Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hejo :) Kala ja nie czytałam kafe że masz juz meza przy sobie, tylko strzelilam gafe na gg :D myslalam ze z Toba pisze a tu kto maz sie odzywa :P hehe Yza zdrówka!! my na swieta małemu chcemu krzesłko do jedzenia kupic jakies fajne. musze wam napisac to poraz nie wiem ktory: Kala robi cudne kolczyki!!!! dzisiaj dostalam paczke no rewelka!!!!!! :D do mnie o 17 ma przyjechac tesciowa bo my z mezem jedziemy na zakupy male przedswiateczne i popilnuje malego. dziewczyny te ktore maja dzieci male :) czy waszym maluchom lzawily oczka, dzisiaj zauwazylam ze z prawego malemu leci co jakis czas lezka ale nie ma czerwonego ani ropki ani nic tylko lezki hmm, przemywam woda i sola fizjo. macie jakis pomysl ??? bo nie chce od razu do lekarz leciec... aaa Kala o pasie zapomnialas!! :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj niestety nie pomoge mojemu nie lzawia tylko jak placze:) A marudny ostatnio bardzo bo zabki mu ida...eh slini sie ..marudzi nie chce spac.. smaruje mu zelem na zabkowanie ale to ulga na chwile przespi sie po tym 15-20 minut i znowu sie maly meczy.. eh jak nie z jednego sie wyleczylismy no w sumie z serduszka i kolek tak teraz zabki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili mamy to samo małej ząbki idą i jest marudna i spać nie może Cafka kupiłam zupki po 4 miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza rybnik dziekuje :0 dobrze sie czuje...tzn tylko wczoraj mnie strasznie po południu głowa rozbolała...masakra! tak mocno,z e tylko leżec sie dało :o juz tak drugi raz miałam :( ale przeszło...dziś już jest lepiej :) a tak poza tym byłam wczoraj zrobić wyniki...sciągali i sciągali mi ta krew...próbka za próbką :( przy ostatniej przestała leciec :P ale na szczescie zaczeła po chwili... uffff dziś odebrałam wyniki i tak patrze patrze i nic nie widze ;) he he niby większość w normie, ale coś w tam w morfologii podwyższone nieznacznie...ale to chyba i tak ok...bo wyczytałam w necie że może być coś tam podwyższone :) Kala przeciez po to siebie tu mamy na wzajem, zeby sie też w trzydnych sytuacja wspierac :P nie ma za co dziekowac :) niech J. dba o siebie i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam na dzisiaj dość :( dzisiaj mały już mial ropke w oku i na szybko znowu lekarza szukać, a ciężko jak się dopiero przeprowadziło i nie zna sie gdzie jaki lekarz, mały został zarejestrowany u pani doktor ale ona na urlopie, więc musieliśmy szukać gdzie indziej, w końcu znalezlismy prze symapatyczną pania doktor okulista dziecięcy przyjeła mnie bez niczego a normlanie się czeka 1,5 msca, no i się okazało ze maly ma niedrozny kanalik nosowy, często dzieci to maja i przeważnie jak dzieci mało płaczą to taka błonka się nie odrywa, ja tak myślałam że to bedzie wlasnie to ale teraz jest weekend a mi chodzilo żeby miec kropelki na te jego oczko, no i mamy robic taki masaz zeby odetkac ten kanalik i podawac kropelki, dobrze ze to tylko jedno oczko:) niedawno wrócilismy maly zostal spiacy w foteliku bo padl a normalnie go zawsze wyciagam ale teraz juz go nie ruszalam, jestem tak zmeczona tym jezdzeniem ze grrr, zamiast obiadu miala byc ryba ktorej nie wyciaglam bedzie pizza :o za duzo wrazen jak na jeden dzien... jeszcze jutro mamy isc na urodziny :o Kala napisalam na gg to sie pozniej odezwij bo mamy do pogadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) sama nei wiem co mam pisac tyle czasu mnie tutaj nie było. czasu brak po prostu :) ale po cos pracuje nie :) czekamy na ostatnie pozwolenia na rozbudowe domu i wiosną ruszamy z budowa :) oby!!1 trzemajcie za to