Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

Cześć maluchy:), mamuśki :) i wszystkie moje koleżanki najlepsiejsze:D. Wpadam na momen bo jakiś mam pocharatany dzień dzisiaj. Ale poczytałam troszku. Pomarańcze znowu atakują ale tym razem udąło i się wrednie zaatakować. Yasmin - dobrze ze się nie poddajesz, bardzo dobrze ze zostajesz z nami 😘 co my byśmy bez cie4bie zrobiły:). A o pomarańczach i ich wrednej głupocie i bezczelnosci nie będe się rozpisywać bo szkoda nerwów, klawiatury a zresztą Ejmi ujęła to najlepiej - brawo EJM!! Wczoraj dostałam troszku słodyczy nie przeczę:od Miska mojego, i od brata i od mojego AZM -a:P hihihi Ale obawiam się że nawet jakbym zjadła całe kilogramy tych słodyczty to moje boczki zostaną takie jakie są:(. Taka już moja uroda i trzeba się z tym pogodzić:P. Dziewczxynik moje kochane narazie uciekam Bo mam jesczez pare rzeczy do nadrobienia. Będe z wami dzisja późno wieczorkiem. Buziaki i przytulam mocno do serca YASMINKO ciebie😘. Trzymaj się skarbeńku nasz kochany🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula - nareszcie. M Ja tez tesknię za tobą bardzo bardzo!! Wracaj do nas szybko. Buzia wielkie 😘 dal ciebie i córeńki i męża pozdrów!!!!!!! Cieszę sie że wszystko oki u ciebie - odzywaj się częściej papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje raz jeszcze. Ja chyba na lato wybiore sie remontowac swoje mieszkanko,tylko musze znalezc kogos dobrego i w miare nie za drogiego. Ja wczoraj od swojego mezczyzny dostalam dwa kwiatki doniczkowe. Zapowiedzialam mu przed urodzinami ze wole takie kwaitki bo i dluzej stoja no i zielono mam w mieszkaniu. Dorobilam sie 7 roslinek hihi Na razie pieknie sie trzymaja. Za to moja wspollokatorka moze sobie pozwolic tylko na plastikowe kwiecie ,bo nie umie o to dbac. Mialam ogarnac biuro ale juz mi sie nie chce. Musimy zawiez psiora szefa do domu. Tak sie wciagnelam w jeden serial,ze dzisiaj musialam go obejrzec bedac w pracy wiec w czasie filmu prasowalam koszule i zrobilam dwie rzeczy w tym samym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula no w koncuuuuuuuuuuuuuuuuuu,fajnie ze wpadlas. Haslem sie nie przejmuj zaloguj sie na podobnym nicku i bedzie gicior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek- nareszcie się odezwałas! Wracaj do nas szybko czekamy!! Ucałuj ode mnie swoje buldynki! 🌻 Dziękuje dziewczynki za gratulacje niedługo zacznie się u nas gorący okres remontowy:D Ale ja sie cieszę wreszcie bedziemy mieli swoje piękne mieszkanko:) Bling - co do roślinek to ja kocham kwiaty doniczkowe mam u siebie pare okazów większość to duże kwiaty. Dziś też przesadziłam pare sztuk bo już wyrasta ja z doniczek:) mama mówi że mam reke do kwiatków że ładnie mi rosną. Cieszę sie bo dom bez roślin to nie dom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi - GRATULUJE!!!!!!! Mieszkanka 🌼 Reszte napisałam na gg 😘 ale moge powtórzyć - niech wam się dobrze mieszka i duuuuużo dzieci wam się tam wychowuje buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulko 🖐️ ! super, ze nie zapomnialas o nas :) Ejmi moje wielkie gratulacje, no I ja czekam na zdjecia mieszkanka po remoncie! uwielbiam ogladac mieszkania, tym bardziej, ze sami nosimy sie z zamiarem kupna :) yasminko super, ze u Ciebie lepiej! teraz to tak bedziesz miala :) raz gorki, raz doliny :) taki jest ten nasz stan ;) Kinia fajnie miec dobre kontakty z tesciowa :) u nas jest taki zwyczaj, ze tescie kupuja wozek, a drudzy dziadkowie lozeczko :) poniewaz nie chce nic od moich tesciow, bo wiem, ze ich nie stac to moi rodzice zapowiedzieli, ze kupia I wozek I lozeczko, tylko my mamy wybrac!rodzicow nie chce tak naciagac!moze uda mi sie I\'m wytlumaczyc, ze wystarczy jedno!a jak nie to klocic sie nie zamierzam ;) Elcia Ty zapracowana kobitko ;p kuleczko a co u