Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

cafka :) ja tez druga pieluszke zakładałam -tetrową- i poprawiło się małemu. Czego efektem jest notoryczne psocenie i szybkie uciekanie z miejsca wypadku :P moje dzicko ma teaz faze na "tata"- cały czas z nim żółwika robi-wogule tata jest the best :P ale nie myślcie ze mi odpuścił-gdzie tam-wszystko inne..czyli WSZYSTKO ROBIE JA :d Musze sobie kupić rękawiczki i czapke i skarpety-takie grube do butów zeby sobie nóg nie poobcierać .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąsnie ciekawe co u Rudej... mogłaby sie odezwac ;) ja tym czasem nic już nie mówię, bo wczoraj stwierdziłam,z e niepotrzebnie sobie tak nawkręcałam. jak sie okaze,z e okres sie będzie spóźniał to wtedy będę siać panikę ;) a teraz to kit z tym wszystkim... ;) Yza mówisz, ze muszę :P no to jak musze to się postaram ;) jak nie w tym cyklu to w nastepnym ;) he he he zobaczymy... cafka no własnie sęk w tym,z e kazda ma inaczej troszke i nie ma reguły... moja kumpela tez sobie nawkręcała...a po paru dnaich dostała okres... a tak juz sie nasdtawiła ;) z tym że ona juz o drugie dziecko się bedzie starała :) synus ma juz 4 latka, więc chce mu w końcu rodzeństwo skombinowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka no nie gadaj ze ta druga pielucha tak dziala :D moj to juz jest psotnik, w ogole zauwzylam ze macha tak rekami jakby mial gdzies odfrunac :D a nogami to juz w ogole chyba chodzi :D wczoraj jak bylismy na tym usg to wszystkie dzieci prawie w bezruchu, i takie pulchniutkie :) a moj lezal i caly czas fikal ze ciagle go musialam poprawiac bo pozycje nie tak zmienial :) Waikiki trzymam kciuki i przesylam ciazowe fluidy :D ja to w sumie tez mam czasem mysli a moze by tak drugie? :) bo tak mi sie teskni za tymi kopniaczkami w brzuchu ehhh :) ale to tak chyba za 2 lata jakies, bo teraz czas znowu nacieszyc sie prawdziwym sexem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze pare dziewczyn nagle znikneło - summer, Babitek pojawia sie i znika, a Ruda kiedy wraca z zarobków? ja dzis w domu tzn bylam rano na badaniach i wrocilam, zrobilam pranie, posprztalam troche z chrześnica sie pobawilam, nastawilam obiad i czekam. Moja chrzesnica juz tez powoli broi :) Wczoraj wieczorem tak mnie bolal zołądek, ze myslalam ze umre. Na szczescie końska dawka amolu postawila mnie na nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) my wlasnie wrocilismy ze spacerku od 8:30 rano na dworku:) ..bo co robic w domku..zaraz bede robila obiad warzywa na parze i karczek tez na parzE:) trzeba stracic kg :) Cafka moj maly tak samo nogami i rekami tak macha normalnie w miejscu spokojnie ulezec nie umie./..musi ciagle cos tymi raczkami i nozkami robic bo by nie wytrzymal w bezruchu..:) Waikiki to i ja przesylam fluidy:) Az mi sie przypomnialo jak bylam w ciazy pojechalismy z Karolem do pracy jego siostry no i tam u niej jest dziewczyna co starala sie pare lat o dziecko ehhe no i sie zasmialismy to dotknij brzucha mojego moze sie zarazisz no i ostatnio mi siostra meza mowi ze ta dziewczyna jest w 6 tygodniu ciazy:D .. Chyba jednak zadzialalam hehe :) Ale teraz nioe pomoge bo juz nie jestem w ciazy wiec nie zaraze..Moze Darianka:P Gagatko z Amolem tez zna pewna hisorie buahaha az mi sie smiac chce jak sobie przypomne.. moja babcia tak wszystkich amolem chciala leczyc no i kuzynka byla w ciazy i wszyscy juz o tym wiedzieli tylko babcia nie..no biedna kuzynka poszla sobie zwymiotowac a ze babcia nic