Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

no ruda fakt ladne sukienki podobaja mi sie ale ja wybralam bardziej strojna tzn nie az tak bardzo ale strojniejsza:) hehe przytyc hmmm na mnie dzialaja fast foody duzo hehe i czesto i tyje jak oszalala:P no i fakt jak ruda pisala jesc pozno ...hmm slodkie napoje gazowane:) hehe nie wiem za wiele na ten temat bo ja preferuje odwrotna strone czyli chudniecie w moim przypadk,,,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po tych tabletkach nie moge zbic brzucha :( jak stoje to ok ale jak siedze brrrrr..... macie jakies sposoby??? Chyba pojde juz spac! Jutro musze choc napisac jedna strone eseju.... czy umiecie pisac esej... help me :( jutro daje kolejne zaproszenie tzn. znowu daje mama w moim imieniu, bo kuzynka przyjezdza z Włoch tzn juz przyjechala i bedzie u niej w pracy! Moze to nie ładnie ze daje z przez mame ale to tak samo chyba jak bym wysłała poczta!! Co nie?? Zreszta i tak pewnie mnie oleje ... Dobra lece do mego łóżka :) Ja tez lubie skromne sukienki :) Dziewczynki czy do mojej sukni ecru bedzie pasował bukiet z czewronych róz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie siedzę i wycinam tekst do słodkości dla gości i zjadłam dużą miskę chipsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomocy:! jak zawiadamiacie-piszecie w zaproszeniu dla szefów i pracowników-w jednym?jak to ująć-może ktoś pomoże?proszę u mnie jest kilku szefów i pracowników,chciałam dać jedno zawiadomienie na ręce szefa,ale nie wiem jak napisać?imiennie wszystkich wymienić,czy "szefów i pracowników"-help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka- też planuję ecrue, widziałam zdjęcia, na których babki miały czerwone kwiaty, wyglądało ok, mnie się jednak wydaje, ze najodpowiedniejsza będzie mieszanka herbacianych i kremowych. kala321 a ile masz tych pracowników i8 szefów? Bo jak jakaś straszna liczba to lepiej ogólnie, jak 10 osób to można wymienić- będzie mniej oficjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis ja pierwsza :) summer wstajemy :) ja tez mam taki problem w pracy mam glowna szefowa, kierowniczke idziewczyny z wydzialu i jak mam to napisac?? yyyy?? U mnie pada :( i w ogole jest sennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i ja już w pracy :) Dubduss ja szyje na 1 lipca pierwszą przymiarke mam 15 maja potem początkiem czerwca i ok 25 czerwca sknia bedzie w domku :) U mnie też ponuro i deszczowo wziełam parasol bo wczoraj zmokłam ;) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki,..,. ja zaram spadam..wpadlam zeby wam zyczyc milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 szefów i 3 pracowników,ale nie zmieszczę pod tekstem wszystkich wymienić,to jaką formę użyć-podpowiedzcie,bo tylko w pracy nie dałam zawiadomienia a ślub tusz,tuśż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszle panny mlode :D\"ZABUSIA25\" dziekuje ci bardzo za odpowiedz :) to slubujesz tydzien po mnie ja mam 12 lipca i mieszkasz niedaleko mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam tego kłopotu bo na razie jestem bezrobotna. Mój Tomek daje swoim szefom zawiadomienie i współpracownikowi chyba też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ale napłodziłyście!:):) my znalexismy jeszcze tańszego jubilera-wogule szok ze jest to możliwe-ale mamy swoje 3 obrączki... dziś wielki dzień---------ide po suknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w końcu:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou :) Imili, ja jeszcze panuje nad moim instynktem maciezynskim ;) ale pewnie bedziemy sie starac przed 30tką, wiec w przeciagu roku.. Ruda, jesli ladnie Ci w nakryciach, to powinnas pomierzyc i wybrac :) Suknia - najbardziej mi sie podoba druga - nie ma ozdob na spodnicy i chyba to jej urok - jest niby skromna, ale bardzo elegancka i romantyczna - sliczna. Summer, brakowalo paznokci :D - dzis je odhaczylam wlasnie :) umowilam sie na przyszly czwartek. Belleteyn - sloneczniki - bajka. uwielbiam sloneczniki :) Baloo, KP jest jakby wstepem do umowy i z KP mozna sie klocic, ale z paragonem raczej ciezko :( wydaje mi sie, ze kolezanka moze wyegzekwowac