Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Hej hej łobuzy...:P Yzula swietnie ze sie wybawilas..:)..no i oczywiscie uroczo wyglądałas:) Ja jeszcze nie urodziłam niestety :/ ..mały sie nie cisnie na swiat...ale jakas taka zaganiana no i brak czasu zajrzEc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili :) cierpliwości :) macie może namiary na noclegi na Mazurach? Olsztyn ewentualnie okolice Ostródy??? Chcieliśmy we wrześniu na lodki się wybrać ;) a my jeszcze we wtorek na poprawinach poprawin byliśmy...uf ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej daje znać że my jeszcze w dwupaku :) i coś mi sie wydaje ze tak bedzie az do 14 hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagtka mi właśnie napisał ze sa nad Morskim Okiem ;) ale pewnie poszli,a albo pojechali wozem...ja byłam twarda i przez dolinę 5 stawów poszłam ;) autentycznie myślałam ze dokonam żywota na szlaku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Oj morskie oko hehe pamietam jak po sniegu sie czołgałam zeby dojsc hehe maz i brat mieli ze mnie ubaw bo sil juz nie mialam ale doszłam:D i powiedzialam ze nigdy wiecej zima nad morskie oko heh bo za meczacy ten spacer po sniegu..ale latem mi sie fajnie szlo i z mila checia przeszlabym sie i teraz:) .. Yzula cierpliwa jestem heh ale do czasu:P czekam jeszcze czekam ale olejek rycynowy jak cos czeka..podobno przyspiesza..:P..chociaz sex nie przyspieszyl nic to chyba i to na mnie nie podziała..twarda jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z suwaczka wynika ze jutro powinnaś się rozpakować..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza wiem co to znaczy bo szłam dokładnie w zeszłym roku tak jak Ty - przez doline 5 stawów na morskie ....i na samą dolinę jak szałm to sie nieźle zmachałam, a później była tragedia, na szlaku z doliny nad morskie nie było nikogo!!!!! balam sie jak cholera, nawet te piekne widoki ani troche nie uspokajały mojego potężnego strachu! szliśmy z mężem i sami sie sobie dziwiliśmy co robimy, gdy zaczeło sie robić szaroooo. Jeszcze nigdy nie czulam sie taka malutka! malutka, bo góry a szczególnie tatry budzą we mnie cholernie ogromny respekt i czuje sie tam jak taka mróweczka, na którą spogladają wielkoludy, zastanawiające się co ja tu robie i po co sie tam pcham ;) ...ale to był wycisk!!!!!!!!!!!!! miałam takie zakwasy jeszcze w ten sam dzien, że bolało mnie wszystko nawet sie chciałam do łóxka położyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jak szliśmy to było sporo ludzi na szlaku, ale jak patrzyłam w dół to miałam nogi jak z waty. Doszliśmy do Morskiego i końmi by mnie nie zaciągnęli żeby wracać tą samą drogą!! Poszliśmy ta remontowaną-tak jak kilka osób za nami, jechał patrol TOPR-u i nic.... ale widoki między stawami sa ...ech brak słów...podziwiam często w tv krajobrazy na świcie, ale nasze niczego nie brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) JA tylko na chwilke , chcialam was poinfmowac ze w zeszlym tygodniu bylismy 2 dni w szpitalu z malym na obserwacji ,bo dostal wysypke byl tak wysypany jak by mial ospe ,pierwsze myslalam ze to z mleka ale okazalo sie ze jest to wirus na slonce za wielkie upaly byly dla malego i jak jeszcze pil cieple mleko to od razu pojawiala mu sie wysypka ale juz jest wszystko ok a przy okazji zrobili mu wszystkie vbadania i jest wszystko ok . My jeszcze mamy gosci w piatek moi rodzice juz wyjezdzaja :-) Widze ze zadna mamuska jeszcze nie rozpakowana zycze szybkich i bezbolesnych porowdow i wszystkich was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik, to dobrze że to nic groźnego i juz jest wszystko w porządku ufffff Yza ja też schodziłam remontowaną, ado tego zasuwalismy jak głupki, bo mój mąż umówił nas z jakąs parą ze szlaku co szli na doline 5 stawów i wracali z doliny tą sama drogą co sie wchodziło. Ty a kiedy Ty byłaś w tatrach>?? coś chyba koło sierpnia w zeszłym roku, tak?? bo ja byłam we wrzesniu... tylko nie pamiętam którego, ale chyba nie byłysmy w tym samym czasie, ale jednak zbliżonym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dobrze ,że z małym nic poważnego:) dwupaki:) życzę szybkiego i szczęśliwego rozwiązania:) ja uciekam dziś nad morze do Łeby ze znajomymi do poniedziałku(niestety bez męża,ktos musi pracować) :( ,ale mam nadzieję,że i tak będę się dobrze bawić jedziemy grupą 28 osobową-będziemy tam prowadzić warsztaty muzyczne zakończone koncertem, a przy okazji odpoczywać,integrować się(ognisko,opalanie itp) także nie będzie mnie przez kilka dni,ale