Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hej:) odebrałam dowód ,zmieniłam dane w banku i w US z USC \"zaświadczenie o stanie wolnym\" kati-nie wiem o co chodzi z tymi zegarkami,a J. mówi,że \"musiałby nieźle wypić,aby coś takiego mieć\"... nie mam pojęcia co ci doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala, jakie zmiany w funduszu emerytalnym???? prawde mowiac ja tez musiala troche pokombinowac zeby sie poznac na tych zegarkach :-) ale fajny prezent, pomyslowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dokladnie zegarek nie dla mnie:P moja mózgowica nie dziala tak dobrze chyba zeby odczytywac takie zegarki hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) spisaliśmy protokół przedślubny-i już w niedziele pierwsze zapowiedzi idą...zapłaciliśmy 50 zł za protokół i zapowiedzi ...za ślub chcemy 500 zł + organiście 100......a ile wy płacicie???????????? płaciliście?????????????????? dostaliśmy karteczkę na spowiedź przedślubna-powinny być dwie(ale xsiądz wprost sie zapytał czy mieszkając razem do ślubu będziemy sie traktować jak brat i siostra) z łobuzerskim uśmiechem sie zapytał ;) więc powiedzieliśmy ,że do spowiedzi pójdziemy przed samym ślubem:) zapowiedzi będą w niedziele pierwsze... teraz już mogę powiedzieć ze zostało mało czasu :):) Wojtek ma początek zapalenia oskrzeli(mam nadzieję,ze wyjdzie z tego) przełożyliśmy wyjazd do Zakopca od 7 do 14(bo rodzice ida na wesele a Wojtek u moich max da dni zostanie-on swoja babcie ma tutaj) kati:) ja w sprawie zegarka nie pomogę bo mój S nie nosi i sama nie gustuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my płacilismy 300 zł po znajomości,a za organistę nie płacilismy,bo spiewał i grał mój chór Gospel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yzulka, my placilismy za msze 250 zl, do tego kwiaty za 100, zapowiedzi m. 100 wiec w sumie sprawy koscielne nas wyszly ok 500 zl. ja uznalam, ze placic za msze wiecej niz 250 zl to przesada, chociaz Mama moja sie upierala :-) zdrowka dla Mlodego ❤️ u nas ksiadz nie dawal karteczek, ale my przy spisywaniu zapowiedzi mowilimy, ze mieszkamy osobno. tak mielismy w dowodach, wiec nie chcielismy sami sie pchac pod noze :-D m. tez zegarka nie nosi ja wybralam tak pod siebie ktory sie mnie podoba :-) ok, ja uciekam sie kapac, m. boli zab jest zly jak osa, wiec abieram ksiazke i ide do drugiego pokoju. jutro ide na badania krwi, pozniej z Mama na male zakupy :-) spijcie dobrze kobitki 🖐️ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za zapowiedzi 50 u J., u mnie nic czyli razem wyszło nam 350 w kościele,ale to po znajomości i bez organisty i muzyki:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer:) nie pchać sie pod noże:P:P:P...myślę ,ze 500 zł to będzie w sam raz-tym bardziej,ze ma dwa śluby. jutro u S będziemy z kartką(ale tutaj jest \"...nie mniej niż...\"to parafia gdzie zaraz po Katedrze w łodzi najwięcej osób bierze śluby... jak był małego chrzest to sie pytamy ile za chrzest i słyszymy: \"co łaska,ale przyjęło się................\" ja jeszcze spać nie idę bo antybiotyk muszę młodemu dać... to teraz ślubuje Zabusia i Izus (w jednym dniu):) potem gagatka :) a Zaręczona może sie odezwiesz i powiesz co urodzisz:):)czy dziewczynkę czy chłopca :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Yzulka duzo zdrowka dla Malego i gratuluje zalatwienia spraw kolejnym z przygotowan do wesela. My mielismy w zaproszeniach napisany wierszyk ze chcemy Kase-Mamy mieszkanie urzadzone wszyscy to wiedza wiec mysle ze od wszystkich dostaniemy pieniazki choc posciel czy inne rzeczy tez by mogly byc czemu nie .... U nas tez stresik a wiecie ze moj maz nie ma jeszcze butow do garnituru bo zadne mu sie nie podobaja :) Masakra ...Jeszcze do piatku ma czas a jak nie to Polsce bedziemy szukac . Pozdrowienia.,I milego dnia....Uciekam przyrzadzic zurek a pozniej do pracy.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia Fajnie ze wizyta u Tesciow byla Fajna :) Ja probna fryzure mam od srody za tydzien :) Imili mam nadzieje ze te dni szybka mina i Twoj ukochany juz bedzie obok ciebie . Ja tez uwazam ze ksieza to tylko problemy robia ,i pozniej sie dziwia ze Mlodzi ...Maja takie zdanie o nich :) Kati zegarek ktory wybralas mnie rowniez sie podoba jest taki inny :) Ale ladny ja ostatnio mojemu kupilam zegarek \"Mazda\"bo takie mamy auto i taki tez chcial zegarek :) Ja jeszcze dokladnie nie wiem ile i za co bedziemy placic w kosciele tylko moja mam uslyszalam ze dekoratorka ktora stroi kosciol zada sobie 400 zl to skandal mama miala isc tam do niej i zapytaj sie co i jak ale ja napewno 400 zl nie dam za dekoracje kosciola bo to mam zaplacone auto postrojone i bukiet oraz butonierki i to w wielkim