Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie bądz sknera

dziewczyny z topik 2008 NIE SĄ zaręczone a rezerwują sale

Polecane posty

Gość dla lasek ktore
nie umieja czytac JEBNIJCIE SIE W CZOLO BEDZIE WESOLO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serafi82
ja popieram madziunick, przeciez to ich wspólna decyzja razem zrobili wszystko wiec czemu sie tu dziwic?? no napewno idiotyczna rzeczą jest kiedy dziewczyny same bez uzgodnienia z narzeczonym rezerwują sale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie....
sa dni,sa chwile sa ludzie i DEBILE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa ludzie
okna i parapety ale ze KLAMKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt faktem jest ze one piszą że chciałyby, nie udzielałam sie na tamtym topiku tylko czytałam i tam nie piszą ze rezerwują sale tylko że chciałyby wziasc ślub z ukochanymi a to ze nie wszyscy sa w tym samym czasie na to gotowi to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bądź sknera a Ty co dostałas na zaręczyny bo załoze sie że nie pierścionek hahha tak spierałaś sie z Madziunick o głupi pierscionek a sama napisałas że dostałąś prezent.... gdybyś dostała pierścionek na zaręczynach to byś napisała o tym a Ty ani mru mru... tylko PREZENT.... wiec pierścionka na zareczynach nie dostałas od razu... Krytykuje a jej facet wcale nie inny i tez nie ma godnosci..... Chyba zazdroscisz zę inne dziewczyny dostały pierścionek..... Teraz proszę Cie tylko nie kłam ze dostałas pierścionek bo go nei dostałas od razu na zaręczynach.. oto i cytat: \" 14:09 nie bądz sknera to nie ma znaczenia nie mam 21 lat nie mieszkam z rodzicami facet mój nie klekał itd... tylko zapytał czy zostane... i na ta okazję by ją uczćić dostałm prezent zrobił to z zsakoczenia długo czekalam na zaręczyny ale sie doczekałam i nic mu nie sugerowalm \" \"na ta okazję by ją uczćić dostałm prezent\" a nei pierścionek wiec hehe sama nei jesteś lepsza.. a długo czekałaś widocznie dlatego ze bardzo sie wahał czy poślubić taką wredna dziewuche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym nie na tym polega godność faceta, dla mnie godnościa jest to zeby pokazać jak bardzos ie kocha swoją laske... Jełsi tak długo musiałaś czekac na zaręczyny to faktycznie nie był pewnien swojej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bądz sknera
prezent może być zarówno pierścionkiem i czymś tam.... nie jest ważne co się dostaje , zresztą juz to pisałam... chodzi o prezent fizyczny - trawły... a nie kwiatki, nie musi on byc wart 10000 zdziwone że są jeszcze faceci z prawdziwego zdarzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bądz sknera
a dedukcja u Ciebie kiepska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to u mnie bardzo dobra! Faceta w domu nie ma swiadczy o tym twoje ciagle przesiadywanie na necie!Pewnie zarabia na ciebie bo ty jestes zbyt dumna i masz swoj honor wiec w domku pokornie czekasz. I smiesz mnie obrazac bo mam 21 lat a nie pewnie tak jak ty stara i zgoszkniala! Ja mam w tym momencie lepsze perspektywy zycia niz ty!!! I ty piszesz,ze twoj facet to dzentelmen,no moze i jest wiec kolejna dedukacja - nie zaslugujesz na niego, gdyz dama na pewno nie jestes o czym swiadcza twoje wypowiedzi, a tylko dama na dzentelmena zasluguje! Czy chcialabys jeszcze cos dodac do swojej jakze prostackiej w calej istocie wypowiedzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada.....
miałyscie skonczyc ten durny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem pracodawcą
boli.... aż jak boli.. bo gdyby nie bolało to byście nie reagowały ciekawe że teraz kobiety nie maja juz jakichkolwiek wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak myślałam ze pierścionka nie dostałas, wytykasz innym i równasz ich z błotem a sama nie jesteś lepsza.. A kwiatki to tez rzecz materialna- Ty materialistko.... Żal mi Ciebie , naprawde żal... Zastanów się jakie stawiasz innym osądy skoro TY też tego nie doświadczyłas- czyli otrzymania pierścionka... Kobiety wymagania mają ale na pewno nie takie żeby faceta bez pierścionka nie przyjąć. Sama nie jestem zareczona i nie planuje ślubu w najbliższym czasie, ale gdy za jakis czas oswiadczy mi się narzeczony z pierścionkiem czy bez to i tak go będę tak samo kochała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bądz sknera
naprawde kiepsko u Ciebie z dedukcja gdzie napisałam że NIE dostalam pierścionka? czy stwierdzenie że dostałam prezent = Nie dostałam pierścionka? i gdzie napisałm że bym nie przyjeła zaręczyn? heheh z założenia zakladasz że facet nie da ci prezentu=pierścionka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×