Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Yza witaj :) Super że wróciliście. Ucałuj Wojtusia 👄 Babitek fajnie jak praca znajduje człowieka :) Skorzystałaś? Mnie znalazł ostatnio syn dziekana z uczelni, celem przeprowadzenia ankiety, bo robi doktorat :) Dziś pierwszy raz musiałam odśnieżać schody do sklepu i sypać piachem. Zaczyna się prawdziwa zima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpowiedzcie mi dziewczyny co mam kupić bratanicy 5 letniej pod choinkę? Tak do 70zł. W liście do mikołaja prosiła o jakąś lalkę baby born, pieska mokry języczek itp rzeczy, ale to zbyt dużo kosztuje. Myślałam o puzzlach z jej zdjęciem, może jakąś grę? co sądzicie? podpowiedzcie mi coś proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, u nas tez sypie snieg, ale sypie i od razu topnieje :) wiec powiedz gdzie i kiedy a sie stawie ;) no tak, ja mam standardowo - poczatek tygodnia w poniedzialek, koniec w piatek :) Kati, z propozycji pracy nie skorzystalam, chociaz przyznam, ze mialam zgryz, bo propozycja byla kuszaca finansowo :) Gagatku, a czemu dzis nie sprzatasz? :) cos sie stalo? :P Kati, mysle, ze bratanica za mala jest na puzzle, jakos mi sie wydaje ze to lepszy prezent dla wiekszych dzieci. ale moze lalka tyle ze tansza? baby born to przeciez nie jedya lalka :) sa tez podobne innych firm, zobacz, np to http://allegro.pl/item275872161_agatka_born_baby_z_mowiacym_baby_phon_real_foto_.html http://allegro.pl/item276614248_pod_choinke_new_baby_born_43cm_promocja_.html http://allegro.pl/item274602949_lalka_new_born_baby_sliczna_43cm_akcesoria_tanio_.html http://allegro.pl/item277197678_lalka_new_baby_born_43cm_na_mikolaja_promocja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na puzzle za mała nie jest. Już od ponad roku układa sama i bardzo dobrze jej to wychodzi :) Bardzo to lubi i dlatego o tym pomyślałam. Lalki bardzo ładne. Chyba coś z nich jednak wybiorę. O lalce wspominała w liście do mikołaja więc niech wie, że mikołaj przeczytał itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, napisalam ze za mala, bo znane mi 5cio latki jakos za puzzlami chyba by nie przepadaly, ale skoro lubi to co innego :) A lalki - widzialam tam tez te baby born simby - wiec chyba te \'wlasciwe\' - moze Ci sie uda jakas fajna znalezc :) no i pewnie jak dostanie lalke to sie ucieszy, ze sw mikolaj nie pozostal bez odzewu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, zamowilam wodke i zaproszenia :) dwa tematy z glowy! :) i portfel bedzie lzejszy o jakies 5 tys ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka dziś nie sprzątała za to myślę, że ja ją godnie zastąpiłam bo od rana na kolanach ze szczoteczką do zębów szorowałam fugi w łazienkach :) no wiecie teściowie niedługo przyjeżdzają pierwszy raz :( Oczywiście gratulacje dla Yzy i dzielnego męża i witam Wojtusia po drugiej stronie brzucha :) babitku - gratuluję zakupów!!!! ja próbuję namówić M do kupienia wódki ale On twierdzi, że na Wielkanoc będzie ok.A zaproszenia chcę zamówić w przyszłym tygodni (marcin ciągle listy gości nie może mi dostarczyć :( )masakra z tym chłopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala już sobie zapisuję tytuł filmu i jutro zmolestuję Michała żeby ściągnął:P Babitku nie martw się biorę odpowiedzialność za decyzję - ryzyko zawodowe;):D:D:D Wiadomo że nie każdemu każde winko smakuje ale zawsze można cos takiego dobrać żeby można było sie z przyjemnością napić:P Babitku u nas już jest trochę śniegu, przynajmniej u mnie się jeszcze trzyma, a w park jest idealnym miejscem na bałwana:):):):) A może ten śnieg gagatki jak się poliże to sie klei - taka nowa odmiana???:D:D:D:D:D:D:D Kala, Babitku jak przyjedziecie to proszę o relację jak było i ile wydałyście na to wszystko, żebym wiedziała w razie czego na co się szykować:) Iza wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:D 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 My mamy imprezkę dopiero jutro, będzie 2w1 - urodziny koleżanki i andrzejki;) a sylwester pewnie w tym roku w domku u znajomych:) Weźcie mi nawet nie mówcie o odmładzaniu:P do tej pory jak idę po alkohol do sklepu to muszę już dowód trzymać w ręku....;) A ostatnio wchodziliśmy wieczorem do knajpy (gdzie była też dyskoteka) całą grupka znajomych, tylko że jako pierwsza do lokalu weszłam ja i moja przyjaciółka i od razu na wejściu było Halt!!! i dowodziki. Nasi faceci płakali ze śmiechu szczególnie jak dla zasady chcieli też dowód od mojego M. - 29lat :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tego zdjęcia Wojtusia jeszcze nie widziałam:) o jeeejjjj!!! jaki on śliczny:D no istny księciunio:D:D:D CZEŚĆ YZA!!!!!!!!!!!!!! jeszcze raz GRATULACJE dla Ciebie i Wojtusia:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 