Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

a dzis ja jestem pierwsza o dziwo wstalam Wczoraj byla mala nasiadowka z bratem ciotecznym mojego nionia ktory przyjechal ze swoja rodzinka z belgi i troszke poszlo alko. z moja obrona to jeszcze do konca nie wiadomo i to mnie wkurza pozyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny musze nadrobic co pisalyscie, bo przyznam sie ze tak powierzchownie przeczytalam ostatnia stronke ;) Rybnik ja tez chora i chyba juz na oskrzela mi przeszło wiec tez zamawiam wizyte! Zabusia w sosnowcu? a gdzie dokladnie sa te targi bo z katowic to bliziutko :) moze sie spotkamy? :D nie wiedzialam wiec chyba tez sie wybierzemy! mykam teraz bede pozniej i poczytam wszystkie wpisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu sama jestem ;) dziewczyny a gdzie wasze fotki apel do tych od których nie dostałam! :( lista ślubna jest coraz dłuższa dziewczyn przybywa :) co do przygotowan mamy wodzireja po znajomosci wiec nie moze dac plamy ;) i fotografa. halo halo???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ CAFKA TE TARGI MAJĄ BYĆ CHYBA NA SALI SPORTOWEJ NA ZAGÓRZU TAM GDZIE ZWYKLE ALE TROCHE CZASU JESZCZE DO NICH WIĘC JAK BEDE WIEDZIEĆ COŚ WIĘCEJ NAPISZE NAPEWNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Właśnie wróciłam z weekendu :-) muszę się pochwalić, że chyba nareszcie znalazłam fotografa i kamerzystę :-) z Radomia :-) cena super i filmiki też jeszcze muszę zdjęcia obejrzeć :-) balleteyn i rybnik -mam nadzieję, że szybko się odezwiecie do nas!!!! suknie ślubną chyba poczekam do stycznia na wypżedaże i wtedy coś kupię!! cafka i dziewczyny z okolic śląska jak u was chodzą ceny sukien?? Bo podobno u Was dużo taniej!!Gdyby się okazało ze 300 zł taniej nawet to opłaca mi się do Was wybrać :-) Jeszcze tylko napiszę, że mam dość mojej teściowej i kurczę moja noga tam więcej nie postanie, a przynajmniej będę tam jeździć jak najrzadziej!!! buziaczki na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Już prawie po weekendzie:( Gosiaczek świetnie Cię rozumiem. Mi wszyscy znajomi gadali jakich to będę miała fajnych teściów. Okazało się, że niekoniecznie:( Wczoraj byliśmy na weselu M. kuzynki i miałam przyjemność wątpliwą tam być. Niestety teść nie zatańczył ze mną, nikt do mnie nie odzywał się. Jedynie brat M. jest super i mam z nim dobry kontakt. Najfajniejsze jest to, że też już nieraz nie dwa obiecywałam sobie, że nie będę się tym zadręczać, ale... M. jest cudowny i kocham go, ale jego rodziny nie znoszę, aczkolwiek zawsze po czymś takim sobie myślę, że to się zmieni. Koszmar. Oni wszystko robią na pokaz, M. się tego oduczył, ale pod ich presją czasami daje się złamać. Boszzz skąd biorą się tacy ludzie. Nie wybawiłam się niestety, atmosfera ciężka, pokazówa od A do Z. A tak poza tym to super, cały weekend spędziliśmy razem. Jutro niestety czas do pracy. Pozdrawiam wszystkie dziewczynki papa:) PS. trochę się naużalałam fuj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek 🖐️ powiem Ci szczerze ze ja sie za sukniami jeszcze nie rozglądałam wiec trudno mi powiedziec jakie ceny, ale zapraszamy na śląsk :) co do teściowej ja tez mam rozne przeboje, tylko mój M. jest bardzo wrazliwym Mężczyzną :) naprawde to cenie w Nim!! i On bardzo chce zebym ja miała dobre relacje z nią ale czasami sie poprostu nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Was bardzo, ze Was tak zaniedbuje, ale weekend byl tak napiety, ze nawet nie zorientowalam sie, ze juz dobiegl konca. Poprosze Wasze maile, bo fotki zapisalam w folderze, a maile skasowalam. Ze mnie to taki