Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dzięki pamiętnikowi kochanki

cesarskie cięcie w Łodzi - szpital godny polecenia?

Polecane posty

polecam szpital Rydygiera ul. Sterlinga. Miałam tam cesarkę (położenie miednicowe córeczki) i bardzo sobie chwalę. Bez powikłań, bez stresu. Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo urodzę
polecam też "rydygiera" na ul. szteringa. moje dwie koleżanki rodziły tam przez cesarkę i same dobre opinie. a dlaczego chcesz rodzić przez "cięcie"? musisz czy chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam szpital im rydygiera. mialam ciecie rok temu (operacje przeprowadzal mi ordynator-dr lasota,byl moim lekarzem prowadzacym). opieka bardzo dobra,czysto, przestrzeganie higieny do tego stopnia,ze nie bylo mowy o wejsciu rodziny na sale poporodowe (nie tylko pooperacyjna). wydawalo mi sie to na poczatku czyms niekomfortowym (bo znajome mamusie rodzace w innych szpitalach mogly miec przy sobie kogos bliskiego),ze nie pozwalano rodzinie wejsc na sale,posiedziec,popatrzec na dzidziusia. jednak teraz wiem,ze jest to sprawa przemyslana! przeciez takie malenkie dzidulki sa strasznie narazone na infekcje,my pozszywane mamusie zreszta tez,szczegolnie w te pierwsze doby po porodzie.pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ul.kosciuszki-pomaranczowy blok przy hotelu światowid. jest tam tylko jeden blok.przyjmowal w poniedzialki i w piatki po 14.00.jesli chcesz podam Ci numer telefonu-mysle ze to nie tajemnica,ja sama mam go od znajomej,a nie od doktora.ale musze Cie ostrzec tylko o jednym-jest spoznialski,bo zawsze jechal prosto ze szpitala i zdarzaly mu sie nagle operacje,zabiegi dlatego potrafil godzine pozniej przyjechac. nie zmienilam go jednak,bo wedlug mnie to swietny lekarz i niedrogi-placilam 70zl za wizyte,nie bylo nadprogramowych wizyt (mam na mysli takich niepotrzebnych i tylko po to by zbic kase),dostawalam skierowania na bezplatne comiesieczne badania krwi do szpitala rydygiera,jedynie za toksoplazmoze musialm placic,bo w szpitalu tych badan nie wykonywali.ciecie mialam bezplatnie,ale nie byla to cesarka na zyczenie,mialam zaswiadczenie od ortopedy,ze w ziazku z dyskopatia nie jest wskazany naturalny porod. opracje wykonywal mi dr Lasota,sam zaproponowal ze ja wykona (zanim zdarzylam go o to poprosic). Bardzo jest za rodzinnymi porodami i za tym by partner przychodzil na kada wizyte,bo dr twierdzi ze facet musi wiedziec dokladnie jak dzidzius sie rozwija. Maz byl na kazdej wizycie,wspolnie sluchalismy bicia serduszka,wiedzial wszystko dokladnie,moglismy zadac kazde pytanie bez skrepowania. A dr Lasota cieszyl sie razem z nami jak slyszla bicie serduszka,zupelnie czulam sie tak jakby to byl ktos z mojej rodziny.Ma sporo pacjentek,ale pomimo tego nie spieszy sie na wizycie z badaniem,zawsze chetnie wysluchiwal nas i sam doradzal,rozmawial o dzidziusiu. Ale w szpitalu zauwazylam ze jest stanowczy i gdyby nie to za znalam go osobiscie pomyslalabym ze nie jest milym facetem.Dostawalam rowiez comiesieczne zwolnienia L4 ,mialam taka prace,ze nie bardzo wskazane bylo chodzenie do niej w ciazy. ale dr szczerze zapytal czy chce chodzic do pracy czy zycze sobie zwolnienia.to jest wazne,bo czasem warunki w pracy nie sprzjaja ciazy,ale nie zawsze pracodawca chce napisac,ze tak rzeczywiscie jest i wtedy niestety trzeba pracowac. bo niektorzy lekarze musza miec takie zaswiadczenie,byc moze tylko publicznie,ale wiem ze tak moze byc. hmmm to chyba wszystko,jesli masz jakies pytania odpowiem na kazde.pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loki3 a mogłabys podać mi jakieś namiary do dr. lasoty ??? Z góry dziekuje isikora@02.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również poproszę, a czy przyjmuje jeszcze gdzieś prywatnie? kami4@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iw2424242424
Dziewczyny, czy któraś z Was może opisać wrażenia po CC wykonanym w Centrum Zdrowia Matki Polki? Konkretnie mam na myśli oddział Perinatologii. Bardzo zależy mi na tych informacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie wykonuja eutanazje
Na zadanie, polecacie jakis szpital ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr lasota ciął moja koleżankę-ostrzegam-pociął ją jak świnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat. Może jakieś świeże informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×