Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Ruda, no bo odpowiedzi nie ma :) w poprzednim zwiazku ukochany chcial slubowac, a mi to ni w zab nie pasowalo, mialam jakos ok 21 chyba lat i w koncu ucieklam do adriana, i przez 5 lat w zasadzie nie bylo w ogole mowy o slubie, dopiero rok temu :) Malutka, i tu tez zgodze sie z Ruda, lepiej ze sie rozpadlo przed slubem, niz po - bolaloby jeszcze mocniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest kurs spiewu dla staruszkow hehe...to raczej od dzieczka sie trenuje hehe zaprzepascilam swoja szanse hehe:P moze bym teraz spiewala na Twoim weselu hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo to się musi bardzo, ale to bardzo postarać- zaufanie zdobywa się długo, a traci bardzo szybko. Twardym trza być a nie miętkim- jeśli naprawdę mu zależy (a z tym to różnie bywa....) to bedzie czekał na pozytywny znak od Ciebie choćby rok, jeśli nie to szybko mu się odwidzi. Tak więc- duuuuuuuuuużooooooo cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze- nie mam zaufania do facetów, którzy chodzą z jedną a szukają kontaktu/odnawiają go z drugą - moja kuzynka zakochała się w facecie, który był w 4 letnim związku z dziewczyna i ponoć zaczęł się sypać. Spotykali się, obiecał zakończyć z tamtą, umówili się na następne spotkanie na którym okazało się że....."stara" dziewczyna jest w ciąży! Laska złapała go na dzieciaka (przeczuwała, że on sie kręci wokół innej i też zaczęła wysyłać agresywne smsy). Moje pytanie brzmi - jak można sypiać z kimś, z kim ma się zamiar zerwać????????? Coś mi mówi, że to podobny typ. Skoro stara się tylko "tak trochę" to go olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynyki :) Cały weekend mnie nie było, bo leniuchowałam :) :) :) W piątek wycieczka do Krakowa, w sobotę grill, tak że szybko zleciało. A od poniedziałku masa roboty w pracy, tak że po przyjściu do domu padłam zmęczona i nawet nie miałam siły udzielać się na forum. Przyznam, że sporo napłodziłyście stron, ale wszystkie zaległości nadrobiłam :) Kala spóźnione, ale najserdeczniejsze życzenia z okazji ślubu :) Bądzcie dla siebie i ziarnem pieprzu, i szczyptą soli, i tym co cieszy, i tym co boli. Trwajcie razem, gdy miłość w rozkwicie i gdy ku jesieni swe kroki skieruje życie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Babitku, mam prośbę jeśli nie sprawi Ci to kłopotu to ja również poproszę kilka fotek na maila niezapominajka0609@op.pl Dziewczyny tak zachwalają Twoje zdjęcia, że z chęcią bym również kilka zobaczyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem trzeba przekreślić 10, 15 lat...kobiety po rozwodach muszą to zrobić, a mają dzieci, wspólne mieszkanie z mężem. Moi r dzice byli zaproszeni na ślub, ktory został odwołany na 3 tygodnie przed- młoda się wkurzyła, bo chłopak z którym chodziła kilka lat zaczął ją żle traktować. Po 2 latach odbyło się jej wesele z innym i jest szczęśliwą mężatką i mamą 2 dzieci. Naprawdę- dobrze, że nie jesteście związani przysięgą, której złamanie kładzie się cieniem na całe życie- jesteś wolna i niejedna szczęśliwa chwila Cię czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzice panny młodej jakoś to przełknęli, teraz się z tego śmieją - z materiału na suknię (która oczywiście już się szyła) zrobili sobie piękny obrus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cieszy- bo po czymś takim musi dużo czasu upłynąc i nie ma w tym nic dziwnego. Pozostaj mi tylko życzyć Ci wszystkiego dobrego i by zły czas minął- zrobi to wcześniej lub póżniej, ale nie będziesz cierpieć całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dawno sie nie odzywałam komputer mi padł niestety a tu widzę że Babitek już nie panną:) Babitku!! