Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

Nataszko - najlepiej \'zaczerń\' sie zeby nikt się pod Ciebie nie podszył i napisz nam coś o sobie. Skąd przybywasz, czym się zajmujesz i wogóle co lubisz:) My tu gadamy o wszystkim:) Ostatnio modne są tematy ciążowe, ponieważ nasze 4 koleżanki pozaciążały:) obawiam się że to jakaś epidemia:) Gawitku - jak jażda kobieta w ciąży masz mnóstwo obaw i zmarwień:) To normalne! Myśle ze to o wymiotach to już przesada, każda kobitka znosi ciąże inaczej:) Ja łsysząłam znowu że dobrze jeśli nie ma wymiotów wtedy organizm lepiej funkcjonuje, zostaje wiecer wartości odżywczych. Poza tym większość ciężarnych odczuwa takie dolegliwości po 3 miesiącu ciąży, wtedy podnosi się poziom jakiegoś hormonu i on wywołuje wzmożone mdłości itd. Oglądałam dużo programów o ciążach i stąd wiem, ale każda ciąża jest inna nie masz sięczym przejmowac. Najważniejsze to unikać stresów no i zaglądać w gacie czy się nie krwawi bo to nie wrózy nic dobrego:O Ja mam nadzieje że wszystkie ciąże bedą szczęśliwie przebiegać.. muszą.. na topiku szczęścia nie ma innego wyjścia:) Zmartwiłaś mnie tymi wiadomościami o teściach. Bardzo współczuje Twojej teściowej to straszna choroba. Martwie się tylko jedno.. nie wiem czy wiesz że ta choroba jest dziedziczna - na szczęście w niewielkim stopniu... myślałaś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc myszki Natasz 🖐️ zostan z nami na dobre tylko zrób z siebie czarnucha zeby nikt sie nie podszywał;-) ja zmykam oglądac STRIPTIZ:-) kocham ten film i mogłabym oglądac go po milion razy i nigdy mi sie nie znudzi:) Demi Moore jest piękna i gra tu strasznie seksowną role, wrrrrrrrrrrrr, ciasteczko normalnie:-D hehe....nic nie piłam....tak tylko sie tłumacze w razie W:-D macham do Was łapką 🖐️ pozdrawiam wszystkie Panie, a ciężaróweczki głaszczę po brzuszkach:-D do jutra kochane!!! 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzruszylam sie i popatrzylam na swoje dwie kreseczki:D:D jak milo:):) Nio gawit..tak to bywa co zrobic... starego tescia sie juz nie zmieni... Żal tylko tesciowej:(:( a ja mialam mdlości ale nie wymiotowalam ani razu:D:D i dzidzius ok..jak na razie(odpukac) Yasmin dobranoc pchly na noc..karaluchy pod poduchy... Nieech Wam sie przysni koszyczek Wisni:D:D:D:D a ja wykapana..i w sexownej pizamce czekam na ukochanego...:D:D ale chyba zanim wroci zasne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na powanie teraz..co z tymi walentynkami?? ja nie mam zadnej koncepcji;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qurde wczoraj wcięło na interneta.dzis naprawili,ale w pirwszej kolejnosci były dzieci,więc nie miałam czasu.A poza tym mielismy gości i to jedni po drugich Jak nadrobie w czytaniu to sie ustosunkuje pa wszystkim i cieszę się,że do nas wracacie.. Ale jeszcze troszku kobitek brakuje. Mam nadzieje,że wezma przykład z Mylo PAPATKI KOCHANI. DOBRANOCKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cholera też nie mam koncepcji, ale jestem dobra w wymyślaniu na ostatnią chwilę. I tak spędzimy ten dzień osobno, ale planuję coś na piątkowy wieczór - oczywiście już po walentynkach. Pewnie skończy się na kolacji i dzikim seksie:P Zawsze po @ mam mega chcice a tu męża brak.. boziu to są tortury... sama nie wiem jak ja wytrzymałam tyle lat w dziewictwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi jak zwykle bezposrednia.. :D:D a ja bym chciala cos wyjatkowego,.. ale..hmm:( na chceniu sie zakonczy pewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisniowa - słyszałam że w tym sezonie modne są striptizy:) Już wiem dlaczego Yasmin uwielbia ten film, chyba się szkoli:) heheh Yasmin przyznaj się że nagrywasz ten film a potem ćwiczysz przed lustrem:D Swoją drogą dla każdego faceta taki prezent byłby świetny. 