Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ________________i po to

GDZIE SIĘ WSZYSCY PODZIALI

Polecane posty

Gość ________________i po to

:o co się porobiło z tym forum. Wchodzę i nikogo nie znam, nowe niki, które nie wnoszą tutyaj wiele. Skaczą jedynie z tematu na temat, jakby ich celem było jedynie naicie postów:O Gdzie Ci starzy, którzy byli tutaj jeszcze w kwietniu [beska] szereg - ten smutas, " = " wieczny optymista, już tu byłam - Ona wyszczekana dziewica, Xenia - poczciwa zlosnica i masa innych moich znajomych, nie mozna bylo ich spotkac wszedzie, ale przez to byli kliamtycznie. Tak jak inni z tamtych czasow, a teraz ciagle widze nijaka japonke, dea, piotrka i samych brzydali i na tym sie konczy:O:O; a gdzie te gwaizdy -czarniejszy niż mrok -Pucio i inni sławni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wywołuj...
Pucia z lasu :classic_cool: niech sobie tam zostanie!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllllllllllll
pojawiają się nowi a starszy czasem zmieniają nick;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na liście
powiem jedno! wygrywamy życie :classic_cool: a Ciebie Słonko - kimkolwiek jesteś, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja swoje realne zycie
i nie musza zyc w virtualnej rzeczywistosci pewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________i po to
tęsknie za wami 😭 i za tymi nocnymi pogaduchami. Teraz z nikim mi się tak nie gada jak na tamtym topicku o samotności:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________i po to
no nie wiem, ale oni nie kineli na wakacje, wszyscy w sumie jakos w kwietniu/maju . Jakby sie zgadali, no za wyjatkiem tych gwiazd, moje pyszczkizie jesteście:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________i po to
jestem na liście Odezwij się do mnie, napisz cos, gdzie jestes, gdzie reszta, bedzie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sygrydo-- skąd przypuszczenie, że Pucio tylko teoretyzuje? Może się uzewnętrznia a Ty od razu tak...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valkirio, mam sporo pracy, więc do 15 nie bardzo mogę, a popołudniu i wieczorami ... moje dziecię okupuje komputer, nijak dopchać się nie mogę! 😭 Ale już niedługo koniec wakacji, więc będę miała mocne argumenty! ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodko-gorzka--> a jak nie pomoże siła argumentu to zawsze można spróbować argumentu siły hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valkirio, argumentu siły raczej nie używam, wiesz, teraz w modzie bezstresowe wychowanie! :D Ale dzisiaj wieczorkiem spróbuję na litość wziąść, może chwilowy dostęp wyżebram. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eechhh... co się przejmujesz jakimiś błądkami;) a \"na litość\" nie zawsze działa... usłyszysz \"zaraz\" i czekasz3 godziny...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valkirio! :D dokładnie! :D Wszystko jest na \"zaraz\" :( Do czasu jednak, gdy we mnie zaraza wstąpi, wtedy jest natychmiast, biegusiem ;) Valkirio, ale Ty chyba jeszcze nie znasz słodyczy macierzyństwa, czy się może mylę? :) Wiesz, błądkami staram się nie przejmować, wychodzę z założenia, że ten ich nie popełnia co nic nie robi. ;) Jednak obawiam się, że tu zaraz jakiś Polonista się pojawi i zacznie mnie poprawiać, więc wolę to sama zrobić! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana... znam ja tą słodycz, znam...:) dzieci są cudowne...jak śpią:P a myślisz , że ile mam lat? i błagam...nie sugeruj się jakością moich wypowiedzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×