Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

witaj ula :-) sukienka rybka zupelnie nie w moim stylu ale widzialam dziewczyne w takiej na zywo i wygladala slicznie. co do welonu to obowiazkowy jasne ze nie ale ja tam bede miala, chociaz jeszcze nie wiem jaki :-) dziewczyny, wypatrzylam wstepnie buty dla siebie nie wiem jak sie beda prezentowaz na nodze ale narazie wszystko jest ok: obcas niski. marza mi sie okragle czubki ale "to se ne da" wklejam link. wybor sposrod modeli od 181/1 do 154, chcialabym zeby mialy choc troche koronki ale jak to bedzie pasowalo do sukienki... nie wiem. w kazdym razie uspokoilam sie, ze takie buty istnieja :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ula :-) sukienka rybka zupelnie nie w moim stylu ale widzialam dziewczyne w takiej na zywo i wygladala slicznie. co do welonu to obowiazkowy jasne ze nie ale ja tam bede miala, chociaz jeszcze nie wiem jaki :-) dziewczyny, wypatrzylam wstepnie buty dla siebie nie wiem jak sie beda prezentowaz na nodze ale narazie wszystko jest ok: obcas niski. marza mi sie okragle czubki ale "to se ne da" wklejam link. wybor sposrod modeli od 181/1 do 154, chcialabym zeby mialy choc troche koronki ale jak to bedzie pasowalo do sukienki... nie wiem. w kazdym razie uspokoilam sie, ze takie buty istnieja :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ula :-) sukienka rybka zupelnie nie w moim stylu ale widzialam dziewczyne w takiej na zywo i wygladala slicznie. co do welonu to obowiazkowy jasne ze nie ale ja tam bede miala, chociaz jeszcze nie wiem jaki :-) dziewczyny, wypatrzylam wstepnie buty dla siebie nie wiem jak sie beda prezentowaz na nodze ale narazie wszystko jest ok: obcas niski. marza mi sie okragle czubki ale "to se ne da" wklejam link. wybor sposrod modeli od 181/1 do 154, chcialabym zeby mialy choc troche koronki ale jak to bedzie pasowalo do sukienki... nie wiem. w kazdym razie uspokoilam sie, ze takie buty istnieja :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ne tylko mi sie nie chcial temacik otworzyc na stronie 288 :/ wrr normalnie sie denerwowalam ale tera zjest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze nie tylko ja miałam problemu z otwarciem naszego topiku (pewnie na 288 ) A ja jutro jade do kraka hehe :) na uczelnie :) wiec cały dzionek mnie nie bedzie!! Lece na film, bede za godzinke buuzka\")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może o wyborach do sejmu???:):) jakie sa wasze typy?:):):):):):)) ok ok juz sie zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam wam napisać:) nie wiem czy wierzyć w takie rzeczy czy nie ale... rok temu byłam ze Sławciem na weselu u jego kuzyna,no i złożyło sie tak że było łapanie welonu,więc ja sie wyautowałam na papieroska wtedy jeszcze paliłam. stoję w drzwiach i nagle widzę że idzie do mnie panna młoda więc głupio mi było uciec i poszłam łapać,ale tak żeby nie złapać:) stanęłam między siostrą pana młodego i mojego Sławcia i oczywiście złapałam welon:):):) a muchę.................no zgadnijcie kto złapał??? Sławek:):) młodzi dali nam muchę i welon i mamy dwa misie------misia dziewczynkę:) i misia chłopczyka...założyliśmy im to:) a żeby było śmieszniej to jakiś czas temu kupiliśmy małego misia i będziemy takiego mieć.oczywiście o dzidziusiu dowiedzieliśmy się po zakupie misia:):):) i jak tu w przesądy nie wierzyć:):):)no jak?:) a to nasze misie:):):) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ef9730da42ea4ba1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):) no no powinni... trzeba z panem monterem porozmawiać. powinnaś nas reprezentować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to juz wyjścia nie masz:) zostałaś wybrana losowo spośród jednej kandydatki a nagroda jest >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> roczny pobyt w Mongoli i ujeżdżanie jaków(chyba tak się pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może nagroda pocieszenia zestaw małego balangowicza-imprezowicza? co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba musze juz isc spac bo jutro pobudka po 6 :o:o:o juz 2 tygodnie tak wczesnie nie wstawałam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×