Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hello :P oj ktos o mnie zapomnialam jeszcze ja 4 pazdziernika:D .. ja tak na chwilke bo zaraz musze isc sie przespac bo o 3 rano wyjezdzam na wies:D a w sobote na weselicho ide sie bawic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc kochane..odezwe sie po dlugim weekendzie bo mnie nie bedzie ... Kala przez to ze juz mnie tu nie bedzie zycze Ci wszystkiego co najlepsze na nowej drodze zycia . Zdrowka szczescia spelnienia marzen duzoo dzieci :D i pieniazkow :D .. udanego wesela ...i cudownej pogody w dniu slubu :) . Buziaki :* Papa kochane trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili;):):):):):) nie widziałam Cie w kalendarzu!!!!!!!!!!! 🌼 przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mamy załatwiony sprzęt:) jutro spokojny dzień ,wypoczywamy,chcę iść do taty na cmentarz i idziemy do mamy na obiad,a potem spacerek:) najwięcej załatwiania w piątek:( aż strach,cały czas mam wrażenie ,że o czymś zapomniałam idę się myć i do łóżeczka😴miłego wekendu życzę:) kati-nasza \"babciu\"-jak się czujesz,małe dają ci spać? odezwij się jutro do mnie na gg lub skype-dawno nie gadałysmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko i Jarku - w związku z tym, że wyjeżdżamy dziś w nocy do Niemiec i nie będzie mnie tydzień, pozwolę sobie już dzisiaj złożyć w moim i mojego mężulka imieniu życzenia dla Was na Nową Drogę Życia :) Aby każdego dnia , tygodnia, miesiąca i roku świeciło Wam słoneczko, byście byli w sobie coraz bardziej i bardziej zakochani ❤️ Byś Ty Jarka a Jarek Ciebie kochał \"jutro\" bardziej niż \"dziś\" :) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :) U nas moda taka, u nas moda taka, że całują na stojaka..... ;) 3majcie się :) A Wam dziewczyneczki życzę słonecznej i cieplutkiej Majówki :D Pozdrawiam i ślę uściski każdej mocniejsze i każdej z osobna :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczorek :D Własnie zakonczyłam drukowac zaproszenia, jeszcze zostały mi dla rodziców, dziadków i dla paru innych osób!! Dzis bayłam na grillu i dalismy przy okazji jedno zaproszenia, bo akurat była jedna rodzinka w komlecie :D Teraz to jzu ide spac :) Jutro bede pilnowac roczne dziecko :) prawie no ciekawe czy dam sobie rade :D Dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ja nadal chora - malzenstwo mi nie sluzy :D Kala - Ty juz tuz tuz :) nic sie nie ciesz - ja do ostatniej chwili bylam spokojna, ale noc przed slubem nie moglam zasnac (choc dalej wydawalo mi sie ze jestem spokojna :) ), no i w dniu slubu mniedopadlo w drodze do kosciola - ale to juz masakrycznie :) Darianka - fajnie fajnie - pewnie :) o woalkach nic nie wiem- nigdy nie szukalam.. dzieki za gratulacje i w ogole :):):):) Glupolku - juz zmieniam date :) Kala, ja bym wypisala - zebys sie nie musiala pozniej zastanawiac czy dobrze zrobilas, czy zle nie zapraszajac. Belleteyn - wg mnie z kwiatem bedzie dobrze. Summer - oj zal :) caly ten dzien i noc minely jak sekunda, naprawde. tyle przygotowan a tu ciach i juz po ale wspomnien co niemiara :) u nas w czasie przysiegi juz bylo na luzie :) usmiechnieci stalismy nha przeciwko siebie i spokojnie mowilismy - adrian glosno, ja duzo ciszej - niestety - staralam sie glosno :) tak jest - mialam zywa roze we wlosach :) malo tego, ze wytrzymala do konca wesela, to sluchajcie mialam ja w domu od piatku. byla owinieta czyms tam na druciku zeby mozna bylo przypiac wsuwka, do soboty stala w kieliszku z woda, pozniej od 8 rano juz nie. fryzjerka ja baaaardzo mocno zalakierowala - razem z wlosami i trzymala sie idealnie - bez zarzutow. ale byla baardzo swieza - w piatek rano florystka kupila ja na gieldzie kwiatowej. Summer, raczej sie nie pobrudzisz - platki sa leciutkie i spadajac nie pobrudza na bank (tak tak - staramy sie :P ) ale serio serio - badz spokojna, nie bedzie sladu. Ruda :) kiszona moglaby tez nie zostawic sladow - ale buraki owszem! :) Calineczko - dzieks :) zdjecia beda beda :) wszystkim majowkowym wyjezdzaczkom udanych wyjazdow zycze :) bawcie sie dobrze. ja bede do Was zagladac bo choroba mnie zatrzymala w domu - a mielismy jechac na wesele w piatek (weslee w sobote ale daleko) i nici :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :D ja dzis na pewno jako pierwsza bede hehe ...zaraz wyjezdzam spac mi sie chce jak cholera a jeszcze tyle km za kolkiem mnie czeka... Zycze Udanego weekendu dziewczynki :) Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szerokiej drogi Imili :):):) ja jeszcze nie spie, wlasnie sie zbieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry myslalam ze bede pierszwa dzis ale widze ze ktos nie mogl wczoraj zasnac :) i doczekalismy sie dlugiego weekendu ja do pracy dopiero w poniedzialek ale widze ze niebo takie zachmurzone :( no tak jest zawsze jak jestem w pracy to ladnie i cieplo a jak wolne to slonca