nie wiedziala to ja amolem chciala leczyc ehhe :) Do tej pory wspominamy to historie na imprezach hehe pomimo ze chlopak juz ma 12 lat:) Co do rudej w tamtym roku chyba jakos w polowie wrzesnia wrocili..Przed poczatkiem studiow..moze i teraz tak? niemam pojecia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie poczytać rozmów -wymianę doświadczeń "mamuś":) Waikiki,bedzie nie martw się ,wtedy kiedy ma być:)kup test połóż w szafce i czekaj na dzień spodziewanej@,a jak mimo to będzie @,to zaraz kilka dni po masz dni płodne i wtedy działaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala juz się dzisiaj uspokoiłam z tym tematem ;) poczekam i zobacze co się będzie działo ;) a jak tam Twoja nóżka?? to dobrze,z e wasze dzieciaszki tak fikają, to znaczy, ze zdrowe i zadowolone :D :D :D no Babitek to kiedys był taki straznik texasu...a teraz mało kiedy zajrzy :( dziekuje Wam za fluidy :D ale szczególnie musze chyba sie na Darianke zapatrzeć ;) gagatka daj znac jak będa wyniki badań!!!!! :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Wiec moj Maluszek jak narazie nie goraczkuje tylko ma stan podgoraczkowy ...Ale jest bardzo slaby i dzisiaj tylko by na raczkach byl wlasnie niedawno sie obudzil w lozeczku ale z placzem dalam go do wozeczka chwilke powozilam i znowu zasnol.... Yzulka i co kupilas te spodnie ? Gagatka co to za badania ,daj znac jak wyniki:-) Imilia spacer dobra rzecz ja dzisiaj nie wychodze z malym ,tez sie jakos dziwinie czuje ,ciagle mi sie spac chce ...Mam nadzieje ze nie dopadnie mnie zadna grypa bo zaniedlugo urlop. Waikiki 3mam kciuki,POzdrawiam Aha na stronce Fabiana -Nowe zdjecia Takze na Nk kilka :-) Darianka czekamy na Ciebie !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buhaha waikiki dobre filmiki.. te z chlopczykiem widzialam juz kiedys ale to z czym rodza sie kobiety buahhaa dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza no trzeba przetrwać...normalne,z ę po szczepionce gorzej sie czuje, bo organizm walczy i przeciwciała wytwarza, to juz Fabianek nie ma sił na nic innego... mam nadzieje,z e jak najszybciej mu przejdzie to osłabienie!!!! zapomniałabym Wam oznajmic, ze mój szanowny małzonek już się rozmyslił z tej działki, bo stwierdził,z ę za droga! Czyli nie ma sie co przyzwyczajac do jego planów... :o przymierza sie teraz do poszukiwań innej, tańszej, ale tez w tamtych rejonach!! yyyyyyyyyyyyhhhhhhhh wiedziałm, ze bedą cyrkiiii inaczej byc nie może gdy ma sie męża z ADHD, który ma 100 pomysłów na minutę! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili ja to z chłopczykiem tez juz kiedyś widziałam, ale dobre porównanie ;) :D he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja sobie tak smacznie spałam i mój syn mnie brutalnie obudziła...wsadził palca do oka.... nic mi się nie chce......ja chce już te wakacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka-jak z moją sis byłyśmy małe też w taki sposób budziliśmy rodziców:)-palec w oko i pyt "tata pisz?"zamiast śpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od kumpeli-ma córkę troszkę starsza od Wojtka-oczywiście się pobili...potem całowali i bawili-jak w małżeństwie prawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza jakie wakacje?? Ty chyba za miesiąc zaczynasz szkołe :P więc wakacje to masz konczace się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie kończące się??? ja dopiero jadę na wakacje :P :) tak "późno" bo będzie mnie ludzi na szlaku :) ale trzymajcie kciuki za pogode!