miescie ....Zobaczymy :) Chyba teraz nikogo nie pominelam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) my tez mamy juz lekki stres :) Niestety okularki beda dopiero dzisiaj :) wczoraj odwiedzili nas moi rodzice potem bylismy wieczorem u dziadków :) babcia wprost zapytała gdzie ma dac nam koperte hehe w domu czy pod kościołem :) hehehehe Yuzulka my bedziemy pewnie płacic 400zł za masze w tym już oprawa muzyczna i dopłacimy 100za kwiaty bo amy jako jedyni slub wiec nie da sie dogadać z innemi parami :) W niedziele u teściów ugryzła mnie meszka i od wczoraj mam kostke jak balon a w dodatku boli :( mam nadzieje ze szybko zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza wiesz wczoraj robiłam okłady z altacetu a na noc posmarowałam mascią którą mi przpisał lekarz w zeszłym roku jak miałam podobne ugryzniecie :) Dobrze że suknia długa hehe bo siniak bedzie na bank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja jestem :-) bylam juz na badaniach krwi, teraz sobie szykuje sniadanko jakies dobre, pozniej posprzatam i zobaczymy. a czy mi sie wydaje czy sza agatka jakas mniej aktywna ostatnio?? :-) rano sie poklocilam z m. dzwonil juz kilka razy ale jakos poki co nie mam ochoty z nim gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer nie ma co sie kłócić :) ale czasem to oczyszcza hehehe Ja zostaje w robocie a mój R. jedzie zawieść papiery z firmy do Jaworzna i juz nie wraca buu :( Za to ja po pracy musze jechać do rodziców odebrac moje okularki slubne i wsadzic do garnituru obrączki i spinki do mankietów hehe już nie moge sie doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle Zabusia, ze czasem trzeba sie poklocic. poza tym my juz mamy malzenski staz miesiac prawie wiec juz nam wypada :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wpadalam choc na chwilke sie przywitac. jestem w domu na zwolnieniu chorobowym tygodniowym mam lekki katar i troche kaszlalam. najgorsze co to byc przeziebiona w ciazy zadnych lekarstw nie moge mi przepisac. ale odpoczne sobie troszke. musze nadrobic znowu zaleglosci co pisalyscie tu trzeba wchodzic codziennie na kafeterie z tego wychodzi bo jak opuszcze choc jeden dzien to juz w tyle jestem :) ide troszke posprzatac i zrobic obiadek dla meza . milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też czasem sie kłócimy ale szybko sie godzimy chyba na szczęście nie mielismy cichych dni od poczatku związku może dlatego że dobrze sie poznalismy bylismy przyjaciolmi on bardzo o mnie zabiegał a ja wtedy zrozumiałam komu ta mnie zalezy bo poprzedni związek był chory i postanowiłam pomimo ogromnego leku przed nowym zacząć wszystko od nowa :) i nie żałuje swojej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo. Pamietacie mnie jeszcze? Podczytuje Was czasem. Gratulacje dla wszystkich juz zameznych i kciukasy dla tych co jeszcze to czeka. Milo mi sie Was czyta. Mnie to wszystko jeszcze czeka. Wiec bedzie wesolo. My sobie z nasza Ksiezniczka rosniemy i rosniemy. Do porodu zostalo jakies 12 tygodni, ale zobaczymy czy sie doczekam, bo Fasola cos za bardzo pcha sie na swiat juz teraz. Dobrze, ze nie zdecydowalam sie na wesele w 8-mym miesiacu, bo wlasciwie juz od czwartego miesiaca mam ciaze 'problemytyczna'. Buziaki dla wszystkich starychi nowych forumowiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D...eh ta kafeteria nawalila dzisiaj Zareczona witaj:D ja tam Cie jeszcze pamietam:D....bedzie dobrze..dobrze ze rosniecie:)....oby malenka doczekala do konca:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ciiiiiiiisza ..... zareczona 🌻 fajnie ze sie do nas odezwalam, czesto sobie mysle co tam u ciebie i dzidzi. mam nadzieje ze bedzie wszystko w porzadku, na pewno bedzie :-) teraz juz jestescie z kazdym dniem blizej niz dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej summer. Nie wiem czy teraz dobrze trafie, ale czytalam, ze wybierasz sie do lekarza na badania w zwiazku z planowana dzidzia? Super...Ja tez bylam na takim przegladzie w grudniu i w styczniu zaszlam w ciaze. Hehe. Kwas foliowy bralam juz pol roku wczesniej, zaraz jak odtawilam tabletki. Zycze powodzenia i mam nadzieje, ze zle nie trafilam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zareczona :-) dobrze trafilas, to ja pisalam :-) (i rfowniez kala) bylam u rodzinnego, powiedziala ze powinnam sie zaszczepic na ospe, jesli juz nie mam przeciwcial to na rozyczke i zoltaczke C. i badania na toksoplazmoze. jutro ide do gina. hormony mialam niedawno robione, wszystko ok. ja biore falvit M, w aptece mi powiedzieli ze na starania to moze byc zamiast foliku a ma tez inne witaminy i mineraly. a moge cie zapytac, jakie Ty robilas badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×