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, dużo dużo szczęścia....i jeśli można to też chętnie zobaczę Twoje fotki:) Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka a Ty uszy do gór:) mnie też facet zostawił po 5 latach bo chciał odpocząć... leczyłam sie po nim przez 1 rok dopóki nie poznałam mojego przyszłego męża jestem szczęśliwa i wierze w to że Ty tez będziesz:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chciałam:) i on po 6 miesiącach tez chciał, ale ja powiedziałam, ze nie jestem rzeczą która sie odstawia na półkę... powiem Ci tylko tyle... dwa razy nie wchodzi sie do tej samej rzeki... zrobisz jak chcesz:) ale Cię doskonale rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po kazdym rozstaniu chciałam być z tamtym facetem - ale właśnie one doprowadziły mnie do tego naprawdę właściwego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka,tak jak dziewczyny pisały lepiej ze teraz a nie po slubie po tym jak przed oltarzem przyzeka Ci milosci i to ze Cie nie opusci, dobrze ze tak sie stalo, wiem ze latwo sie mowi, a Ty przezywasz ciezkie chwile ale zobaczysz bedzie coraz lepiej 🌻 i na Twoim miejscu nie wrocilabym do niego bo nie jestes zabawka, najlepiej zajmij sie soba, idz do kosmetyczki fryzjera spotkaj sie ze znajomymi :) pokaz mu ze nie jest dla Ciebie az tyle wart zebys przez niego plakala, pokaz mu ze potrafisz bez niego zyc, ze nie jest on pepkiem swiata bez ktorego nie potrafisz normalnie funkcjonowac.... teraz boli ale przyjdzie czas ze bedziesz szczesliwa, zobaczysz... tylko zajmij sie soba i skup sie na sobie!! trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po takim dluugim czasie. ale niestety jestem tak zaganiana ze go prawie nie mam. porządki w ogrodzie!!! babitku jak mozna tez prosze o zdjecia - planyweselne@o2.pl buziaki dla wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ale napisałyście;):):):) Babitek:) poproszę zdjęcia YZASOBIERAJSKA@interia.pl a ja ostałam dziś od Sławcia śliczna zielona koszulkę i stringi -taki komplecik:):):):) i kupiłam dziś butki robaka:P:P i bluzkę na komunie:):):): tylko się cieszyć:):):) i u fryzjerki byłam:):) Calineczka:) łączę się z Tobą w bólu-u mnie week majowy był kiepski bo S w pracy... cafka:) co do tipsów masz racje ja dwa tygodnie temu założyłam sobie pierwszy raz żele i dopiero teraz się przyzwyczaiłam-ale juz zamierzam mieć cały czas:) agatka:) dłuuuuuuuuuuuuuugo ze sobą chadzacie:):)my 27 kwietnia mielismy 2 lata... jejku jeszcze 3 tygodnie i do kościoła marsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ruda:) co do wieku-----kolezana miała 32 lata a jej mąż już maz ma ....24 lata:):):) dodam ze siostrzeniec xsiędza;):):) moja ciocia i wujek wzięli ślub odpowiednio ona 16 lat a on 18-i nie była w ciązy-a teraz mają 40 rocznice slubu:):):) druga ciocia i wujek ślub wzięli jak najmłodszy syn miał chyba 14 lat a najstarszy ok 20...... moment jest zawsze dobry gorzej z ludźmi!!! moja siostra po lsubie 9 lat byla i musiała je przekreslić:(:( rozwioda się -a najgorzej na ntym cierpią dzieci,,,w niedziele starsz córka ma komunię a tatuś na przyjęcie nie przyjdzie bo sie wstydzi.... jak zwykle dziecko niewinne cierpi,,,,a mógł nie zdradzać malutka:) piszesz ze chcesz jego a mnie sie wydaje ze jak byś teraz go dostala ze tak napisze to ...bys go nie chciałą ponieważ dostałabyś to co chcesz!!! nie raz sie tak działo ze dziewczyyna walczyła o faceta a jak się udało to jej już sie odechciało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) jutro posiedzę i wyslę Wam zdjęcia,choć kilka,bo dziś padam już po podróży:) teraz kilka dni do pracy i GRECJA:) jutro ja mam wolne,a mój Mąż :P:) idzie do pracy:) ja bedę czekać z obiadem jak przykładna żona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku ja też poproszę zdjęcia: kala321@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala321 - ja tez poprosze o zdjatka:) 15 minut temu skonczylam prace, no nic...heh dzis rozmawialam z mama na skype, i moj Tz chcial zablysnac i odpowiedziec mojej mamie zartem (ale cos mu nie wyszlo:/), a mianowicie powiedzial, w przelozeniu na polski, jakos tak (doslownie nie pamietam, ale kontekst byl taki) ze \'\'jak mamusia lubi bardzo slodkosci, to przy okazji dostanie w prezencie opakowanie 1 kg cukru\'\' :/ nie rozumiem angielskiego humoru, za kija:/ on sie poplakal ze smiechu, moja mama zreszta tez (ale pewnie by go nie urazic) a ja ten humor angielski mam na co dzien, i go nie rozumiem, i czasem zdarzy mi sie przez to strzelic focha:/ co dajecie w podziekowaniu rodzicom? cos trwalego na pamiatke, czy moze cos co jest nietrwale ale wspomnienie zostaje rodzicom po tym prezencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka - dziewczyny zachwalaja moje zdjecia, bo sa kochane :) ale oczywiscie juz wysylam :) Ania, wysylam :) Kami, Tobie tez :) i dziekuje za zyczenia :) ja stalam po drugiej stronie barykady, on chcial, ja nie i dzis wiem, ze unieszczeliwilabym nas oboje - jego nigdy nie kochalabym tak, jak na to zasluzyl, a sama bylabym nieszczesliwa.. baloo, wysylam :) Yzulka, Tobie awkors tez :):) Kaluniu, zonko - Tobie tez :) i nie wpedzaj mnie prosze w kompleksy przykladnej zony, bo mi sie od slubu nie udalo ani jednego obiadu zmajstrowac :P Calineczko, my kupilismy dla mam po bukiecie pieknych czerwonych roz - chyba po 19 szt, i dla kazdego z rodzicow (dla mojej mamy i adr mamy i taty) po filizance, talerzyku i lyzeczce vileroy&boch - jakkolwiek sie to pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Babitku dziekuje za zdjecia tak jak napisalam w emeilu wygladaliscie slicznie jeszcze raz duzo Milosci dla was . Kala ja rowniez po prosze o Wasze zdjecia ...i z gory dziekuje. Gdzie sie podziewacie ? Ja juz pije poranna kawe ....Za oknem znow upal. Wczoraj wieczorem ,po pracy bylismy w sklepie bo chce na urodziny od meza digitalna ramke na zdjeci,ale w sklepie nie bylo nic ciekawego wiec jak wrocilismy maz siedzial w internecie i znalazl w katalogu i ja zamowil teraz czekamy na paczke . Aha wczoraj otrzymalismy odmowe z wesele niestety z roznych przyczyn 6 osob nie przyjdzie wiec ostateczna liczba gosci z zespolem kamerzysta i kierowca to 101 . Aha mij kuzyn ma wesele 21 sierpien tj w czwartek jak otrzymamy zaproszenie i maz otrzyma wolne to znowu w sierpniu pojedziemy do Polski.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Calineczka:) ja uwielbiam angielski humor---w sensie ze Monty i Beny Hill:classic_cool: co do prezentu-jak teraz bylismy na weselu to młodzi dali rodzicom swoje zdjęcia z dedykacjami-ślubne fotograf im zrobił na wczoraj:P:P:P babitek;) extraśne fotki:):):) piękne tło ze tak napisze,a i wy super się prezentujecie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane...spadam zaraz :) zycze milego dnia...:) Kala ja tez poprosze zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala ja też się piszę na zdjęcia agniesia252@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YZULKA niezłe te przypadki \"wiekowe\" :) i jak najbardziej potwierdzają tezę, że najlepszy wiek na małżeństwo to ...... (w wykropkowane miejsce wpisać dowolna liczbę). Dzieciaki z rozbitych małżeństw mają najgorzej.......podobna sytuacja była na komunii brata mojego M....rozwód w toku, z rodziny nikt się nie pokazał nawet w kościele, pies z kulawą nogą małemu nawet czekolady nie przyniósł..........wszyscy się bali, że ich za drzwi wytwalą????czy co????.........przykre :( kala-ahhhhhhhhhh ta GRECJA.............słońce, plaże, zabytki, przystojni Grekowie ....:P no nie, statecznej mężatki takie rzeczy już nie interesują :) calineczka25 też nie kumam o co chodzi w tym ichnim poczuciu humoru :( Jako prezent dobre są kosze ze słodyczami i trunkami rozmaitemi (zależy co rodzice preferują), można zrobić album ze zdjęciami \"od najmłodszych lat\"- tzn zeskanować, żeby było dużo kopii i do każdego albuma starczyło, po kolei aż do dnia ślubu. Nie trzeba zapełniać całego albumu, rodzice mogą kontynuować wklejając wnuki, Was na wycieczce i świętach :) Kwaity sa piękne, ale nietrwałe niestety. A ja mam dzisiaj wolny dzień :D (zajęć nie mam, ale uczyć się trza). M zdycha na ból brzucha, ma na 12 do pracy mam nadzieję, że mu przejdzie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Żony proszę bez kompleksów:P:) zdjęcia będą jak tylko ogarnę morze kwiatów jeszcze z 10 wazonów stoi ,a J. zrobił 3 kursy z padniętymi do śmieci:) jedno pranie wisi ,drugie w pralce, muszę suknię oddać do pralni-nie będę się bawić z czyszczeniem:) jeszcze muszę znieść J. ciasto i szampan do pracy.Ja jutro idę do pracy:P kupiliśmy aparat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Iza, dziekuje :) Yzulka, dziekuje :) Wlasnie, Calineczko - moja przyjaciolka jak brala slub to tez szybko byly wywolane zdjecia z pleneru, kupione wczesniej ramki i dali rodzicom w podziekowaniu. Zareczona, wysylam :) Zabusia, wysylam :) Kala, no dobrze - jak bez kompleksow, to przyjmijmy, ze jestem przykladna zona - wersja alternatywna :P i oczywiscie teraz ja czekam na zdjecia Pani Kali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×