kciuki bo ja juz mam dośc wsplnej kuchni, nie to zebym się z teściowa kłuciła, ale mam dość swoje to swoje!!!! Młody :) teraz o nim napisze :) jest przesłodki i przekochany :) mówi początki (zazwyczaj 2 pierwsze litery) wyrazu :) ale całe wyrazy też :) ja obcięłam włosy :) i z niecierpliwością czekam na sylwestra bo do Norwegii lecimy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziołchy :) Pamiętacie mnie jeszcze? Czasem Was podczytuje jak znajde chwilke, czasem poogladam na n-k :) Ale czasu mi brakuje, bo dom, dziecko i jedno forum, na ktorym sa mamy lipcowych dzieciakow i tak mi czas mija. Nie jestem wiec za bardzo w temacie co u Was ale postaram sie nadrobic. A u nas? Wiktor skonczyl juz 4 mies. Jest juz bardzo duzy (ma 70cm i 8050g wagi), jest wesoły i kochany. Jednak ostatnie 2 tyg zaczal mi sie budzic nawet 7 razy w nocy, byl marudny itd. Pediatra stawiala na skok rozwojowy (od 3 mies przytyl tylko te 50g), na zeby i kazala zrobic badania. No i mlody ma anemie :( Daje wiec syropek i licze na szybka poprawe wynikow. Nadal karmie piersia. Wprowadzilam jedynie kaszke przed snem (jemy ja lyzeczka) i zaczynam dzis z marchewka, potem reszta dazac do zupki jarzynowej. A w zyciu zawodowym tez wiele zmian. Wynosimy sie ze sklepem z obecnego lokalu i przenosimy sie do pasazu w Tesco. Kosztowna to operacja i nadal nie jestem pewna czy dobrze robimy, ale maz sie uparl i dziala w tym kierunku. Ja juz odpuscilam. Tyle u nas. Postaram sie czytac i pisac na biezaco. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :) mnie tez tu jakos malo ostatnio ale jakos nie mam weny do pisania :) wybaczcie :) od jutro znow zaczynam z odchudzaniem :) zeby tak bardzonie przytyc po swietach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam:) Kati witaj witaj no fakt dawno Cie nie bylo...no faktycznie Wiktor kawal chlopa:) moj wazy 5500 i ma jakies 64-65 cm.. Moj maly ostatnio sobie ubzdural ze po kapieli zjada 170 za dwie godziny sie budziz znowu 170 a za godzine po tym jeszcze 100 masakra.. hehe A no i Miki 28 skonczyl rowniez 4 miesiace:) Balam sie bo jeszcze nie dawno nie podnosil glowki na brzuszku ale dzisiaj go polozylam i ladnie podnosil fakt z placzem bo nie lubi na brzuszku juz lezec ale jest dobrze:) A wczesniej nie mial na to sily bo malo jadl i serduszko Nadal jest marudny ze wzgledu na te zabki ale najlepsze jest to ze nie wychodza mu jedynki tylko dwojki albo trojki...ale czytalam ze tak sie moze zdarzyc. Gagatko ty rowniez witaj..oj odchudzanie eh sama bym musiala:) ale na razie mialam powazniejsze problemy niz tusza wiec odpuscilam hehe Yza zazdroszcze sylwestra w Norwegii eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jutro jadę do tego sanatorium choć mi się nie chce teraz to bym z mężem pobyła w domku:( w piątek mam komisję postaram się przyjeżdzac na wekendy do domu i Was podczytać,co naskrobiecie przez cały tydzień i przede wszystkim nacieszyć się mężem przez wekend pozdrawiam i trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. imili no kawał chłopa z Wiktora, a gdyby nie ta anemia to byłby jeszcze cięższy. A Miki już dużo je, także szybko nadrobi "stracone" kilogramy. Widać po zdjęciach, że jest już sporo większy :) U nas też ząbki idą. Dolna lewa jedynka. Dziś już ewidentnie jest białe to miejsce więc mam nadzieję, że niedługo się ząbek pojawi. kala kuruj się tam kochana i wracaj do nas szybko. Lecę, bo mały wstał i gada coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u nas w miare dobrze ,Fabian ma juz 2 ząbki,drugi zabek wyszedl mu wczoraj ,po za tym dobrze jutro idziemy na bilans i bede wiedziec ile wazy i jaki