Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

gagatka to koniecznie wklej jak juz bedziesz pewna :) i nie zycze juz takiego sprintu ;) Joł Babitki gdzie to sie podziewalas? :) ja czekam z nieciepliwoscia na zarys Twojej sukni taki juz pewny :) no własnie Waikiki jak zwrocilas uwage? bo moja strzela focha jak powiem ze nie odpowiada mi dana rzecz, no ale coz to mnie Misiek wybrał :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jol Cafko :) podziewalam sie: w domu, z przyjaciolmi :) nic nadzwyczajnego - ale z dala od kompa :) w piatek testowalismy wodke kt chcemy kupic - pana tadeusza :) smakuje bardzo dobrze :D a zarys sukni - wlasnie dzis dzwonilam do krawcowej i jej nie zastalam, w pracy byla, mam nadzieje, ze nic sie nie zmienilo i ze zgodzi sie szyc dla mnie :) jak tylko bede miala pewna koncepcje to sie pochwale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje Babitku ze sie pochwalisz :) a moj stwierdził ze wodka bedzie smirnof albo bols, wiec on zdecyduje :) i bardzo chce tez winko nie wiem jak dokladnie sie pisze Leons del Ray hiszpanskie i chyba polslodkie albo slodkie kurka nie pamietam ale bardzo Nam smakowalo :) ja bym chciała cos takiego : [url=http://img66.imageshack.us/my.php?image=216tb1.jpg][img=http://img66.imageshack.us/img66/3166/216tb1.th.jpg] ale moze sie jeszcze zmienic, to sa z Apartu a slyszalalam ze bardzo sie rysuja z Apartu wiec nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie posprztałam kuchnie został mi moj wlasny pokoj !! Zmora moja :( Na pewno wkleje obraczki, u jednego jubliera babka powiedziała nam, ze miesica przed slubem wystarczy isc zamawiac obraczki!! Chyba z komina spadła, miesiac przed slubem to aj bede miec inne stresy a nie chy obraczki zdaza na czas czy nie !! I do moich wydatków musze dopsiac jeszcze tabletki ułatwiajace zasypianie :o Ja tez czekam na Wasze zarysy sukien, bo moje se wisi w szafie :) Cafka pozaze na pewno obraczki, ale nie wczesniej jak kolo stycznia, lutego!! Bo na razie bedziemy jechac na słowacje obaczyc na wodeczki :) i moze juz w winka sie zaopatrzymy! Mysle ze wystarczy karton!! Co nie?? Natomiast piw michal chce kupic 200, moze za duzo ale na pewno sie przyda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka no wlasnie 280 zł kosztowało by nas jakbysmy mieli swoje złoto, i takie wlasnie obraczki babka nam pokazała, albo cos w tym stylu. Choc powiem szczerze ze mi sie takie nie podobaja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli Gagatka moje Ci sie nie podobaja :P My tez mysle ze w styczniu bedziemy zamawiac gora luty, a to dlatego ze sa tansze a pozniej w sezonie to wiadomo... tylko nie wiem jaki rozmiar wziac, bo w zimie wiadomo palec jest chudszy a w lato puchna no i teraz to widze na pierscionku zareczynowym teraz mi lata a w lato jest ok no i boje sie co z obraczka, musze dobrze wybrac bo nie usmiecha mi sie pozniej zwezac powiekszac itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek ...po prostu mój narzeczony jak to usłyszał, ze ona nie przyjdzie to sie wściekł jak nigdy (dosłownie!) i tez jej ostro pojechał, waląc pięścią w stół ryknął, ze jak tak, to ma ją gdzieś i niech sobie nie przychodzi... itp itd (w sumie to troche nawet ostrzej to wyszło, tylko nie chce bluzgać. (tak na marginesie - to zawsze mi sie wydawało, że oni sie tak nie potrafia pokłócić ;-) ) no i po dłuższej chwili jak emocje opadły to teściówka powiedziała, że : synek przesadziłeś i powinieneś mnie przeprosić\"za cos tam co powiedział, a ja po prostu powiedziałam, ze uważam iż ona tez powinna przeprosić bo z tym tekstem że nie przyjdzie to przegieła i to ostro! wiedizałm, że straszliwie zraniła tym swojego syna i dodałam nawet że nie przepuszczę jej jeśli nie przeprosi! miałam w dupie czy się obrazi czy co... a mój narzeczony był pod wrażniem - wcieło