Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

aa wiem Iza mialam sie Ciebie spytac jakiego programu uzywasz ze robisz takie fajne rozne kombinacje z fotek? ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie:) A my wrócilismy ze spacerku pomimo ze chlodno ale maly zostal przykryty kocykiem i tak sobie od 10 bylismy na dworku... malego chartuje jak sie da:)...w sumie w kazda pogode trzeba wychodzi no chyba ze jest wiecej niz minus 10 .. Ale jemu ta pogoda sie podobala bo spal jak zabity mi dzisiaj na dworku nawet karmilam go na spiaco :). Zakupilam sobie kropelki infacol tak jak mi lekarz zalecil i zobaczymy moze pomoga.. co prawda juz tak strasznie go nie atakuja te kolki i coraz slabiej ale jednak jeszcze sie zdarza W ogole jak do tej pory uwielbial na brzuszku lezec tak teraz juz mu sie chyba nudzi powoli ta pozycja i ma jej dosc hehye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili fajnie jak coraz lepiej z brzuszkiem :) ja dzisiaj siedze w domu bo mi zimno i w ogole spiaca jestem maly dalej spi ja wypilam kawe, mezus w pracy bedzie dopiero jutro i tak jakos leci... w ogole jestem zla bo telefon mi sie zepsul moj mi kupil rok temu na urodziny dal chyba 500zl a teraz ani smsow nie odbieram ani zdjec nie umiem zrobic nic nie dziala jedynie dzwonic moge i ktos do mnie moze dzwonic a tak jestem odcieta, a najlepsze jest to ze jak ktos do mnie pisze smsa to dostaja raporty ze ja dostalam tego smsa a ja nic nie dostaje! :( nie wiem czy oprogramowanie siadlo czy co, wyglada na to ze i tak musze kupic nowy telefon :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh te telefony ja tez nie dawno zmienialam pomimo ze w listopadzie tamtego roku kupowalam nowy..tyle ze sie zaczal psuc tracil zasieg caly czas i sie wieszął..:/ Teraz te nowe tel przez te wszystkie bajery szybko sie psuja niestety.. te starsze byly o wiele bardziej trwalsze.. Moj Mikolaj tez sobie smacznie spi.. Mi jakos w glowie sie kreci :/ Fakt pogoda jest straszna i tak zimno brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to po koleji jedziemy :) najpierw do Imilii = kochana przede wszystkim dobrze, ze tak wczesnie wada zostala wykryta, im wczesniej tym lepiej. NA pewno wszystko zakonczy sie dobrze, jestesmy z Tobą :) Izy - wszystkiego dobrego, duzo słonca, zadowwolenia z z synów :) nawet jezeli to starszne urwisy :) 🌼🌼 Iza Rybnik ja mialam badania na krzywa cukrowa i testosteron w celu sprawdzenia czy pecherzyki na moim jajniku to zapalenie policystycznych jajników. Na szczescie jak wczoraj dzwonilam na rejestracje to pani powiedziala ze sa w nowrmie - ufff kamien spadl mi z serca. Ciekawe co dalej... bo owulacji dalej nie mam. Yza pozdrów ode mnie Krupówki - najwięcej czasu tam spędziłam :) heheh Ja a dzis bylam na zakupach i o dziwo |Michal kupil sobie spodnie - ale z ta mysla ze musi je kupic zyl juz 2 tygodnie i byl na to psychicznie przygotowany, ale tylko spodnie, o koszulce nie chcial slyszec choc były po 15 zł..... ehhh faceci... Waikiki to masz szefa :D hahahha sie usmialam odnosnie genialnych 2,3 latków :) dziecko kuzynki michala do swojej babci (chłopczyk w czerwcu skonczyl 2 latka), a abcia siedziala na stołku ale on chciał - babcia, suń, suń, suń dupeczkę :D:) i jesszce suiedziny wczoraj na polu i na nasz garaz blaszak spadło jabłko i wiadomo huk sie zrobił, mój teściu "ohoo wojna idzie" a mały "Bozie, boziebroń mnie" :) smialismy sie z tego starsznie :) no i jeszcze z cyklu usłyszane u mnie w pracy (podczas rejestracji pozjadu) - wiecie kto to jest żona?? córka teściowej :)) mój gg 9197334

