Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Innesia

Telefon

Polecane posty

Kilka kropel deszczu spadło dziś na mój telefon.Przestał działać klawisz włączający(czerwona słuchawka).Jak myślicie,czy ma szansę sie wysuszyć i \"sam naprawić\".No i jakbym zaniosła do serwisu to czy naprawią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kg kfgg
poczekaj do jutra, moze wyschnie, w serwisie jesli masz na gwarancji to nie mow co sie stalo, tylko ze nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w gwarancji jest napisane,że trzeba mieć dowód zakupu a ja chyba takowego nie mam,nie wiesz ile może kosztować taka naprawa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj wyschnie .......
to zacznie dzialac moje telefony gorsze rzeczy przechodziły i zawsze dzialaly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie to tak mniej wiecej
50zl (ale moze tez byc drozej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój sagem
ja wyprałam telefon w pralce w kieszeni od spodni i... działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój sagem
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darietta
w gwarancji jest zawsze napisane ze musi byc dowód zakupu ja mam siemensa i jakies 3 miechy temu poszłam z nim do naprawy bo głosnik mi sie psół i poszłam z sama gwarancją bo telefon kupiłam u znajomego w salonie i ten nie wpisał mi w gwarancji daty zakupu miałam sobie ja sama wpisac jak sie cos zacznie z nim dziac i zaczeło sie po pół roku od zakupu wiec wpisałam sobie date taka ze wychodziło ze telefon mam od jakis 2 miechów i poszłam go zaniesc do naprawy ( nie mogłam miec paragonu bo by wyszło kiedy dokonałam zakupu) i nikt mnie nie pytał o paragon a wrazie co mozesz powiedziec ze telefon dostałas w prezencie i ten ktos nie dał ci paraonu bo przeciez jak ktos daje komus prezent to nie z ceną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włączył się!Ale tylko tyle,klawisz znowu nie działa,ale mam już iskierkę nadziei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izopropanol
i wszystko wiadomo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obudziłam się rano i...nic ...uparł sie i ani drgnie...ale poczekam jeszcze jeden dzień z oddaniem do naprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozbieraj sama telefonu, bo już z niego nic nie będziesz miała... tylko go zanieś do serwisu jeśli jest na gwarancji i nie mów, że to przez deszcz, tylko że nie działa... poczekasz 2-3 tyg i dadzą Ci naprawiony... a mi moja nokia wpadła do wody i działa... nie wiem jaki Ty masz tel, ale uważam, że nokie są niezniszczalne i najlepsze :D przynajmniej ja miałam takie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×