myślami będę do Was wpadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze rozgrzały sie dyskusje czy szlam czy jechalam dorozka :) otóz szłam :) czasami sie nawet czołgałam :P ale doszłam, ale na samym poczatku trasy przez dobra godzine padał descze i wszystko mialam morke pomimo tego ze szlam w plemniku (peleryna) i z parasolem :) fajnie było w górach :) odpoczelismy, wszedzie chodzilsmy piechotka bo do centrum mielismy blisko :) oczywiscie nie obyło sie bez problemów jak dojechalismy okazało sie ze nasze noclegi to nie pokoj z łazienka tylko pokoj a łazienka wspolna - ale zrezygnopwalismy i poszlismy szukac czegos innego. wlasnie koncze kawewieszam pranie i pakuj sie znow - jutro stolica welcom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Iza dobrze że z małym wszystko ok.. Kala życzymy udanego wyjazdu do Łeby..na pewno będziesz dobrze się bawiła.. Gagtko no prosze Ty tylko podróżujesz:) Kurcze tyl razy w Zakopanem i nad Morskim OKiem a ani razu nie szłam przed Doline 5 stawów...aż wstyd hehe:P.. Eh pomysłam sobie dzisiaj okna posprzatałam znowu całe mieszkanie buhahaha az 40 m no ale jednak męczy..:/ mąz poskładał komode i szafke do łazienki wiec już wszystko czeka..wózek odebrany a mały nie chce na świat.. Ciekawe...dzisiaj mi minał termin z usg...a na poniedziałek mam z OM... Ale suwaczek wstawiłam z dzisiejszym bo dzisiaj mial maz wrocic no i łatwiej mi sie liczyło kiedy wraca hehe a nie chciało mi sie juz zmieniac spowrtoem na 13 :P..zobaczymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzis imili nic nie napisala to moze juz urodzila. ja dzis pierwszy dzien w pracy bylam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam..niestety nie urodzilam jeszcze glupolku...:) wchodziłam ale nikt sie nie odzywał no to i ja ucichłam jakos a ze wchodze tylko na szybko bo musze sie mezulem nacieszyc :) no to jakos tak wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pojade we wtorek jak sie nic nie zbierze bo na poniedzialek termin z Om..wiec podjedziemy we wtorek i zobaczymy co powiedza:)...na razie czekam spokojnie ...i cierpliwie ..a ma cierpliwosc ma sie na wykonczeniu heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio moja też Imili nie mart sie hehehe Ja mam termin z OM na wtorek :) ale jak nic nie ruszy to mam przykaz od mojego gina ze w środe mam sie na oddział zgłosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam;) \"odpoczęłam\"-opowiem jutro:) widzę ,że jeszcze w dwupakach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHH nio i chyba mała sobie z nas jajka robi hehehe położyłam sie po sniadaniu i wszystko przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) tak Was podczytuję i w napięciu czekam aż Wasze maleństwa przyjdą na świat:) Jutro mija 200 dni od naszego ślubu, jakoś tak fajnie ;D i sezon ślubów się rozpoczął, mamy w tym roku 2, juz nie moge sie doczekac. A jedno nawet na tej samej sali co nasza:) przezyjemy to jeszcze raz tylko już od tej drugiej strony ;) w piątek mamy dostac pozwolenie na budowę, oczywiscie trzeba odczekac jakeis 3 tygodnie az sie uprawomocni i jeszcze jakies inne bzdury i ruszamy z budową :D cudnie, dosc mam juz tej kawalerki, chcialabym miec wreszcie normalny dom :) pozdrawiam Was i ściskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) nie nie jeszcze nie rodze..ciagle w dwupaku..dzisiaj termin z OM..wypilam sobie olejek rycynowy zobaczymy moze przyspieszy..chociaz juz nic na malego nie dziala hehe..:) jak nie to i tak jutro podjedziemy do szpitala co i jak..i albo zatrzymaja bede wywolywac albo na kontrole bede musiala sie stawiac do nich zobaczymy.. Na razie zakupilismy dzisiaj aprat nowy..zeby synkowi miec czym zdjecia robnic bo stary juz nie bardzo na chodze..coraz gorzej:) ... no i mysle ze niedlugo bedziemy miec internet juz u siebie bo dostalismy od rodzicow na urodziny laptopa wiec teraz trzeba sie wybrac i internet zalozyc:)..i bedzie ok.. Unsual witaj..oj ty nier ladnie tylko podczytywac i tak rzadko pisac do nas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Łebie było \"łebsko\" czyli super,wypoczęłam koncert i warsztaty udane:) plaża w dzień,w nocy też;) chodziłam spać ok4-5 a wstawałam o 8 wykończona fizycznie,ale duchowo super:) fajna integracja:D dziś już ostatni zastrzyk-przeżyłam,;P ale zwolnienie dalej teraz mam do 11.08 ,a potem zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;) ja eksmitowałam Wojtka do rodziców moich :) a jutro czeka mnie mega wielkie sprzątanie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×