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do telefonów to teraz jest maskara w tamtym roku kupilam sony ercsona i juz sie zepsuł - smsów nie wysyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatko tez mialam sony ericsona wlasnie i on tracil zasieg i sie wieszal wrocilam do nokii teraz.l. Dzisiaj sobie bylam z malym na targu u rodzicow no i podchodzi babka co na przeciwko stoi z ciuchami i mowi z usmiechem do mojego brata no mowilam mojej corce ze fajny jestes przystojny a ona powiedziala ze za mlody( no bo ona starsza chyba z 4 lata od niego) a on zalapal na gieldzie jak z tata po towar jezdzi haslo i mowi do niej" ja nie dzieciol próchna nie wale" buhahah myslalam ze padne ze smiechu dzisiaj jak to uslyszalam i pomyslec ze moj brat nie dawno taki wstydliwy cichy teraz takimi haslami wali...no caly targ sie smial buahha gagatko dzieci maja zaskakujace hasla nie powiem :)tyle co sie juz nasluchalam od chrzesnicy buhaha ze az strach pomyslec co bedzie wygadywal moj synus..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą. Wiktorek śpi, ja już po prysznicu i kolacji. Po kąpieli odzyskałam swoje dziecko, bo przez resztę dnia to chyba był podmieniony na jakieś inne :P Umyty, nakarmiony zasnął sam jak zwykle gaworząc sobie wcześniej w łóżeczku przez jakieś pół godzinki. Jeszcze jakby tak nie jadł w nocy tak często (począwszy od godz 3 rano) to może nawet bym odpoczęła tej nocki. No, zobaczymy. Żabusia dzisiaj miałaś z Zuzką taki problem? Czy ogólnie jest taka niespokojna? Bo mój na ogół nie jest taki marudny, tylko dziś coś mu "odbiło". imili super, że spacerek się udał. Mój mały dzisiaj 45 min nie mógł zasnąć na podwórku, a jak już usnął, to pospał pół godziny i wstał bo był głodny. Ekstra. gagatka 🖐️ fajne odzywki ma ten mały :) A i Michał dobry - w końcu się zebrał na zakup spodni, a nad koszulką zapewne będzie myślał kolejne 2 tygodnie, aż się promocja skończy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati no prosze dziecko Ci wróciło :D hehhe a na koszulke no nie wiem, nie potrzebna mu :) zresztą promocje są zawsze "D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajka :) ale napłodziłyście :) ja po pracy-byłam podrywana na szklanke do herbaty :P wyszedł koleś i sie pyta "Przepraszam nie widziała pani mojej szklanki do herbaty?" a za chwile za nim inni i słyszę "ale oryginalny podryw, na szklanke do herbaty" ;P małż kupił mi Chińskie :) laski wpierdzielam jak głupi osioł i nic nie tyje :P fajnie nie :) ale za to dupy mi sie ruszyć nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej\ witajcie z rana :) Wczoraj sie troszke pomeczylismy do 19 bo maly znowu mial atak kolki :(... wykapalam go o 19 wczesniej nzi zwykle w cieplej wodzie dalam jesc i poszedl spac jak zabity bo tak go wymeczylo Pobudke o 4 dzisiaij mi zrobil teraz probuje zasnac ale cos z marnhym skutkiem eh a sama bym sie poszla jeszcze zdrzemnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili :) kolki trzeba przemęczyć, a zobaczysz ze ustana sam :) Wojtek miał około miesiąca. Wstałam tak wcześnie, mimo ze małego nie ma :P ale musze jechc na zakupy ;) wiecie ciuszki i te sprawy ;P cos co tygryski lubia najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ -Zabusia- Jakie problemy z tesciem?Mam nadzieje ,ze to nic powaznego? -Cafka -Ja jak narazie to uzupelniam regularnie :-)Mam nadzieje ze tak mi pozostanie do konca tego albumu. -Cafka-co do programu do kombinacji fotek:to:http://cards.funphotobox.com/card.aspx?name=tropicalsunset http://imikimi.com/ -Co do telefonow ...to moj tez sie psuje ale narazie nie wymieniam ,moze kiedys teraz jest mi w sumie nie potrzebny . -Gagatka-Fajnie ze winiki w normie:-) -Gagatka-Twoj numer zapisalam sobie do Gg. -Imili wkrotce te kolki mina ,ja odpukac narazie nie mialam problemu ,Fabian mial moze z 2 razy :-) Pomaga nam ten Lafex -Yzulka -Milych zakupow :-) U nas juz zimno ,ze w domu trzeba by bylo wlaczyc ogrzewanie ,Fabian juz ubrany w dresik bo naprawde chlodno na dworze tylko 15 stopni. Pozdrawiam i milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie wyspana grrr ;) Imili moj maly dzisiaj spal po 2 gora 3 godziny co mu sie nigdy nie zdarza!! no ale co sie dziwic byl tak wczoraj zmeczony bo od 16- 19 nie spał ze po kapaniu nawet mleka nie chcial tylko padl od razu no i tak od 22:30 wsawalam chyba z 5 razy :o musze go wyregulowac ;) o 9 zjadl i teraz zasnal w lozeczku zobaczymy jak długo... Iza dzieki za linki :) na pewno skorzystam :D moj maly za 3 dni konczy 2 miesiace :):) Gagatka 🖐️ :) odnosnie telefonu mi sie wlasnie spieprzyla nokia! :( a nokie uzywam od zawsze i nigdy mnie nie zawiodla... Kati a moze ktos Ci urzekl malego :D wiesz do mnie jak podchodza dziwne sasiadki za ktorymi nie przepadam, to tu niby rozmawiam a w ciszy powtarzam "bez uroku" :D w ogole mam w wozku przywiazana czerwona kokardke :D Imili kolki sa do 3 msca wiec juz niedlugo ;) u mnie tez zimno :( Waikiki a gdzie Ty sie podziewasz?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z mega podkrążonymi oczami. Nastąpiła chyba kumulacja mojego zmęczenia i padam po prostu. Wczoraj jak mały usnął o 20.00 tak spał do północy. Super - 4h. Tylko, że ja położyłam się koło 23 i nic nie odespałam. A w dzień spać nie potrafię. Oczywiście począwszy od godziny 2 rano budził się praktycznie co godzinkę na jedzenie. Zjadł i dalej spał, ale wstać musiałam, nakarmić, odłożyć. A Darek jeszcze sobie wymyślił na dziś wyjazd do teściów (70km w jedną stronę). Pogoda też u nas straszna. Jest normalnie ciemno i chyba zaraz zacznie padać. Synek dziś grzeczny, nie marudzi. Ale kupki nie było wczoraj i dziś też narazie nie więc pewnie się zacznie ubolewanie nad bolącym brzuszkiem :( Yza podryw bardzo oryginalny :D Co Ci małż kupił? Chińskie laski? A cóż to za rarytas? :) Imili współczuję kolek. Synek już nie taki maleńki więc noszenie go wymaga sporej siły. Będziesz miała bicepsy jak Pudzian :) Iza, cafka 🖐️ Cafka ja się ukrywam na podwórku wśród tuj i świerków więc nikt mi małego nie urzeknie :D Chodzenie po osiedlu już mi się znudziło, a dalej się nie wybieram bo boję się, że minie godzinka i mały będzie chciał jeść, a cyca nie wyjmę na środku miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik _Iza-super ta stronka,fajne produkty:)dzieki a powiedz zamawiałaś od nich coś więcej poza poduszką ?jest ok? a jak rozmiarowo?jak jakość z obrazka do rzeczywistości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati wiem jak ja mialam z tym karmieniem w nocy masakra jakas, zasypialam razem z nim, raz mnie moj obudzil a ja malego reka przygniotlam ale nie plakal tylko spal :D teraz daje odciagniete no i butle, a powiedz mi Ty odciagasz?? bo mi juz powoli zanika mleko :( teraz odcignelam tylko 100ml po calej nocy bo w nocy nie odciagam w dzien staram sie regularnie odciagac, ehhh Kala 🖐️ :) no wlasnie nam tez wujek chcial poslac taka podusie na brzuszek ale powiedzialam ze narazie nie :) olejek i kropelki sie sprawdzaja a czasem je daje profilaktycznie a w szczegolnosci jak zjem cos innego wczoraj zjadlam batona i malemu nic nie bylo wiec chyba dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie ,że tak dużo napisałyście z serduszkiem będzie dobrze,a dobrze,że juz teraz wiecie i można coś z tym zrobić:) co do telefonów to ja niezmiennie zawsze przy nokiach zakupów nie lubię i uciekam od nich jak się da:) wyjątkiem są prezenty,lubię je robić,nawet bez okazji a najlepiej mężowi w sypialni;);P słysząc ,że jesteście nie wyspane,ja korzystam z życia i tego,że jeszcze maleństwo mnie nie budzi i ,że nie chodzę teraz do pracy i wysypiam się:) wczoraj trochę zaszalałam .Spotkałąm znajomych ,z którymi nie widziałam 6 lat w mieście i umówiliśmy się na wieczór.Pogadaliśmy,powspominaliśmy,było miło wróciłam późno,a właściwie wcześnie jeśli wziąć pod uwagę,że był już nowy dzień.Do mojego kochanego męża ,który już spał. acha a na gg do