Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

No wiem dlatego kazdy robi jak chce hehe np. mojej koleżanki mąż przyjął jej nazwisko :)Jego było długie i zagraniczne sprawiało dużo problemów iwęc bez wahania je zmienił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też sie podobają dwu członowe nazwiska-ale mamy za długie(apropo nazwisk :P:P:P mój xsiądz wypisał kartkę na zapowiedzi dla Izabeli S.... I :P Sławka imię i nazwisko odmienił na rodzaj żeński :P:P:P:P:P a podobno kościół nie toleruje związków tej samej płci :P:P:P:P co do grawerki ja mam SłAWCIO i datę,a on ma Izabela i datę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer 🌻 rozumiem, bo jak ja bym miała sentyment do swojego nazwiska, tzn podobało by mi sie bardziej moje, to też bym zostawiła, ale moje nie jest żadne fajne, więc... a teraz w sumie tez nie bedzie żadne oryginalne, a wręcz takie bardzo popularne, prawie jak Kowalski czy Nowak ;-) :-D (jakby co ... bez urazy!) to też mnie nie zachwyca, ale kit z tym !!! ;-) a z tymi obraczkami, to chyba nic nie wymyśle, więc ostatecznie pozostaniey może przy dacie i imieniu (ale może je zdrobnimy :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka 🌻 ale ten ksiądz dowalił :-D no ale ksiądz to tez tylko człowiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to mnie powaliły te niektóre pytania z protokołu... o bezpłodność, o choroby psychiczne i czy pewni jesteśmy.... ja pierdziuuuu, no kurde kto sie przyzna jesli nawet, że jest niepewny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) o kurcze naskrobalyscie nhiezle:) ZnoqA zdrowiej nam szybciutko:)... Waikiki witaj ..no nareszcie odezwala:) ja tez na pewno przejde na Karola nazwisko...a co niech mu bedzie :).... W ogole to pogoda koszmarna u mnie jak nie wiem leje co chwile eh.. CO do dzidziusia cholernie bysmy juz chcieli ale musimy odlozyc ta decyzje na gdzies za 4-5 lat:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh ...ale mam zje...humor..juz mnie wszystko wkurza...znowu teraz o dwa dni pozniej wroca wkur..mnie juz wszystko juz mi sie odechciewa wszystkiego on aby powtarza przeciez zdarzymy wszystko zalatwic no tak w cholere jezli on siedzi i nie wie ile jest roboty z tym to ok...ja juz mam dosc tej jego norwegii..az sie poplakalam ...az mu powiedzialam zeby sobie wrocili moze 3 pazdziernika bo i tak ja sama wszystko musze robic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko ❤️ kochana nie denerwuj sie. pomysl ze k. tez jest na pewno ciezko, przeciez tez teskni, juz chocby to. a co do zalatwiania, moze on tego wszystkiego nie ogarnia, bo zwyczajnie jest facetem :-) moj m. tez nie ogarnial do miesiaca przed slubem. na pewno ci ciezko, ale nie dolujcie sie teraz wzajemnie. i tak juz jestescie blizej niz dalej spotkania :) trzymam kciuki :-) a kiedy jeste ten Wielki Dzien powrotu??? bylam u gina, dla zielone swiatlo na starania :-) wiec zaczynamy ostroznie za ok 3 tygodnie, po moin powrocie a na calego od konca sierpnia :-D ach dziewczynki, jaka sobie piekna torebke dzis kupila, i dodatkowo w bardzo obnizonej cenie... normalnie wisiala i krzyczala \"kup mnie kup\" ;-P :-D m. zeby nie byl stratny kupil jakies durne filmy dvd :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh 27 lipca ma dopiero byc...o ile znowu sie cos nie zmieni:/..bo juz te zmiany dzialaja mi na nerwy...no wlasnie nie ogarnia bo wiekszosc sama zalatwialam:./ no trudno tak chcialam tak mam..niemam do niego pretensji ae troche mnie wkurza gadaniem ze niby to tyle czasu zajmuje ze przeciez mamy dwa miesiace jak wroci ze zdarzymy no hehe az ani jednego zaproszenia rozdanego nie mamy ale kij... Summer sama poluje na jakas torebke heh i nie umiem nic ciekawego znaleźć....butow szukam slubnych tez nic mi sie nie podoba nic nie widze...a jak juz sa fajne to koszmarnie drogie a ja nie chce wywalac kupe kasy na buty na jeden raz:/....