Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

i znowu ja :) Zabusia, zaproszenia bardzo ladne - tak samo ladnie wygladaja na zywo jak na zdjeciach? Yza, a kiedy masz termin porodu kochana? Aniolku82, a co ma niesc data? ciezki bagaz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata1981
Ja planuje na sierpien.Zastanawiamy sie nad weselem w Grandzie w Sopocie.Czy ktos slyszal o weselach tam organizowanych?Jak atmosfera,jakie koszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wirtualne ciocie czekaja razem z toba Yza na narodziny małego :) tzn waszego synka:) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my czekamy na koleżanki i kolegów dla Wojtusia:) wiem,wiem jeszcze troszkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny opiszcie wasze zaręczyny! czy były takie typu-wyjdziesz za mni,czy jakieś z niespodzianką? ze szczegółami proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zareczyn u nas bylo tak na poczatku w sumie takie pierwsze niby zareczyny to bylo bylisy w supermarkecie hehe i zaszlismy do jubilera no imoj kupil mi piersconek i na parkungu podziemnym wreczyl mi go pytajac sie czy chce z nim byc na zawsze ale te normalne byly takie ze kupillismy pierscionek tzn moj mi kupil bo twierdzil ze tamten jest nie aktualny hehe i zabral mnie do restauracji greckiej na kolacje no i tam sie spytal czy zostane jego zoną :) no i tak to wygladalo z rodzicami zareczyn nie robi;lismy ...tzn planujemy tylko spotkanie zeby sobie porozmawiali:) ale bez proszenia o reke itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my tez bez rodziców:) zaręczyliśmy sie dzień przed sylwestrem 2006/07 ogólnie mieliśmy później ale... Sławek przyjechał i chodził jakis taki dziwny,wieczorem tak około godziny 20 wyszedł z pokoju i przyniósł pudełko z czekoladkami(mam je do dzisiaj,tzn tylko pudełko:) dał mi,ja otwieram a tam pierścionek:) za duży troszkę,ale dla mnie bez znaczenia najważniejsze że zapytał czy chce spędzić z nim życie. a dzisiaj mija nam 17 miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wariatki :) oczywiscie zamiast siedziec w domu, w pracy i pracowac to płodzicie wieleee stronnn!! :) no ale i tak Was kocham :) heheh Juz zdazyłam zapomniec to co przeczytłam wczesniej, ale zapamietałam szpikulec waikiki :P heeh i tocik ten smeiszny tez mi sie podoba :) sukienki wszystkie ładne, fajne maja w tej margarett kiecki :) mój Michałe tez sie dobrze widzi w jasnym garniturze!! I ja go tez widze lepiej!! Iza pokazuj małego :) hehehehh ====>> ale sie z tego uśmiałam :D (a o tekj porze u mnie juz cisza nocna, wiec pomysla ze ja wariatka:) ) A ja sie dowiedziałam ze moja kumpela tez w ciazy i urodzi małego Hiszpanka :) Hiszaniatko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wy pewnie juz spicie?? A i w ta sobote wkrecam sie koło 22 na weselicho, ktore bedzie w mojej Tanowiance tam gdzie ja mam!~! Zobacze co i jak :) podpatrze co nie co!! Gapa ze mnie i zapomnialam sie przywitac z nowymi pannami :) czesc Paluchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata, ja mieszkam w warszawie, nie mam pojecia o kosztach i warunkach w grandzie. Yza, no to Wojtus zbliza sie wielkimi krokami malymi stopkami :) Na przyjaciol z mojej strony Wojtus pewnie nie bedzie chcial patrzec, za mlodzi dla Niego beda :D Nasze zareczyny byly w moje urodziny, w walentynki, umowilismy sie na kolacje, mialam pojechac pod wyznaczony adres prosto z pracy (pozno wychodze), pojechalam taksowka, a tam stal adr z jedna wątłą rozyczka ;) wprowadzil mnie do srodka, do bardzo fajnej restauracji (domyslalam sie, co sie stanie :) ), szlismy miedzy stolikami a on mowil - nie ten, nie ten, nie ten (szlam pierwsza) i widzialam stolik, na ktorym stal ogrooooooooomny kosz z kwiatami - biale i czerwone roze, ale pomyslalam - ja juz swoja rozyczke dostalam :D no ale to byl ten stolik, a pozniej adr sie jakos zacial, a ja zdenerwowalam (sama nie wiem czemu :) ) - tzn zestresowalam - to lepsze slowo. no i juz :) zjedlismy kolacje i pojechalismy z szampanem do mojej mamci. (pierscionek byl przyczepiony do malenkiej karteczki miedzy kwiatami). pozniej juz jakos na spokojnie powiedzielismy adriana rodzicom, bez zadnych uroczystosci. Jol Gagatku :) ja niewiele dzis plodzilam :) ale przybylo sporo - ja sama nie nadarzalam odswiezajac w miare regularnie :D Hiszpaniatko :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie spie ja nie spie :) wczoraj poszlam spac ok 5, ale dzis postanowilam wczesniej :) sa pewne plusy chorowania :P Gagatku, jak to sie wkrecasz? Rozumiem, ze znasz mlodych i po prostu idziesz na wesele? :) czy zle rozumiem i Ci odwalilo i wkrecasz sie jako zapomniana krewna do obcych ludzi? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a wkrecam sie tak prez znajomych :) ale za przyzwoleniem panstwa młodych :) ale sliczne te kiecki na tej stronie margarett :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej zdziwione że o tej godzinie?:) Sławek do pracy szedł i o godzinie 4:30 wstaje więc chcąc,NIECHCąC:) ja też... HISZOANIąTKO:):) dobre,dobre:) ale pewnie jak za moment zalegnę to do południa będę gnić... przyjemnej pracki życzę albo lenistwa...decyzja należy do was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez w domku