Ciebie?rozmawialam z P. o tym o czym wczoraj gadalysmy I on powiedzial, ze wszystko da sie zrobic tylko to wymaga bardzo duzo czasu, ale postara sie cos pokombinowac!tylko nic nie obiecuje, bo dawno tego nie robil! Monia pewnie juz u tesciow ;) Bedziemy o Tobie pamietac! kropelko jak sprawa szwagra? bling a Twoje ciagoty detektywistyczne moze cos pomoga na \"pomarancze\" ;) A co do seriali to ja mam obsesje na punkcie \"M jak milosc\", chociaz wiem, ze robi sie coraz gorszy,ale wciagnal mnie bardzo! b.ona co u Ciebie? eh u mnie tez to przesilenie wiosenne nie jest dobre ;), non stop bym spala!alez ile mozna \"gnic\" w wyrku? to nie zdrowe spac po tyle godzin! tylko z drugiej strony moja kruszynka sie tego domaga :) pozdrawiam I do wieczora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcia - dziękuje Ci za życzenia:D a teraz coś dla poprawienia humoru:D Facet miał trzy przyjaciółki i w którymś momencie musiał się zdecydować którą z nich poślubić. Dlatego postanowił zrobić test. Każdej dał po 4 tysiące złotych i czekał co będzie. Pierwsza przyjaciółka poszła do sklepu, kupiła sobie suknie, buty, piękny kapelusz. Poszła do fryzjera, solarium i kosmetyczki. Wraca i mówi: - Chce być najpiękniejsza, ponieważ cię kocham! Druga przyjaciółka poszła do sklepu. Kupiła strój piłkarski, telewizor, wideo i tysiąc puszek piwa. Wraca i mówi: - To moje prezenty dla ciebie, ponieważ cię kocham! Trzecia przyjaciółka wzięła pieniądze, zainwestowała. W krótkim czasie zarobiła 250 procent. Pieniądze znów zainwestowała i tak je pomnożyła, że dorobiła się wielkiego majątku. Wraca i mówi: - Je te pieniądze zainwestowałam i zarobiłam tyle, aby wystarczyło na naszą wspólną, szczęśliwą przyszłość, ponieważ cię kocham! Facet był zachwycony wszystkimi przyjaciółkami. Przemyślał wszystkie za i przeciw i... ożenił się z tą, która miała największe cycki. Morał: mężczyźni, w przeciwieństwie do kobiet, nie lecą na kasę. Zawsze wiedziałąm z jakiego powodu mój mąż się ze mną ożenił:D heheh faceci.. swoja drogą to jesteście żenujący:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulko 🖐️ ! super, ze nie zapomnialas o nas :) Ejmi moje wielkie gratulacje, no I ja czekam na zdjecia mieszkanka po remoncie! uwielbiam ogladac mieszkania, tym bardziej, ze sami nosimy sie z zamiarem kupna :) yasminko super, ze u Ciebie lepiej! teraz to tak bedziesz miala :) raz gorki, raz doliny :) taki jest ten nasz stan ;) Kinia fajnie miec dobre kontakty z tesciowa :) u nas jest taki zwyczaj, ze tescie kupuja wozek, a drudzy dziadkowie lozeczko :) poniewaz nie chce nic od moich tesciow, bo wiem, ze ich nie stac to moi rodzice zapowiedzieli, ze kupia I wozek I lozeczko, tylko my mamy wybrac!rodzicow nie chce tak naciagac!moze uda mi sie I\'m wytlumaczyc, ze wystarczy jedno!a jak nie to klocic sie nie zamierzam ;) Elcia Ty zapracowana kobitko ;p kuleczko a co u Ciebie?rozmawialam z P. o tym o czym wczoraj gadalysmy I on powiedzial, ze wszystko da sie zrobic tylko to wymaga bardzo duzo czasu, ale postara sie cos pokombinowac!tylko nic nie obiecuje, bo dawno tego nie robil! Monia pewnie juz u tesciow ;) Bedziemy o Tobie pamietac! kropelko jak sprawa szwagra? bling a Twoje ciagoty detektywistyczne moze cos pomoga na \"pomarancze\" ;) A co do seriali to ja mam obsesje na punkcie \"M jak milosc\", chociaz wiem, ze robi sie coraz gorszy,ale wciagnal mnie bardzo! b.ona co u Ciebie? eh u mnie tez to przesilenie wiosenne nie jest dobre ;), non stop bym spala!alez ile mozna \"gnic\" w wyrku? to nie zdrowe spac po tyle godzin! tylko z drugiej strony moja kruszynka sie tego domaga :) pozdrawiam I do wieczora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi to wielkie szczęście,ze ulozyla wam sie sprawa z mieszkaniem. ASIULKA CZEKAMY NA CIEBIE CIAGLE.nIE zapominamy. a EJMI NO WŁAŚNIE TO