tylko zwrot zaliczki i nic wiecej :( ale ludzie sa niepowazni - znajoma powinna ich obsmarowac w internecie - przynajmniej inni beda mieli na uwadze ich rzetelnosc.. Gosiaczeeeeek :):) 🌻 - kope lat :) prawde mowiac - ani ani, nie denerwuje sie wcale i tym sie troche denerwuje :) zostalo 10 dni, wiec powinien mnie gnebic jakis stres, a tu nic.. powiem Wam, jak mnie dopadnie :) a jak Twoje przygotowania Gosiaczku? moje odchudzanie to porazka :) odkladalam odkladalam..moze znacie diete cud dzialajaca w 10 dni? :D Dubdus, ja nie szyje w salonie, ale szyje u krawcowej. łacznie przymiarek ok 6 - szyjac od podstaw. w odstepach srednio tygodniowych. Imili, przykladaj sobie kefir do pupy :):):) (chociaz pewnie juz dzis jest lepiej :) ) Kala, konwalie sa piekne - ja tez je uwielbiam, ale niestety sa bardzo nietrwale, wiec mysle, ze wiazanka moglaby szybko pasc..ale pewnie w kwiaciarni powiedza ci wiecej.. Gagatku, ja Ci moge ewentualnie podpowiedziec - jak wychodowac brzuch :D (chociaz dziewczyny juz tu wymienily sposoby ;) ) Do ecru pasuja wszystkie kolory kwiatow - ja mam np jeszcze koronke zlotawo - capuchino - i kwiaty beda brazowo - ecru. ale jesli masz samo ecru to czerwone beda pasowac - choc beda kontrastowe. tak, jak pisze Ruda - ecru, herbaciane delikatniejsze. ale jesli podoba Ci sie kontrast, to czerwone pasuja :) Kala, ja bym chyba sie postarala nie rozgraniczac na szefow i pracownikow, tylko nazwalabym ich jakos łacznie - współpracowników - w koncu to nie jest sluzbowe zaproszenie, tylko zaproszenie na Twoj prywatny slub, wiec zapraszasz nie stanowiska, tylko ludzi. w sumie ciezka sprawa :) Yzulka, powodzenia :) milego wszystkim Wam dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Ledwo dziś żyję. D był w wawie bo miał zlecenie, ale przyjechał bo na 19 mieliśmy wczoraj ostatnie spotkanie w poradni przedmałżeńskiej. Po spotkaniu pojechałam z nim znowu do wawy dokończyć robotę. Zajechaliśmy na 9 wieczorem a wróciliśmy do domku na 2 w nocy. Przez 4 godziny cięłam w paski wykładzinę podłogową. Ręce, nogi i kręgosłup bolą że hej. Dziś mam niezłe odciski na dłoniach. Po powrocie do domu marzyłam tylko o tym by pójść spać, a D zebrało się na amory. ehh faceci. Kilka dni temu załatwiliśmy dokumenty w USC i D odebrał kartkę z zapowiedzi więc dziś wszystko zaniosłam księdzu. Ze spraw kościelnych zostały więc tylko spowiedzi . Spytałam o koszty ślubu (płaci się w ostatnim tygodniu) i tak: ksiądz 500zł, organista 200zł, kościelny 200zł. Chyba nie jest źle :) No to tyle. Zmykam na kawkę po jakoś się obudzić nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was ponownie.. Babitku juz lepiej hehe juz dupcia nie piecze:) jest ok...no mi sie instynkt wlacza jak widze ciezarne albo male dzieciaczki eh..:) a tak jest ok:) ..w ogole to podziwiam cie kochana ze nic sie nie stresujesZ:) Kati heh nie martw sie mojemu tez sie w nieodpowiedniej chwili na amory zbiera:) ale narazie mam spokoj bo daleko jest...choc mi tego brakuje tych jego amorkow:) Yzulka ...no czekam na relacj jak tam suknie itp:) ja dopiero pod koniec maja sie wybieram :) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kati, poodpoczywaj troche bo nam padniesz kochana! Adrianowi np czesto sie zbiera na amory jak zasypiam wlasnie :) - jakby to robil z przekory :P (czekajac az zaczne zasypiac) hej Imili :) dobrze, ze dupcia ocalała ;) ja nie wiem, czy mnie trzeba podziwiac, czy leczyc ;) - wydaje mi sie, ze troche stresu czuc powinnam :) generalnie skupilam sie mocno na sobie :) kupilam sobie - zel wybielajacy do zebow (z takimi gumowymi nakladkami na zebiska) i sobie wybielam ze 3 razy dziennie, kupilam sobie peeling do rak i maseczke do rak z rekawiczkami bawelnianymi (polecam :) dlonie jak pupcia niemowlaczka :) ), przed chwila wlasnie zmylam farbe z wlosow - jutro ide wycieniowac i popodcinac bo sie za ciezkie zrobily podobno :) balsam brazujacy tez czesto uzywany :) (mam uczulenie na solarium, wiec tylko balsamy mi pozostaly).. a adrian patrzy na to, co wyprawiam i sie smieje ze mnie :) dobrze, ze moge pracowac w domu - inaczej byloby ciezko z takim egocentryzmem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Babitku to prosze o recenzje czy taki zel wybielajacy dziala:) i przy okazji napisz jaka firma to jak dziala to zakupie sobie taki:D i ta maseczke do rak :D nazwa prosze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek ja jestem z okolic Chrzanowa wiec do Sosnowca nie daleko :) witaj Babitku ,a ten zel wybielajacy jest dobry tez chcialabym sobie wybielic troche zabki, a ile kosztuje i co to za zel? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się oszczędzać, chociaż te zaczepki są całkiem przyjemne :D Dziś jakis dziwny dzień mam - cały czas myślę że jest wtorek. Babitek na lato robisz się na bóstwo :) Taki żel ma D, ale nie ma czasu na wybielanie i od długiego czasu żel leży w szafce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje przygotowania :) no cóż zostało mi 80 dni i teraz skupiam się na sobie!!!brakuje nam alkoholu i garnituru ale to już załatwia Marcin. Ja wybieram się w przyszłym miesiącu na peeling chemiczny i wybielanie ząbków (wszyscy mi odradzają ale ja muszę bo wyglądam strasznie!!). Babitku ta maseczka do rąk to jakiej firmy?? Daj namiary to też wyprubuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili - na razie nie mam pojecia, czy zel dziala :) uzywam go od wczoraj - poza tym, ze jest niesmaczny ( :P ) i trudno mowic z ta guma w japie :D - nic nie moge dodac..ale jak juz zauwaze rezultaty lub ich brak - od razu Wam powiem :) peeling do rak: http://www.nokaut.pl/oferta/dax-perfecta-body-peeling-orzechowo-cukrowy-do-rak-i-paznokci-100ml.html (polecila mi go babeczka w sklepie - i naprawde jest fajny i slicznie pachnie :) a maseczka: http://www.domzdrowia.pl/domurody/57976,paloma-regenerujaca-kuracja-odzywcza-do-dloni-i-pazokci-rekawiczki-gratis.html oba razem - po jednym razie efekt rewelacyjny - a zamierzam peeling robic codziennie i codziennie na noc maseczke (i spac w rekawiczkach :D - dzis obudzilam sie bez - i nie wiem, czy zdjelam je przez sen celowo czy niechcacy :D) wczesniej uzywalam tylko kremow do rak - ale to jest bez porownania. Dubduss - za zel zaplacilam 50 z hakiem - http://www.domzdrowia.pl/40141,biala-perla-zel-wybielajacy-zeby-2-x-65-ml.html Kati - no przy okazji slubu na lato bedzie jak znalazl :D Gosiaczku, ja chcialam kupic paste - Ty ja chyba kupilas juz - diamond cos tam, ale pani w aptece poradzila mi ten zel - zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( dzięki za diety,ale wszędzie piszą mleko,sery ,twarogi i śmietana-mam uczulenie na białko-nie mogę-może dlatego jestem chuda;P;) co można zamiast nabiału? podpowiedzcie co z tym zawiadomieniem proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze czemu ludzie są tak obojętni?? Siedzę sobie w sklepie i słyszę wielkie bum. Wybiegam i patrzę że był wypadek - dziewczyna skręcała w lewo i nie zobaczyła że z naprzeciwka jedzie motocyklista. Skręciła przed samym nim, a on wbił jej się w drzwi pasażera :( Wszystkie szyby wyleciały, chłopak wyszedł co prawda o własnych siłach, pani kierowca zamdlała na środku parkingu. Wybiegam na chodnik, chłopak chodzi skulony po środku ulicy, samochody go omijają, NIKT nie podchodzi spytać go czy dobrze się czuje itd. Widowisko wielkie, każdy się patrzy. Tylko ja podbiegłam do niego. Pytam czy ok - kiwa że nie. Wzięłam go pod rękę (ledwo szedł). D wyniósł mu krzesełko na chodnik, podaje mi telefon żeby na pogotowie zadzwonić. Ludzie mówią - niech Pani sobie nie nabija rachunku, już PEWNIE ktoś zadzwonił. Dzwonię mimo to - NIKT NIE ZGŁOSIŁ!! wrrr... Chłopak ledwo siedzi, Pani się ocknęła, ręka zakrwiawiona, w szoku. Znów lecę po wodę utlenioną, po husteczki i co tam mam. Każę jej usiąść i dzwonię na policję. Ludzie patrzą na mnie jak na wariatkę - tylko D mi pomaga. Przyjechała karetka na sygnale, policja. Już jest ok - policja nadal jest, karetka już odjechała (również na sygnale, czyli nie wszystko jest super). Ludzie się rozeszli w końcu, mrucząc pod nosem co się stało. Nie chciałabym być w takiej sytuacji, że coś mi się stało, a tylu ludzi jest obojętnych i nikt nawet po karetkę nie zadzwoni :( ehh... cieszę się że mogłam chociaż trochę pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×