Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiqunia

stare panny czychają na naszych mężów

Polecane posty

Gość plumczik
to nie prawda, że poziom zarobków w Europie czy w Polsce nie pozwala na rodzenie dzieci - arabki są biedniejsze a rodz ą 4 razy wiecej dzieci i zwisa im ich wykształcenie. Dlatego wkrótce to arabowie bęðą rządzili w demokratycznej europie bo będzie ich po prosyu więcej. Tak się składa, że głos debila jest tyle samo wart w demokratycznym głosowaniu co głos mędrca. I proszę nie mówcie, że tego nie rozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
kto myśli żę europa pod rządami islamu bedzie w zasadzie taka sama jak obecnie niech popatrzy na los Bizancjum: świątynia Hagia Sofia jest meczetem, a prawie wysztko inne już nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsza marchewka od kija
eby głosować to trzeba mieć jeszcze obywatelstwo, nie wystarczy tyklko mieszkać w jakimś kraju.... a swoją drogą.... nie znam, żadnej Arabki.... więc nie sądzę, że za 20 lat jej dzieci mnie przegłosują.... może w Niemczech problem wygląda inaczej.... ale na pewno nie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
widzę arabół i arabki bo jęskli europejki będą rodziły tak mało jak obecnie, a mużułmanki tak dużo jak obecnie porzez najbliższe kilkanaście lat to europa będzie islamska. Juz obecmnie co 2 dziecko rodzące się Niemczech to dziecko muzułman, a we Włoszech co 3-cie. Dla Francji danych nioe znam bo Francuzi muzułmanki icżą jako Francuzki co oczywi ście z politycznego punktu widzenia jest okej ale zaciemnia obraz sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
póki co w Europie po 10 latach dostaje się obywatelstwo automatycznie, a poza tym muzułmanie już z obywatelstwem rozmmnażają sie tak szybko, że bez dodatkowej imigracji opanują europę liczebie tylko trochę póżniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rupercik
jednym słowem stare panny to zaraza która sprzyja rozprzestrzenianiu się islamu w Europie. Same rodzą tylko 0-1 dziecko, a rozbijająć małżeństwa zakłócają w nich proces rozrodczy. Słowem stare panny trzeba inseminowć z nakazu sądu i to conajmnie 2 razy w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765756
prosze o definicje "starej panny" bo nie wiem czy nalzeze do starych panien czy jeszcze do po prostu panien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
według mnie to już od 27-ego roku życia kobieta niezamężna jest starą panną, a od 35-tego to już jest bezdyskusynie starą panną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsza marchewka od kija
niekoniecznie.... z tym obywatelstwem... Europa właśnie zaostrza przepisy.... z przekroju chodżby: "Egzamin z „obywatelskiej integracji” nie dotyczy obywateli Unii Europejskiej i innych krajów rozwiniętych, a nacisk na kwestie obyczajowe wskazuje, że został ułożony na złość niemile widzianym muzułmanom. Niedługo po premierze holenderskiego filmu ministrowie spraw wewnętrznych sześciu największych państw UE (szósty kraj to Polska) ogłosili wspólnie, że Europa powinna opracować ujednolicony system „egzaminowania z obywatelskiej integracji”. Na razie co kraj, to obyczaj. W wielu państwach utrudnia się tylko uzyskanie obywatelstwa, w innych – już samo osiedlenie się. Setki tysięcy Polaków, którzy rozlali się po Europie w poszukiwaniu pracy, zetkną się z przepisami imigracyjnymi dopiero wtedy, gdy zdecydują się na pozostanie za granicą na zawsze."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765756
czyli na definicje "starej panny" sklada sie tylko jej wiek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsza marchewka od kija
ciekawe co powie na 27letnie w stałych związkach i dzieciate ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikak
podsumowujac,sa: -panny do 27lat -stare panny 27-35 -bezdyskusyjnie stare panny od 35lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikak
27letnie dzieciate i w zwiazkach to stare mezatki i stare matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
ale co ty się tak uczepiłaś tego obywatelstwa - w Europie już mieszka z obywatelstwem 22 miliony muzułmn i ich staystyczna kobieta rodzi kilka razy więcej dzieci niż Europejka. Na Zachodzie muzułmanki rodzą około 4 dzieci, a na Bałkanach 7-9. Eurpojeki nie licząc muzułmanek zaś rodzą 1-1,5 dziecka. Nie trzeba dużej wyobraźni by przewidzieć jak to się skończy za 20 lat niej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
wiedziałem, zę kobieom logika jest obca ale jednak czuję się zaskoczony ... przecież obok wieku pojawiło si e w definicji kryterium niezamężności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leacja
a ja juz jutro bede w takim razie stara panna bo jutro koncze 27 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do plumczik
To ile tych dzieci mam urodzić? Ile mój mąz ma utrzymać. On będzie utrzymywał bo ja będę rodzić. Ile? Słownie - ile? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
poza tym napisałem, ze jeśli idzie o moje zdanie kobieta niezamężna w wieku 27 lat jest starą panna, a jest bezdyskusyjnie po 35-tym roku. Czyli w wieku 27-35 można podyskutować czy jest czy nie jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leacja
do plumczik przeciez panna jest z definicju niezamezna wiec to nie jest zadnym kryterium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsza marchewka od kija
a co ty się tych muzułmanów tak uczepiłeś? przecież nie jesteśmy jak barany bezwolnie prowadzone na rzęź.... póki co to mu tu rządzimy i możemy ustanawiać takie przepisy, żeby nas muzułmanie nie zalali.... jeżeli będzie taka konieczność oczywiście. mnie niż demograficzny martwi znacznie bardziej w kontekście załamania się systemu emerytaknego np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
napisałem wielokrotnie już, że Eurpejka powinna urodzić 2, ewentualnie 3 dzieci. To optimum prokreacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
ale ja nie napisałem panna niezamężnma tylko kobieta niezamężna - ech ta damska logika ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do plumczik
Ale maz to będzie utrzymywał, tak? Ja nie muszę pracować, tylko jak muzułmanka siedzę sobie w domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leacja
czyli tzw. maslo maslane, kobieta niezamezna czyli panna gdyby pytanie brzmialo definicja mlodej mezatki to napislbys :"kobieta zamezna w wieku tym i tym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsza marchewka od kija
obawiam się, że gdyby wszystkie europejki przestały pracować- wzorem muzełmanek- Europa załamałby się szybciej niż w ciągu 20 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×