Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

dzieki Dziewczyny za mile slowa, ale pewnie jesli juz to bede Was bardziej czasami podczytywac niz pisac. mimo wszystko pozdrawiam i powodzenia kazdej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer szkoda, no ale Twoj wybor... powodzenia :) ja okapalam malego i padam takich pielegnacji ciala to nawet ja sobie nie robie :P czekam na malzona konczy dopiero o 23 buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka, nie duzo...no jakieś 3-4 dni sek w tym, zę mi sie nigdy nie spóźniał...więc jak zrobie w końcu test i wyjdzie negatywmny wynik to nie wiem co zrobie...chyba sie wkuurzeeeeeeeeee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki na bank to ciaza!!!!! :D:D ale ciiii nie zapeszajmy ;) ja czekalam rowny tydzien na zrobienie testu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej.. Summer szkoda :( Moj maly tez wykapany zasypia ale oczywiscie ciezko mu to idzie eh masakra jakas... Waikiki daj znac po testowaniu:D Ja uciekam po prysznic a potem poogladac mam talent takze dobranoc ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka :) summer witaj kochana :) szkoda ze Ci sie życie pokiełbasiło, chyba sie domyslam o co chodzi. Szkoda tylko ze na czytaniu sie konczy a nie na pisaniu. No mialam Ci maila wyslac, ale tak sie zbieralam, zbieralam no i sie nie zebralam :( ehhh w kazdym bądz razie miło ze sie odezwalas :) ee to ja jakas dziwna jestem pakuje nas w mniej wiecej rowne torby :) Iza-Rybnik pewnie juz w Polsce :) waikiki a moze to akurat to :) heheh ja jednak chcialabym sobie jeszcze chwile poczekac z dzidiza, daje sobie na wstrzymanie. Leczyc sie bede ale o zzajsciu nie bede tak myslec non stop. Zreszta nie wiadomo co mi lekarka powie 24 wrzesnia. Belletyn zr=drówka z męża :) Kala do łóżka i najlepiej z mezem :) hehe niech Cie leczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer zapomnialam pogratulowac dzidzi :) a z nk tez sie wycofałas?? bo ja Cie nie mam :(( imilii dobranoc :) to kiedy maż przyjeżdza? a ja chyba zaraz sie położe, jakos mi sie juz nic nie chce, nawet mam talent mnie nie kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny imilii ja szczepilam Bartusia od poczatku na płatne szczepionki i została mi jeszcze jedna na pneumokoki 14 pażdziernika lecz fakycznie tanie nie sa bo 260 zl płace za jedna. ciesze sie ze Mikolajek juz w domu i macie termin juz operacji. u mnie wszystko dobrze synek moj zdrow za tydzien bedzie mial 7 miesiecy ma juz 6 ząbków bardzo szybko ząbkuje ale to za moim męzem i juz zaczyna mi chodzić jak go sie trzyma cwaniaczek jeden. a ja jestem na urlopie jeszcze dwa tyg, ale nigdzie nie jade duzo wydatkow , a to szczepienie a to pare nowych rzeczy dla synka i kupilam mu fotelik do auta koszt 300 zl ale ciesze sie bo jestem z nim przez cały dzień. patrze na nk klasie jak wasze dzieci rosna i czytam jak rosna dzieci w brzuchach :) pozdrawiam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki ;) wybaczę Ci pod jednym warunkiem...jak będziesz w ciąży-a jesteś :) to ja chce być wirtualną ciocią chrzestna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) glupolku no Twoj Bartus jaki juz duzy..no ja wiem ze tyle kosztuja te szczepionki dlatego chce sie zdecydowac na jedne z nich... gagatko maz w piatek ewentualnie w sobote..no i bedziemy zalatwiac chrzciny na szybko bo chcemy malego przed operacja ochrzcic mialy byc w listopadzie ale wypadło jak wypadło.. eh Moj maly byl dzis sie zlitowal hehe i zamiast o 4 to wstal o 5 hehe laskawy byl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mnie gardło boli-zaczynam się zastanawiać czy ktoś nie rzucił na nas klątwy przed wyjazdem :roll:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam Wszyscy chorzy, no nie. Proszę tu do nas żadnych prątków nie wysyłać przypadkiem :) My po wizycie znajomych. Było bardzo miło, mały był grzeczny i po kąpieli poszedł sobie spać, żeby rodzice mogli pogadać :) Dziś odsypia wrażenia, przynajmniej narazie. Padł w leżaczku :) Co do szczepień to my zamierzamy szczepić na rota. Z pneumo się wstrzymamy narazie. Zmykam na śniadanko i kawkę :) Pozdrawiam wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja się wyleżałam,nawet wczoraj wstałam popołudniu i pojechaliśmy do znajomych na imprezkę(podwójne ur),było super:) ale wieczorem znów padłam,dziś tak sobie a co do wygrzewania,to normalne ,że z mężem;);P summer witaj-szkoda,że nie będziesz pisać,ale i tak miło:) co do pakowania,to my pakujemy się w jedna dużą walizkę,a druga torba to jedzenie,słodycze itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuurdeeeeeeee takiego długiego posta napisałam i mi go wcieło :( yza niestety Twoje przepowiednie sie kurde nie sprawdziły :( dzis nadszedł mój pierwszy spóźniony @ w życiu grrrrrrrrrr troche mnie to wkurzyło, już pomijając fakt, ze była male rozczarowanko, ale zawsze miałam regularne i sie do tego przyzwyczaiłam więc takie spóxnialskie mnie wkurzać bedą na maxa! ale nie ma co płakać, w końcu to byłm dopiero mój pierwszy m-c starań :) a teraz przynajmniej sobie drinka moge chlapnąć ;) bo