Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ++++++++++++

Co kupić Młodej Parze jako prezent na ślub?????????????????????

Polecane posty

Gość jominka788
A my ostatnio byliśmy poproszeni o jakiś sprzęt kuchenny i kubiliśmy robot kohersen my cook ;) para młoda nie narzekała. w sumie to chyba lepsze nawet niż kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Ja i mój mąż za każdym razem  dajemy gotówkę w prezencie ślubnym ale na ostatni ślub kupiliśmy  album na zdjęcia z wygrawerowanymi imionami i datą ślubu państwa młodych na siloo.pl . Powiem szczerze, że państwo młodzi bardzo ucieszyli się z takiego prezentu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta

Ja kupiłam z Time Trend dwa zegarki, taki sam model, tylko jeden dla niej drugi dla niego. Myślę, że fajny prezent, oni też byli zadowoleni, będzie im się to kojarzyć z połączeniem na całe życie, podobnie jak obrączki 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala

U mnie to wszystko zależy od tego do kogo idę. Moja siostra mówiła, że chciałaby roombę więc jej kupiłam e5 i jest bardzo zadowolona. A jak idę do kogoś z dalszej rodziny to zawsze pieniądze daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lead

Bon na 200 zl do rossmana :) https://leadmy.pl/p/YGh7/EeW5/wnoX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia

Siostrze kupiłam żelazko i blender na prezent. Razem poszłyśmy do neonetu i wybrała co jej się podoba, bo nie chciałam bez uzgodnienia nic kupować. A jak nie wiem co ktoś chce dostać, to po prostu daje pieniądze w kopercie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alita

Bardzo fajny pomysł (choć z pewnością nie każdemu sie spodoba) na prezent dla pary młodej usłyszałam jeszcze podczas studiów. Wiadomo że jak przyjmuje się gości to na obiad, kolacje, czy po prostu żeby posiedzieć to często wyjmuje się z szafy jakiś specjalny używany od wielkich okazji serwis obiadowy 🙂 myślę że dla pary młodej może to być udany prezent, a żeby uczynić go na prawdę specjalnym, można zamówić zastawę z monogramem w postaci ich inicjałów 🙂 pare lat temu było głośno o zastawie stołowej dla korpusu dyplomatycznego Unii, ale etykieta dyplomatyczna wymaga właśnie takiej zastawy z monogramem najczęściej godła danego państwa. Jest to więc prezent odpowiedni do wagi uroczystości jaką jest ślub 🙂 oczywiście cały taki serwis tani nie jest więc można sie pokuści np. o filiżanki do kawy z takim monogramem, wygląda to pięknie, i jest specjalnie skierowane do państwa młodych 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Znam taką parę, która uwielbia śpiewać, poznali się w szkole muzycznej, kupiłem im dość drogą gitarę w Riffie, byli bardzo zadowoleni, mogą teraz ukazywać swoją miłość w muzyce.               

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Marcin napisał:

Znam taką parę, która uwielbia śpiewać, poznali się w szkole muzycznej, kupiłem im dość drogą gitarę w Riffie, byli bardzo zadowoleni, mogą teraz ukazywać swoją miłość w muzyce.               

Pomysł fajny ale chodzi raczej o jakieś uniwersalne pomysły, nie każdy ma duszę artysty 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

Zegarki to odmienny prezent, myślę, że się powinno spodobać parze młodej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×