Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet chce sie wyszumiec

facet chce sie wyszumiec - jak wroci to bedzie ok?

Polecane posty

Gość facet chce sie wyszumiec
mam czekac na niego pozwolic mu sie wyszumiec czy co? powiedziazl ze nie jest gotowy do powaznego zwiazku ze jest mlody i chce sie bawic - ma 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEEHHHHHHHH dziewczyno
... facet po prostu powiedzial tobie delikatnie, daj mi spokoj, nie lataj za mną, .... do widzenia .... Czy tak trudno tobie to zrozumieć ? Co tutaj jest takiego skomplikowanego ? Zyj swoim życiem i zamień go na lepszy model, nie on jeden na świecie, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważaj tylko, żeby Ci z tego szumienia jakiegoś syfa nie zapuścił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez mowi ze kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli tak powiedzial to znaczy ze cie najzwyczajniej w swiecie nie kocha,to nie kwestia wieku tylko dojrzalosci emocjonalnej,tacy niewyszumieni faceci zdarzaja sie zarowno w wieku 20 lat jak i 30 i 40...wiem ze to trudne ale daj sobie z nim spokoj bo czekaja cie same klopoty i hustawki nastrojow...jesli chcesz poczekaj..tylko nikt nie wie jak dlugo i czy w ogole on sie zmieni...nie ma co oczekiwac cudow...ty patrz na swoje szczescie-a watpie abys byla szczesliwa zyjac w ciaglym strachu czy aby na pewno juz sie wyszumial i nie zaliczyl na boku kolejnej laski...nie warto...nie mozna byc calkowicie zaslepiona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój dziewczyno, żyjesz jakąś fikcją. Facet odszedł, może nie domykając furtki za soba tylko - jakie to wygodne. Kopnij go w tyłek, bo tylko tego jest wart. Poza tym, skoro były między wami konflikty, to nie braly się chyba z czegoś i nie licz, że znikną. Nie pasujecie do siebie, nie wyszło wam, tyle. A w ogóle określenie \"wyszumieć się\" kojarzy mi się z panią Dulską i podwójną moralnością. Co to w ogóle znaczy? Takie małe przyzwolenie na łajdaczenie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×