PRAWDA,ŻE WIELE KOBIET LECI NA KASĘ,przykładem jest żona szwagra. A odnosnie jego,to złożył zeznania,przedstawil sprawę.Poradzili mu ab\\y wniósł sprawę o ograniczenie,i chyba zdecydowal że nie bedzie teraz wracał do pracy tylko zajmie sie tymi sprawami zwiazanymi z dziećmi i zona. Spadam,bo konam.2,5 godziny lazilam po sklepach.A efekt taki,że kupilam tylko spodnie dresowe.Miały być tez butki sportowe do biegania ale niec ciekawego nie znalazłam.Jeszcze pustki wsklepach.Szykuja sie dopiero do sezonu. pAPA....CAŁUSKI POZDRAWIAM CALUTKI BABINIEC COŚ NAM MYLO ZNOWU WSIAKL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Ejmi dobre to było:P To jest włąśnie standartowe myślenie facetów:P. Tylko zastanawiam się w takim rzie - czemu mój się ze mną ożenił buahahaha!!!! Widac mój mąż nie jest standartowy:D. Zawsze to wiedziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno nie z powodu mich błędów literowych:P Matko chyba muszę się bardziej skupiać na ty co pisze ale to dlatego ze myśli mi tak szybko uciekają zę jak ich szybko nie wystukam to zapomne co wam chciałam napisać:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC DZIEWCZETA:D:D:D:D:D tu juz tradycyjnie ,jak w piątek wieczorkiem,pusciutko. Spadam do pustego wyrka..... pozdrawiam i kolorowych senków życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy kochane! I jutro nie zapominac mi tu o topiku!!! ;) Śpijcie słodko moje złotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejk dziewczynki:) W weekend jak zwykle pustki:) Wczoraj od męża dostałam tulipanki w doniczce - na dzień kobiet Super, zabiore je ze sobą do rodziców bo przez te 2 tygodnie to napewno już przekwitną. Wczoraj z mężem długo gadaliśmy na temat tego mieszkania i remontu.. jak wróce to musze szybko szykac fachowców. Myśle że w 1.5 miesiąca jesteśmy w stanie wszystko zrobić. Aby tylko kasa była. No ale zobaczymy.. najważniejsze jest że mamy to mieszkanie A dziś muszę jechać wymienić opony w aucie. Jak zwykle to moja działka, mąż ma dużo roboty przy kompie bo wziął jakiś projekt do zrobienia od kolegi. Więc zaraz jade ustawiać się w kolejce bo pewnie teraz jest szał. No nic... dziś oponki, obiad i pakowanie....a jutro wyjazd Miłego weekendu Wam życzę :) 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh wiedzialam, ze bede nas dzis szukac ;) Ejmi pewnie, ze dacie rade! wiadomo sporo kasy potrzeba, ale kurde w ostatecznosci pewne rzeczy mozna robic stopniowo ;), chociaz znajac Ciebie to bedziesz chciala wszystko od razu:) I napewno Ci sie uda! Zycze Tobie milej imprezki u tesciowej ;) A wszystkim pozostalym milej soboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawitku - oj widać że mnie dobrze znasz:) Masz racje ja to bym chciała wszystko od razu teraz.. czasami się tak nie da zdaje sobie z tego sprawe, ale zobaczymy jak to wyjdzie na początek kase mamy - żeby zrobić rozpierduche czyli skuć kafelki w kuchni, łazienkach i wybić ściane. A potem to się ułozy. Remont fundują nam moi rodzice w ramach prezentu ślubnego:) Myśle że pod koniec marca zaczniemy robić remont i może pod koniec kwietnia już się wprowadzimy. Zobaczymy ile czasu nam zejdzie z remontem.. musimy zdać to stare mieszkanie w ciągu miesiąca ale z racji tego że mąż jest na kursie mogą nam przedłużyć termin jeszcze o miesiąc - z tego jesteśmy najbardziej zadowoleni bo nie bedziemy musieli robic wszystkiego na łapu capu - tyle że musimy wtedy zapłacić 2 czynsze.. ale trudno:) A ja siejuż powoli pakuje, jutro imieniny teściowej i rejs do rodziców. Nie wiem kiedy uruchomimy neta u rodziców i nie wiem kiedy się tu pokaze, ale mam nadzieje żen ie potrwa to długo:) Jeszcze napiszę wieczorkiem albo jutro rano żeby siez Wami pożegnać:) Buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak pusciutko Ja zaraz zmykam ogladac