Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Hej, hej. Jak tam główki? Bolą? My niestety nigdzie nie pojechaliśmy wczoraj, bo padaliśmy ze zmęczenia, a poza tym była mała rodzinna impreza Andrzejkowa (mój tata Andrzej). Przy okazji brat z bratową obchodzili wczoraj 6 rocznicę ślubu, a jutro ja mam urodzinki :) Wystawiliśmy owoce, ciasto i inne takie + oczywiście alkohol (nalewki, winko i co kto tam chciał) i kulturalnie sobie strzeliliśmy po dwa kieliszeczki :) A jutro z racji tego że jest 3 grudnia mój kochany narzeczony stwierdził, że zamykamy sklep i zabiera mnie na wielkie zakupy :) Mam sobie kupić co tylko chcę (ubrań trochę potrzebuję), mamy też zamówić obrączki, w planach też gokarty i inne rozrywki :) Idziemy też jutro zarezerwować wycieczkę. Także atrakcji się trochę szykuje. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie pomyślnie i wrócę zadowolona. gagatka jak tam głowa? Ja też z bólem chodziłam jakiś czas do lekarza (naurolog). Tomografia nic nie wykazała i lekarz ręce rozkłada i zwala na stres. A ja wiem, że to efekt urazu sprzed kilkunastu lat. Super że kupiliście alkohol. Troszkę się wydatki rozłożą :) My też mamy zamiar kupić jeszcze w tym roku, ale to wszystko zależy od nastroju mojego taty (i rozwiązania bądź nie jego problemów). A co tam u Was przy niedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki, wybaczcie ale ostatnio nie mam czasu, poczytalam was troche ale nie mam czasu napisac, wpadlam sie w sumie tylko przywitac bo dzisiaj obchodzimy 5 rocznice bycia Razem i zaraz uciekam :) wiecie przymierzalam suknie :D bomba jakie super uczucie, myslalam ze gorset i gole ramiona nie beda mi pasowac a tu taka niespodzianka i nawet moja mama byla zaskoczona pozytywnie :D ale sie ciesze :) jednak sukni jeszcze nie wybralam, chcialam poprostu zobaczyc co mi pasuje i w sumie kazda mi pasowala z szerokim dolem, waska, no kazda bo pani mnie tak upiela ze slicznie kazda wygladala, aj musze sie zaczac juz na powaznie rozgladac!!! pozdrawiam was dziewczynki wszystkie !!!! zajrze jak wroce... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka gratuluej rocznicy :) hoho 5 latek :) Kati to Ci sie miły dzionek szykuje :) Ja zdycham na gardło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) calineczko:) no nie fajnie się zachował ze Cię nie powiadomił o zmianie nazwy i miejsca restauracji. gagatka:) dziękuje za zaproszenie ale jakoś mi ciężko wejśc na nasza klase pewnie jest mega przeciążona jak to w week:):) a dla reszty przyszłych panien młodych buziaki od Wojtka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak:) w stopce jest i juz byłam na naszej klasie i mam CiE:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Nie zajrzalam pzez weekend bo w sobote sprzatalam cale mieszkanie,na swieta i mam postrojone okna juz ...wiec czuje sie zblizaja sie swieta.W niedziele bylismy w domu ...bo caly dzien padal deszcz i silny wiatr byl ...a cos mi sie zdaje ze mojego meza cos chwyta jakas choroba i dlatgeo spedzilismy ten dzien w domu. Cafka gratuluje rocznicy.:) Calineczka ...Zdenerwowalabym sie tak samo jak ty . Gagatka moze ta glowa cie boli przez pogode ale lepiej wybierz sie kochana do lekarza. Zabusia ...widzialam w pamietniku Twoje obraczki sliczne. Yza Wojtus jest kochaniutki. Dzisiaj poniedzialek ...jak mi sie nie chce isc do pracy nawet z lozka mi sie wstac nie chce zeby zrobic sobie kawe. POzdrawiam i zycze Milego dnia. Dziewczyny a takie pytanie :KuPujecie swoim polowka cos na Mikokaja :) bo ja nie mam zadnego pomyslu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:):) kati🌼🌼 wszystkiego najlepszego w dniu urodzinek:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) zdrówka,zdrówka,zdrówka i wogule wszystkiego NAJLEPSZEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sinsitra 89
Ja jestem na 2008! Kwiecień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiii kochana sorki ze przegapilam wszytskiego co tylko najlepszego .... WiTAMY nowa kolezanke moze napiszesz cos wiecej o sobie? Hey Yza jak Wojtus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka hej :) dzis czuje sie lepiej :) pogoda paskudnau mnie!! Rybnik taka sama jak u Ciebie :) Kati sto lat, sto lat, sto lat :) 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 Yzunia fajniutki ten Wojtus, ale jka zmyslałas ze sie jednym zdieciem zadowole to sie grubo mylisz :) chcę wiecej :) Witamy nowe osoby :) witamy witamy :) chlebem i solą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sinsitra 89-witam🌼 kati 24-🌼,🌼,dużo zdrówka i powodzenia:D kiedy kciuki?czy już coś wiadomo? 🖐️lecę do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati STO LAT !!!!! Witam mój Skarbek ma dzis na popołudniu a ja no cóż pranie i sprzątanie bo niestety narazie brak pracy :( Ciesze się że już niedługo bede jego żonką niwiele już zostało a czas leci jak oszalały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Zabusia :) no prosze nie tylko aj sprzatam :) a ja zaraz do wanny idę :) zrobie sobie maseczke (na włosy tez) poleze w wannie :) Potem pasuje cos posprztac :) zeby tradycji stało sie zadość :) Bede potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja tylko na chwilkę. Muszę porobić przelewy i zaraz zmykamy załatwiać sprawy :) ZABUSIA24 dziękuję bardzo :) Cholera dziś kończę 25 lat. Zaraz nowy rok i już rocznikiem będę miała 26. Stara dupa jestem :D To ja zmykam. Będę jutro. papa Dzięki raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satellite
