Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

waikiki:) fryzurka śliczna,ale nie pasuje mi przedziałek z przodu(zresztą jak widzę fotki na nk to ślicznie wyglądasz w włoskach do góry ) Zabusia:) padnę-miałam do wyboru tą suknie ,albo ta którą mam :P:P::P::P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. w Polsce bede tydzien przed slubem. czy mozna 5 dni przed slubem spisac protokol? normalnie zalamac sie mozna. ksiadz tutejszy nas olal. moja swiadkowa jest moja siostra- kiedy kazalam jej stanowczo zmienic kolor jej sukienki, to moja mama i babcia, na mnie naskoczyly, czemu ja jej zabraniam zalozyc suknie z bialej satyny ze lotymi motywami:/ lol. teraz juz mnie dobily totalnie. niespodziewalam sie:/ jakos wszyscy sa nie przychylni, kuzwa czy co, czy tylko ja to widze:/ w sumie 5 osob bedzie, w tym dwie dzuewczynki, w bialych balowych sukniach. moze sie ubiore na czarno by sie wyrozniac?!:/ nawet moj narzeczony jest zly o to. poza tym moja siostra ubiera suknie bialo zlota w stylu chinskim, a\'la tunika, bo ubiera do tego biale satynowe spodnier i biale satynowe bolerko. normalnie zalamka,heh:/ z moim Tz juz jest lepiej. choc jakis taki uraz mam do slubu teraz:/ co jest??? moze przesadzam?? plakac mi sie chce i tyle:/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yuzulka to niezle hehe ona w orginale troszke inaczej wygląda przerobiłam ją troszke po swojemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczko) ja na Twoim miejscu stanowczo, ale grzecznie powiedziałabym siostrze,ze nie wypada założyć jej jasnej sukni-ze ty sie będziesz z tym źle czuła,obdarzyłaś ja zaufaniem,poprosiłaś o świadkowanie. poza tym świadkowie są po to żeby pomagać a nie pokazywać jaki piękny maja strój... powiedz jej, że to twój ślub i chcesz żeby było idealnie.Niech Ci tego nie psuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka mnie sie wydaje zawsze jak mam włosy do góry, że mam wysokie czoło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczka 🌻 rozumiem Cie całkowicie, ale jak nie da sie już zreformować siostry, to wal to, to Ty masz być w tym dniu najpiękniejsza i masz sie dobrze czuć ze sobą!!! Więc spraw by tak było, a innymi sie nie przejmuj!!!! Myślę, ze to będzie najlepsze roziązanie i podejście do sytuacji, jesli siostra jest niereformowalna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam problem troche tez, bo przyjaciółka, którą chciałam poprosić o świadkowanie, to już dawniej kupiła sukienke na moje wesele i suknia jest czerwona a do tego mini!!!! ,masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej laski, nie przejmujcie się :) Niech będą miały Wasze świadkowe białe, niech będą miały czewone, maxi lub mini a w diabły z nimi :) Jakby nie były ubrane i tak wszyscy będą patrzyli na Was i to Wy będziecie najpiękniejsze :) no i Wasi mężowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie ostatecznie z darianka :-) :-P waikiki, fryzurka fajna, pasuje do ciebie. a mnie sie wydaje, ze lepiej ci bedzie w takiej jaka zaproponowalas, nie z odkrytym czolem. jakos mi sie tak bardziej podobasz :-) kobitki, ja za chwile wyjezdzam na 2-3 dni na lenistwo :-) prosze o mnie pamietac jakbyscie slaly jakies fotki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia prosze o fotki ania_868@wp.pl a ja uwazam ze to i my bedziemy w tym dniu najpiekniejsze i najwazniejsze- wszyscy beda to wiedziec a to ze ktos ubierze cos bialego i wy na niego naskakujecie to wg. opiera sie o narcyzm tak to widze dla mnie to bez znaczenia czy bedzie ktos ubrany na bialo czy na czarno wiem ze to najwazniejszy dzien w zyciu ale troche luzu niewszystko zawsze wyjdzie wg. grafika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viss
