Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie bądz sknera

dziewczyny z topik 2008 NIE SĄ zaręczone a rezerwują sale

Polecane posty

Gość bez prawa
CZyli co,wedlug was maja zawiesic swoj topik i rozmowe na ten temat gdyz uwlacza to ich godnosci?Od kiedy to temat slubu stal sie tematem tabu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bądz sknera
oczywiście ze nie, niech kontynuują... eh moze niech sobie kupia pierścionki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez prawa
Przesledzilem ten topik i stwierdzam,ze wy baby macie niezle skrzywione umysly!!! Potraficie w prosty sposob kogos ocenic i zmieszac z blotem a jak ktos wam odpyskuje (Nitka), to piszecie,ze ona jest wredna i wulgarna.A wy sie wogole od niej nie roznicie.Z tym,ze to wy sprowokowalyscie! Żal mi was wszystkich,wlasnie dlatego my faceci nie chcemy sie zenic!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bądz sknera
albo niech zaprosza poprostu rodzców na zareczyny i juz po kłopocie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co faktycznie jesteście dziwne i nie znające sie na życiu.... Szkoda gadac i pisąc mam nadzieje że życie wam niexle dokopie i wtedy zrozumiecie co znaczy prawdiziwe zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bądz sknera
no fak skoro znajomośc zycia to wymuszenie, sugerowanie itp.. to nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez prawa
nie badz sknera, kolezanko ty w dwa tygodnie caly slub zorganizowalas,trzeba cie do Ksiegi Rekordow Ginesa wpisac,jestes niesamowita!!!Ale i szczerza to na prawde glupia.Twoje wypowiedzi sa tak irytujace,ze ja sie nie dziwie,ze te dziewczyny tak na ciebie jada. A wiesz poniewarz jestem mezczyzna to musze przyznac wielka wytrwalosc twojemu partnerowi.Ja myslalem,ze w 16 wieku nie mozna bylo oficjalnie o slubie mowic jeszcze z narzeczonym,poki on sie nie oswiadczy. Ty sie nadajesz na te czasy,gdzie to rodzice wybierali malzonka swojej corce a ona dopiero na slubnym kobiercu go poznawala.Beznadziejna jestes i szczerze wspolczuje twojemu przyszlemu mezowi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze sie tu niewypowiadałam
sama w najbliższym czasie biorę ślub z mężczyzną, który ponad rok temu oświadczył mi się, więc prosze mnie nie wyzywać od zazdrośnic, jak to macie w zwyczaju ;) zgodzę się, że niektóre sale trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem, bo brak terminów. ale nadal w głowie mi się nie mieści jak można planować samej ślub i wesele bez uzgodnienia tego ze swoim facetem!!!! świetnie wam to wróży na przyszłość jako małżeństwu - urlopy wspólne też będziecie planować za ich plecami, dzieci również? i później takie dołączają do topików "zdradzane żony", "rozwódki" itp. jak można planować wspólną przyszłość, bez uzgodnienia tego z partnerem? jak można głupią salę weselną przekładać ponad wasz związek? zmuszać swojego mężczyzne do oswiadczyn, zeby tylko miec dobrą sale. wstydziłybyscie sie głupie baby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tępactwo szerzy się nadal
do koleżanki powyżej- jak mozna się wypowiadać, nie znając sedna sprawy i nie rozumiejąc wypowiedzi innych? To jest dopiero głupota. Takie to potem dołączają do tematów: "jestem wtórną analfabetką".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to
Jak wejsc na jakis topic i sie pobluzgac hahhahahhahahhahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bądz sknera
oj... czytać nie potrafią. a czemu sie tak oburzacie prawda w oczy kole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie popieram dziewczyn które same wymyslają rezerwowanie sali ale jesli ktoś sie kocha i zaręcza sie ale bez tego pierściona który jest tylko rzeczą materialną to jest to normalna rzecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slub trzeba zaplanowac wczęsniej a pierścionków w ciągu tego roku to mogę dostac i 10 poza tym ślub pozostaje u nas w gestii rodziców- i podkręślam że to wola tylko rodziców.. a nie jakiegoś zmuszania... Moi rodzice zrobili wesela moim 2 braciom to córce tez robią.. chyba to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bądz sknera
jak na razie to zadnego pierścionka nie dostalyście a mówisz o 10??? wiem to było zgryźliwe...hehe ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tu udowadniasz
poraz kolejny ze jestes materialistka,nawet do chlopaka potrafilas powiedziec,ze zanim pierscionka nie zobaczysz to mu nie powiesz czy chcesz z nim byc przez reszte zycia czy nie ---- a moze sie myle sknero!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz napisze coś wrednego Japonka i nie bądź sknera no to powiedz czy dla Ciebie symbolem miłosci jest ten pierścionek?? nawet symboliczny i Ty wytykasz mi że nie mam pierścionka a jestem zaręczona i robie wesele na 150 osób?? jesli dla Ciebie jest to symbolem miłosci to moge powiedziec ze pierścionek za 300zł pokazuje ze uczucie jest słabe bo mój kolega kupił swojej narzeczonej pierścionek za 10 ttysiecy( grunt że rozstali sie potem, bo ona go rzuciła) ale kupił jej pierścionek nza 10 tysiecy złotych... To jeśli jesteś Japonka taką materialistka to pomyśl sobie jaka jego miłość była silna skoro tyle kasy wydał na pierścionek a Twój pierścionek nie umywa sie do tych 10 tysiecy złotych i cyrkonii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu juz nie chodzi o sknere tylko o faceta który jest sknerą bo swojej niedoszłej żonie, nawet nie narzeczonej pierścionka nie kupi . sknera po czesci ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisąłam ze nie chodzi o cenę pierścionka bo sam pierścionek jest symbolem miłości. I nie chodzi tu o to ile kosztował, ale o to ze on jest. Że on ją prosi o ręke w niespodziewanym momencie i zakłada jej pierścionek na palec. to najpiękniejsza chwila w zyciu. i nie chodzi mi o to czy pierscionek wart jest 300 zł czy 300 milionów $