jest dlugi. my w sobote mielismy 11 lat jak jestesmy razem ,wiec zrobilismy sobie kolacje :-) Milego pobytu w sanatorium i szybko do nas wracaj . musze konczyc bo maly kolo mnie siedzi i tylko mi tu przeszkadza wiec 3majcie sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza wow już dwa ząbki :) Gratulacje. Ja sobie nie wyobrażam jak będę karmić małego z tym zębem :D No i ładna rocznica bycia razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję:) aha postaram się wracać na wekendy mieć możecie pisać,gdybyście coś chciały na prezenty z galerii lub Wasi znajomi by chcieli,ja w sobotę spakuję,a J. będzie wysyłał jak co. pozdrawiam -pa,trzymajcie się zdrowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki :P Kala nie wiem pewnie juz Cie nie ma, nie wiem czy cos pisalas na gg bo moj maz wzial kompa do pracy i nie mialam juz jak napisac, jak cos to dam znac mailam albo smsem :P udanego wyjazdu :) Kati rzeczywiscie duzy chlopak :) moj mial ostatnio 5800 teraz nie wiem ile ma, no i mojemu tez chyba zabki ida ma juz twarde dziaselka gryzie paluchy i sie slini, wiec zobaczymy :) Yza Norwegia?? wooow a to do kogos lecicie czy jak? :) zazdroszcze! dobra uciekam do malego, bede zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ktos zmienil nick
Co to za osobka kasia.t21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się ktoś pomylił i ma kilka pseudo:) Lecimy do siostry mojej do Oslo. 29 grudnia-dziś kupiliśmy bilety, jeszcze tylko odprawę musimy zrobić. wracamy 2 stycznia bo ja 3 do szkoły i 4 do prac-obuch :) w sumie to tam za nocleg. nie płacimy, za jedzenie tez nie-bo jak sis gotuje dla siebie i faceta to my sie podłączymy, jest nasze rodzeństwo cioteczne to do nich wpadniemy na kwadrans, wyjdziemy następnego dnia z bólem głowy :P lecimy bez młodego-nie ma paszportu...jak dobrze pójdzie to latem z nim :) a jak nie latem to następnym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee Yzulka super :) my chcemy na wakacje jechac albo nad nasze polskie morze z malym ale to sie wiaze z wydatkami, albo do mojej kuzynki do Włoch mieszka na samym południu jest tam pieknie :) przylatuje za 2 dni do Polski i sie z nia jakos wstępnie ugadam bo wtedy koszty nie bede tak wysokie przelot i miec do zycia tam, bo spac jest gdzie jesc tez bedzie co :) Zabusia i jak obiadki smakują małej?? :) u mnie bylo juz tak młoda marchew z ziemniakiem wypluwal :) ale cos tam zjadl ale malutko, no i jabluszko z marchewka pierwszy dzien wypluwanie,ale na 3 dzien zjadl duza 1,5 łyzeczki :) z moim to chyba bedzie ciezko bo na poczatku sie tak krzywi jakby nie wiem co jadl :) pozniej zaczyna juz plakac jak mu daje kolejny raz i wtedy przestaje mu dawac, na drugi dzien zostaje, musi sie kurcze nauczyc nowych smakow... boje sie ze nie przyswoi, no nic zobaczymy. a co tu taka pustka wieje?? meldowac sie zonki i mamuski!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cafka moja wcina az sie uszy trzęsą hehehe dziś bedzie ziemnaiczek z dynią hehehe marchew w weekend ;) Owoce smakują wcina po pół słoiczka jabłek, pije nektar brzoskwiniowy oczywiście rozcienczony po sokach jabłkowych ma biegunke bidulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja wyjątkowo w domu, mam chorobowe. Ale to nic strasznego, tylko straszny kaszel i mega chrypa :) w czwartek wracam do pracy. poza tym nic u mnie sie nie dzieje Kala wracaj nam szybko z tego senatorium Yza wracaj do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Ja tylko na chwilke ,chcialam was poinformowac ze teraz nie bede zagladac do was bo dzisiaj od 3 rana w nocy moj synus sie rozchorowal ,ma straszny katar i temperatura 38.2 :-( Dzisiaj mamy bilans i mialo byc szczepienie ...ale idziemy do lekarza zeby Fabianka zbadal i przepisal jakies lekarstwa bo strasznie sie meczy ...Teraz spi ...ale za chwilke musze go obudzic bo na 14:30 mamy termin .... Pozdrawiam i zycze wam wszystkim duzo zdrowka!