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobraaa no wyjazd wyjazdem, ale jak wrócisz i pójdziesz do szkoły to bedzie dopiero meksyk ;) ale ładuj akumulatory póki co ;) a z tymi tłokami to masakra, słyszałaś jak jakis tydzien, 2 tyg temu mówili w tv, ze na RYSY była taaaaaka kolejka, ze ludzie stali wężykiem i czekali az jedni zejdą ze szczytu, by drudzy wejść mogli :o górale gadali, ze niewiarygodne co sie wyprawia, a burmistrz, wójt, czy prezydent Zakopca, nie wiem kto tam władze sprawuje powiedział, ze owszem turyści zostawiają cacyki i to ich cieszy, ale musza ograniczyć przyjmowanie turystów bo zadepczą nam Tatry :( że to zagrożenie dla środowiska naturalnego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza i Iza- Rybnik czy Wy macie dzis imieniny?????????????? no wiec z tej przyczyny załatwie Was razem ;) :D życzę Wam duuuuzo radości, samych przyjemności, łatwości w pokonywaniu życiowych trudności i oczywiście pociechy z Waszych mężczyzn tych malutkich i tych duuuuzych :) Buziaków 100000!!!!!!!!!!!!! Iza 🌻 & Yza 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej waikiki :) No więc już nie pamiętam co Wam pisałam, a czego nie więc tak po krótce napiszę. Siedzę sobie w domu na macierzyńskim. Darek pracuje u nas w sklepie. Wiktorek w sobotę skończy 6 tygodni. Jest bardzo pogodny, uśmiecha się już świadomie i w ogóle jest kochany :) Czasem mamy problemy z brzuszkiem, ale ogólnie jest super. Ja chodzę nie wyspana bo mały budzi się jeszcze często w nocy na jedzonko. No i cały dzień jestem z nim sama. Darek łapie jakieś dodatkowe zlecenia i przyjeżdża do domu dopiero koło 18:30 - 19.00. Daję sobie jednak świetnie radę, a w domu jest nawet posprzątane i obiadek zrobiony :) Pewnie jak mały zacznie raczkować to się to skończy :) Kto nie ma mnie na n-k, albo tam nie zagląda to podaję link do kilku fotek Wiktora. http://kati-kati.fotosik.pl/albumy/674712.html Spróbuję nadrobić co pisałyście bo nie wiem kompletni co się u Was dzieje, kto z kim, po co i gdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) No wiec wczoraj wieczorem Moj Fabio mial temperature ale dostal od razu czopek i zasnol .W nocy tez Fajnie spal. Co do Imienin to ja w sumie nie obchodze ,ale gdybym obchodzila to byly by one dzisiaj,wiec dziekuje Waikiki za pamiec i zyczenia :-) Kati-Ja w sumie tez jestem sama z malym ,choc moj maz pracuje na noc to w dzien przewaznie musi isc spac ,wiec tak do 15 jestem z nim zawsze sama i tak bylo od poczatku ,ale gdy wstaje moj maz to zajmuje sie tylko on nim :-) Wiec troszeczke cie rozumiem ,co to zanczy sama opieka nad dzieckiem . Tak napewno jak Imilia ,bo ona to rzeczywiscie jest sama i jakos daje sobie rade ,za co ja podziwiam :-) Moj dzisiaj nie chcial zasnoc w lozeczku spal tam tylko 5 minut wiec sie wkurzylam wlozylam go do wozka i zasnol i tak juz spi godzinke :-) Pozdrawiam . Co tam dzisiaj u was slychac?Jak samopoczucie?Jak dzieciaczki?Jak starajace sie osobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witajcie:) Kati witaj juz myslalam ze zapomnialas o nas:) E nie martw sie ja tez ciagle sama nawet wieczorami:) a maly budzi sie srednio 3 razy w nocy i o 5-6 pobudka na stale:) Ale jeszcze jakos daje rade..Na szczescie pod koniec wrzesnia wraca maz wiedz troche mi pomoze jakby nie bylo bo juz momentami fakt padam:/ Własnie wrocilismy ze spacerku dzisiaj troche kroce bo trzeba troche w domu posiedizec no i dzisiaj idziemy na 18 do lekarza:) ciekawe co tam powie:) Eh ja sie