Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ajajaja

ślub w Watykanie

Polecane posty

Gość ajajaja

Proszę o pomoc.czy wie ktoś coś na ten temat? Od czego zacząć i gdzie to wszystka zalatwiać.Z gory dziękuja.alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ten dział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa w Watykanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz jedynie
załatwic po znajmości, to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz jedynie
szanse sa jednak baradzooo niewielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaja
to nie prawda, moja koleżanka brała taki ślub a z nią ponad 20 par z polski i nie było po znajomości.stracilam z nia kontakt bo mieszka od paru lat w Australii i już nie wiem gdzie szukać. Może w Kurii mi podpowiedzą. W zeszłym roku była "pielgrzymka" i też kilka par z polski wzięło ślub. \Jeśli ktoś wie to proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ślub to gwarancja
powodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz jedynie
a o taki spędzie slubnym mówisz, a to moze i tak, myślałam o indywidulanej ceremonii. idz do swojego biskupa i zapytaj. A swoja droga co jest fajnego w takim spedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chodzi ci o taki
przed papiezem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaja
nic nie jest gwarancją. Tak sobie wymarzyliśmy.Bez pompy, wesela i innych bzdur.Wycieczka wraz ze ślubem.Tylko tyle. A gwarancja żadna-o ile mam dobra informacje to moja znajoma tylko rok była meżatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycieczka ze slubem
to w Las Vegas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaja
w las wegas wzięliśmy cywilny dwa m-ce temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz jedynie
idz do biskupa, do kurii i zapytaj, to raczej nikt nie bedzie wiedział lepiej, co należy załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaja
przepr. za literówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj na stronie Watykanu ... Może tam coś będzie na ten temat :D http://www.vatican.va/ a swoja drogą zatkalo mnie, gdy zobaczylem, ze na tej stronie nie ma do wyboru j.polskiego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycieczka ze slubem
a gdzie planujecie sie rozwieść? Polecam Alaskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaja
może to dziwne...Jestem właścicielka znanej restauracji w której co sobota odbywają sie dwa weselicha jedno na gorze drugie na dolnej sali. Tak sie na to wszystko napatrzylismy że obiecaliśmy sobie ze nasze "Tak" bedzie tylko przysiega.Bez wesela czy nawet przyjecia.Tyle-ale to nasze marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do parafialnego kościoła to lepiej nie idź, bo ksiądz bedzie kręcił nosem że nie bierzecie ślubu tu tylko chcecie gdzie indziej. Najlepiej pojedź do kurii, a wcześniej zadzwoń - dowiesz się jak i czy jest to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informacja taka
W zeszlym roku papiez istotnie poblogoslawil kilkanascie małżenstw, wtedy papiez udzilal podczas tej pielgzrymki wszystkich sakramentow, nawet swiecil ksiezy, wtedy cala pielgrzymka byla skoncentrowana tematycznie na sakramentach,wyjatkowo to sie zdarza, ale raz na kilka-kilkanascie lat, ale to bardzo bardzo rzadkie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Watykanie papież spotyka się z Parami Mlodymi, nie udziela im ślubu, tylko błogosławienstwa. Jednak le na terenie Państwa Watykańskiego w kościele przy Placu św. Piotra można wziąć ślub. Generalnie w Rzymie polskie pary biorą ślub w kościele polskim św. Stanislawa. Jest to opcja bdb., bo kościół ładny, kameralny, a księża wspaniali:). Beata Żarski, fotograf ślubny w Rzymie. bezar@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×