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio Was dziewczynki zaniedbuje ale musiscie wybaczyc :) jest mozliwosc ze na jakis tydzien z hakiem znikne na dobre bo zaczniemy w koncu remont pokoju!! zonqa powrotu do zdrówka życze :) kala ja mierze z przodu :) przez 5 minut zazwyczaj mam 36,7 na razie tez tego nie pojełam sluz bardziej jest dla mnie łaskawy :) i go rozumiem :) summer ja zapraszamy tylko na slub :) kto bedzie chcial to przyjdzie na msze a kto nie to niech sie lachnie :) ja bede miec nazwisko meza :) waikiki my nie mamy graweru imilli słonce moje wiem ze jest Ci ciezko samej bez niego a tu jeszcze dzien powrotu sie odwleka, ale musisz to przetrzymac :) summer do mnie tez tyle rzeczy wola kup mnie kup ale portfel wola jeszcze glosniej \" nie ma za co, nie ma za co\" :) a ja mam teraz takie schizy ze nie schudne 3 kg do slubu (mamm 3,5 tygodnia), paznokcie mi sie rozdwoja i złamia, wyjda mi pryszcze albo mi brzuch wybuli bo ostatnio mam z tym problemy - albo co gorsza bede miala w druga strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe. Tak mierzylam z przodu...:-) Dostalam od lekarza taki rewalacyjny wykres z temperatura co do kazdego stopnia po przecinku i tam zaznaczalam kropeczkam temperature.Potem to laczylam i wychodzila mi krzywa, na ktorej swietnie bylo widac, ze przed i podczas owulacji temperatura rosla. Powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po zapraszaniu-3 zaproszenia na tak,jedno nie i dwa raczej nie..a jedno nie wiadomo!!!! i to ostatnie jest przyczyna mojego nastroju-pisałam wam o bracie S-i właśnie do nich pojechaliśmy dziś-daliśmy zaproszenia,a jego żona wyskakuje z pretensjami czemu nie wzięliśmy na świadków rodzeństwa S!!! bo przecież powinniśmy-skoro S był świadkiem u brata to i my tak powinniśmy zrobić! i nie da sie jej przetłumaczyć,że ja tez mam brata!!! Powinien być jej maż i koniec-mówię,że mogłaby mi rządzić gdyby sponsorowała nasze wesele.pytam się czy im sie ktoś wtrącał w planowanie małżeństwa...?! a ta dalej swoje!!! a ona dalej swoje-mówię,ze nie interesuje mnie i Sławka jej zdania i ze sami wybieramy świadków ( a ona dalej,ze brat jest najważniejszy) najlepsze jest to,ze brat sie wcale nie odzywał! wogule nie dopuszcza do siebie,ze ktoś może myśleć inaczej niż ona!! a na dodatek wielkie pretensje,ze zapraszamy ich dopiero teraz(jak to powiedziała"pewnie są 55 zapraszani"),ze rodzeństwo zaprasza się na początku i mówi nam co mamy robić!!! no kurwa!!! potem ona mówi,ze nie wiedza czy będą-i jak nie przyjdą to będzie potem wszystkim mówiła,ze dlatego,ze jej mąż nie jest świadkiem!!! a potem mówi,ze ona chce dobrze nie chce sie kłócić!! bluzgi mi sie same cisną na język!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka tylko spokoj moze nas uratowac :) gleboki oddech i policz do 10 :) ja wyruszam do spania :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tezmierzę z przodu,przez 5 min zanim wstanę z łóżka(mam specjalny duży termometr-tzn duża wyraźna podziałka"tzw"termometr owulacyjny-do kupienia w aptekach lub w internecie:).Ja muszę mieć duże kreski,bo rano kiepsko widzę gdy jestem zaspana:P jest ok co do grawerki-my mamy datę ślubu:) nasze imiona pamietamy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala, dziekuje bardzo za link. jutro poczytam bo juz mi sie oczy kleja, poza tym m. mnie goni do lozka bo film puszcza :-) dziewczyny, ja mam pewne opory przed tym mierzeniem... po pierwsze dosc nieregularnie wstaje, po drugie nie chce sie zaczac nakrecac, a po trzecie zwyczajnie tego nie kumam :-( pytalam gina, jak ustali owulacje, on mi pwiedzial, ze poki co nie ma sie tym co przejmowac tylko w miare regularnie sie kochac, a jak po 3-4 miesiacach nic nie bedzie to zrobimy jakies badania. powiedzial, ze moge skorzystac z testow