wlasnie zajadam racuchami mniam sasiadka mi upiekla bo ja i mama na drozdzach nie umiem robic..ale powiedziala sasiadka ze moze mnie nauczyc:D ..no i fajnie :) Ja TU DIEte prowadze heh wszystko na parze i bez chelba a tu taki talerz racuchow no ale raz mozna a co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili zazdroszcze racuchów!!!!! uwilbiam takie sweże i cieplutkie jeszcze, pachnące...hm.... moja babcia takie zawsze robiła :D Kati-kati maluszek slicznyyyy, taka żabka mała :) w ogóle wszytskie Wasze dzidzie są piękne... jak tak patrze na nie, to sie cała aż trzęsę, bo tez chce.. ;) :) Iza moje starania na razie stanęły w miejscu, bo sie wieczorem wczoraj troche pokłócilismy :o ale i tak płodne mam już za sobą ;) he he... uspokajam sie co chcwile, bo mam jazdy i sobie wkrecam,z e może w ciązy jestem ;) jak będe miała konkretne informacje na ten temat to wtedy dam znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja też czasem nie wyrabiam sama z małym, ale koło 16 przychodzi z pracy moja mama (mieszkamy w jednym domu - rodzice na dole). Więc czasem weźmie małego na spacer, albo pogada z nim chociaż na dole, a ja w tym czasie coś zrobię, albo odpocznę przed TV czy kompem. Ale mały jest naprawdę grzeczny i narzekać nie mogę. Coraz częściej jest jednak aktywny i trzeba się nim zajmować, gadać do niego itd. W nocy też wstaję kilka razy. Na szczęście sam usypia w łóżeczku. A pobódka w okolicach 7 rano i aktywny do 9. Imili podziwiam, że tak non stop sama dajesz radę. Mi czasem choćby kręgosłup wysiada jak mały ma gorszy dzień. Ale już niedługo mąż Ci do domu zjedzie i będzie pomagał :) Iza a Twój łobuz to już duuuży jest :) Mi strasznie szybko dni lecą i też już uwierzyć nie mogę, że 1,5 mies ma :) Imili a po co do lekarza idziecie? My w przyszły wtorek lub środę na szczepienia się wybieramy. Bierzemy te skojarzone, nie wiem czy dobrze, bo niektórzy twierdzą, że jakieś powikłania mogą po nich być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wakiki właśnie czytam, że Ty jakieś starania zaczęłaś :) Napiszę Ci tylko, że ja nie miałam żadnych objawów ciąży na początku. Oprócz braku okresu oczywiście. Także gdy nie będziesz nic kompletnie czuła to też nie oznacza, że się nie udało. Ja jestem tego przykładem :) Imili a jak Twoja waga? Wróciłaś do wagi sprzed ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kati gdzie tam do wagi sprzed ciazy eh :( jeszcze z 10 kg mi zostalo ..moze do Bozego Narodzenia zejdzie.. A do lekarza bo maly jest strasznie nerwowy marudny...ciagle placze :(... nawet jak je to tak nerwowo wypluwa ciagle ten smoiczek od butelki i placz potem nerwowo szuka :/ Czasami sie wydziera jakby go ze skory obdzierali :(.. Dwa dni spokoju bylo dzisiaj znowu szał :/ Ja juz wysiadam normalnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imilia,A nie powrocily maluszkowi Plesniawki ? Moj nadal jeszcze spi ,ale w wozeczku ,nie wiem co sie stalo,ze nie chce spac w lozeczku i ostatnio nie lubi lezec na brzuszku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza plesniawek co sie okazalo w ogole nie mial :/ bo bylam u lekarza z tym..kurde latam jak jakas nawiedzona tyle ze teraz na prywatnego zmienilam. Ale pierwsze dziecko to sie nie wie a mama juz nie pamieta wszystkiego :/ Nie iwem juz od czego eh :/ Moze ma skaze bialkowa? ale to by raczej objawilo sie chyba wysypka jakas.. Nie wiem jakos ostatnio mniej je :(...juz chodze taka zmartwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×