brak. babitku dziekuje za zmiane daty i wracaj szybko do zdrowia. kala 321 juz tylko dwa dni zostaly wierze ze wszystko sie uda i pogoda bedzie ladna, darianka milego pobytu zagranica odpoczywajcie z mezem yzulka dziekuje ze o mnie pamietalas, na poczatku duzo wiecej dziewczyn pisalo ale ciesze sie ze te forum przetrwalo dzieki wam milego weekendu wam zycze odpoczywajcie ja tez postaram sie wypoczac choc mam wiele spraw do zalatwienia w weekend pa pa buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja dziękujemy za zyczenia:D:) my dziś spokojny dzionek (więc korzystamy)jutro będzie ful załatwiania aha mam takie pytanko do ślubnych-już mężatek kiedy zmienialiście dokumenty,gdzie i w jakim czasie?bomy potem tzn 13 maja wyjeżdżamy do Grecji na dwa tyg. i nie chcemy później płacić jakiejś kary,czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć co i jak? miłej Majówki:)u nas też niebo się zachmurzyło:(,ale nie pada juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala ja Ci jeszcze zyczen nie bede skaladac :) poxzekam do soboty rano :) Babitku wracja do zdrówka raz, dwa :) Ja wlasnie pije kawe potem wychodze :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie baby :) Kala, no wlasnie - sama sie nad tym zastanawiam. z tego co dzis mi powiedziala przyjaciolka mezatka, jest tak: 2 tyg po slubie idzie sie do usc ktory jest w rejonie kosciola w kt byl slub, tam dostaje sie akt slubu, z nim wio do urzedu - dowod osobisty, prawo jazdy, paszport, nip iles tam - informacja o zmianie danych w urzedzie skarbowym, pozniej konta w banku, fundusze emerytalne i inwestycyjne, no i pracodawca - ktorego trza poinformowac zeby skladal deklaracje z innymi danymi. masakra :) najlepiej chyba zadzwonic do usc i sie dowiedziec po jakim czasie wydaja akt slubu bo reszta zalezy od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam majowo:) u mnie nie ma majowki, pracuje do niedzieli wlacznie, za to u nas jest w poniedzialek Bank Holiday, wiec przeznaczymy ten dzien na nauke pierwszego tanca. tzn. w koncu rozpoczniemy nauke. brakuje mi polskiej tradycji, majowki, itd. hm... no coz... ZABUSIA25 - na pewno nie przekroczy kwoty 50 zl :) Kala321 - pogody, zdrowka, milosci, zero stresow, w ten wyjatkowy dla was dzien!!! :D (i po slubie tez:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zastanawiam sie nad bukietme slubnym, myslicie ze ze storczykow da sie zrobic wachlarz? (lub orchidei badz lilii)?? moze macie jakies zdjecie takiego wachlarza ze storczykami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas leje i burza potężna a ja strasznie się boję,nie lubię burzy mam nadzieję,że się wypada i trzeciego będzie ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes :) poł dnia robiłam orzeszki, a drugie poł dnia bawiłam dziecko, poszlimsy na spacer i na lody, po czym złapał nas deszcz, przesiedzielismy 20 miniut w mc donladzie, po czym michal poszedł po samochód w deszczu (a somochod był kawałek driogi) wsiedlismy do auta i przestało lac!! Złośliwośc jakas :) ale [pojechalismy do domu bo małemu skonczyło sie picie i wafelek z loda (dostalismy do dzieck instrukcje jak bedzie plakac dac mu jesc albo pic) :D w sobote czek mnie to samo!! Zaraz ide spac :) jutro do pracy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dobrze ale jutro pewnie się zacznie jedziemy po błogosławieństwo do J. rodziców po moją babcię i zawozić wszystko do restauracji idę spać pa😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też zaraz zmykam spać :) posiedzieliśmy z teściami ale już mi sie oczy kleją Do jutra słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) Ja tylko tak ogolnie wszystkich was pozdrawiam ,zycze milego wyjazdu ,3mam kciuki za jutrzejszy dzien ale zyczenia zloze jutro ...i wszystkim ktorzy jeszcze odpoczywaja zycze milego odpoczynku My juz niestety musimy dzisiaj pracowac !!!!! Zabusia Fajna strona. Babitku duzo zdrowka dla Ciebie. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u nas brzydko i pada:( na 12 musimy być u J. rodziców na błogosławieństwo a teraz śniadanko i małe zakupy idę się upewnić czy udało się z konwaliami a po południubiegi:) tzn odebranie owoców,ciasta,tortu,zawiezienie soków,kawy,herbaty i podarunków(słodkości dla gości)-do restauracji o 17 mam paznokcie robione,potem idę przypomnieć się do kościoła,o wysokie krzesła dla świadków(u nas dają pufy,a świadkowa-w ciązy nie usiedzi-już mówiłam,zle muszę przypomnieć,potem może wpadnę trochę na próbę i potem najgorsze portabend-mam nadzieję,że będzie spokojnie,albo nikt nie przyjdzie-nie lubię tego zwyczaju:( a po 24 jak possprzątamy,można pojechać do siebie i spać tyle u nas:) módlcie się aby nie padało,bo będzie problem ze zdjęciami:( proszę westchnijcie o słonko:) miłego dnia,może jeszcze się odezwę na razie spokojnie zobaczymy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×