Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

jakie tiramisu?????????? ja tez chce!!!!!!!!!!!!!! :P Yza a wiesz,z e coś o tym miałam , bo na andragogice to było u mnie... poszukam jak bede w domu!!!!!!! mnie sie kiedys sniło,z e córeczke urodziłam :) ciekawe czy był to sen proroczy ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili skasowałas konto????????????? Kala nie moge wchodzic na ta Twoja galerię, bo tyyyyyle mi sie tam podoba, a kasy nie mam :O musze oszczedzac teraz, bo jak pójde na zwolnienie to mniej kasy dostane (takie uroki umowy zlecenie - składki mi płacą od mniejszej kwoty niz dostaje pensje - przeszpiegowałam ich w zusie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki do Zabusi zagdaj o tirmaisu ;) ja juz chce wiosne!!!! juz mnie denerwuje te ciagle ubieranie sie, malego jak ubieram jak sie denerwuje, ja przy tym cala mokra buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala odezwij się do mnie na GG jeśli masz to ustalimy coś w sprawie spotkania (weekend?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądajcie nawet jak kasy nie macie ,bo mi miło jak mówicie czy wam się podoba i co czy nie.Wiem co robić a co nie:P Balletyn to już teraz hurra:) Cafko spoko mówiłam Ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej.. No usunelam konto :P ale zalozylam bo jednak brakuje nk :P a nudzilo mi sie:).. U nas maly znowu chory ja juz nei wiem skad sie przyplatalo bo nawet w te duze mrozy na dwor nie chodzilismy w sobote jedynie bylam na dworze ale bylo tylko -1 eh :/ nie opedzimy sie od lekarzy. ciagle tylko leki leki i jeszcze raz leki :/ a on juz buzi otwierac nie chce na widok lyzeczki z lekarstwem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie fajnie jak Miki znowu chory, oby szybciutko wyzdrowial!! moj cale szczescie odpukac nie chorowal, a normalnie z nim wychodze chocby z foteliku jak go przenosze do auta to zawsze cos, teraz gotuje mu zupke warzywna do tego jajko, jak wstanie bedzie mial gotowe :) a fotelik samochodowy kupuje jednak inny tam gdzie kupilam cala wyprawke do malego wozek i wszystko inne babka mi powiedziala ze sprowadzi mi z Coneco jest jakas nowosc zenith, jak sie wejdzie na stronke coneco to jest tam ten fotelik, jak dla mnie fajny, a 300zl zostanie w kieszeni, bo normalnie chcialam dac ok. 500-600zł z maxi cosi, ale jednak dac 300zł a 600zl to jest roznica a ffotelik tez bardzo dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka bardzo mi sie podoba ten fotelik!!!!!!!!!!!!! sama bym sobie taki sprawiła do siedzenia jakby były w większych rozmiarach :D ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyś jest aparatka Waikiki :P macie na oku jakies fajne spacerowki?? bo ja chyba sprzedam ten wozek (chrzestna malego jest chetna na kupno) i kupie sama spacerowke bo ten strasznie duzo miejsca zjmuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka moja sis ma coś takiego nie wiem czy dokładnie tej firmy bo mnie to nie interesowało,ale z wyglądu taki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No ja tez kupuje chyba z coneco fotelik bo tanszy o wiele niz inne. Brat od meza maja i sa zadowoleni. A co do spacerowki my chcemy kupic na lato jakas lzejsza bo ta z wozka no to ok 12 kg wychodzi a chcemy taka do 7 kupic jeszcze nie upatrzylismy zadnej no maly ma poczatkujace zapalenie oskrzeli :/ eh niemam sil. W czwartek na kontrol idziemy mam nadzieje ze bedzie lepiej bo jeszce nas do szpitala wysla :/ ..a tego chce uniknac za duzo juz spedzil swojego zycia w szpitalu. Dostal sumamed antybiotyk eh makabra ile on ich bral juz ale teraz juz totalnie nie bylo wyjscia w sumie w sobote tak zaczal kaszlec no i do poniedzialku sie rozwinelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili współczuje :o duuuuzo zdrówka dla Mikusia!!!! a jak tyle tych antybiotyków dostaje, to jakieś środki osłonowe tez chyba mu dajesz, nie??? biedaczek sie nachoruje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka no serialnie podoba mi sie ten fotelik tak, ze sama bym sobie w nim usiadła :D hie hie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostaje dostaje i co chwile i tak cos lapie. ale tlumacza