roztrzepaniec. Prawde powiedziawszy to wesele zbliza sie wielkimi krokami. Az samej mi sie nie chce wierzyc, ze to za ok rok. Wam tez tak szybko czas leci??? Makam spajkac, bo jutro ciezki dzien w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny :) co ja widze zebralo wam sie na pisanie wieczorem:) ja tez weekend spedzilam z moim miskiem jutro do pracy znowu caly tydzien na popoludniu juz drugi pod rzad :( oby szybko minelo 5 dni. dobranoc do jutro zmykam do lozeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ojejku no chyba po raz pierwszy jestem tutaj najwcześniej :-) Zabka - no ja też niecierpię rodziny M, z jego siostrą jeszcze jako tako da się dogadać ale reszta o jest horror :-( No ale na szczęście dziewczyny nie będziemy mieszkać z teściami i to jest cudowne :-) :-) :-) Wesele wielkimi krokami idzie,a tylu jest nieprzyjaznych osób :-( ja od czwartku będę odliczać już od roku :-) w dół!!!! miłego dzionka ja siedzę w domku to będę tutaj zaglądać buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie witam nowe dziewczyny :) (zaczynam od postow sprzed ladnych kilku dni) Gosiaczek - wg mnie wyznacznikow sztywnych na wiek do slubu nie ma - kazdy z nas spotyka w innym momencie zycia swoja milosc, inaczej sie to rozwija i inne sa okolicznosci. ja poznalam Adr jak mialam 22 lata i slub wezme w wieku 28 lat :) i tez dobrze mi z tym, ok 20 nie chcialam brac slubu, ale to pewnie dlatego, ze owczesny chlopak nie byl tym, ktorego szukalam na reszte zycia :) grunt, zeby chciec i kochac, wtedy wiek jest mniej wazny Belleteyn - na trzymanie kciukow na egz juz troche za pozno ;) ale mam nadzieje, ze sie udalo! Trzymam zatem kciuki za wyniki! (chociaz na to zdarzylam ;) ) Iza - udanego, wyczekanego w koncu wyjazdu do Polski :) baw sie dobrze! Wredne - gratulacje zdanego egz :) Cafka - nie chorowac prosze! Ja rozlozylam sie w piatek, ucieklam z pracy i padlam w domu, dzis juz lepiej, chociaz do konca zdrowa sie nie czuje :( Gosiaczku, inny kamerzysta, niz ten kt mi podsylalas? My wciaz nie zaklepalismy zadnego, wiec podziel sie, jesli mozesz jakims info :) (fotografa mamy, brakuje wciaz kamerzysty) - zwlaszcza, ze mowisz, ze cena i filmy super :) Co do sukni, moja bedzie kosztowala ok 1500pln bez dodatkow (buty, bizuteria). Mam bardzo fajna krawcowa, juz sprawdzona, szyje za niewielka kase plus cena materialow - drozsze sa niz szycie :) ale uwazam, ze 1500 to calkiem fajna cena za suknie, no i bedzie taka, jak sobie wymarze i rozmiar idealny na mnie.. Zabka, Cafka, Gosiaczek - nie przejmujcie sie tesciami, pamietajcie, ze nie z nimi spedzicie zycie. ja wprawdzie nie moge narzekac, lubie bardzo rodzicow Adr, Oni lubia mnie - przynajmniej tak czuje :) Nie moge ani jednego zlego slowa o nich powiedziec, ale spora zasluga chyba w tym, ze mieszkaja daleko od nas, wiec widujemy Ich baaaardzo rzadko - a wiadomo, ze na odleglosc trudno o spory i klotnie. Zareczona - mi tez czas leci jak szalony. Niebawem zostanie nam 9 miesiecy do slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku znaleźliśmy zespół kamerzysta + fotograf z Radomia ale nie mają problemu z dojazdem (w końcu to tylko 100 km). przesyłam Ci ich stronkę ( są na 20 miejscu w rankingu najlepszych kamerzystów na 100 miejsc) http://www.film.weselny.com.pl/cennik.html strony ze zdjęciami nie wklejam bo już masz świetnego fotografa :-) a może podzieliłabyś się namiarami na tą krawcową co?? :-) ja mojego miśka poznałam mając jeszcze 16 lat :-) a w czwartek kończę 21 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie Gosiaczku za info. Tak jest, fotografa juz nie