100% -towy wzwód gwarantowany:) Boże mi już wali na dekiel.. głodnemu chleb na myśli, dobra wskakuje do łóżka, biore książke i byle tylko nie myśleć:) Dobranoc dziewczynki🖐️ do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez ide..spac.. a tak na marginesie to ostatnio cos mi ochhota spadla;/ co mnie bardzo niepokoji... :D:D:D 🌼 to jeszcze raz... niech wam sie przysni koszyczek wisni:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały szczegół ale nie umknał mojej uwagi. trzymam za ciebie kciuki słonko,żebys dała radę ze swoimi pragnieniami.Oj cięzka sprawa,ale sobota juz blisko:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jak się wali to wszystko naraz. po co jedną rzecza się denerwować jak można kikloma naraz. Zaczynam mieć powazne problemy wieku dorastania z moja 11 letnią córką.... Wydawało mi się ze okres buntu to jeszcze przed nią ale widac tylko mi się wydawało. Po prostu nie dajemy sobie rady znią... a co będzie potem... Szkoda słów. Dostałam takiej migreny z nerwów, że połozyłam się spac z Julią dwiegodziny temu myslałam ze pzrejdzie ale chyba bez kotanalu się nie obejdzie. Gawit - ja zygałam w ciązy dalej niż widziałam. Od kawy mnie odrzucało. I też bardzo bolał mnie brzuch...zmęczenia rzecz normalna:). Wymioty i mdłości przeszły w piątym miesiącu. Chyba trzeba troszku na początku pocierpieć:P. Witam nataszke .... ejmi - a ty czemu się mała zrobiłaś??/ jakoś mi nie pasuje do ciebie hihihi... monia - księgowy jest ubezpieczony więc ja zdaje sobie sprawe z tego jestem na wygranej pozycji. Tylko wiesz zanim ubezpieczalnia wypłąci kase to ja mam konta zablokowane. No i sytuacja jest napięta...... wiśniowa - mój mąż na wlentynki jedzie na Malte... a ja do mamusi:P. ale będzie wesoło co??? pffff. szkoda gadac:P. Własnie mój mąż się dowiedział ze ma paszport do odbioru i jutro po niego jedzie. Mowie wam jaki szczęśliwy... a ja za ś rycze bo on pojedfzie, oderwie się od tego wszystkiego a ja będe w tym tkwiła.... Ale umówiłam się na weekend do siostry mojej.... poszalejemy troszku - z dziecmi oczywiście bo taka juz moja dola:P. ide spac kochane całuje mocno i ściskam papapa E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znowu! Oczywiscie w dzien mnie scina z nog a w nocy spac nie moge:( Powiedzialam mamie o ciazy, ale mi nie uwierzyla! Chyba to do niej narazie nie dotarlo,bo pewnie boi sie,ze znow cos bedzie nie tak! Ale ja mocno wierze,ze bedzie dobrze! Co do schizofrenii tesciowej to to nie jest tak do konca zdiagnozowane! Rozmawialam z jej lekarzem i on powiedzial,ze to nie schizofrenia tylko jakas psychoza! No mniejsza z tym! W kazdym badz razie na studiach mialam psychiatrie i prof mowil,ze nie ma dowodow na to ze schizofrenia jest dziedziczna! W kazdym razie nie martwie sie na zapas! Co do sprawdzania krwi na majtkach to cierpie na syndrow \"czerwonych gaci\" co ide siku to sprawdzam czy nie plamie! Musze sie opanowac,bo najgorsze co moze zaszkodzic malenstwu to stres! Milych snow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit na ciążę nie ma reguły - każdy ma inny organizm i znosi ten stan inaczej. U niejktórych kobiet zdarza się że dwie ciąże znoszą w dwojaki sposób! Ja np wymiotowałam dziewięc miesięcy - także w czasie porodu. Zastanawialam się co to za debil nazwał \"porannymi mdlosciami\" bo u mnie trwały cały