Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Hej! Dzięki za informacje dotyczące licencjata - tak zrobię! No więc wczoraj byłam szukać pracy! Wszędzie gdzie wchodziłam i jak mówiłąm, że studiuję dziennie nie chcieli mnie przyjąć :-( wkońcu mój M powiedział żebym powiedziała, że studiuję zaocznie no i tak zrobiłam i..... dostałam pracę!!!! :-) jedyny minus jest taki, że będę musiała we wrześniu naściemniać i się zwolnić :-) będę pracować w sklaepie z rzeczami dla kobiet w ciąży w samym centrum z dobrą pensją :-) także jestem zadowolona. dziś dostanę skierowanie na badania medycyny pracy zrobię je i do roboty!! Na sukienkę zarobię napewno :-) a oto mi chodziło!! Jeszcze apropo sukien śłubnych to wiecie, że w niektórycz sklepach zaczyna się wypżedaż kolekcji 2007???? Kurczę zastanawiam się czy jakiejś nie kupić - wiem, że to sporo za wcześnie ale takie ceny????? np tu http://www.mlodaimoda.pl/index.php buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ SORRYY ŻE NIE PISAŁAM ALE MUSIAŁAM OCHŁONĄĆ I MOJE OCZKA MUSIAŁ ODPOCZĄĆ OD KOMPUTERKA POZDRAWAIM WAS GORĄCO JUŻ JAKO PANI MAGISTER INŻYNIER :) :) :) OBRONA NIE BYŁA TAKA ZŁA JAK TEN STRES PRZED NIĄ HIHIHIH DO SLUBU POZOSTAŁO MI 380 DNI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia gratulacje!! Wiedziałam, że wszystko świetnie Ci pójdzie!! Tak się zastanawiam ostatnio czemu nas tak mało na naszym topiku?? rybnik i kasiątko w Polsce to im wybaczamy ale co się dzieje z resztą??poobrażały się czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrona jutro o 12.30 dziewczyny trzymajcie kciuki zmykam sie uczyc pytan ze specjalnosci postaram sie jeszcze odezwac przed wyjazdem do zakopanego buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Dzisiaj moje urodzinki (21) i okrągły roczek do ślubu :-) A od jutra od 9.30 zaczynam pracę - trzymajcie kciuki, żeby mi się podobało!! Cisza tu............:-( milusińskiego dnia kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku - gratuluje pracy, super :) No i wszystkiego naaaaaaaajlepszego Ci zycze, spelnienia marzen, usmiechu kazdego dnia, niewyczerpywalnego zdrowia, mas radosci, milosci i szczescia :) urodzinowe usciski!!! Co do sukni, mysle, ze jesli wiesz juz teraz, co Ci sie podoba i jestes na to zdecydowana, to smialo mozesz kupic sukienke juz teraz - ogladalam ta stronke, niektore sukienki sa naprawde baaaardzo tanie. Ja balabym sie kupic teraz - mimo, ze 9 mies zostalo tylko, bo co chwile zmieniam zdanie i balabym sie, ze po zakupie znalazlabym milion sukienek, ktore podobalyby mi sie bardziej, niz kupiona. ale jak powiedzialam - jesli wiesz, co Ci sie podoba i nie zmieniasz zdania, kupuj bez zastanowienia, bo warto :) Zabusia - najszczersze gratulacje, Pani magister inzynier! :) Ja jestem magister - po prostu magister :D Zonqa - bedzie dobrze! kciuki trzymam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek86...wszystkiego naj, naj, naj. Spelnienia marzen... Zabusia 24 Gratuluje obrony!!! Jakies lenistwo mnie ostatnio ogarnelo. Zagladam tu, ale nawet nie chce mi sie pisac. Moze 27 lipca wyskocze do Polski na 4 dni. Pojade wtedy do krawcowej, ktora ma szyc suknie. A jak u Was przygotowania? My na razie stoimy w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D fajnie że dzis piąteczek, jestem w pracy i właśnie sie dowiedziałam, że nie będzie mojej szefowej przez cały dzień więc odrazu jakos lżej na sercu się zrobiło mi :D dzis wieczorem urządzam babski wieczór z koleżankami, troche pogadamy, popijemy, zamówimy pizze i obejżymy jakiś filmik ,mam nadzieję, że będzie fajniusio. Co do przygotowań, to ja mam już salę, kucharkę, fotografa i kamerzyste w jednym i zespół mamy prawie, bo byliśmy przedwczoraj na rozmowie z nimi i bardzo nam się podobają, ale jeszcze chcemy obejżeć od deski do deski płytke z ostatniego wesela na którym grali i podejmiemy decyzję. a płytke będziemy mieli w przyszłym tygodniu:-) Jak zaczynaliśmy szukac zespołu to wszyscy polecali swoje znajome zespoły przy których sie bawili i w ogóle..ale ja postanowiłam znaleźć nowy i świezy:) z warszawy:) bo u mnie szuka sie zazwyczaj z okolic kozienic czy radomia... No i zobaczymy jak wyjdzie kesperyment, podejzewam ze dobrze:) gadalismy z gościem z zespołu i zrobili na nas bardzo dobre wrażenie..mam nadzieję, że płytka też się nam spodoba.. no i to chyba na tyle jeżeli chodzi o przygotowania.. o nauki pytalismy ale dopiero we wrześniu ruszają..myslimy o jakich przyspieszonych bo nie w każda niedziele będziemy mogli być, studiujemy zaocznie i co drugi tydzień mamy szkołe.. nie wiem jeszcze jak to rozwiązać :/ reszta-później:) choć za sukniemi też juz zaczynam powoli