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tez będe wredna: a jesli chodzi o porównianie do tyczh 10 pierścionków to chodziło że na ten wydatek jest czas , ale jesli nie wiesz co to sa porównania to przykro mi bardzo ze jestes tak ograniczona... nie powiem jak... I tez się zastanawiam jak wytrzymują z wami wasi narzeczeni skoro tylko pierścionek i pierścionek wam w głowie.. wazna jest istota ślubu i tego przezycia a nie cholerneych zaręczyn i pierścionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz też będe zgryźliwa a własnie ze nie, jak jesteś materialistką to widocznie facet mało Cię kocha skoro kupił Ci pierścionek za 300 zł to nei mógł sie wycilić na skromniejszy ale za 500 zł z brylantem?? przecież to tylko 2 stówki róznicy... Mi samo pytanie wystarczyło czy wyjde za niego i to było wzruszające a nie to że miałbymi włożyc pierścionek na rekę... widac Ty jestes materialistką.. według Twoich tekstów , i podkreślam że według tego co piszesz Twój faceet słabo Cię kocha bo masz pierścionek z cyrkonii i za 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tu udowadniasz
a jak ja nie lubie niespodzianek!To jak to zaplanowane bedzie tzn ze juz nie bedzie piekne,JAponka nie wpychaj na chama komus swoich upodoban.Naprawde jestescie ograniczone jesli nie potraficie zrozumiec,ze rozni sa ludzie i rozne rzeczy lubia.Widzisz jedni lubia frytki a inni wola lody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bądz sknera
chodzi o symbol a waszych facetów nawet na to nie stać... zero zaskoczenia, zero niespodzianki, zero pomysłowości, zoro honoru waszego i waszych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zareczyny nie są cholerne moje były przepiękne i mój pierścionek też chociaz nie kosztował 10.000 zł ale jest symbolem naszej miłosci. Jestem narzeczoną - prawdziwą bo po naszych intymnych zareczynach kiedy on poprosił mnie o reke i załozył mi pierscionek na palec były kilka dni póżniej zareczyny u mnie w domu - rodzice sie poznali. jesli patrzyłabym twoją kategorią to bylibyśmy \"zareczeni\" półtora miesiaca po rozpoczeciu naszego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tu udowadniasz
ten facet co cie tam sknero na gorze zjechal mial racje!teraz jest 21 wiek a ty daleeeeeeeeko z tylu Ty chyba nie znasz pojecia honoru jesli odnosisz go do byle zareczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bądz sknera
nie no dzieczyny ja was rozumiem każda sroczka chwali swój ogonek... skoro nie małyscie zaręczym to sie dostosowałyscie i mówicie że to starodawne czy coś w tym stylu... ale prawda jest taka ze KAZDA kobieta marzy o chwili romantyzmu ze stony faceta i niespodziance - w zasadzie tak naprawdą jedynej wartościowej i tak wiążącej w obecnych czasach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakby wam facet powiedział że was kocha i zapuytałby sie czy zostaniesz moją żoną i nie miałby pierścionka to czy byscie go nie przyjęły?? powiedziałybyscie zeby spadał na bambus bo nei ma pierścionka?? naprawde współczuje waszym męzom czy też nie doszłym jeszcze mężom... Według mnie liczy sie uczycie i poswiecenie a nie pieniadze czyli ten pierścionek sa tego dowodem... Myslałam że dla was równiez miłość to co innego.. Może powiedzcie czym według was jest miłośc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bądz sknera
a prawda jest taka że tylko gentelmeni potrafia zaskoczyć PRAWDZIWYMI zaręczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×