Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Darianko suuuuper ze jest ok teraz to już tylko do przodu hmm a z tymi bliżniakami to byłaby niespodzianka hehehe u mnie mała sie prostuje nogami tak jakby sie chciała dobrze ustawić hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo, Darianko - to miałabyś dwójeczkę za jednym zamachem :). Dobrze, że sprawy zdrowotne już lepiej. A co do dzieci a alkoholu - u nas aparatem byl mój młodszy brat. Został kieyś sam w domu (na jakiś króciutki czas, miał ze 4 lata a babcia była za ścianą) wracamy a tam barek otwarty a młody ma coś w szklance. Okazało się, że "robił sobie drinka, tak jak tatuś" - dobrze, że to co wykonał mu nie posmakowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko super ze jest wszystko ok:)... no i zobacz jeszcze sie moze okazac ze blizniaki hehe :) to ci dopiero:P No a sen mialas cudowny:D hehe popatrz ja juz sie ludziom snie po nocach:P ciekawe co mogl oznaczac hehe..no i jak moglas pozwolic zebym mokla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama powiedziała mi przed chwilką ze to \"wstyd\" dać papier toaletowy jako prezent ślubny!!! no ale to nie jest tak zwyczajny szary długi i do dupy...tylko rolsrojs wśród papieru toaletowego :D a nie nieodłączne kwiatki!!! zresztą ja zawsze dawałam prezenty z jajem na ślub i się podobały.... i teraz właśnie ciężko zastanawiam się co zrobić z tym fantem...kosztował 40 zł.... + kokardka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to zamiast kwiatkow tak Yza??????? mi by sie podobało czemu nie:D tak fajnie z jajem..tym bardziej ze mlodzi raczej cie znaja skoro idziesz na wesele do nich i wiedza ze jajcara z cebie:D w pozytywnym sensie oczywiscie ;) My tylko dostalismy jedna rzecz zamiast kwiatow i bombonierek dostalismy podkowe na szczescie od kogos i to sie nam najbardziej spodobalo..kwiaty uschły..bombonierki nadal leza w szafie bo juz sie niedobrze robi jak sie na nie patrzy...takze mysle ze to dobry pomysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no młody to mój brat cioteczny. a jego narzeczoną znam jakieś 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się tam podoba. Uważam to za całkiem śmieszny pomysł. Notabene poddałaś mi nieżły pomysł Imili z tą podkową - może kuzynowi coś takiego sprezentuję :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza no tak myślałam, ze to własnie o taki papier chodzi :D nie wiem, ja nie uważam, ze nie wypada, tymbardziej, że mozesz to zapakowac w celofan i wywiązać wielką kokardę i będzie prawie jak kwiatek :D moi znajomi z pracy wymyslili osobiście wierszyk do zaproszeń i zawiadomien, z ktorego treści wynika, ze nie chcą kwiatków, a flaszeczki :) pewnie będą mieli w domu winiarnie!!!! :D to też jest fajny pomysł, bo dobre wino kupi sie już za 20zł, a za piekne kwiaty trzeba niekiedy więcej połozyć... moja kumpela dostała od jednych znajomych kieliszki z wygrawerowanymi podobiznami jej i męża ...i tez sie z tego bardzo cieszyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) waikiki już się robi:) bliźnięta fajna rzecz ale dużo wysiłku(podwójnie),moja sis ma,maoja kuzynka ma,moja ciocia ma 2x2,-wiem coś o tym;) da się ale ciężko jest:)choć jak mówią też jest podwójna radość:) moim zdaniem tan papier to fajna rzecz;),coś innego i oryginalnego,zapakuj w celofan i będzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam:) Yza nie przejmowalabym sie i bym dała ten papier...mi tam sie podoba:)..i nie pogniewalabym sie gdybym cos dostala takiego Belletyn no podkowa fajna..byla zapakowana w takim drewnianym pudełeczku ze słomą i czerwona kokardka...wisi teraz u nas w mieszkaniu i najbardziej nam sie podoba:) i teraz sama jak ebde