na chorobowym jestem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak Ty bede spała
jak narzyczony przyjdzie z pracy:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wtedy najlepiej,a teraz to na spacer można iść np.:) chociaz ja nie skorzystam bo lekko piździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc leniuszki :-) ja juz sobie wstalam, zrobilam herbatke, wyprawilam marcina do pracy i moge spokojnie poczytac co napisalyscie. spodobalo mi sie troche to siedzenie w domu :-) iza----- ty tak codziennie jestes o tej godzinie na nogach?? jesli tak to podziwiam, ja bym nie dala rady, marcin musialby sobie radzic sam. to ty prawdziwie idealna prawie-zona jestes :-D ok, o naszych zareczynach w skrocie. dzien przed wigilia 2006. poszlismy na spacer imarcin zaprowadzil mnie do takiego malego parku a wnim palacyk-muzeum. no i najpierw chodzilismy po tym parku pozniej wszlismy do palacu i troche mnie zdziwilo ze nie bylo nikogo oprocz nas i obslugi.... kazal mi zostawic rzeczy w szatni i weszlismy "na salony" :-P i oprowadzal mnie chyba po 5, opowiedal o kazdym jakies baje, (nie pamieta co bo czulam co sie stanie i bylam lekko zestresowana:-)) a pozniej doszlismy do sali na koncu, stalo tam takie stare krzeslo i on powiedzial cos w stylu zebym sobie usiadla i sie poczula jak ksiezniczki w dawnych czasach, usiadlam a on wtedy ukleknal i zapytal czy zostane jego zona (cos tam jeszcze mowil ale slowo honoru nie pamietam :-)) a na koniec zapomnial dac mi kwiatow ktore staly obok wiec musialam sie upomniec :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek----------- masz urodziny w walentynki?? fajnie :-) to jak moj tata :-D a na drugie ma walenty. babcia sobie ulatwila zycie zeby miec wszystko w jednym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny? Pamietacie mnie jeszcze :( sorki ze teraz rzadziej do was zagladam ale niestety ostatnie dni wracalam pozno z pracy i nie chcialo mi sie juz wejsc do int.Dzis tez za chwilke zmykam ....Mam nadzieje ze u was wszystko dobrze ....mysle ze dzisiaj wieczorem was poczytam ...bo bede sama wdomu ...wiec bede miala czas :) A teraz zycze wam Milego dnia .... Aha dzisiaj u nas mala uroczystosc jest 28 pazdziernik ----Jestesmy juz razem 8 lat i 10 miesiecy Ale ten czas szybko plynie Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :) ja juz na nogach!! hehe ale to brzmi jak by było koło 5 :) o 12 wychodze z domu (swietlica). Teraz jem sniadanko :) chce ktos?? Aja urodizłam sie niestety 2 dni po walentynkach!! Choc moze i stety!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Rybnik!! ale mnie ogłupiłas ;-) dziś jest 28 września, a nie 28 października!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no właśnie Rybnik :) tak sobie to przeczytaam i mysle se ok. 28 pazdziernik!! Dopiero waikiki przywoła mnie do porządku!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a ja bym tam chciala zeby byl 28 pazdziernik - mialabym mniej niz rok do slubu :-) ja postanowilam sprobowac nie pic kawy :-) kiedys jak bralam leki to nie pilam ponad pol roku i powiem wam, ze po miesiacu koszmaow ze wstawaniem zaczelam zupelnie inaczej funkcjonowac, tzn budzilam sie rano, nie zmeczona i jakos mialam wiecej energii. wiec postanawiam :-) moze sie skonczyc tak, ze w zamian uzaleznie sie od goracej czekolady bo juz pije druga :-D ok, ja sie zabieram troche za prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich bladym (jak dla mnie :-) ) świtem, chociaż w poniedziałek już na uczelnię mykam to ta godzina to już będzie pora na obiad :-D Zaraz lecę do miasta, bo w niedzielę wybieramy się na urodzinki do syna mojej chrzestnej no i trzeba jakiś upominek kupić :-) Boziu, co ja mam kupić dla chłopaka który kończy 15 lat ????????????? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej summer, no ja tez niby mogłabym zrezygnowac z kawy, ale wole pic ja :) Ja sobie troszke jeszcze poleniuszkuje a potem bede sie zbierac do pracy!! O 12 wyruszam, wiec powinnam doczołgac sie tam na 12:40!! Buźka 👄 Jeszzce sie odezwe do Was =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Darianka :) Ja nie mam pojecia co mozna takiemu dorosłemu juz facetowi kupic!! Jak siedze na tej swietlicy i jak słysze o czym gadaja 11 letnie chłopaki to mózg mi w poprzek staje!! Ja o tych wszystkich noiwnkach technicznych nie mam bladego pojecia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×