Aleksandra. Musze tez porobic porzadki w swoich torebkach i butach, potrzebne mi miejsce jak siostra przyjedzie . Buziaki tez wkleje cos smiesznego baba: jaki ten autobus ? kierowca: zielony :) baba: no .... ale dokad ? kierowca: do polowy heheh baba: ale w Zimnej Wodzie staje ? kierowca: tak , chyba kaczorowi buhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam moje panie:) pusto jak to w weekend bywa. ja miałam dzisja bardzo fajny, udany i szczęślkiwy jak dla mnie dzień. Na luzie zupełnie. Posprzątałam sobie troszeczku, potem wpadli na kawke moi rodzice a potem pojechaliśmy na takie spotkanie młodzieżowe do naszego kościoła i dopiero niedawno wróciliśmy:)) Było ekstra!! A teraz mój Misiek usyopia Julke a ja ide się kąpać bo spać mi się chce troszku. Ejmi - napewno remoncik szybko zaczniecie i szybko skończycie:) A jak sie przeprowadzicie to tak jakbyście od nowa zaczynali:D. Powodzonka Wam życzę. Buziaki Wam przesyłąm i ściskam mocno. Miłej niedzielki :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Ja wczoraj cały wieczór przeryczałam, a wszystko przez film.. oglądałam \"Byliśli żołnierzami\" z melem Gibsonem.... kurka ale we mnie uderzył ten film.. a wszystko przez to ze był ukazany wątek zon zołnierzy gonących na wojnie:( Dziś moj humor nie jest najlepszy może dlatego że zaczyna mnie brać choroba, jednak profilaktyka na nic się nie zdała już zaczyna boleć mnie gardło i obudziłam się z zapchanym nosem:O Mijejmy nadzieje że to sięnie rozwinie. Już jesteśmy spakowani za chwile wyjazd do teściowej. Będzie pewnie drętwo ale.. grunt to się nie przejmować;) mam nadziejeże szybko pojawie się w sieci.. bedę za Wami tęsknić:( Zatem żegnam Was moje drogie Panie i do poklikania być może niebawem:) Buzialki 👄 Monia 🌻 Gawit🌻 Bling🌻 b.ona🌻 Yasmin🌻 Kuleczka🌻 Kropelka🌻 Kinia🌻 Elcia🌻 thahluant🌻 i wszyscy pozostali... papa 🖐️:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi gratuluję mieszkanka. Mnie też bardzo sie podobal film: bylismy żołnierzami. Asiulek witaj - -fajnie ze sie odnalazlas. Ja z piatku na sobotę mialam koszmarna noc. Beacia sie czyms zatruła i całą noc wymiotowała. Jeszcze tak nie miala żeby trzymalo ją kilkanaście godzin!!! Strasznie mi jej było zal bo bardzo się meczyła. To nie była chyba grypa jelitowa bo nie miala biegunki. Wczoraj byla na scisłej diecie - dzisiaj zaczyna wracać do zywych. pędzę gotować jej rosołek na kaszce mannie. Zawsze pomagało. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny. Miłej niedzielki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ejmi jak ja Wam zazdroszcze tego mieszkanka! Napewno bedzie piekne! Nam tez moi rodzice fundowali remont naszego mieszkanka w Polsce w ramach prezentu, a poniewaz moj tatko to taka zlota raczka, to caly remont zrobil nam sam :) Baw sie dobrze u rodzicow I ucz pilnie na kursie :) Elcia juz kiedys chcialam o to zapytac! Jakie jest Twoje wyznanie?Tak duzo mowisz o swoim Kosciele, spedzasz w Nim sporo czasu, a nie powiedzialas coz to za wyznanie :) pamietam tylko, ze kiedys napisalas, ze nie jestes katoliczka. b.ona oj biedna ta Twoja Beatka :( Mam nadzieje , zeteraz jest duzo lepiej! Usciskaj ja mocno od cioci Gabrysi :) Pozdrawiam Was moje kochane babeczki :) ❤️] 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ja tylko na chwile powiedziec wam dzien dobry:D wlasnie wrocilam z pracy:)ponad 10 zl za godzinke nie jest zle co prawda tylko dorywcza i w niedziele tylko, ale jest db:) b.ona grypa zoladkowa nie musi sie obajwiac wymiotami i biegunka, moze wystepowac tylko jeden objaw i to pewnie bylo to:O...zycze zdrowka malej, buziak:) wpadne potem do was kochane papa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze ść słoneczka kochane w tym słoneczmym dniu witam was bardzo bardzo!! jestesmy u mamusi na obiadku. Spokuj, jak na