patrzec juz mniej więcej wiem jaki styl mi sie podoba, jakie dodatki..ale tak na prawde trzeba wybrac się i cos przymierzyc i zobaczyc na sobie..posluchac rad w salonie... tak wydaje mi się, że będzie najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzięki wszystkim za życzonka!!! Dziś byłam pierwszy dzień w pracy i powiem wam, że całkiem fajnie - dwa miesiące napewno wytrzymam!Dalej tam pracować to się nie widzę 7 dni w tygodniu :-( pracuję tylko żeby zarobić na suknię ślubną zarobię i odchodzę :-) A co tam u Was słychać?? zonqa - nie pochwaliłaś się jak poszła Ci obrona!!! Zaręczona my też teraz trochę w miejscu stoimy - czekamy aż kamerzysta wróci z urlpou, żeby móc się z nim umówić na umowę :-) Sweetness - życzę świetnej zabawy i powodzenia z zespołem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawno mnie tu nie bylo ale duzo to nie napisalyscie :( gratuluje wam dziewczyny i znalezienia pracy i obrony :) ja dzis odwiedzialm kosmetyczke :) tak jak sobie obiecywalam raz w miesaicu ja odwiedzam :) dobrze ze weekend we wtorek przyjzedz do mnie kuzybka z rodzina na wakcje z nad morza oby tylko pogoda sie poprawila przez ta pogode ciagle jestem senna. gdzie sie podziewaja dziewczyny rozumiem sa wakcje ale chociaz na minutke zajrzecby mogly ineska, nusia, spacja, babitek rybnik. cafka i resztya lista nieobecnosci jest dluga:( pozdrawiam was wszystkie zmykam spac zmeczona jestem dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrona poszla dobrze i bylo smiesznie a za dwie trzy godzinki wyruszam do zakopanego po powrocie obiecuje nadrobic wszelkie zaleglosci w waszych postach trzymajcie sie cieplo i zdrowo papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Dawno mnie nie było, ale dużo do czytania to nie mam:) U mnie spokój, odsypiam stres kilku miesięczny:) Chciałabym wyjechać, ale mój M. nie ma urlopu i nici z wakacji. Poza tym ta parszywa pogoda, dosłownie jakby był październik koszmar. Zabusia gratuluję obrony Gosiaczek super, że masz pracę. Gratuluję i trzymaj się cieplutko. Papa zmykam na kolacyjkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonqa to bie również gratuluję obrony, kurcze nie doczytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Zabusia gratuluje! Zonqa Tobie równiez! Gosiaczek wszystkiego najlepszego spóźnione ale szczere!! co do sukni jesli jestes zdecydowana to ok nic nie stoi na drodze zebys kupiła, ale ja bym sie bala bo u mnie gust zmienia sie szybko ;) no u Nas powoli do przodu, mamy wreszcie zespoł we wtorek jedziemy podpisac umowe tak wiec na razie wszystko jest OK. ostatnio sie tak zastanawiałam nad data jaka wybralismy czyli 7 i powiem wam ze nie byłam przekonana owszem byłą wybrana razem ale jakos tak dziwnie i co sie okazalo ze ta 7 jest blisko Nas, bo ja i mój M. zdalismy 7 prawko :) ja co prawda listopada ale mój M. czerwca włąsnie w taka date jaka nie świadomie wybraliśmy 7 czerwca i jakoś tak sie przekonuje do tej daty, chodzi mi o to ze wybieralismy date nie zwiazana z urodzinami rocznicami zebysmy poprostu mieli swoja date z niczym nie zwiazana a zeby rozpoczęła cos nowego :) mam nadzieje ze cos ztego zrozumialyscie ;) pozdrawiam wszystkie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie wybralismy obrączki :) http://slub.onet.pl/10300,2060362,5,galeriasponsorowana.html mam nadzieje ze przy nich zostaniemy i na poczatku roku kupimy własnie takie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Wlasnie jestesmy po obiadku. My powoli ruszamy do nastepnego remontu -tym razem lazienki. Rzeczy wykonczeniowe tez ruszyly znowu \'srednia para\'. Ciesze sie, bo nie lubie stac w miejscu. Moja krawcow szyje suknie dla firmy AGNES i tak sie fajnie zlozylo, ze akurat z tej firmy chce miec uszyta suknie. Ciesze, sie ze tak sie zlozylo, bo moge byc pewna za jej profesjonalizm. OBY:-) Mykam do mezusia troche go posciskac. PS. Tabletek juz od tygodnia nie biore. Samopoczucie super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CAFKA MAMY TAKI SAM GUST HEHEH MY BEDZIEMY MIEC IDENTYCZNE MOJA NA 4,5 MM A RAFAŁA NA 5 MM DZIEKI ZA GRATULACJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelaaa
