Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

bo ja sie zaraze na dobre dzidzią od was dziewczyny :) Gagatka teraz nie, ale pozniej obecuje ze pogramy :) bo wieszam pranie i musze zrobic obiad bo te sprzatanie mnie tak pochlonelo ze nic nie zrobilam, dzisiaj na szybko robie mizerie i piersi z kurczaka ;) ale na łazanki tez sie skusze! ;) od jutra na tydzien przyjezdza moj M. i tak sie ciesze!! :D mam nadzieje ze zalatwimy koscioł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:)jestem już w domu po pracy. Mało pisałyście:( chyba zakupy i sprzątanie Was wciągnęły. Ja biorę się za szybki obiadek, i może pierniki na świeta,chyba czas zacząć .Mój Jarek i tak zje trochę,więc muszę zrobić więcej;) Babitek-produkcja fajna,napewno przyjemna,ale co z tego będzie zobaczymy;) cafka- no dalej ,działaj ;)będzie nas więcej ;) idę robić obiadek,bo Jareczek wrócił,a potem pierniki :) może którać chce wałkować?;) muszę Jarka poprosić,niech pomoże.W zeszłym roku dobrze mu szło:) a wiczorem spalanie kalorii ;)(produkcja-przyjemne z pożytecznym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) My po obiadku pojechalismy do Aachen (ale bylo tyle ludzi ze nie szlo przejsc)i weszlam tylko do jednego sklepu i wiecie ze byly tam KUBKI Z ANIOLKAMI ...zaraz zakupilam 6 sztuk ...wiec teraz z zakupami cisza,Ja widze ze tu niektore z nas maja smaki jak w ciazy ...dobrze ze u mnie wszystko sie wyregulowalo.Uciekam pic kawe Milego wieczoru sobotniego zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane...dzisiaj mialam male zakupy trzeba bylo do pracy kupic jakies spodnie powiem wam pogoda jest super slonecznie :) eh teskni mi si za wami zeby czesciej pisac ale niema jak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Imili trzymaj sie tam ciepło :) Iza fajnie jak zakupy sie udały :) no nic obiecałam Gagatce rundke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zbyt padnięta innym razem zrobię pierniczki właśnie wróciłam z wypożyczalni i zrobimy sobie labę:) łóżeczko i filmik z deserkiem czekoladowym:)trzeba trochę popracować nad ciałkiem,bo kości sterczą pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor wszystkim :P wszystkie poznikały, a my z Gagatka mamy przerwe w grze ;) Babitek smieszna ta Twoja gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i gra w gry na stronie od Babitka, teraz erotyczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustki :-) ja mowie dobranoc. niedawno wrocilismy z kina.. Cena prawdy czy jakis podobny tytul :-P o dziennikarzu porwanym w pakistanie a a. jolie.. nawet fajny, panny jolie mnie pozytywnie zaskoczyla wydawalo mi sie ze to taka lala napompowana a bylo calkiem calkiem :-) uciekam do lozeczka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) ja juz na nogach a chwilke ide do koscioła!! Dzis jeden z tych dni ze wszystko mnie denerwuje, zaczeło sie od włosów !! Kazdy układa sie jak chce!! Miałam je prostowac, ale i tak pada wiec nie bede marnowac włosow jak i tak zaraz bedzie po moim prostowaniu!! Chciałabym byc juz chociaz po kosciele!! I nawet kupno sukienki mnie nie cieszy! Pomarudziłabym Wam jeszzce troche!! Ale starczy na teraz!! Zobaczymy z jakim humorem wroce z koscioła!! Moze na dworze mozg mi sie z przewietrzy :P Ok zmykam papap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w łózku,ale nie sama;) wiecie o co chodzi;) jeszcze \"poleżymy\", a wtedy śniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie :) Summer my tez chcemy isc w tym tygodniu do kina, ale jeszcze nie wiem na co, zazwyczaj jest tak ze mamy plany isc na dany film, ale jak juz jestesmy w kinie to w ostatniej chwili zmieniamy na inny :) Kala, widze ze produkcja w toku :D Gagatka nie dołowac mi sie prosze!! :) cos mi wolno te kafe chodzi nie wiem czy to wina internetu czy co?... poszlam spac o 1 a wstalam po 7 :) a dzisiaj od poludnia bede nie obecna na kilka dni :P :D kawke chce ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol :-D nie myslcie sobie ze dopiero wstalam :-P zdazylam juz zjesc sniadanie, wstawic obiad, poporcjowac do zmarozenia filety z kurczaka (ochydztwo, nienawidze jak mi sie te kawalki zylek slimacza miedzy palcami, ogolnie jakos mieso w surowej postaci jest dla mnie okropne) teraz korzystam ze marcin na pilce i siadam do swoich spraw bo mam troche zaleglosci w studiowaniu :-D cafka, my wybralismy film wczesniej, jak chodzilismy tak \'od strzalu\' to zazwyczaj wybieralismy jakies szmiry :-) heh zanim siade do nauki to jednak musze jeszcze kure zetrzec bo mi sie rzucilo w oczy na parapecie... cholera a wczoraj sprzatalam 😡 kurz sie mnozy jak szalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka, a gdzie to sie wybierasz na te kilka dni? :-) u mnie kafe chodzi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Summer :) my tez wczesniej wybieramy ale w kinie zmianiamy :) nie idziemy w ciemno, bo jak sie okaze ze jest lipa w kinie to nadaremno sie wybierzemy, wiec zaglebie sie co leci teraz w kinach, a pozniej najwyzej zmienimy ;) nigdzie sie nie wybieramy teraz, spedzimy Razem miło czas i nadrobimy to ze nie widujemy sie codziennie, mamy w planie własnie kino, basen, odwiedziny u ksiedza :) zakupy, spotkanie ze znajomymi i takie tam :) wiec pewnie nie bede miala czasu zagladac tak czesto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki summer:) u nas pogada okropna pada i zimno,brzydko siedzę z Jarkiem i myślimy co robić,żeby nic nie robić,okropna pogoda,mamy film,może spotkamy się ze znajomymi:film,chipsy,piwko,lody?;)trochę kalorii...w końcu rano spaliliśmy ich dużo;) mi też muli kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey My wrocilismy z Gieldy nic nie kupilam tylko karton mandarynek mniam mniam .Zaraz zadzwonie do rodzicow pogadac .i pozniej bed eprzygotowywac obiadek dzis rolad akluski buraczki i sosik oraz mandarynki z puszki zamiast kompotu. A po poludniu odpoczywanko. Wszytskim wam zycze milego humorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja dziewczyny uciekam :) strasznie mi zamula kafe i sie tylko wkurzam!! milego dnia wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to był bardzo napięty weekend więc nie miałam nawet czasu do was wpaść:( Babitku cieszę się że masz już sakramenty za sobą i że kciuki pomogly:) Wcześniej był temat dzieci więc się dołączam ja też już bym chciała:D ale pewnie przyjdzie nam jeszcze troszkę poczekać:( Zastanawiam się jeszcze nad kwiatami, myślałam o tym żeby poprosić gości o przybory szkolne dla dzieci - ślub w sierpniu więc byłoby na czasie;) Akurat na początek roku szkolnego. Nie wiem jeszcze czy będzie my tak robić bo troszkę kwiatków też by się przydało:) W sumie jak się nawet ludziom powie to bardzo możliwe że część z nich i tak kupi kwiaty;) Na razie lecę was dalej nadrabiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×