owu. mnie to bardziej przekonuje niz ta ttemperatura poki co.... agatka, torebka byla wyjatkowo tania, 30 zl :-) kala, a moge zapytac ile placilas za ten termometr specjalny?? yzula, relaks relaks relaks i olej sprawe. kobieta jest widocznie niereformowalna albo zwykle zlosliwa... poza tym nie warto sie stresowac z powodu rodziny meza.. jakbys sie nie starala oni zawsze ci beda patrzec jak tu ci sie tylko dobrac do . niestety, ja mam takie doswiadczenia... moze ine dziewczyny maja inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa no i do imili zapomnialam :-) zobaczysz, do przyjazdu k. zleci szybko. a ja radze ci sie nie szykowac ze on bedzie wielce przygotowywal.. oni juz tak maja :-) co do butow, moje slubne praktycznie sie zdarly od dolu, nie byly co prawda zbyt drogie.. ale z sukienka szlag mnie trafia bo nie moge jej nijak sprzedac 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie do gagatki otóż mamy ta sama date ślubu prosze napisz mi co powinnam mieć juz załatwione i przygotowane bo mam wrazenie ze o czymś zapomniałam.... Jeszcze takie pytanko czy może być sam tort ,bez ciasta czy lepiej same ciasto bez tortu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 zeta za termometr a co do butów moje też do wyrzucenia,skórka pozdzierana od deptania mi po nogach:P:D ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka -nie przejmuj się-to jest Wasz dzień i niech inni spadają z takimi tekstami:)głowa do góry i uszy też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja tylko znowu na chwilke ,dzis mamy juz czwartek ostatni dzien do pracy a jutro ok 10 wyjazd do Polski ....Hurraaaaaa:) Imili nie denerwuj sie ,wiem ze to zlosci ale napewno Twoj ukochany ci to wynagrodzi i mam nadzieje ze jego przyjazd nie bedzie sie przedluzal. My niestety musimy kupic nowe obraczki ...Moj maz z cywilnego ma mala ....:( a na obraczkach bedziemy mieli grawer tak samo jak na cywilnym czyli nasze imiona Ja jego a on Moje. Zabusia jak fryzura probna ??? Pozdrawiam wszystkich ,uciekam sie pakowac ....Mam nadzieje ze jeszcze do was zajrze jutro przed wyjazdem :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam fryzurka wyszła super jeszcze w niej do pracy przyszłam hehe ale mnie do śmiechu nie jest bo wczoraj okazało sie że jednak nie możemy mieszkać w tym mieszkaniu najwyżej do sierpnia bo właścicielka musiałaby kupic kase fiskalna i szkoda jej na to pieniedzy wali sie to tuż przed slubem maskara rafał chodzi wkurzony już poprostu mam dość musimy na gwałt szukac jakiegos lokum poprostu chce mi sie płakać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ kala, ogromne dzieki :-) a moje buty sazdarte nie od gory, ale z dolu przy obcasie :-) kala, a co zrobilas z sukienka?? iza, nie martw sie obraczkami. a nie da sie mezowi poszerzyc? my dzis jedziemy do znajomej ktora nam dala kase na sleub, mimo zesmy jej nie zaprosili, wiec wypada ja odwiedzic. bede w domu wieczorem, zajrze co napisalyscie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia, dobrze ze fryzurka fajna. :-) co do mieszkania, no to faktycznie kiepsko. a nie mysleliscie zeby tej wlascicielce dac pieniadze na ta kase fiskalna w zamian za umowe, ze mozecie tam mieszkac dluzej? albo, przepraszam ze moze sie za bardzo wtracam, nie mysleliscie o kupieniu czegos na kredyt? na dlugie lata wcale nie wychodzi tak zle a splacasz swoje. nam przykladowo kredyt i oplaty za mieszkanie w ktorym teraz mieszkamy wyszedl taniej niz oplata za podobne metrazowo mieszkanie wynajmowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer myślelismy tylko że oboje nie mamy jeszcze umowy na stałe i w tym jest problem :( A co do tej kasy fiskalnej koszt 2000zł a ona wogóle zaczęła cos wymyślać poprostu sie nam odechciało bo ona mówi ze woli ten czynsz sam płacic masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×