Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Waikiki ja tez uzalezniona jestem od kolczykow Kali, ale tez jestem od allegro i zamawiania dzieciecych ubranek!!! codziennie wchodze i ogladam :o teraz czekam na wylicytowane ogrodniczki i marynarke :P wczoraj znalazlam adidaski z Pumy w miare fajnej cenie, wiec ogolnie masakra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi słyszeć o bezpiecznym uzależnieniu od galerii i świecidełek:);P jedna znajoma któa tez ma takie "uzależnienie"-wpadła na pomysł,że kupuje od czasu do czasu,ale przyprowadza inne dziewczyny i wtedy może pooglądać ,podotykać i cieszy się,że inne kupują dla mnie fajnie,a ona ma możliwość przebywania z błyskotkami:) zachęcam abyście podawały linki dalej znajomym:) dla mnie to ostatnio jedyny środek dochodów Waikiki będzie dobrze,to normalne że czujesz obawy,ale patrząc na znajome później nie mogły się doczekać kiedy już będzie poród i maleństwo na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle super wiecie:( dostałąm termin komisji zus:( idę na zabieg 11 luty i pisałam o tym w odwołaniu a komisję dali mi na 12 luty,ciekawe chyba pojadę prosto z sali operacyjnej i znów problem muszę dzwonić i przesuwać:( a najlepsze komisję u nas na stopień niepełnosprawności z powodu dużej ilości zgłoszeń(nie bedzie w ciągu 30 dni) tylko....moja odbędzie się 30 lipca:( super co? a miał ten ro być lepszy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imilii86
Witajcie My dzis na kontrole idziemy Maly ma jeszcze kaszel troche slabszy ale jednak co zje to uleje przy tym kaszlu :/ i sloiczki odrzucil narazie totalnie :/ Cafka no ja na allegro tez upatrzylam adidasy z pumy w fajnej cenie bo jak pochodzilam po sklepach to masakra 160 zl :/ przesadzaja na takie maluchy z cenami My wczoraj bylismy na zakupach i w Zarze jeszcze fajne przeceny byly wiec kupilam ogrodniczki malemu na wiosne juz wieksze za 35 zl i dwa sweterki po 30 zl:) No i Kala ma zarabiste kolczyki ale u nas krucho z kasa na razie przez te choroby malego :/ ciagle lekarstwa Waikiki nie boj sie ja sie z poczatku balam a potem to juz chcialam byc po wszystkim..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka niooo baby tak mają :) ja ostatnio nie wytrzymałam i zamówiłam jakieś śpioszki z tej stronki www.mamitati.pl, bo mi sie tam cos spodobało i bach! ;) Kala może mimo wszystko bedzie ten rok lepszy! Bądź pozytywnej mysli :) Imili no tak tez sobie mysle, ze nastawienie dużo daje i jak sie chce to tez lepiej sie prze ;) to taki rymik był :D ale co ma byc to będzie noooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili ja upatrzylam takie http://allegro.pl/item896045558_buty_dzieciece_puma_drift_cat_inf_roz_20_hit.html ale moze ktos mi doradzi mierzylam nozke maly ma 9cm dlugosci ile taka nozka moze urosnac do lata, zeby tak od lipca do wrzesnia-pazdziernik nosil?? rozmiar od 21 sa drozsze ale tu juz nie chodzi o cene tylko o ten rozmiar bo sie pociacham jak zamowie zle :( w sklepie tez mnie ceny przerazaja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili a ile Miki ma cm? i jaki rozmiar bys wziela jak cos?? bo w ubrankach to ja nie mam problemu zeby kupic ale z butkami jakos zielona jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka a jak ma na imie Twoja pociecha - bo mi z glowy wyleciało?? do mnie znowu przyplatala sie infekcja - ostatnio mialam w grudniu - cale 2 miesiace spokoju!!! ehhhh tak sobie mysle jak wszyscy stali w kolejce po rozum, urode czy pieniadze :P to ja stalam juz wtedy w kolejce do ginekologa!!! Zrobilam sobie kolorek - intensywną czerwien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam pisze do was ze szpitala w dupe wiecej nie pojde do przychodni:/ glupia bylam nie zadzwonilam do mojego pwdiatry i tam mi tylko pogorszyli i lezemy na obserwacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj gagtko chorobsko zapalenie oskrzeli w przychodni zamiast pomoc to pogorszyli.. pluje sobie w gebe ze nie zadzwonilam po naszego pediatre tylko poszlam panstwowo i mam :( w poniedzialek moze wyjdziemy nasz lekarz przynajmnej zawsze trafial z lekami i maly po dwoch dniach mial sie super a po tej mendzie z przychodni panstwowej przestal jesc nie chce nic jesc spi wlasnie z kroplowka tak go doprawila :((((( mam normalnie dosc.. siedze z nim w szpitalu jutro z rana zamienie sie z mezem i pojade sie wyspac w dzien jeszcze do tego wszystkiego wyrejestrowali mnie z UP brak ubezpieczenia :( jutro bede zalatwiala bo podobno dzieci maja ubezpieczenie od panstwa zobaczymy co zalatwie a w poniedzialek moj tata dopisze malego do siebie do ubezpieczenia bo moze dziadek cafka a buciki chyba 20 albo 21 bede zamawiala nie wiem wlasnie a nie chce kupic zeby starczyly na miesiac bo bezsensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili to sie trzymajcie ucałuj Mikego od nas A co do bucików to najlepeij w sklepie zmierzyc i potem kupować My byłyśmy na spacerku bo pogoda cud miód mała jeszcze ma lekki katarek ale ciepło ja ubrałam i na troszke poszłysmy na świeze powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka moja pociecha - Dominik :) wspołczuje dolegliwosci, ale co zrobic baby juz tak chyba musza cierpiec :o ale z drugiej strony dobrze ze to tylko taka dolegliwosc... mowisz intensywna czerwien? zapodaj fotke na nk :P Imili wierze ze masz dosc :( niech Mikuś szybko zdrowieje!!!! 🌻 takie malenstwo a juz tyle sie musi nacierpiec ehhh, a Ty badz silna!! my tutaj o was myslimy i trzymamy kciuki zeby sie polepszyło!!! jak tylko bedziesz miala jak, daj nam znac... 🌻 nie wiem czemu ominelam wypowiedz Kali, nie martw sie 🌻 na pewno sie wszystko ułozy!! ja to tez sie wkurzylam bo z mojej bylej cudownej pracy wyslali mi PIT'a z błędem!! wszystko na pismach maja a oni z dwóch adresow zrobili jeden masakra :o nic uciekam nynac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam caly czas komputer bo maz mi przywiozl nei spie bo sie nieda przywiezli teraz trzy siostry 2,5 l 1,5 r. i 6 lat makabra jakie niedobre juz 4 razy mi mikolaja obudzily nie ida spac tylko rozrabiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka czerwień ... :D no ciekawe he he Imili jejuuuuuu no patrz ale sie porobiło no... trzymajcie sie ciepło i zdrowiejcie szybko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili wiem cos o tym bo jak bylam w szpitalu z malym to te dzieciary non stop po korytarzu latały i krzyczaly a mamuski sobie za nimi tylko chodzily :o co zrobic takie uroki ogolnego oddzialu... :o my dzisiaj jedziemy do babci, a do prababci zarazy :P pisze zaraza bo obudzil sie o godzinie 24 i nie bedzie spac, i tak prawie do 1:30 ostatecznie maz poszedl spac do drugiego pokoju a ja z malym u nas i tak spal ze ja nie spalam do prawie 4 :o na spaniu stekal, kopal nogami wiercil sie, ale ani razu nie zaplakal, potem juz spal w lozeczku jak zjadl, nie wiem o co kaman... Waikiki a jakie macie imiona dla dzidzi?? mnie sie ostatnio dla dziewczynki spodobala Milena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka w tym jest problem... czekamy na wynik usg 15stego - moze bedzie wiadomo co bedzie ;) bo co wymyslimy imie to nam przechodzi po niedługim czasie! Chcieliśmy dać chłopcu Antoni, albo Gustaw - bo nam sie bardzo podoba, ale nas