tych ,których nie miałam odezwałam się:) jak ktoś mnie jeszcze nie ma to niech mówi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala dopisz mnie do magicznej tabelki :) kati Kasia 03.12.1982 21.06.2008 cafka pokarmu nie odciagam i nie odciagalam ani razu. Daje prosto z cyca. Maly nie widzial jeszcze butelki ani smoczka. Pokarmu mam sporo, synek sie najada. Jednak jedziemy dzis do tesciow. ehh... tesc celem godnego przywitania chce kupic kubelek kfc bo wie, ze uwielbiam. Taa... smacznego, juz widze jak maly wariuje gdy mamusia uraczy sie pikantnym kurczakiem smazonym w glebokim oleju :) sorki za brak polskich liter ale wlasnie mam mala pijawke przy cycu i pisze jednym palcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz posprztałam, zaraz jedziemy na obiad do tesciów potem dalej w gosci. (ja mam troche mniej km) u mnie nawet sie troche przepogodziło, M. polecial auto myc bo starsznie brudne mamy :) a ja siedzena kafe, pije coffe :) pełen relaks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;) kati jakie chińskie laski ;P ja tak napisałam...niemożliwe ;P chińskie żarełko ;) ja już wie czemu mój mały jest taki marudny-właśnie odkryłam ze wszystkie cztery 5 wyszły...nareszcie koniec.... chociaż w sumie początek :o tak czytam o tym spaniu waszych maluszków-mój notabene udaje ze chrapie teraz :) Wojtek od samego początku spał po 4 godziny-wiec jak go nakarmiłam około północy, to potem o 4 i rano ;) a jak mial 2 meisiace to już spał w nocy 8 godzin, teraz w dzień śpi około 3 ;) byłam dziś na zakupach-kupiłam małemu spodenki, szelki(bo mu spodnie z dupy spadają-taki kawał chłopa ;P Sławkowi bluze i jakieś pierdoły...a sobie NIC......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody śpi-wiec do okolo 16 mam spokój ;) gagatka ja też umyłam auto :) ale już w środku mi sie nie chciało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala ja nie zamawialam tej posuszki z tej strony,chcialam wam ja tylko pokazac i akurat wyskoczyla mi stronka z Tchibo .Ja ja zakupilam u nas w rosmannie ta poduszke . A z Tschibo kupuja duzo rzeczy m.in koszulki,zabawki dla amlego ostatnio ,i jak maja cos interesujacego to zawsze cos zakupie i jeszcze sie nie nadzialam . U nas strasznie zmno ,ze wlonczylismy ogrzewanie i w domu zaraz przyjemniej .Dzisiaj po poludniu jedziemy do Prababcia i Pardziadka Fabianka :-) Ale tylko na chwilke ,bo cos maja do Polski zebysmy wzieli :-) Wierzcie ,albo nie ale u nas juz wszystko na swieta bozego narodzenia w sklepach Mikolaje itp,bombki....Zadzwonilam do mamy i pytam sie ja czy nie potrzebuje czegos na swieta a ona mnie slucha i cicza w telefonie ....Mowi zwariowali hahaha.Pozdrawiam i uciekam przygotowac obiadek .pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ta stronke dla Mamusiek i dla kobiet w ciazy :-) http://www.edziecko.pl/edziecko/0,0.html Prawie na srodku sa : Kalendarz Twojej ciazy ....... Ja go uzywalam jak bylam w ciazy i wiedzialam co sie dzieje .... A obok jest KALENDARZ PIERWSZEGO ROKU ,nalezy wpisac date dziecka i wszystko tam pokazuje co dziecko powinno potrafic ,sa takze porady oraz co w danym tygodniu jest idealne dla dziecka . mi ta stronka bardzo sie podoba ,mam nadzieje ze wam tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze numery gg :-) Kati-Kati-1607703 Zabusia-6235552 Rybnik-Iza-7131017 Gagatka-9197334 Waikiki-5780632 Kala-11717886 Belleteyn-6509919 Dopisujcie sie do Listy ,jezeli tylko chcecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly spi ale pewnie nie dlugo sie obudzi na jedzenie a ptoem jedziemy zmama i malym do selgrosa na zakupy. Iza ja tez z tej stronki korzystalam a jeszcze czescie z forum jak bylam w ciazy:)..fajne porady ekspertow sa tam na forum. A GG zaraz zakladam juz sie sciaga i podaje numere:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×