No i gratuluję figurki, super to za te 9 miesięcy jak poganiasz później za Wojtusiem będziesz taka laska że hej :D:D:D:D:D:D:D Pokazuj szybciutko zdjęcia, jak najwięcej:D:D:D Gosiaczku przekaż swojemu M że po nowym roku maja ceny pójść w górę, mój M;) ma znajomego w hurtowni i u niego już nie warto było kupować bo już było drożej. Kupiliśmy w Selgrosie, ale może jeszcze na te święta będą w marketach promocje, warto poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza GRATULACJE Wojtusia :) Ja dzis z moim Skarbem zamówiłam obraczki jak będe mieć je już w domku dam Wam zdjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoooo :) wrocilam :) Gratulacje Yza dla Ciebie 🌻 Wojtus jest przesliczny!!!!!!!!!!!!!!!!! niech sie dobrze chowa 🌻 pozniej nadrobie co tak dokladnie pisalyscie ale bylam troszke zajeta, wreszcie mam swiadka :D dzisiaj zapytalam i mam nadzieje ze nie bedzie juz zadnych zmian :) w ogole to bylam w salonie sukien slubnych i jutro ide jakakolwiek przymierzyc zeby zobaczyc co mi pasuje, wiec jade z mama na zakupy i zeby cos poradzila :) wiec jestem troszke podekscytowana ze jutro włoze na siebie suknie :D zaraz zabieram sie za czytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co mój J. zrobił? szykowałiśmy się do wyjścia na imprezkę,bardzo się nam nie chciało,bo jutro rano do pracy...szbki obiadek,zrobiłam w biegu sałatkę...spakowałam ciasto,wymalowana i ubrana wołam do J.,że za 10 min wychodzimy...,a on jeszcze dla pewności czyta sms... i co się okazało...imprezka jutro!dobrz,że nie byliśmy w drodze,znajomi mieszkają godzinę od nas:Pszok,a prosiłam go kilka dni przeczytaj kiedy impreza:Pale tak jest z facetami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześćYza,fajnie,że znalazłaś czas by wejść do nas na chwilę:)jak Wojtuś?pikne zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC:) Po pierwsze SERDECZNIE WITAM CIE Yza milo ze napisalas kilka slow.Mam nadzieje ze Wojtus,jest grzeczny jeszcze raz SERDECZNIE WAM GRATULUJE:D. Jak tam dziewczynki mija wieczor ,ja wlasnie zrobilam generalne porzadki swiateczne w kuchni.Jutro reszta i oczywiscie strojenie okien ,mam nadzieje ze pogoda dopisze.Jestem sama,maz w pracy. Ciesze sie z Wami ze niketore zrobily postepy zwiazane z weselem. MILEGO WIECZORU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u mnie troche spaprany humor, wydałam kolejne 30 zł na jakies tabletki, a poprawy nie widze!! Pozatym boli mnie głowa, gardło, kaszle!!:o tragedia czuje ze wielkie chorubsko sie zbliza!! Albo cóś, na pewno przyjdzie po mnie i mnie zje :( Wlasnei sie dowiedziałam ze alkohol na słowacji kosztuje 3 zł wiecej niz ja chce!! Nie dobrze!! Babitku mozemy nawet jutro isc na bałwana :) urwe sie ze szkoły!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :) dzis koszmaru dzien drugie, tzn dalej boli mnie głowa!!Bo katar i gardło na razie przeboleje!! Wlasnie jem :) za godzinke do szkoły !! A miałam miec dzis wolne :o Dziewczynki dzis nie bede sprzatca :P heheh i co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) jak narazie jest oki mały śpi około 4,5 godziny:) wczoraj moi rodzice przyjechali go zobaczyć(OJ JAKI ON DO BABCI PODOBNY:p:p:p:p:p: ) NO I TERAZ SIę ZACZął TEMAT śLUBU...W STYCZNIU IDZIEMY PO ZAPROSZENIA,DO FOTOGRAFA I DO FRYZJERA I TAK ZLECI JAK Z BICZA:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wscieklam na maksa!!! zaproszenia juz zakupione...niektore juz z wpisem (aby miec gotowy tekst), ze wesele odbedzie sie w Restauracji Figaro, a tu kurka....!!!! dowiaduje sie od obcych ludzi, ze Restaturacja zostala przeniesiona i zmieniona nazwa na Babyllon!! i jak tu sie nie wkurzyc?! i facet nawet szanownie nie poinformowal mnie o tym fakcie!! to juz chamstwo:/ teraz nie wiem czy juz zostawic ta sale, czy szukac innej? :( :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czesc :) ale tu pustki??? strajkujemy czy co??? Calinczeka to fakt zachowali sie nieładnie i pwoinni Cie o tym fakcie zawiadomic!! Anei da sie na Tych zaproszeniach dopisac?? Albo po prostu mów przy zaproszeniu ze lokal zmeinił nazwe czy tam adres :) Yza hejka :) wysłałam Ci zaproszenia do moich znajomych do Naszej-kalsy :) I Dariance-Hrabiance tez :) Dziewvczynki zgadnijcie co ide robic?? Sprzatac :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie ładnie,że nie zawiadomili o zmianie.Spróbuj wynegocjować niższą cenę,zwiększają sie koszty gdybyś chciała wymienić zaproszenia,a oni powinni zawiadomić.:D gagatka-znowu sprzątasz?:P my dziś znowu na imprezkę,mam nadzieję,że to dziś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ejst andrzejkowe?? Ja myslalam ze umre w nocy, tak mnie bolała głowa!! Chyba musze isc do lekarza, bo cos jest nie tak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×