czesc dziewczyny:) wlasnie znalazlam to forum i sie przylacze ja planuje dopiero slub na wrzesien 2008 i nic nie mam zalatwionego dopiero za miesiac bede w Polsce i moze sie na cos zdecyduje ale obawiam sie ze mi czasu nie starczy. Yh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nelaaa!!! Nie martw sie.Zawsze sie cos znajdzie. A poza tym teraz mozesz juz buszowac po internecie i wyszukiwac co Wam sie bedzie podobalo. My tez mieszkamy za granica. Bardzo duzo buszowalam po necie i potem za jedna wizyta w Polsce zalatwilismy bardzo duzo rzeczy. Grund to dobra organizacja. Glowa do gory.... Ja uwazam ze : orkiestra, sala, ewentualnie fotograf i kamerzysta to najwazniejsze rzeczy. Zycze Wam milego dzionka. Ktora z Was mniej wiecej wie na ktorej stronie jest nasza lista z datami slubu? Chcialam dopisac Nele. Makam zaraz do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZE ŚLUBY 2008 kasiatko1983-11-14 ..................13.10.2007 leosity...................................29.12.2007 Bedzie mamusia!!! Anahita...................................02.02.2008 _mona_..................................29.03.2008 slubna....................................29.03.2008 myaa987.................................19.04.2008 Myszoreq.................................26.04.2008 Babitek....................................26.04.2008 Sabine..................................kwiecień 2008 Take1911.................................10.05.2008 to ja chyba też.........................10.05.2008 Agaelb774................................24.05.2008 Malutka_81 ..............................7.06.2008 spa_cja ...................................7.06.2008 cafka.......................................7.06.2008 Magdziapek ..............................7.06.2008 Lavera.....................................7.06.2008 bzyku26...................................7.06.2008 zonqa.....................................14.06.2008 kati24.....................................21.06.2008 Głupolek...................................21.06.2008 czipsik.....................................21.06.2008 Nektarynka87...........................28.06.2008 Ola26..................................czerwiec 2008 Gosiaczek 86.............................5.07.2008 night elf...................................5.07.2008 Wredne to jakieś.......................12.07.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982.............................19.07.2008 Sylka 82..................................19.07.2008 nusiaa....................................26.07.2008 Neeeaaa23...............................26.07.2008 Sweetness................................26.07.2008 amaalka...................................08.08.2008 kodiia 2507...............................9.08.2008 M-I-S-I-A...................................9.08.2008 hejkakohejka............................14.08.2008 Belleteyn_...............................16.08.2008 Magnolia_81.............................16.08.2008 Zareczona...............................16.08.2008 zabulka123456 .........................16.08.2008 ines.ka...................................16.08.2008 Gabilisk...................................16.08.2008 Asiap65...................................16.08.2008 Dunia83..................................23.08.2008 Zabka82................................sierpień 2008 mimi.......................................06.09.2008 anetka....................................13.09.2008 aaaaaaaaaaaaaagusia ................20.09.2008 Inka_19...................................23.09.2008 haboka....................................27.09.2008 Nelaaa.....................................wrzesień 2008 Wiki25....................................04.10.2008 Doriks....................................18.10.2008 Oleczkaaa...............................18.10.2008 aniap_p...................................18.10.2008 Imili86..............................październik 2008 Jest nas już: 57 !!!!!!!!!!!!!! dopisałam Cię Nela ;) tylko pozniej dopisz dokładna date... no jak przyjedziesz do Polski to muscie sie ostro wziąć do organizacji ;) tak jak napisala Zareczona te najwazniejsze rzeczy muszą być, ja sie sama przekonałam na zespole... Zabusia ciesze sie ze Ci sie podobaja Nasze obrączki zaraz mi wpadły w oko i tylko te przymierzaliśmy :) my chyba bedziemy mieć razem po 5 mm. pozdrawiam Was i też mykam, będe pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie ta lista? Przegladalam co druga strone i doszlam so 134 strony i nie ma.Sorki, nie mam cierpliwosci i czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelaaa
Dzieki dziewczynki za wszystko:) Kochane jestescie:* A z tym szukanie przez internet to jest problem bo z mojego malutkiego miasteczka i okolic to az dwe restauracje maja swoja stronke i to te ktore mnie wogole nie interesuja, i tak samo jest z reszta heh:) Wiec bedziemy mieli duzo latania i zalatwiania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelaaa
Zareczona z malopolski:) dokladniej to mieszkam tak mniej wiecej pomiedzy Krakowem a Katowicami tylko z boku tak bardziej:) nie no zamotalam ale mam nadzieje ze zrozumiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×