkakohejka............................14.08.2008 Belleteyn_...............................16.08.2008 Magnolia_81.............................16.08.2008 Zareczona...............................16.08.2008 zabulka123456 .........................16.08.2008 ines.ka...................................16.08.2008 Gabilisk...................................16.08.2008 Asiap65...................................16.08.2008 Dunia83..................................23.08.2008 Zabka82................................sierpień 2008 mimi.......................................06.09.2008 anetka....................................13.09.2008 aaaaaaaaaaaaaagusia ................20.09.2008 Inka_19...................................23.09.2008 haboka....................................27.09.2008 Wiki25....................................04.10.2008 Doriks....................................18.10.2008 Oleczkaaa...............................18.10.2008 aniap_p...................................18.10.2008 Imili86..............................październik 2008 Jest nas już: 56 !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moją rówieśnicę - Sweetness 🌻 wkońcu nie jestem najmłodsza :-) no i wesele ja też mam w lipcu :-) a skąd jesteś?? Oj dziewczynki byłam dziś w tym salonie co wam pokazywałam te kiecuszki no i te dwie co najbardziej mi się podobały kosztują 2900 :-( to dla mnie za dużo więc szukam czegoś innego :-( Dzosiaj wieczorem wyjeżdzam z moim Miśkiem na wieś wrócę w niedziele! Trzeba odpocząć po sesji trochę pobyć razem bo wokół tyle się dzieje....a czasu dla nas tak jakby za mało :-( na pierwszą piosenkę ja mam adę biedrzyńską \"gdzie Ty takm Ja\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gosiaczek:) na codzień mieszkam w Warszawie, tu pracuję i tu studiuję, tak samo mój Arti:) ojejciu, to chyba jestesmy tu czyms niezwyklym-takie młode i juz ślub:D ale..z drugiej strony moj facet ma 28 wiec raczej najwyzsza pora, jestesmy przeciez razem juz 3,5 roku i na prawdę przezylismy juz wiele razem, gorzej być nie może;) siedzę właśnie w pracy i cholernie się dziś nudzę i w ogóle mam taki \"tumiwisizm\" ogólny:D jeszcze 2 godzinki i mykam domciu..sprzątanie, gotowanie i relaksik..bo juz po sesji:D ihaaa! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jeszcz więcej wspólnego bo ja też jestem z wawy :-) a My jesteśmy razem 4 latka :-) czyli podobnie!! Ja wiem czy to jest młodo?? w dniu ślubu będę mieć 22 lata a poza tym to jeszcze 20 lat temu byłabym już stara :-) moim zdaniem tak jest ok - chcę mieć dzieci będąc młoda a nie jako babcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, to możemy sobie urządzić razem wieczór panieński :D:D:D to też mi trochę po główce chodzi;) kurcze..wszystko fajnie tylko wszystko od cholery kosztuje, to jest najgorzej przygnębiające:/ miejmy nadzieję, że choć troszkę się to zwróci, mojej koleżance zwróciło się w jakichś 80% więc nawet spoko:) a co do dzieci to o nie, jeszcze na nie nie pora przynajmniej u nas.. najpierw chcemy zarobić kupę forsy a potem mieć tylko jedno dziecko:D bo jak tak obserwuję, to nie wiem czy bym sobie dała radę z dwójką rozrabiaków....;) ale to juz jak będę miała malutki domek z tarasem i ogrodem:D takie marzenia różowe mam :] zresztą póki co.... mężem się musze nacieszyć porządnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mówię od razu!! My planujemy 2 lata po ślubie dziecko!!a w przyszłości jeszcze dwójkę!razem troje :-) co do wieczoru panieńskiego to ja z niego rezygnuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Mam chwilke wiec postanowilam zajrzec do was. Wlasnie niedawno wrocilismy z sklepu.Jestem juz troszeczke spakowana :)Ale jeszcze nie wiemy kiedy dokladnie pojedziemy :( Sweetness witaj :) Pierwszy taniec ...Kindla -Z kims takim jak Ty , Kindla-Tylko Ty T.Grelewicz -Zawsze bede kochal cie . Ale lista sie rozrosla :) Gosiaczek .....Milego wypadu na wsi Tobie i Twojemu Miskowi zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja ostanio jestem zapracowana. :) witam nowo przybyle :) dziewczyny ale zrobilyscie mi niespodzianke pisze tu do zabki i cafki super fotki obiecuje ze