Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

gagatka dziękuję za fotkę :) Mam nadzieję, że moje kochanie tego nie czyta, ale podoba mi się uroda Twojego mężczyzny :D Zawsze lubiłam takich ciemnookich, ciemnowłosych itd mężczyzn. Tylko ciiii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach dziekuje, zawsze powtarzam (no moze nie zawsze) ze jest brzydki, zeby w zachwyt nie popadł nad samym sobą :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati ladna dziewczynka z ciebie to prawda:) sprawdz meila bo ode mnie poszlo do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili86 Ty również sprawdź, bo o Tobie zapomniałam wcześniej, ale już wysłałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili mam już Twoją fotkę. Dziękuję :) Bardzo ładnie Ci w tej fryzurce. Lubię takie. Ja jeszcze troszkę ponad godzinkę w pracy. Głodna jestem a nawet nie mogę skoczyć do sklepu :( No i jeszcze 3km drogi do domku przede mną. I żeby nie było - moje Kochanie jest wg mnie również bardzo przystojne i kocham go bardzo bardzo mocno i nie wymienię na żadnego innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati a Twoje zdiecie moge dostac?? BO na tym gronie zacina mi sie przyblizanie, a ja lubie wszystko z bliska ogladac (krótkowidz ze mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko dziekuje sliczna:D ... wyslalam tobie rowniez:) fajnie tak poaptrzec naprawde z kim sie rozmawia na zywo nieda rady to chociaz zdjecia pozostaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za foto :-) Wszystkie jesteście śliczne i fotogeniczne :-) I z pewnością wszystkie będziecie wyglądały przepięknie w dniu ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kochane lece mamie pranie rozwiesic :D potem na tv :) miłego wieczorku 👄 chyba musze cafke obejrzec :P;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapatrzylam sie na Uwage na tvn :/ przykry temat byl i az mi lzy polecialy eh .. a teraz m jak milosc na przemian z big brotherem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku nic ciekawego nie bylo...kuba spedzil noc z ta swoją .....mareczek rehabilitacje przechodzi..itd ..king sie zastanawia gdzie beda mieszkac itd...nudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no i doczekałam sie sobowtórki :D hehe To kiedy ta cafka wraca z urlopu?? Koniecznie muszę ja zobaczyc :D ja dzis tak starsznie miałam ćwiczyc, ale z powodu nagłych bólów brzucha (czekam na okres) przymkne oko na cwiczenia. No i pewnie jutro dostane ten pieprzony okres i bede zdychac. (jak zwykle) A w mjm nudy same. Szkoda pisac (zreszta nie mam talentów do opisywania seriali)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×