Hej dziewczyny 🖐️ Widzę, że nie mam wyjścia i muszę przeczytać te 411 stron ;) Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego miłego grona :) Mam na imię Sylwia i mam 23 latka, datę ślubu mamy wyznaczoną na 24 maja 2008r na godzinę 17 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satellite ja sie przedstawię :) Mam na imię Agata, moj ma Michał. Chodzimy ze soba prawie 5 lat, no dobra ujme to dokładniej, chodzimy z esoba 4,5 roku i miesiac :) Zareczeni jestesmy od 2 sierpnia :) Slub mamy 2 sierpnia :) Mamy juz: sale, orkiestre, fotografa, ja mam sukienke, mamy tez wodke :) Wlasnie policzyłam i wyszło mi ze wydalismy juz na wesele prawie 4 tysiace!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny już macie sukienki. Ja mam ślub w czerwcu i planowałam rozlądanie się za sukienką gdzieś dopiero w lutym czy to za poźno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki no to po kolei :) Gosiaczku,szczoteczka do zebow na podlodze brzmi jak wojsko ;) Ponamawiaj jednak swojego M do zakupu wodki, bo ja tez slyszalam, ze ma podrozec - najpierw od Kocurka, a pozniej Pani w hurtowni mowila, ze poleca do nowego roku, bo pozniej bedzie drozej i na takiej ilosci to bedzie odczuwalne. Kocurku :) park? skaryszewski np? :) tylk widze maly problem atmosferyczny - nie ma sniegu :D Kochana, moze Ty kiperem powinnas zostac i testowac wina, to jest praca! :) Gagatku, moze powinnas badania ogolne zrobic. Nie dawaj sie zjesc chorobie! (z tym balwanem to trzeba bedzie przesunac sprawe..) Yza, buziaki dla Ciebie i Wojtusia :) Calineczka, wg mnie dobrym pomyslem jest pojscie do goscia, pokazanie mu rachunku albo faktury za zaproszenia i zażądanie zwrotu tego kosztu, zebys mogla wydrukowac jeszcze raz nie tracac kasy. No a jesli sie nie uda, to wg mnie powinnas informowac gosci. W sumie i tak jest tak, ze z kosciola wszyscy jada razem na wesele, wiec nikt sie nie powinien zamotac i zgubic przez to. Kati, i jak wycieczka? Gdzie jedziecie? Urodzinowe sto lat sto lat :D zdrowka, szczescia i spelnienia marzen kochana! Cafko, 300 lat razem zycze :) nam 5 latek stuknelo chyba 9 listopada :) (nie obchodzimy tak naprawde, ale jakos tak to wypada) Kala, milej pracy, niech Ci szybko zleci :) Gagatku, no nie tylko Ty :P ja sprzatalam w sobote :) Witaj satellite :) nooo, to ambitnie podeszlas..411 (teraz juz 412) stron :D No to i ja sie przedstawie. nazywam sie beata :) mam sobie adriana, ja mam 27 a on 28 lat, mieszkamy razem od 3 lat w warszawie, razem jestesmy od 5, slubujemy 26 kwietnia 08. a w kwestii przygotowan, mamy: zamowiona wodke, sale, zespol, foto, kamerzyste, zamowione zaproszenia, samochod, krawcowa do sukienki i to chyba wszystko :) Gagatku, ja tego nie podlicze bo sie boje, nie chce sie stresowac :P A sukienka w lutym na czerwiec - wg mnie ok, mysle, ze wystarczajacy czas. Ale nie wiem, czy ja jestem autorytetem ;) slub mam za 5 mies (kwiecien) i sukienke bede szyla wlasnie w lutym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to mnie uspokoiłyscie:) Wiecie co z jednej strony już bym chciała szukać przymierzać a zdrugiej strony przeraża mnie że wśród tylu sukienek znaleźć to jedną jedyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mial sie nie pojawic :P ja tylko w weekendy nawalam, w piatek pilam, w sobote musialam zmusic swoje zmeczone piciem zwloki do posprzatania mieszkania, pozniej znowu wyszlam, mialam pic (strasznie ciezkie zycie), ale nie pilam :D mimo to, wrocilam do domu po 3, w niedziele spalam do poludnia a pozniej odkrywalam uroki nowej (dla mnie nowej, bo w ogole to starej) gry - age of empires :) pozniej ogladalam z przyjaciolmi i adriannkiem czeski film (ale nudnawy byl), pozniej znowu gralam - adrianiasty zabral mi myszke i chcial grac za mnie - zeby mi pokazac jak (cwaniak! :) ma swoj komputer), na koniec poogladalam jakis film fajny i poszlam spac (konca filmu sie nie doczekalam :) ). Gagatku, strajkuj, nalezy Ci sie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak: za sukienką jeszcze nawet nie jeździłam, przeglądam tylko kolekcje w internecie, wstrzymałam się bo Pani z salonu oznajmiła mi wesołą nowinę (od stycznia nowa kolekcja sukien wejdzie do salonów), więc postanowiłam poczekać jeszcze. Sala, orkiestra, samochód, kamerzysta i fotograf zamówieni :) Sale zamówiłam pod Warszawą, bo tam jest trochę taniej. Musze jeszcze rozejrzeć się nad wynajmem autokarów albo busów, bo nie wszyscy goście posiadają pojazdy zmotoryzowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×