wam wysle swoje jak znajde troche czasu. u mnie na razie praca praca i szkolenia :9 nawt z moim miskiem juz tak czesto sie nie widuje :( pozdrawiam was i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witajcie . Ja dzisiaj ostatni dzien do pracy ...jutro sobie wzielam wolne ...chce na spokojnie wszystko zrobic.Ale ostatnie dni sie ciagna .....Moze byc ze jutro w nocy juz pojedziemy ....nie wiem kiedy maz ma isc ostatni dzien do pracy....mam nadzieje ze dzis juz bedzie wiedzial. U nas wszystko dobrze .Tylko ta pogoda mnie dobija zimno,pochmurnie :( ale w Polsce cieplo i z tego bardzo sie ciesze ,mam nadzieje ze nadal bedzie cieplo. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc dziewczyny wpadlam sie przwitac :) rybnik mam zl wiesc dla ciebie u nas pogoda sie popsula i jest zimno i deszczowo ostatnio z przeblyskami slonca :( wiec spakuj tez cos cieplejszego. ale atmosfra w domu jak przyjedziesz bedzie za to goraca :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierścionki
ja mam też na 2008 czerwiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki :) ja tylko na chwilke nawet nie zdazylam wszystkiego poczytać... pogoda do bani wiatr feee :o no ja wciąż czekam na reszte fotek :> a tak w ogóle to witam nowe dziewczyny 🖐️ :) fajnie ze nasze grono sie rozrasta ;) ja jutro znowu jade w sprawie zespołu, jak teraz nie wypali to juz nie wiem. pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u nas tam gdzie mieszkamy jest cieplo wiec z tego ciesze. Niestety cos nas zlapalo boli nas gardlo,kaszel itp.juttro jeszcze mamy termin do lekarza :( Pozdrawiam I uCIEKAM do lozka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, dziś na pewno nie będzie nikogo przede mną. Nie mogę spać i odświeżam wiedzę. Pozdrowionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_ to powodzenia w odswiezaniu wiedzy. Ja wlasnie wstalam i zbieram sie do pracy. Ale pociesza mnie fakt, ze juz weekend. My planujemy zaszalec jak male dzieci i pojsc na karuzele i pobuszowac po festynie. A co??? Nikt nie powiedzial, ze karuzele sa tylko dla dzieci. Milego dzionka i trzymam kciuki za egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Ja czekam na meza ,ktory powie mi czy jedziemy dzis czy dopiero jutro do Polski i pozniej zmykamy do lekarza :( bo w nocy mialam goraczke . 3mam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) belleteyn trzyma kciuki powodzenia :) no jeszcze tylko dzis do pracy i jutro wolne :) tylko zeby pogoda byla w weekend to by sie gdzies pojechalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn trzymam kciuki mocno mocno:) na pewno wszystko pójdzie dobrze Witam nowe koleżanki:) Mam dziś wolne i mam zamiar poreperować swój wygląd. :) Może solarium, maseczka, phi i leniuchowanie nareszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pewnie bede musiala przelozyc obrone na wrzesien .... bo moja cudowna pani promotor nie moze sie zabrac do przeczytania pracy i jej zatwierdzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tutaj dzis po raz ostatni DZIS WYJEZDZAMY :) odezwe sie po urlopie.Kazda z was osobno sciskam i pozdrawiam 3majcie sie. HURRAAAAA :):):) JESTEM W POLSCE :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha czyzbym była dzis pierwsza??? :) Na nic nie mam czasu w poniedziałek obrona a ja właśnie zasiadłam żeby jeszcze troszke sobie powtórzyć i poczytac moją prace hmmm no powiem że mam stres :) :) :) W sprawach ślubnych pomału ruszamy dalej myśleliśmy nad tym żeby nauki przerobić sobie zimą są wtedy mniejsze kolejki do poradni, i protokół też sobie wcześniej podpiszemy. Nasz kumpel protokół rok wcześniej podpisał :) W listopadzie w Sosnowcu sa targi ślubne więc podskoczymy i zobaczym co tam bedzie na 2008 rok :) Tak wogóle przenosimy sie właśnie do Sosnowca ok 15 lipca i bedziemy szukac pracy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wszystkim. Ja po egzaminie - będzie bidnie, test był kosmiczny, wyniki w pn. Właśnie jestem w trakcie przeprowadzki i przed złożeniem kompa postanowiłam napisać posta. Jakiś czas nie będę miała dostępu do neta. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×