go, ze tak powiedziałam i mi później mówił, ze był ze mnie dumny :-D hehe całe szczęście, ze jak to mówiłam, to mnie jego dwie siostry poparły :-) ;-) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy ja nie mowie ze te beda na 100% bo bylismy w wakacje ogladac a wiadomo pozniej beda jeszcze inne wiec nie upieram sie przy nich, my akurat te przymierzalismy i fajnie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo waikiki jak lwica walczyłas heheh :) noa el bardzo dobrze ze tak wyszło i ze przeprosiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki gratuluje :) niestety trzeba walczyc o swoje bo inaczej z wesela bedzie sie mialo cyrk :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooo trzeba umiec postawić na swoim, bo inaczej Cię zadepczą ;-) walczyć i nie poddawać się :-D gagatka ładne obrączki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka łądne obraczki :) tyle ze ja wole cale w zoltym zlocie, ale ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby wszystko było dobrze i malutki z mama szybko wrocili do domku 🌻 niestety duzo dzieci ma zoltaczke po urodzeniu jak nie wszystkie :( pozdrow ja goraco i niech bedzie dzielna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obrączki tez raczej planuje z połączonego białego i żółtego złota jak znajde takie jak chcemy kupic to wkleje link ale będą proste bez udziwnień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.wec.com.pl/product/Obraczki-z-dwu-i-trzech-kolorow-zlota/Lazur-obraczki-Kolekcja-Harmonijna-D421-21-1065-1.html oooooooo to cos w tym stylu będzie tylko, ze minimalnie grubsze, tzn szersze i chciałabym, zeby to przejście z jednego w drugi było takie jakies delikatniejsze, subtelniesze albo coś :-o nie wiem, cos wymysle ;-) chodzi o to, ze ja nosze żółte złoto (pierścionki, kolczyki itp.) a mój narzeczony ma srebrna bransolete i stalowy zegarek, ale czasem pozłacany na pasku tez nosi - tak od swięta ;-) to bedziemy sobie obracać jak kto chce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyslowe Waikiki :) ja nosze zolte zloto, nie mam nic z bialego zlota dlatego nie bede mieszac tylko zostaje przy jednem kolorze a ze moj ma tylko lancuszek zloty to mu pewnie jedno jaki kolor bedzie mial ;) z tym ze ja za bialym zlotem nie przepadam dlatego bo kojarzy mi sie ze srebrem nie wiem czemu mam takie urojenie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Wojtusia na świecie :) wszystkie ciocie mocno całują Kupiłam dziwczyny tablice rejestracyjne na autko slubne może od tego weekendu zaczniemy rozdawać już zaproszenia :) :) Dziś smutno mi się spało bo mój skarbek był w pracy na nocke no ale trudno jakoś damy rade :) Co do obrączek to klasyczne ze żółtego złota z fazowaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafko, pochwale sie sukienka, pochwale :) z obraczkami - moja koncepcja zmienila sie juz 100 razy :) teraz uderzam w strone klasyki, uniwersalnie. Gagatka, a karton wina, to ile? nam wyszlo ok 80 butelek, ale bez piwa. Waikiki, odwaznie :) ale slusznie.. Gagatku, pierwsze obraczki mi sie podobaja. jol Zabusia :) jesli kupimy zaproszenia tam gdzie znalazlam (pewni etak) to w promocji dorzucaja tablice z napisem mloda para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku myslałam tak o 12 butelkach, gora 20!! W zaleznosci jaka bedzie cena!! Zabusia pokaz tablice :) A zaproszenia widziałam??? Chyba nie :) A moze tak??!! A jakei winko najlepsze, bo ja wstyd sie przyznac ale kiedys miałam duzo stycznosci z takim w kartonie albo za 5 zł i nie weim czy gosciom by smakowało :P (a tylko o takim mam pojecie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia ładne tablice :) nie wiedzialam ze prowadzisz pamietnik, teraz bede podczytywac co nieco ;) od Izy tez czytam od czasu do czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×