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuś :) zdrówka dla małego :) my też dzis bilans mieliśmy. młody wstydzi się ludzi obcych, a jak go rozbierałam to porazka nie dał sie dotknąc. Cafka :) włochy..ech super :) jak jest taka możliwośc to 100% bym wybrała włochy a nie polskei morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. Iza zdrowka dla Fabianka eh teraz takie pogody zmienne ze dzieciaczki szybko lapia infekcje. Co do sloiczkow moj jak ma humor to ladnie je jabluszko tzn my zaczynamy dopiero i najpierw jabluszko wczoraj zjadl ladnie 5 czy 6 lyzeczek a dzisiaj nie chcial bylo 2 lyzeczki i juz odpychal i plul..nie zmuszam sam zalapie wczesniej czy pozniej i bdzie zajadal.A co do soczkow to mu zasmakowal marchew jablko bo geste a zauwazylam ze woli gestsze rzeczy bo herbatek i jablkowego soczku nie chce pic..rzadko...w sumie on ogolnie malo napoi pije raz wypije 90 a potem przez 2-3 dni nie chce w ogole pic Gagatko tobie tez zdrowka zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to opiekuj sie maluszkiem, niech szybko wraca do zdrowia!!!!!!!! a ja sie dziś dowiedziałam, ze koleżanki z podstawówki mama zmarła :O wszyscy w klasie ją znaliśmy, bo ona pracowała w szkole do której chodziliśmy ... kurde, ale smutno mi teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to opiekuj sie maluszkiem, niech szybko wraca do zdrowia!!!!!!!! a ja sie dziś dowiedziałam, ze koleżanki z podstawówki mama zmarła :O wszyscy w klasie ją znaliśmy, bo ona pracowała w szkole do której chodziliśmy ... kurde, ale smutno mi teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny! My juz po wizycie ,i okazalo sie ze to wszystko ze zabkow bo wyszly mu tak jak by 2 naraz bo byla za krotka przerwa ,dostalismy kropelki do nosa i jak goraczka nie minie do piatku to mamy jeszcze raz przyjsc. Wazy 7920 i ma 74 cm .Po za tym jest ok.Uciekam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Yzulka super wyjazd Wam się szykuje. My dopiero na wakacje gdzieś wyjedziemy i będzie to Polska i krótko. Mamy mnóstwo innych wydatków niestety. cafka Wiktorek też poznaje już nowe smaki. Narazie jadł jabłko i marchewkę i próbowałam kilku soczków, ale niestety nie chce mi pić w ogóle :( On nie umie się zaciągnąć pijąc z butli. Udawało mu się z jednym soczkiem (pewnie niechcący) i wypił mi jednego dnia 70ml. To był jego max. Nie chce mi pić herbatek, wody itd. Wciskam mu dziennie max 15 ml. Niestety muszę znaleźć przyczynę bo mały przez to żelazo ma już lekkie zatwardzenie, a od piątku zwiększamy dawkę. Na szczęście uwielbia jabłuszko więc chociaż to będę mu wciskać. Gagatka, waikiki Rybnik-Iza zdrówka życzę dla Fabianka. Walczyliśmy z katarem jak Wiktor miał 8 tygodni i wiem, jaka to męczarnia dla wszystkich. imili Miki tak jak Wiktor lubi gęstsze rzeczy. Kaszkę też mu robię taką gęściejszą :) A powoli wprowadzisz nowe dania i może zasmakuje. A my dziś mieliśmy kiepską noc :( Od 3 dni młody jest strasznie marudny. Leżeć nie chce, siedzieć też nie, na rękach też źle. Chwilkę się pośmieje i znów marudzi. A dziś w nocy obudził się pierwszy raz już o 22:30. Ogólnie pobudek było 4 + od godz 4:30 do 5:30 stwierdził, że woli pogadać do naklejek na ścianie a nie spać. A jak on się kręci to ja też nie śpię więc znów chodzę z oczami na zapałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×