Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

nie taka znowu tepa :) na miesiac przed czcionka bedzie sie pogrubiala :) fajnie, ze fajnie :) prawde mowiac mi tez sie podoba :D tylko opisy trzeba dodac jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, tak to będzie - super :-D Babitek 🌻 a te opisy, to można samemu, czy Ty tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki, niestety tylko ja, nie ma do tego zadnego panela, ani nic do wprowadzania tresci. ale obiecuje wkleic wszystko, co przeslecie :) bez cenzury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Darianka :) dziekuje :D (rosnie moje ego ;) ) Waikiki - wpisane :) moze imie jeszcze? a moze chcesz nam cos wyznac publicznie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wpisz Daria lat 23 i Tomek lat 28 Bydgoszcz może też byście dopisały swoich Menów?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuje :D to jeszcze moze dopisz Michał :P a zdięc by sie juz nie dało wklepac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję. Zaprezentuję dziś naszą listę Tomciowi jak wróci :-D pochwalę się jakiego mamy Babitka zdolnego :-D Teraz to już na stówę jesteśmy najfajniejszym, oryginalnym topikiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka, Michala dopisalam :) Ze zdjeciami bylby juz klopot - duzo wiecej pracy, przy wkladaniu tez, bo kazda z nas ma zdjecia w innych rozmiarach. Nie ma za co Darianka :) wykorzystalam tez nieco mojego adrianka do produkcji kalendarza :) nie to ze sama ;) ja ide cos zjesc moze, albo najpierw sie wykapie - jestem dzis w domu :):):) (chociaz i tak musze pracowac, ale przynajmniej pospalam dluzej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam :-) Oplaty zrobine, buuuu, pieniędzy mniej buuuu , ale zahaczyłam o sklep i zakupy zrobiłam, a między nimi Danio :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po dlugiej nieobecnosci wchodze na kafe i tu Babitek taka niespodzianke zrobil. Super.Jestes brava... Do mnie prosze dopisac: Karolina i Daniel, Pfungstadt.... Przyjmij każdego takim, jakim jest. Każdy ma wady, nawet najlepszy. Jesteśmy tylko ludźmi nie aniołami. Casar Flaischlen Dziekuje i jeszcze raz gratuluje Ide robic TIRAMISU - pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam - najedzona, swieza i pachnaca :D witaj Ania_868 - dopisalam :) pisz cos :) nie ukrywaj sie ;) Darianka, ja tez \'uwielbiam\' placic rachunki, kasa z konta leci a korzysci nie widac :) elo Zareczona, dziekuje dziekuje :D oczywiscie dopisalam. tiramisu - uwielbiam na rowni z karpatka - nie ma nic lepszego..mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedze przeed ostatni dzien w pracy. teraz sobie zrobie kawke a potem bede czekac na 15:30. w niedziele umóiłam sie z panienka na ogladanie sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zareczona :-) My się jeszcze nie znamy :-) Ale mogę foto wysłać, foto otrzymac i już będziemy troszkę bardziej się znaly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo, Gagatka - a masz zdjecie jakies sukienki? ja sie dzis umowilam z kumplem ze szkoly sredniej, wiec bede siedziala sobie grzecznie w domu pewnie do jakiejs 19. a mam dzis mega lenia, wszystko moge robic, byle nie pracowac :D Gagatka - tzn, ze jeszcze w poniedzialek, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki :) nie siedze teraz zbyt czesto na kafe bo mam troche roboty to raz a dwa malo tego tak u mnie leje ze parapet mi zaczal przeciekac, to nic ze mam plastikowe okna :o i to w takim miejscu ze centralnie do przedluzacza z komputera mi napadalo nie wiem ile co i jak :( dobrze ze sie kapłam, bo zaczelo mi cos syczec ;) no i dobrze ze laptotpy maja swoja baterie ;) no a tak w ogole to WIELKIE BRAWA DLA NASZEGO BABITKA!!!!!!!!!!!!!!!!! :D super pomysł!!! jesteś WIELKA!!!!! :D wiec prosze o wpis Magda, Katowice, lat 23 dzisiaj cala przemoklam bo mialam cos do zalatwienia, buty mi sie rozwalily i przemokły mi nogi, w zamian za to kupilam sobie czerowne czolenka na obcasie :D a co! pozdrawiam reszte dziewczynek!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou Cafka. ojoj, niedobrze, ze okna przeciekaja. zanim wlaczysz znowu przedluzac, upewnij sie, ze jest suchy. jesli nawet woda naleje sie do kompa - nic sie nie dzieje, o ile jest odlaczony od napiecia. dopiero w momencie wlaczenia robi sie zwarcie i przepalaja sie czesci. dlatego nie podlaczaj przedluzacza do pradu, dopoki porzadnie nie wyschnie kochana. dziekuje za pochwaly :D wpisu oczywista dokonalam :) no i gratuluje butow :) nie ma to, jak znalezc sobie pretekst do zakupow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie wiem Babitku czemu, bo pierwszy raz mi przeciekaja a juz sa dobre kilka lat te plastiki! obudziło mnie kap kap kap na podłoge ;) no ale bateria jeszcze trzyma wiec na razie nie musze ładowac lapa... dziekuje za wpis Babitku 🌻 szkoda ze same nie mozemy sie wpisywac bo wtedy nie zawracalybysmy Ci głowy ;) no a buty tez na poprawe humoru, bo jakos mnie ostatnio wszystko dobija, leje i leje od 2 dni bez przerwy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc cafka :D jak przyjde do domu to wysle Ci moje zdiecei, bo ponoc jestesmy podobne :D nic mi sie nie chce a Wam?? prosze jak nasz Babitek zdolny, na wszystkim sie zna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej cafka :-) My się jeszcze nie znamy, ale zaraz Ci wyslę fotkę, żebyś sobie na mnie popatrzyla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×