Moja znajoma zagroziła wszem o wobec, że jak się któraś ośmieli przyjść na jej ślub w białek sukience to obleje winem. Na szczęście nikt nie ośmielił się, a mogłobo być ciekawie, bo koleżanka ma porywczy chrakater i byłaby w stanie spełnić swoją groźbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak summer se pojecahal a fotek mi nie wysłala [foch-straszny foch] Waikiki śliczna fryzura :) ja chyba zdam sie na moja fryzjerka bo samej mi jest sie ciezko zdecydowac. Zabusia slicznie wygladasz :) co jeszcze :) ... simsy :) mnie tez najbardziej rajcowało urzadzanie domków, potrafilam sciasc o 10 i wstac o 3 (nie ruszajac sie zprzed komutera), organizawac zycia im ten nie lubilam, karmi, kapac bleee :( ale szybko mi sie wystroj znudzila i przestałam :) potem znow mi sie zachciało grac w simsy ale juz nie mialam plytki, czekalam na nia 3 miesiace i kiedy w koncu ja dostalam odechciało mi sie grac :) normalne miedzy nami kobietami zachowanie :) jak nie amsz to bardzo tego chcesz jak zdobywasz to juz nie :P A mi nadal w poluz poradnia, wczoraj mialam zły nr, dzis nikt nie odbieral, zaraz bede jeszcze dzwonic. Ide sprztac bo rodzina ma sie zjechac zaraz :) a potem musze sie pouczyc przespisów bo moja naczelniczka bedzie mnie pytac bleeeeeeeee :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, sprawdz maila :-) przepraszam za opoznienie ale mnie sie juz zwyczajnie placze komu wyslalam a komu nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer dziekuje :) ślicznie wygladaliscie :) zdiecia sliczne :) wszystko sliczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. Mój D się cieszy jak dziecko z nowego laptopa :) A ja jestem najukochańszą żoną na świecie, że zgodziłam się na jego zakup :) Dziś byłam w urzędzie poskładać wnioski o zmianę dokumentów. Potem siedziałam i wypisywałam firmy i instytucje w których muszę dokonać zmian. Wyszło mi NARAZIE 24 pozycje. Fajnie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę ze świadczy to o "'narcyzmie"tej osoby która na wesele sie na biało ubiera!!!!!!! od dawien dawna wiadomo ,ze młoda ma dla siebie ten kolor-problem to uszanować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :-) Co do dziecka ja bym sie nie pogniewalam jak bym byla juz w ciazy .... Bardzo pragne miec dziecko w najblizszym czasie. Zabusia ja rowniez chce zdjecie -moj emeil w moim nicku. Kala mam nadzieje ze w pracy warunki wkrotce sie poprawia,u nas tez nie za dobrze ludzi mniej a pracy wiecej :-( Summer ja po prosze twoje zdjecia moj emeil w nicku. Waiki napewno ze wszystkim zdarzysz.Sliczna fryzurka ,pasuje do Ciebie. Calineczka jak my sie wtedy ksiedza pytali ...powiedzial ze nie ma zadnego problemu gdzie spiszemy protokol czy u nas w Niemczech czy przed wyjazdem do Polski ale niestety wtedy powiedzial ze to trzeba zalatwiac 3 miesiac przed przedzwon do swojej parafi i powiedz jak sytuacja wyglada moze ksiadz ci pomoze 3mam kciuki. Pozdrowienia. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie wiem co się ze mną porobiło. Do ślubu zostało 3 dni, a ja chodzę i o byle co płaczę!!Wydaje mi się, że się nie denerwuję ale wygląda na to, że denerwuję się potwornie :( Chciałabym żeby było już po wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff :) załatwiłam poradnie na polowe lipca :) akurat zdazymy na 2 tygodnie przed zaniesc do ksiedza :) tzn mam nadzieje ze zdazymy. Kamien spadl mi z serca :) jeszcze te glupie przepisy zaliczyc i moge sie cieszyc slubem :) a to juz za miesiac :D no i jeden dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczku drogi :) to pewnie wszystko stres :) nie matrw sie kochana :) ja pewnie tez na 2 dni przed bede chodzaca bomba atomowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabic mojego M. to za mało!!! Jak mowilam chodzmy na spotkania do poradni to on nie ma czasu zebyz zalatwic, wiec zalatwilam na 18 lipca, ale wedlug niego to za pozno i wyszło na to ze bedziemy chodzic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wsówek to niech zastosuje kokówki,wtedy ich nie widać,a włosy dobrze trzymają,wsówki tylko pod spodem-wiem,bo miałam podobną fryzurkę na próbnej i też miałam ponad 40 wsówek.Kokówki możesz jak chcesz ozdobić perełką ,kwiatkiem,ale ogólnie ładnie się chowaja i nie obciążają fryzury.Dziwię się,że ona Ci tego nie powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mieszkania z rodzicami ja też mam fajnych,ale wolimy mieszkać sami.Spłacamy kredyt,bo szkoda było nam kasy na wynajm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do trwajacych przy swoim (biała sukienka)-świadkowych.Polecam zacząć rozmyślać głośno w ich towarzystwie o sukienkach dla drchen w kolorze wściekłej cytryny lub brzoskwiniowej,aby pasowała do Twojej wizji.(fiolet lub zieleń-jakiś kolor ,który wiesz,że ona nie lubi,bo biała niezbyt się komponuje;P:).Może sama zmieni zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie kochasz-to zmienić:) a jak kochasz-to zaakcepyować i pokochać z głupotą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×