zmieniamy :) dziekuje za slowa uznania :) (dla niego) Namiary na krawcowa - oczywiscie, tylko musze w domu wygrzebac Jej numer - nie nosze go przy sobie, no i dla formalnosci zadzwonie i zapytam, czy nie ma nic przeciwko - mam jej prywatny numer - Ona szyje w domu. Wysle Ci go mailikiem, jak juz go zlokalizuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio z nas sie smiala tesciowa bo my poznalismy sie w przedszkolu i stwierdzila ze szybciej obejmnie mnie amnestia niz ja a tak poza tym to nikt nam nie wierzy ze tak dlugo sie \'znamy\' czasami sami sie smiejemy czy moj nionio zagladam mi juz w tedy pod spodniczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mojej obrony to moze moze sie wyrobie w tym tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balleteyn - bardzo mi przykro ale teraz już się nie zamartwiaj następnym razem pójdzie lepiej - -napewno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety wrzesień. Ale po tym jak zobaczyłam ten test raczej nie spodziewałam się niczego innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belletyn - przykro mi, że się nie udało, ale głowa do góry następnym razem się uda na sto procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej :) u mnie była ogromna burza ;) Belleteyn głowa do góry! Babitku już mi lepiej, dziękuje za zainteresowanie ;) eh ale mi sie nudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj a ja tu dziś znowu pierwsza :-) dziś w planach mam sprzątanie domku i po 15 jadę do centrum rozejrzeć się za jakąś wakacyjną pracą :-) mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie bo obiecałam sobie, że chociaż suknię ślubną sama sobie kupię :-) A tak poza tym chciałam się umówić z tym moim kamerzystą ale akurat jest 2 tygodnie na urlopie. :-( cafka a co Ty tak nie wpadasz do nas na dłużej??? zonqa - powodzenia z tą pracą (ja wczoraj starałam się wybrać temat mojej licencjackiej bo do października muszę dostarczyć do dziekanatu :-) ) buziaczki i wpadajcie tutaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze w domku i slecze na necie zeby sie wrescie dowiedziec co z ta moja obrona normalnie krecka dostaje chce juz miec to za soba gosiaczek temat pracy dobrze przemysl i sprawdz pierw dostepna literature powodzenia w poszukiwaniach ciekawego i lekkiego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, Zaręczona śliczna z was para :) ja dzisiaj popołudniu mam gości wiec tez musze posprzątać... jakoś ta pogoda mnie nie nastraja pozytywną energią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou :) Cafka, ciesze sie, ze juz lepiej :) Belleteyn - mam nadzieje, ze Ty tez juz ze zdrowiem doszlas do ładu. Gosiaczku, powodzenia w poszukiwaniach pracy. powiedz, czego mniej wiecej szukasz - moze mi wpadnie cos do glowy - w koncu mieszkamy obie w wawie. a z licencjatem - zgadzam sie z Zonqa - sprawdz najpierw literature, nie ma nic gorszego, niz rzezbic w g..... ze tak powiem ;) ja licencjacka pisalam bez materialow - strasznie ciezko mi szlo. do magistreskiej juz podeszlam od innej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
a ja czytam sobie czasami zagladam brak czasu...gosiaczek ja chcem tego samego kamerzyste heh juz mialam w ulubionych go dlugo:D bo my w radomiu bedziemy robic wesleicho z moim miskiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem to po sobie ze pierw trzeba sie zorientowac co moze byc z danego kregu zainteresowan w ksiazkach bo ja tez tworze z prawie niczego i napewno przy mgr nie zrobie takiego samego bledu i raczej nie wybiore badan bo sa okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×