Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Darianka kup mu pendrive do komputera (pamiec przenośna pod USB) :-) o ile sie tym zajmuje troche... ja tez miałam oststnio taki problem, własnie na 15ste ur. mojego mena siostrzeńca... i sie cieszył :-) albo jak chcesz tańszy upominek to mu kup takie perfumy, a raczej wode toaletową np. z Esprit w Rossmannie... ja w zesdzłym roku kupiłam taką i jakies słodycze i tez był zadowolony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An-ia7
Ja też ... 7 czerwiec 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taka pamiec tez jest dobra :) czesc Ania :) witaj wsród Nas :) u nas jest miło, przytulnie jak w domu :P kawe sobie serwujemy, czestujemy sie posiłakami, pijemy razem!! :) heheh i oczywiscie zaganaimy sie znwzajem do cwiczen!! Wiec nawet dyscyplina jest!! Moze napisz cos wiecej o sobie, skad klikasz, co robisz, ile jestescie razem itd!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka masz racje, te ze złotym to kicha!!!! takie najprostsze, gładkie są najładniejsze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki-------- mnie sie najbardziej z tych ktore wkleilas spodobaly te z pierwszego rzutu bez palców. tylko co wtedy, isc bez ponczoch...?? mnie sie marza okragle noski ale niestety to odpada ze wzgledu na wysokosc buta :-) juz gdies wklejalam moje, maja 2,5 cm i absolutnie moje nie moga miec wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou jakos stracilam glos :) nie moge prawie mowic. bleeee dopiero wstalam przed chwila. Yza, w srodku nocy z lozka, proszeee Cie :) Summer - mi tez sie nawet podoba w domu :D Hehhe, ja na drugie mam Kasia :) nie zostawili mnie Walentyną :D Iza - czy Cie pamietamy? Nieeee, zupelnie nie :) Kim jestes, dziewczynko? :) Milej rocznicy Kochana :) Gagatko, to tak jak ja - wodniczka :) kreatywne, madre dusze z nas :D Łahahahaha, Waikiki - a ja bystra jestem, czytajac post Izy, bylam swiecie przekonana, ze pisala ze 28 wrzesnia :D Ja za kawe dziekuje, ale sniadanie by sie przydalo, musze antybiotyk polknac..a adriana nie ma, znowu pognal na grzyby i kto mi zrobi am? 😭 Darianka, a jakis sport chlopak lubi? moze cos fajnego w sklepie sportowym? Albo jakas gre - niekoniecznie komputerowa - jest teraz tyyyle fajnych gier planszowych.. Gagatku, z ta dyscyplina u mnie fatalnie, odkad jestem chora nie cwiczylam ani razu :) ale nie mam sily, wiec nie krzycz :) Witaj Ania7 Waikiki - mi sie podobaja pierwsze, czwarte i faktycznie w tych ostatnich cos jest :) Gagatku, w Twoim linku bym je wygladzila :) fason sliczny i maly obcas. Tez nie slyszalam o przesadzie takim:) ale slyszalam zeby na noc przed slubem buty postawic na parapecie to pogoda bedzie :) ja piete bede miala zakryta, palce tez bo to kwiecien, cholera wie, jaka bedzie pogoda.. Waikiki - te bez paseczkow sa bardzo ladne, na pewno swietnie w nich noga wyglada, ale ja bym po pierwsze umarla w takim obcasie, po drugie balabym sie, ze je zgubie :D choc moze sie myle i dobrze sie trzymaja na nodze.. Ide do lodowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku tylko wróc z tej lodówki heheh :D nie zamarznij tam :) ja zarazide myc zabki, potem czesac sie potem bedzie wielkiii problem w co to sie ubrac!! No a potem baj baj dziewczynki!! Babitku i summerku zdrowia wam zycze!! Badzcie grzeczne. Piszcie w miare mozliwosci mało !! heee :D muah kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek 🌻 mówic nie możesz,ale dobrze, że pisanie Ci dobrze idzie ;-) tak tak, o tym stawianiu butów na parapet też słyszałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milych dzieci Gagatku :) no nie, nie zamieszkam w lodowce ;) Waikiki no tak, pisanie nie wadzi w braku mowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek ------------ a ja mam kasia na pierwsze :-) niedobrze ze znowu nie masz glos, wczoraj juz podobno mialas lepiej... gagatka--------- u mnie stroj dyzurny od kilku dni w zasadzie ten sam wiec nie mam tego problemu :-) idz dzielnie w imieniu nas pracujacych aktualnie chorujacych i pracuj dzielnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napłodziłyście:) summer ja nie codziennie tak wstaje:) tylko jak Sławek ma na ranki do pracy,a wstaje bo wyjścia nie mam:budzik:) taka jestem przykładna żona:) ale kanapki robie mu wieczorem żeby nie było... słuchajcie przed chwila był u mnie Karol-mój brat i sie pyta czy nie chce pieska małego który jest podobny do lemura z MADAGASKARU popatrzyłam na niego z litością-jak zwykle-i mówie że dziękuje narazie, a on mi na to że jego koleżanka była z suka u weterynarza i ten jej powiedział że ma urojona ciąże---pies ma sie rozumieć a nie koleżanka:) no i poszła z nim do domu.....a rano 4 małe szczeniaczki były... tak więc co za pies maczał w tym kija? Niewiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... a czy ja wam już mówiłam, że mój slub będzie w moje urodziny? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc tak waikiki-23.08 gagatka-16.02 babitek-14.02 gosiaczek-05.07 summer-24.09 a reszta kiedy ma urodzinki? chyba sie nie pomyliłam nigdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc tak waikiki-23.08 gagatka-16.02 babitek-14.02 gosiaczek-05.07 summer-24.09 a reszta kiedy ma urodzinki? Yza -30.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×