chodzila na wesela bede kombinowala zamiast kwiatow cos takiego wlasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Laski z tym celafonem to świetny pomysł ;) 👄 dzięki wielkie :) podkowa fajna...szkoda ze wcześniej nie pomyślałam, a u moich rodziców na domku wisi podkowa która ma prawie 80 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie sianko i pudełeczko zrobię sama :) a w tych, które pokazałam podoba mi się, że można wykuć napis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozumiem CIe :) ja tylko pokazałam jak było zapakowane:)...podkowa inaczej wygladala bo nie byla zlota tylko wlasnie z takich jak twoja pokazana typowo srebrna czy jak to tam sie mowi:) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi się podoba ten pomysł :). Idę robić ogóry małosolne (odkopałam w domu taki wielki słoik, a że jestem fanką małosolnych stwierdziłam - czemu nie?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak tak sama uwielbiam ogorki malosolne:D najlepsze co moze byc:)..a ja uciekam do siebie na mieszkanie bo ma przyjsc wlascicielka musze zaplacic:)...przy okazji napatrze se na puste lozeczko no bo ktos nie chce wyjsc do niego heh:).. a potem moze przejade sie na targ do rodzicow jak mi sie zachce :) po czeresnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam ogórki małosolne :) na weselu na pewno będą do bimberku :) i w dalszym ciągu z bluzką jestem w polu...... Moje zicko wstało dziś o 6...rozsypał paluszki na wykładzinie, wdeptał połowe okruszków w dywan.....i poszedł spać bardzo zmęczony :) no w miedzy czasie oglądał jeszcze ulice sezamkową ;) Chociaż szczerze to on prawie wcale nie ogląda tv, brak czasu. A największy problem to smok.....w ciągu dnia może bez niego funkcjonować, ale jak idzie spać to musowo musi być.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z celafonem...to nawiązanie do pierwszego postu na tej stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej głosik oddany :) Imili nio u nas tez nic mała też nie chce wyjśc jeszcze hehehe Ja dziś spałam jak na szpilkach i kurcze wszystko przez tą burze w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie ja wlasnie wróciłam z małych zakupow ..kupilam mezulkowi dwie bluzki na urodziny http://www.allegro.pl/item665403749_sale_cip o_baxx_rozmiar_l_ekspresowo.html i jeszcze taka http://www.allegro.pl/item653516676_hit_kosz ulka_cipo_baxx_r_s_m_123.html takie wiecie obcisłe heh uwielbiam go w takich bluzkach eh juz nie moge sie doczekac ale jeszcze tylko dwa tygodnie i bedzie ze mna ten moj ukochany:) w koncu... Yza no Wojtus jak zwykle pomysly wspaniale..oj bo Ty nie rozumiesz jakie to meczace wdeptac paluszki w dywan..wiadomo ze trzeba sie po takiej pracyn przespaC:) ok lece robic obiad ... dzisiaj serwuje ziemniaczki z maslanką i koperkiem mniam mniam na duchote w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszzzzzzzzz
ciuchy na wiesniackie disco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no naprawde nic tylko usiasc i plakac bo sie komus nie podoba...nie musza sie podobac...wazne ze mi i mezowi sie podobaja takie ciuchy..kazdy ma inny styl...a jak ktos umie sie kulturalnie wypowiadac to nie uzywa tak prymitywnych slow jak \"wiesniackie\"pewnie wielce miastowa osoba sie odezwała buhahahah..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta czarna mi się nie podoba, ale ta biała jest naprawdę fajna :) Imili nie przejmuj się takimi wpisami-masz na głowie ważniejsze sprawy teraz ;) Wróciłam od siostry, pojechałam żeby małż miał troszkę spokoju. A tam 5 dzieci + Wojtek 6...Sodoma i Gomora...a jutro mam jechać i je pilnować , ale bez Wojtka bo psychicznie nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×