Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ++++++++++++

Co kupić Młodej Parze jako prezent na ślub?????????????????????

Polecane posty

Wiadomo że zmora każdej młodej pary jest enty komplet pościeli czy 40 żelazko lub zestaw sztućców, dlatego warto kupić coś niebanalnego i oryginalnego. W tym celu zajrzyjcie koniecznie na http://homlando.com/tekstylia-domowe.html na pewno znajdziecie tam inspiracji dla siebie na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. nie wierzylam ale na serio można tutaj wygrać darmową pare butów! Wziąć udział mozna tylko raz, ja zamówiłam sobie airmaxy :D www.wygrajbuty.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m kasik
Uważam, że na taką okazje powinno kupić coś praktycznego co przyda się w każdym domu. Koleżance podarowałam komplet białych porcelanowych filiżanek, które znalazłam w sklepie kuchnianawidelcu.pl Taki zestaw jeszcze w takim kolorze z powodzeniem może dopasować sobie do każdej zastawy. Pamiętajcie, że prostota jest zawsze modna i bardzo funkcjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z perspektywy przyszłej panny młodej mogę powiedzieć, że najfajniej będzie dostać pieniądze. My już wiemy na co je przeznaczyć. Nie ma co kupować prezentów "na siłę" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lessuta
może jakaś wycieczka? albo daj kasę w kopericie i do tego np elektroniczna ramka do zdjęć? w sferisie coś takiego widziałam i mogłabyś tam już stworzyć jakąś prezentację z Waszych fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paukazapauka
ja kupilam mojej siostrze i jej mezowi rowery :) zawsze tak gadali i gadali ze by sie przydaly, ale nigdy nie kupili. mialam ulatwione zadanie, bo wygralam w media expert w jakiejs ankiecie 750 zl na nastepne zakupy, wiec akurat jeden rower za darmo xD mega sie cieszyli, ze nie kolejne posciele i serwisy tylko cos uzytecznego ale tez rozrywkowego i sportowego. i jezdza codziennie ponoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milexica
A robot kuchenny? Zazwyczaj każdemu żal kasy na takie urządzenie, a ono naprawdę przydaje się w kuchni i ułatwia życie :) Najlepszym rozwiązaniem chyba jest teraz Robot kalorik HA800 Z tego co wiem opinie o Thermomaster są naprawdę dobre, zresztą nie bez powodu się ludzie w sklepach o niego biją A zrobisz nim praktycznie wszystko - od krojenia, miksowania itd po gotowanie na parze. Ja już nawet nie wiem w której szafce mam garnki Sprawdź sobie http://thermomaster.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
My na prezent slubny dostalismy pismo sw,ale juz mielismy w domu takie samo,zaznaczam,ze wesela nie bylo,tylko ceremonia w kosciele i poprostu obiad w sali restauracyjnej,pozatym z gory uprzedzalismy,ze zadnych prezentow nie chcemy,poniewaz zabawy nie bedzie,nie mamy zadnych pretensji ani zalu,sami tak chcielismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybrałem stojak na wino z świetnym winem, zestaw w sam raz dla tych co lubią sobie od czasu do czasu napic winka, dość fajny wieszak znalzłem na https://epraktyk.pl/blog/Stojakinawino/ polecam fajnie tam opisują jego zalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że zawsze młodej parze jak idzie na swoje włości to jakieś drobne sprzęty agd się przydadzą. Na ślub koleżanki, która wychodziła za mąz 2 tyg temu kupiłam gofrownicę profi. Ona to taka szczuplutka jest ile by nie jadła to zawsze tak samo wygląda także może robić sobie słodkie gofry do woli. Mąż też będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zafunduj im jakieś fajne przeżycie np. vouchery na skok na bungee, bilety do opery, kurs strzelania z łuku albo broni palnej, jakąś fajną wycieczkę (ale taką której by sama nie wybrała, np. z elementami sztuki przetrwania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanelinca
może gramofon? albo jakies fajne rowery, np. Indiany. akurat wakacje sie zaczely, a wspolna nowa pasja jeszcze bardziej ich polaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość młodych woli dostać gotówkę. Dobrym dodatkiem do standardowej koperty są np vouchery. Ja polecam wejście do escape roomu New World 22. Super klimat i okazja żeby sprawdzic sie w roli detektywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirna
Marzy mi się Robot kuchenny KENWOOD dla mnie byłby to idealny prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszą opcją jest zawsze koperta, wiadomo, a do tego jakiś prezent, aby młodzi mieli pamiątkę. Ja siostrze kupiłam piękny zestaw nowoczesnych garnków tutaj cooldom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinalinka
dobrze zapytać parę młodą co potrzebują, ja kiedyś kupiłam robota kuchennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakiś oryginalny, wykonany ręcznie upominek plus pieniążki, które każdemu młodemu małżeństwu się przydadzą ? :) Poniżej wrzucam link do rzeczy, które robi mój tata, wszystkie są starannie wykonane i sprawdzą się świetnie jako prezent :) https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/5x0sz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz na http://www.monogramy.com.pl, pościel nie musi być standardowa, może być wyjątkowa i pomyślana specjalnie o młodej parze, z wyhaftowanym pięknie monogramem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiiaa
Osobiście zawsze daje kopertę. Najlepszy sprawdzony sposób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep z upominkami i ładna biżuterią online http://mcbizuteria.pl/ - my właśnie tam kupiliśmy prezent dla znajomych na ślub: piękne świeczniki. Używają ich do dziś, stoją w salonie, znaczy że naprawdę się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×