sie powstrzymywałam... i na solarke sobie skocze, wygrzeje sie bo już daaaaaaawno nie byłam...naładuje akumulatory i do boju!!!!!! nowy m-c nastawianony na nowe przyjemności :) he he mama tylko nadzieje że w tym roku sie uda ;) P.S Kala próbowałam ze śmietaną - pyyysiaaaaaaaaa :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki :) pomódl się do patrona rzeczy niemożliwych :) mimo wszystko trzymam kciuki,,,a @ może być nawet przez pierwsze3 m mc-y ciąży :P a moja osobista rada....przestańcie się starać to zobaczysz jak szybko bedziesz w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa weźcie mnie trzymajcie bo ja już nerwowo wysiadam :( maly nie chce jesc (znowu je mało eh po 50ml) placze..nie chce spac przeciez tak sie nieda boze niech juz bedzie ten 1 pazdziernik a najlepiej niech zadzwonia ze po 23 wrzesnia bedzie operacja bo ja juz niedaje tak rady.. w ogole rozmawialam dzis z proboszczem i w sobote maly bedzie mial chrzciny tak na szybko organizowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili :) syn mojego brata-pisąłam ze miał dziury w serce-tez był taks szybko chrzczony. tzrymaj się kochana👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor :P waikiki uszy do gory :) i tak jak pisze Yzulka nie ma co ciagle o tym myslec samo przyjdzie :) my tu kciuki trzymamy!! Imili wierze ze masz ciezko:( moj tez cos ostatnio grymasi przy jedzeniu raz zje 120 a za 3 godziny czy tam 4 zje tylko 40 hmm... niech wam szybko dadza znac!!!!! bo Mikolaj nie potrzebnie sie meczy :( no i dobrze ze chrzciny robicie, ja jestem z tych przesadnych (ale nie we wszystkim) i mimo wszystko jest to operacja szpital wiec niech maly bedzie ochrzczony :) pewnie znowu nikogo nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my wlasnie tez mamy takie zdanie ze to jest jednak operacja i na otwartym serduszku nno wiadomo nie chce sie o tym myslec ale jednak trzeba sie na wszystko nastawiac.. roznie bywa.. No moj niestety ciagle je 50 gora 70 bylam z nim dzisiaj znowu u pediatry zbadal ale nic nie widzi innego zdrowy no i mowil zeby jednak nie porownywac do zdrowych dzieci bo on tyle nigdy nie zje bo sie meczy i ma warunki teraz tlenowe jak himalajisci oni jak sie wspinaja maja maski tlenowe on ma takie ciezkie warunki ... no i mam mu podawac dwa rodzaje mlek tak jak podaje nan active 8 razy na dobe to dwa razy na dobe mam wprowadzic hipn i testowac trzy dni i jesli zobacze ze lepiej je hippa to mam zwiekszyc porcje a jak nie bedzie roznicy to zostac na nanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no Imili napewno bedzie wszystko dobrze, ale lepiej miec dzidzi ochrzczone, nie wiem ale ja po chrzcie malego to jakos tak inaczej sie czulam, ze tam w gorze Ktos czuwa a nie taki maly poganinek ;) no i mial miesiac jak chrzcilismy, a chrzcilismy wponiedzialek bo mamy znajomego proboszcza :P ja daje bebilon 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja musze przyuwazyc malego jak spi, znaczy jak zasypia i jak zachowuje sie jak nie spi, bo zauwazylam ze od dobrych kilku dni zasypia majac glowke na lewo, tuli sie do pieluszki smoczek i nynu, i tak potrafi spac na tej stronie, daje tez glowke na prawo ale mniej i nie wiem co z tym zrobic, tak to jest ok, obraca rusza glowka w kazda strone nie wiem ale jak pojdziemy na szczepienie albo wczesniej sie zwazyc to zapytam pediatre... chyba juz nikt tu nie zajrzy to ja tez uciekam :) dobrej nocy babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka spróbuj kłaść na boczku i prztstawć np kocykiem żeby sie nie dowrcił ja mała kłade w nocy raz na jeden boczek raz na drugi w dzien staram się pilnować żeby miała główke w różne strony bo tez upodobala sobie jedną sama tez sobie przekręca daje jej różne zabawki żeby patrzyła w jedna lub druga a ja sama zostałam m na dlegacje pojechał na tydzien i jakoś mi smutno :( spac nie moge buuuuu yza szczęśliwej podrózy i udanego urlopiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza udanego wyjazdu..az zazdroszcze..:) Zabusia mnie dzis przescignela ale nie chcialo mi sie pisac wczesniej.. NO JA tez klade Mikolaja raz na jednym boku raz na drugim najbardziej nie lubi lezec na pleckach.. no i w szpitalu nie kladli go na brzuszek i musze go od nowa uczyc lezenia na nim.. Dzisiaj mamy usg bioderek... Zabusia nie martw sie zobacz jaka ja wytrzymala ile bez meza dasz rade ...ja mialam cholernie ciezkie chwile szczegolnie gdy maly marudzi godzinami przez to serduszko ale wtrwalam to i ty dasz radE:) No a moj maz albo sroda albo czwartek bedzie juz z nami :) W ogole zaszalalam wczoraj i kupilam sobie sukienke na chrzciny jeszcze musze dokupic buty.. A malemu kupilam ubranko w H&M biale mial isc w garniturku no ale wszystko na szybko i nie zdarzylam zamowic niestety no ale trudno.. Ja sie chyba jeszcze poloze zdrzemnac bo malego uspilam wiec chyba pospi z dwie godzinki jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jestem własnie w mcdonals pod zakopcem i do was pisze!! mamy mistrzostwo europy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam-droga ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×