krytykują za to imie dookoła :O a wczoraj wymyśliłam sobie, ze moje jednak ładniej jest Oskar, albo Adaś :) nieeee wiem...oszalejej!!!!! a ogólnie chciałabym córeczke...ale nie mam zupełnie typu 😭 nic mi sie nie podoba :( a mąż chciał Zosia, ale ja nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee chceeeeeeeee potem wymyślił, że Malina mu sie podoba ... ale ja nie wiem totalnie jakie mogłabym dac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam dla chłopca od razu chciałam Dominik :) a dla dziewczynki chcialam Paulina ale juz mi sie odechcialo wiec dobrze ze jest chlopak bo te imie to mi sie nigdy nie znudzi ;) albo tez miala byc Weronika :) ale juz moje 2 kuzynki tak daly na imie, wiec odpada. Zosia to moja mama :P wiesz nie ma co sie nastawiac na te usg od mojego meza kuzynka mieszka w anglii od poczatku jej mowili corka, wszyscy szal nakupili sukienek a na ostatnim usg juz sa wahania ze mozliwe ze chlopak, i ciekawe co bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dobrze Miki wyzdrowieje:) a my jutro z Balletyn się spotykamy:D już nie mogę się doczekać:) dzwoniłam dziś o zmianę terminu komisji(dostałam na 12,a 11 idę do szpitala),a pani do mnie a 13-go może pani przyjechać :P hahaha w końcu zmieniła na 10-go trzymajcie za mnie kciuki proszę,żeby w końcu przyznali mi i było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki - Adaś i Antoni - ślicznie! Ja jak tak sobie myślę, to (w tej mglistej przyszłości, gdy się zdecydujemy) będę dla dziewuszki forsować imię Jagoda - zakochalam sie w nim. Dla chłopca podoba mi się kilka - Szymon, Krzysztof, Mikołaj. Antoni - a dla dziewczynki jedno i już :). A małżowi się nie podoa. Mi się Zosia jaoś źle kojarzy - no bo Zocha (???)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn no mi tez ta Zosia coś podpada ;) he he więc nie chce... z dziewczynka bedzie problem i to duzy! Cafka mam znajomą co jej całą ciąże mówił lekarz,z ę to chłopak, a urodziła sie dziewuszka - ona szoku doznała i sie poryczała, myślała, ze jej dziecko podmienili :O miał byc dominik, a zostaała Dominika :D nigdy nie ma 100% pewności niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja wpadlam do domu maz z malym siedzi i dzisa=iaj on na noc zostje bo ja nie wyrobie w ogole dzi prawie nie spalam Antoś mi sie pdooba:) sama mowilam ze jakby byl kiedys drugi chlopczyk o tak by mial na imie.. Adas mi sie kojarzy zle :/ coreczka ja chcialam z mezem Nadie no ale jest Mikolaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza niestety z andragogiki mam tylko o motywowaniu... ale wysle Ci na maila, bo może coś z tego Ci sie przyda...hm???? to dokałdnie pare zdan na temat: MOTYWACJA JAKO WARUNEK PODSTAWOWY W PROCESIE UCZENIA SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili naladuj akumulatory, zeby miec siłe na dalsze czuwanie przy maluszku ... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) Cafka jakos mi to z głowy wyleciało :) Kala to dobrze ze Ci przełożyli. Trzymam kciuki za dobre rozwiazanie sprway. Imilii tduzo zdrowka dla Mikusia - trzymaj sie jakos. Mi sie podoba Filip - ale strasznie ich teraz duzo jest, Antos tez :) I tymoteusz :) a z damskich to Maja, Jagoda. Zony jak spedzacie walentynki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... ja na walentynki nie mam jeszcze planów :o ale w ten czwartek jest tłusty czwartek tak???????????? ha ha ha ha a ja już dziś pączki wcinam :P ale sie zasłodziłam, więc STOP pokusom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki a ile juz przytyłas?? tak w przyszły czwartek jest tłusty czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×