Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie bądz sknera

dziewczyny z topik 2008 NIE SĄ zaręczone a rezerwują sale

Polecane posty

Gość taaaaaaaaaaa
masz rację Monisia ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastepna co musi sie w glowe puknac! Sluchac mnie teraz swiete krowy Ja bede robic to co chce i tak jak chce,nawet jak mi sie umysli to swojej nienarodzonej corce sale wyjame,ZROZUMIANO.Az tak wam sie nudzi? To pluc i lapac i po du.. sie drapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wy kultury
nie macie jak mozna obrazac inne osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaa
zazdroszczą nam to i kulturę chowają do kieszeni. Byle jadem opluć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka a krzyczec to możesz sobie na facet zeby sie w końcu z tobą zaręczył a nie na mnie ;) to może tak wykrzyczysz ze pierścionek dostaniesz, zaryzykuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę tego słuchać
Boże co za ograniczone dziewcze z Ciebie- to do wpisu powyżej (do: J.....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę tego słuchać
chyba Ty skoro nie umiesz zrozumieć prostych rzeczy. Nie jestes pepkiem świata i nie kazdy się zachowuje i ma takie poglądy jak Ty. Mamy gdzieś co myślisz na ten temat. Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę tego słuchać
Żegnamy wszelkie zazdrosnice i inne nie rozumiejące prostych rzeczy damulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze sie wczuc potrafisz jak slyszysz moj krzyk przez literki no ale jak wolisz. A na mojego faceta krzyczec nie musze gdyz jest wszystko ustalone. hahahhaha az sie rozchmurzylam przez was I prosze nie ograniczajcie mnie swoimi wypowiedziami! (Widzisz poprosilam a to oznaka kultury,co?) hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka ma racje
żałosne jesteście, wielkie panny młode a wasi faceci wiedzą ze wy takie plany macie a jeszcze pierścionka nie macie ? I nie jestem zazdrośnicom, bo tu zarzucacie innym dziewczyną, bo jestem mężatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaa
własnie chodzi o to, że my nie mamy żadnych planow. A wy macie chyba problem z czytaniem ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma byc cisza juz
topik bez zamysłu jakiegokolwiek. po 1-2007-jest stosunkowo daleko-ale jestem w stanie zrozumiec-kobiety które planują np. na sierpien 2007 MUSZA !!! juz dzis "zaklepywac" wszystko-szczególnie jesli zalezy im na salach=restauracjach i lepszych kapelach. ale 2008 wg mnie to gruba przesada.i nie chodzi mi o to ze jeszcze nie było np. zaręczyn...chodzi o to ze niedługo tak sie "wkrecicie" ze zaczniecie planowaC GODZINE wizyty u kosmetyczki i ile wódki NA OSOBĘ:P....paranoja,zaczniecie (w wiekszosci) oglądac portale ślubne i same siebie przekonywac,że TO JUZ najwyzszy czas NA POWAŻNIE zając sie planowaniem wszystkiego!!!sama biore ślub w grudniu tego roku,ale do głowy by mi nie przyszło aby tak ześwirowac jak coniektore z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka ma racje
Bo one sie pchają jak najszybciej, nakręciły sie ze ślub bedą brac i stąd takie podniecone i wściekłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja ostatni raz powtorze,ze bede robic to co bede chciec i uwazac za sluszne a wy nie macie prawa mnie oceniac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram
nie badz sknera!!! Masz w 100% !! Mimo, ze jestem mezatka W ZYCIU nie zrozumiem panien, ktore rezerwuja sale przed zareczynami. Jest to wogole smieszne :-)) mam wrazenie, ze sa to straszne desperatki...ale dobra, nie wnikam w szczgoly, bo Nie badz sknera napisala dokladnie to co mysle ja. Poza tym, skoro jestescie pewne, ze za te 2 lata wezmiecie ten slub to co wam stoi na przeszkodzie zareczyc sie teraz??? NIC!!! A skoro nie jestescie zareczone to facet nie traktuje slubi z wami powaznie (przynajmniej jeszcze nie) i nawet rezerwacja Belwedera wam nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka ma racje
Tylko połowa z nich jak twierdzi to marzenia z tym ślubem i zaręczynami, no ale topik musi byc a wściekają sie tak i nas wyzywają bo prawdę usłyszały i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram
Nitka, jestes wulgarna desperatka. Takie zdanie wysunelam po twoich wypowiedziach i dziwie sie, ze znalazl sie facet, ktory chce taka rozwrzeszczana dziewuche. Jakis chyba zachukany musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oplawa
I mają po 21 lat jak ta pyskata Nitka ! Co ślub planuje a pierścionek w lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka ma racje
Nitka to wkurzające pyskate dziewuszysko, jak ktoś chce sie z nią slub wziąsc jak to takie pyskate i slub planuje jak ma 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula12319801
ja miałam slub w czerwcu 2006. i jestem troche zdziwiona postawą dziewczyn. mój mąż oswiadczył mi się w grudniu, pare dni przed mikołajkami. sam zarezerwował salę, sam załatwkił orkiestre i fotografa. wszystko było już gotowe ... dla mnie było by chyba poniżeniem jakbym miała najpierw sama załatwić salę, a później mu powiedzieć ... wiesz powinienes mi dac pierścień bo ja salę juz mam. ale to zależy od kazdej z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekajcie wyjąsnijmy ale czy chodzi o dziewczyny które same własną rękę rezerwują salę bez rozmowy z przyszłym mężem, czy chodzi o dziewczyny takie które mają już miedzy sobą a swoją drugą połówka ustalone że chca zawrzeć związek małżeński i doszły do tego wspólnie?? Niech mi ktoś to wyjasni prosze i jeszcze raz powtarzam że pierścionek to nie dowód straszny zaręczyn, mój kolega był zaręczony i dał dziewczynie pierścionek a sie rozmyślił.. wiec to że sie dostanie pierścionek i sie go przyjmie to nie swiadczy o tym ze sie pójdzie na 100 % do ołtarza.... A co do terminów ślubów to tak jak pisałam gdybym chciała teraz rezerwowac sale to na 2007 nie ma już żadnego wolnego terminu, 2008 najciekawsze wakacjowe juz wybrane.. Kiedy w maju rezerwowaliśmy sale to był wolny termin 1 w lipcu a potem dopiero jeden we wrześniu i a potem to juz listopad i grudzien... Na niekótre domy weselne trzeba czekac i po 2 lata albo i wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bądz sknera
ciekawe czemu tylko nie zaręczone to popierają;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no odpowie mi ktoś na to pytanie?? które zadałam?? poczekajcie wyjąsnijmy ale czy chodzi o dziewczyny które same własną rękę rezerwują salę bez rozmowy z przyszłym mężem, czy chodzi o dziewczyny takie które mają już miedzy sobą a swoją drugą połówka ustalone że chca zawrzeć związek małżeński i doszły do tego wspólnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z moim zaręczona jestem, niedługo jedziemy pooglądać sale w okolicy... razem :P Ślub plaujemy za dwa lata ponieważ stwierdziliśmy, że nie ma sensu się jakoś szczególnie spieszyć... a tak będzie wszystko na spokojnie i bez nerwów pozałatwiane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×