to tym ze jeszcze po operacji jest organizm ciagle oslabiony ze to tak szybko nie wrac do formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili no na pewno troche słabszy jest od tych rówiesników, co w swoim krótkim jak do tej pory życiorysie operacji nie mieli...ale miejmy nadzieje, ze sie mu szybko poprawi!!!! a co do wózków to podoba mi sie ten błękitny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia dziękuje za linka...ale mam ochote na ten torcik :D ale wiesz co...nigdy nie widziałam takiego serka w sklepie :o ale może dlatego, ze sie nie rozglądałam za takim :) Zabusia kochanie a skoro robiłas na gotowych spodach czekoladowych to ile ich wzięłaś, bo te gotowe sa cieńsze niż taki wyrośnięty biszkopt...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mascarpone kupisz praktycznie w każdym markecie - nawet Biedronce czy Lidlu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn dzięki za cynk...tak tez myslałam że tego nie widziałam, bo po prostu nie szukałam he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki ja mascarpone kupuje w tesco :) a tort juz dwa razy robilam, no i biszkopt sama upieklam :P hehe Imili, szkoda ze maly musi sie tyle nacierpiec, niech szybko odejdzie te chorobsko!!! dzieki za linki wozkow no nic to dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny witam was i wasze pociechy czytam was caly czas piszecie ze niektóre dzieciaczki chore ach ta pogoda juz czasami mam jej dosc ale w koncu to zima . u mnie wszystko dobrze Bartuś zdrowy za dwa rygodnie moj synek skonczy roczek :) sama nie mogę uwierzyć torta juz zamowilam i zaczynam przygotowania do imprezy synusia musze kupic mu balony jeszcze i zamowic muche do koszuli przez allegro:) ost nauczylismy z mezem jak ma dmuchac i nauczyl sie ciekawe czy świeczke zdmuchnie w razie czego tatunio i mamusia mu pomogą. imilii ale twoj mikuś sie zmienia taki fajny facet rośnie cafka a towj takie ma cudne oczy a zuzka wykapana mamuska sliczne cos wszystkie ale kazde jest inne a jak byly male to takie podobne do siebie. nie wiem dziewczyny czy wiecie ale waszym męzom nalezy sie urlop ojcowski tydzien czasu ktory musi wykorzystwac przed ukonczeniem roku dziecka. urlop ten trzeba wykorzystac od poniedzialku do niedzieli i jest platny 80 % moj bartus ma 17 lutego roczek a mąż bierze urlop od 8 do 14 jeszcze zdązyl go wykorzystac :) a to zawsze dodatkowe 7 dni a urlop ma jeszcze caly do wykorzystania . buziaki dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupolku o rany juz roczek ale ten czas leci ale to fakt Zuza konczy 18 lutego 7 miesięcy szok poprostu Co do urlopu o którym piszesz mój m bierze go po 15 lutego :) A no i Zula waży już równe 8000gram jupiii klusek nasz kochany Tylko męczą ją zeby a nie wychodzą bidula nocami płacze a dziś spala z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny im jestem dalej tym bardziej sie boje porodu...a jeszcze mam sporo czasu przecież!!!! eh...i tak co ma byc to będzie, nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki :) a pomyśl sobie ile kobiet przezyło porody :) ile nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupolek dzieki :) a co do urlopu wiem i tez moj wybierze ale jeszcze nie wiemy kiedy :) juz roczek... moj za 5 mscy bedzie mial roczek szok!! ja chce zrobic w ogrodku u babci ja nie bede w lato goscila w domu prawie 20 os. na restauracje nie mam, a to jest fajny pomysl na powietrzu luzno, gorzej jak bedzie padac hehe zawsze mozna do tesciowej sie przeniesc bo ma duze mieszkanie ;) Waikiki dasz rade tyle kobit rodzilo, bolec bedzie ale kogo nie boli? w chwili kiedy przynosza ci dziecko zapominasz o wszystkim i mozesz gory przenosic!!!! tak to dziala :) zobaczysz! przynjamniej tak jest po SN nie wiem jak po cc :P wczoraj u mnie zamiec dzisiaj swieci slonce, i tak chce juz wiosne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tym sie pocieszam, ze tyle kobiet rodziło, rodzi i rodzić będzie ;) chciałabym sn :) chciałam zrobić cciacho w sobote,a le okazało sie,z e babcia z tatą robią w sobote faworki, więc chyba wstrzymam sie tydzien jeszcze...albo zrobie w tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×