niedziele przystałoi totalne wyluzowanie:D. To mi najbardziej odpowiada:). Ejmi - dobre tabletki sa takie co to reklamują - TABCIN się nazywaja. mi pomagają i na katar i na przeziębienie. Albo zastosuj kuracje mojego męża Dwia aspiryny na trzy godziny do łóżka pod kołdre wypocić się potem kąpiel i znowu aspiryna - jedna tym razem. dawka uderzeniowa ale skuteczna. Życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia 🌼 Gawit - jestem protestatką. Ewangeliczni chrześcijanie:). Chodze do kościoła Wolnych Chrześcijan - moze to niewiele ci powie ale jest to bardzo bliskie babptystom. Można powiedzieć że to odłam babtystyczny:).Wierzę w Jednego Boga w Trójcy Świętej. I opieramy się na Biblii. Mammy dużo spotkań w kościele. nNabozeństwa , spotkanie młodzieżowe, uwielbiające i siostrzane - tak se to nazywa ale to jest spotkanie dla kobiet po prostu. Ide na drugie danko mniam mniam. mamusi zrobiłą kluseczki, kapustke i indyka mmmmmmm. Ale jestem głodna:). Pozdrawiam was wszystkie i buziaki ślę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki wpadłam tylko na sekundke przywitac sie i zmykam dlaje sie uczyc. Mam jeszcze tylko 3 dni i to wlasciwie niecałe:-) mam nadz ze zdążę ze wszystkim... tak poza tym to czuje sie paskudnie, nad nauką zasypiam, nie mam siły chodzic nawet po mieszkaniu taka jestem słaba:-O ciągle jest mi niedobrze, nie moge nic jesc a na zapach otwartej lodówki od razu ląduje w kiblu...a co najgorsze...nie moge zwymiotowac:-O mam juz serdecznie dosc:( mam nadz ze Monia i Gawit czuja sie po stokroc lepiej ode mnie:-O buziaki E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Yasmin to dopiero poczatek i to nie choroba:Dnazywaja to ciaza;)przezyjesz:D za jakis czas poczujesz sie lepiej, owocnej nauki:) Elciu sloneczny dzien??:O ojj u mnie dzis 3 stopnie i deszcz, wiatr pochmurno okropna pogoda zmarzlam strasznie na podworku i pewnie znow bede chora...nie wylazlam na db z jednej choroby popadne zaraz w druga:( buziaki kochaniutkie lece lulkac spac mi sie chce:)buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczka - a u nas słoneczko pięknie świeci i jest nawet fajnie na dworze:)) Dlatego pewnie ja też jestem taka zadowolona i wesoła i pełna energii, chociaz senna - ale to pewnie wiosenne przesilenie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziela i zaraz po niedzieli. U nas zapowiadaja od jutra temperaturke na plusie ,zobaczymy co z tego bedzie . Mogloby sie juz zrobic tak ladnie slonecznie,ale cos przeczuwam ze jeszcze jakis snieg tu spadnie. Kobietki jak wrocicie ze swoich wojarzy po tesciach,rodzicach itp to piszcie , bo jakos cicho tu sie zrobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling - melduje ze wróciłam ze swoich wojarzy po rodzicach:D. A tak na marginesie to jaka jest odpowiedź na twoje pytanko na gg???? bo nie wiem:P. Dzieciaki uspane, Taniec z gwiazdami zobczyłam - chociaż troche w kratke bo mój misiek się uparł na jakiś film na TVN 7 a niestety w domu jedna satelita wiec tak skakaliśmy między kanałami. Ale w szoku jestem bo byłam prawie pewna ze Olbryski odpadnie a tu zonk - ale się zdziwiłam........ Ale moi faworyci na tOPIE!!! A teraz lece się okąpac i ide spać bo jutro praca wzywa. Kolorowych snów życzę i stosunkowo udanej nocy 😘 Całuje i przytulam wszystkie do serducha 🌼 Ejmi 🌼 Bling 🌼 Yasmin 🌼 Monia 🌼 Gawit {kwiatek} Kuleczka 🌼 Kropelka {kwiatek] bobasek 🌼 kinia 🌼 wisniowa🌼 b.ona 🌼 asiula27 🌼 thahuland 🌼 no i dawno nie odwiedzający nas kinga 🌼 mylo 🌼 HELLO co się z wami dzieje!!!!!! wracajcie:) i całą reszta 🌼 DOBRANOC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fergie007
Szczesiwym mezatka napewno mezowie crapia wiec pomzcie mi :) bo moj chłopakczek tak chrapie ze juz nei wiem co robic spac nie moge.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×