Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ++++++++++++

Co kupić Młodej Parze jako prezent na ślub?????????????????????

Polecane posty

Gość ++++++++++++

Proszę o podpowiedz czegoś fajnego a nie propozycje typu żelazko czy pościel. Ślub bierze moja siostra która nie ma problemów finansowych i praktycznie ma wszystko więc takie domowe rzeczy np agd odpadają. Jest architektem dekoratorem wnętrz więc obrazy czy jakaś sztuka też odpada bo nie wiem czy potrafię trafić w jej gust więc wolę nie ryzykować. Mam trudne zadanie. za wszystki podpowiedzi bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszym prezentem są wg mnie pieniądze. ale jak Twoja siostra jest dobrze sytuowana to mogłaby się obrazić. kupiłabym cos eleganckiego: komplet - filiżankę i spodeczek po sztuce dla niej i dla męża - np. firmy rosenthal - są piękne i kosztowne i stanowią fajny elegancki prezent, są zaprojektowane przez znakomitych plastyków więc na pewno się spodobają. szlafroki z jedwabiu dla każdego jakieś piękne albumy na zdjęcia - zwłaszcza na zdjęcia z wesela i ślubu jakieś super książki - albumy o sztuce - skoro jest plastykiem może jakąś super narzutę na łóżko, są świetne w cepelii jakieś rękodzieło piękny kwiat doniczkowy - duży - takie mini drzewo drzewko bonsai - zamiast bukietu kwiatów to tyle wymysliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kolanoia
Może weekend nad morzem, albo na farmie piękności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnotliwa_księzniczka
Kup jej piekna poscie haftowana recznie;))to naprawde ekskluzywny prezent ale musisz poszukac czego porzadnego bo w sklepach jest wiele podrobek;)podobnej jakosci moga tez byc reczniki albo obrusy;)podoba mi sie tenpomysl z drzewkiem bonsai i albumem o sztuce;)a jak masz duzo pieniazkow to podroz poslubna tez sie przyda nawt weekendowa;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli jest
dekoratorem wnętrz to kup jej płytę z programem architektonicznym nie wiem jek się nazywa ale to nie jest coś takiego jak the sims bo tam projektuje się domy i wogóle ful wypas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos z koronek koniakowskich. Sa piekne i poszukiwane nawet przez zagranicznych klientow. Slyszalam ze maja swoja stronke, wiec poszukaj w necie.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no kasa odpada,bo co to za prezent?!ale na przykłąd ciekawym pomysłem byłoby gdybyś wykupiłą im dwudniowy pobyt w jakimś fajnym hotelu(zeby byli tylko sami i miło czas spedzili)albo skombinuj ich zdjecie jakies fajne i daj do fotografa niech na maxa je powiekszy i wstawi do łądnej ramki(np w kolorze takim jaki dominuje w ich sypialce)albo kup pannie młodej piękną bielizne z koronki a nanu młodemu firmowe super majtki i powiedz ze to na noc poślubną.albo jak są młodzi i nie mają problemó z kasą to idz do sexszopu i kup im wystrzałowe przebranie na noc poślubną,teraz na serio jest taki wybór.bedzie fajnie ,na pewno bedą to pamiętac i wesoło,pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, ale z tym zawsze bywają duże problemy, a jak jeszcze para młoda sobie nie wybierze konkretnych prezentów, tylko goście mają o tym myśleć, to już ogólnie jest masakra. Najlepiej chyba dać kasę, lub zapytać Parę Młodych co chcieliby dostać. Osobiście dałabym pieniądze, zawsze się przydadzą po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że najlepiej jest kupić jakiś sprzęt do domu, np moja siostra dostała robota kuchennego i była nim zachwycona;) Ale wszystko zależy od tego, kim jest dla ciebie para młoda. Bo jak to jest to ktoś bliski to można kupić coś lepszego, a jak mniej bliska to coś neutralnego. Kiedyś na stronie sklepu magicznaplaneta.pl rzucił mi się w oczy czajnik stylizowany na imbryk. powiem wam, że dla mnie to jest bardzo fajny prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość convi
Mnie się wydaje, że teraz dość ciekawymi i oryginalnymi prezentami są te, które niosą za sobą jakieś przeżycie. Kurs gotowania (sushi), lot balonem, skok ze spadochronem czy pobyt w spa. Na przykład taki weekend w Głęboczku jak najlepiej się w takie prezenty wpasowuje. Dobra kuchnia, kameralna atmosfera, kąpiel w winie no i te przepiękne okolice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedomillka
ja jestem rok po slubie. wiekszosc pieniedzy dotsalismy ale bardzo sie cieszylam sie z kompletu satynowej poscieli bawełnianej i ręczników. pamiątka jakiej nie kupilabym . dostalismy jeszcze literki A i W. z apartu złote. ja nosze literke W- męza a on A jak agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypad do spa z masą relaksacyjnych zabiegów - ja jestem jak najbardziej za :) primavera w jastrzębiej górze to ciekawe miejsce, zresztą na ich stronie jest masa informacji na ten temat. ja bym się na pewno nie obraziła, a taki weekend tylko dla mnie i lubego - super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może po prostu zapytać młodą parę co by chcieli dostać ?? tak chyba będzie najpraościej. Moim zdaniem najlepiej byłoby na ślub dać jakiś sprzęt domowy, żelazko, czy robot kuchenny. Na magicznej planecie jest bardzo duży wybór takich rzeczy i wcale nie są one jakoś specjalnie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupohoholiczka
najbezpieczniej młodym zasugerować aby stworzyli listę życzeń :) każdy oczekuje czegoś innego, więc trudno wymyslić coś uniwersalnego i równoczesnie "nieoklepanego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam coś z unikatowej sztuki . Np niebanalna bizuteria albo grafika do powieszenia na ścianie. Alebo wręcz obraz ale raczej o jakims uniwersalnym niekontrowersyjnym temacie. Bedzie to prezent ktory bedzie oryginalny i zapadnie w pamięć . Kupowałam grafikę na slub siostry na www.cottonara.pl i prezent się podobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniadze najlepiej dac bo kupi sobie co bedzie chciala !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej postawić na coś praktycznego co przyda się Parze Młodej na nowej drodze życia,my chętnie w tym pomożemy,doradzimy. Warto zerknąć na PartyTajm.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foulaa
Oj wiele rzcezy mi przychodzi do glowy w sumie. Mozna wymyslic cos ekstra przeciez ;) ja kupilam znajomym, ktorzy maja duzy ogrod fajna trampoline: http://www.skapiec.pl/site/cat/2284/comp/4758874 z tego co wiem sa zadowoleni,ale maja wlasnie warunki zeby to trzymac:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście nie lubię nudy i chciałabym im kupić coś co zapamiętają do końca życia :D Znalazłam fajną stronkę z prezentami ślubnymi http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-slubny i nie wiem co wybrać. Myślałam o "lot motoparalotnią dla dwojga" lub "widokowy lot nad Tatrami we dwojga" :) Co o tym myślicie? Spodobałby się Wam taki prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×