Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Witajcie :) Idac do kosciola zapisac date slubu nie potrzebujemy zadnych dokumentow .Dziewczyny PAMIETAJCIE ze PROTOKOL przedslubny jest wazny tylko 3 miesiace :) U nas deszczowo ....widzialyscie ile sniegu spadlo w Zakopanem ostatnio to strasznie zeby w wrzesniu bylo tak zimno ,.,,, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka wlasnie polsuchalam tej Twojej piosenki ....Ladna ale jakos nie umialabym do niej tanczyc :(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis w kocnu było mi ciepło. znowu mi sie nie chce siedziec w pracy. bleeeee czesc Rybnik 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Gagatka . Ja moglam sobie pospac bo dopiero musze zadzwonic do szefa ...ale nie umialam u nas deszczowo .Co slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak narazie wszystko ok. Mam 50%szans ze bede sobie dzis siedziec w domu i nie bede musiala isc do pracy ,ale to okaze sie za chwilke jak zadzwonie do szefa ... Nie chce mi sie z lozka wstac ...wlasnie pije kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim ;-) spaaaaaaaaaać mi się chce i ziewa mi się 💤 😴 pogoda do kitu, zachmurzone i pada :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez ten deszcz starsznoe mi sie ten tydzien ciągnie. ale jeszcze tylko jutro i 2 dni spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka a wiesz, ze mi sie też masakrycznie ten tydzień ciągnie :-( w sobote będę spać, spac i spać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak moge spac teoretycznie to zawsze w praktyce mnie cos budzi :o i tyle spania. Ale juz za tydzien bede sobie spała i spała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któras sie pytała o kurs weekendowy u mnie w wojewodztwie kosztuje 120 zł od osoby, tzreba byc w piatek o 17 i konczy sie o 14 w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou Gagatka, to ja pytalam o kurs weekendowy. Ale jak to wyglada - przyjezdzasz gdzies i zostajesz na weekend z noclegami? w moim kosciele normalne nauki trwaja 2 miesiace, trudno bedzie..dlatego sie zastanawiam nad weekendowymi..i pytanie jeszcze, czy nauki maja jakis termin waznosci? chyba nie, co? spiace jestescie..ja tez :) i ja odsypiam w weekendy, jeszcze mi sie chyba nie zdarzylo zawitac na forum przed 13.00 :D ale ja w ogole jestem nocny marek, uwielbiam siedziec po nocach, zwykle klade sie po 2, a pozniej wstaje przed 7 jak zoombie ;) a w piatki i soboty moge sobie pozwolic na bezkarne siedzenie do bialego rana :) Darianka - piosenka bardzo ladna - romantyczna..ale dla mnie za wolna do tanca - ale rozumiem, dla Was ta piosenka ma szczegolne znaczenie, wiec na Twoim miejscu tez bym do niej wlasnie tanczyla :) my bedziemy szukac jakiegos ladnego walca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babitek :-) nauki nie mają terminu ważności! :-) tak bynajmniej było do niedawna... ja też sie zastanawiam nad takim weekendowym kursem, bo na długie nauki to mój narzeczony nie ma czasu! nie bedzie mógł chodzic w tygodniu na jakieś \"lekcje\". musze sie dowiedzieć coś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Widzę, że o naukach rozmawiacie. My już odbębniliśmy te nauki na początku tego roku. Mój Darek nie miał ukończonych nauk w szkole i dlatego musieliśmy chodzić. Nauki u nas to 10 spotkań po 1 godz. Chodziliśmy co niedzielę - kilka razy można było nie być. Koszt - 50zł od osoby. Ja nie płaciłam bo mam ze szkoły świstek. Nauki te są ważne całe życie, ale jak to nasz ksiądz powiedział, niektórzy księża twierdzą że te ze szkoły się nie liczą i trzeba się trochę z nimi pokłócić żeby nie robić jeszcze raz. Teraz przed nami tylko 3 spotkania w poradni przedmałżeńskiej, ale to 3 mies przed ślubem. U mnie nawet wyszło słoneczko :) Ale i tak jestem przeziębiona i źle się czuję. Siedzę w dwóch swetrach i jeszcze mi zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na pewno nic nie kosztuje te zwykłe, tyle ze jest 9 spotkan i sa raz w tygodniu, czyli 9 tyg, ale raczej zdecydujemy sie na te weekendowe bo moj michal pracuje na zmiany. u mnie nawet przestało padac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam ze spraw czasochlonnych zostaly wlasnie nauki i kurs tanca, na ktory chcemy isc :) musze sie powoli za kursem rozejrzec... Gagatka, juz rozumiem wsio :) musze sie w takim razie dowiedziec, na jakiej zasadzie odbywaja sie nauki weekendowe u mnie. Kati - a poradnia 3 mies przed slubem, bo ma \'okres waznosci\' - tak samo, jak papiery do konkordatowego? czy tak po prostu z wyboru 3 mies przed? u mnie nie pada, ale wieje i jest be. a do tego mam @ i napieprza mnie brzuch, ale przynajmniej nie jestem juz wsciekla jak osa :) (tak bylo przez kilka ostatnich dni :D - bez kija nie podchodź)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie jestem w domku i mam wolne . Zrobilam dzis Bigos mniam mniam :) Przestalo padas ale nadal zimno. Co porabiacie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, ja pracuje :) ale pracuje dzis juz z mysla o piatku - ktory jest prawie sobotą :D koncze wlasnie wazne duze projekty, za ktore w pazdzierniku odbeda sie wyczekane wakacje :) wiec motywacja do roboty spora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje, dziekuje :) jakos idzie. w sumie juz po 12, wiec ani sie obejrze i bede leciec do domu :) ale sobie mysle teraz o tym Twoim cieplym bigosie...mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W KONCU znalazlam czas i chcec na robiebie tego Bigosu wyszlo mi bardzo duzo to moge sie podzielic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj oj, dostawa szybsza, niz sie spodziewalam :D dziekuje Ci kochana bardzo :) ale Ty masz przesrane z tymi zaskoczkami z pracy...no nic - w takim razie milej pracy - niech Ci szybko zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam wszystkim !!! :-D Widzę, że rano i przed południem jesteście bardziej aktywne niż wieczorami :-) Temat kursu jest na topie, i dobrze, od czegoś trzeba zacząć :-) No my zaczynamy w poniedzialek, hehehehe. Ja co prawda mam kurs z ogólniaka, ale potowarzyszę Tomciowi i zrobię raz jeszcze, a co tam . :-D Moja piosenka...fakt, idealna do tanca nie jest, ale dla nas jest idealna ;-) Mam nadzieję, że jakoś uda nam się pokołysać do niej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka, ja podczytuje forum w pracy, co jakis czas zerkam, czy i co piszecie :) i nie mam problemu ze skrobnieciem postu co jakis czas. W domu jestem zwykle pod wieczor i albo jestesmy z kims umowieni i wychodzimy, albo ktos przychodzi do nas, itd - wiec czesto nawet nie wlaczam komputera po powrocie z pracy. dlatego tez moja aktywnosc na forum w ciagu dnia jest nieporownywalnie wieksza :) Na pewno Wam sie uda pokolysac, co ma sie nie udac?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×