dzień. Zmęczenie to też normalny objaw - śpijcie dziewczyny po po porodach sen to będzie u was towar deficytowy. Jest jeszcze wielke innych przesądów - np rodzaj bólu świadczy o płci dziecka, zgaga o tym, że dziecko urodzi się z włosami itd. Ja jestem wybitnym przykładem antyprzesądu - żadna reguła się w moim przypadku nie potwierdziła. Rozumiem wasze stresy i przewrażliwienia - to normale i macie pełne prawo niepokoić się, marudzić, panikować. Natomiast wszystkie niepokoje radzę konsultować z ginami. Moj lekarz dał mi nr komórki (biedaczek sam skręcił na siebie bicz) i powiedział: wolę żeby ciężarna dzwoniła do mnie z tysiącem pierdół niż raz przeoczyć coś ważnego. Dzwinilam do niego a on mówił albo, że to nic takiego, albo: Pani Basiu - wolałbym panią obejrzeć. Podczas ciąży mialam wspaniałego lekarza - przed porodem mialam kompilacje i to on podjął właściwą decyzję o rozpoczęciu akcji. Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Miłe Panie i Miłego Pana:) Ja też nie mogę spać w nocy Gawit, za to po obiadku drzemka obowiazkowa, w sumie bilans spania to 6 godzin. Wieczorkiem 3 godzinki, w nocy, moze w sumie 3 godzinki.... Ja też mam syndrom \"czerwonych gaci\", taki mam delikatny lęk, ale jak na razie jest ok. Piersi też mi sie zmieniły ostatnio, dziś rano temp 37,2, tak jak wczoraj, mam katar i drapie mnie dalej w gardle,ale da się wytrzymać. Teskniłam za Wami, moze następnym razem wstanę w nocy w trakcie bezsenności i napiszę coś do Was.... Ale jak już śpię, jakie mam piękne sny.... Dziś w nocy spałam bardzo czujnie, bo mnie mąz boksował, dostałam od niego 2 razy w twarz z łokcia i raz z kolanka, muszę o nim poważnie porozmawiać, jak tak dalej będzie, to będę musiała isć spać do babci..... Czuje sie dobrze, tylko niedospana jestem. Elcia, to bardzo wcześnie jak na \"trudny wiek\" u swojej córci, ale pocieszę, wcześniej zacznie, wcześniej skończy:P Miłego dnia M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-D wczoraj obejrzałam filmik, oczywiscie z wywalonym językiem na brodzie :-D mój M oglądał ze mną no i po jego minie wywnioskowałam ze chyba tez jest pod wrazeniem :-P Ejmi----hehehe........zebys wiedziała ze z takich seansów duzo wynosze:-D a cwiczyc przed lustrem to cwiczyłam kiedys, teraz juz wywijam podobnie jak ona:-D :-P hihihi.:) heh....no niejedna 18-stka mogłaby jej ciałka pozazdrościc:) U nas przywaliło sniegiem po pachy. A mój M pojechał w trase do naszego rodzinnego miasteczka, dostał wezwanie od wojskowej komisji czyli jakies 200 km przed nim. Bedzie dlugo jechał a ja sie juz denerwuje:-O mam nadzieje ze jakos powolutku dojedzie. Witaj Monia:) jak tam, dzis tez masz ochote na ogórki? ;-) ja sie wczoraj zadowoliłam:) tak jak mówiłam. Kurcze jak ja bym chciała tak sobie pospac do 12. Mam juz zmeczone oczy od tego komputera, wczoraj az mi spuchły:( w week bede sie starała trzymac z daleka od tego pudła, no ewentualnie odpale go tylko po to aby do was cos napisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kobitki:):) ja tez juz na nogach..i nawet w pracy juz:D:D nawet na 8 .15 sie zdisiaj wyrobilam:D:D:D co ostatnio sie rzadko zdarza..:P:P samopoczucie raczey ok...czasami tylko na placzki mi sie zbiera, ale na szczescie szybko przechodzi:D:D poza tym !!! nie uwierzycie... wiecie na co wczoraj mialam ochote...?? Tylko uprzedzam wiem ze to niezdrowe i w ogole normalnie nie ruszam takich rzeczy...bo sie brzydze ze tak powiem, ale wczoraj to juz nie moglam wytrzymac... otoz... zakupilam sobie konserwe turystyczna... hehs... :D:D wiecie jak mi smakowala:D:D mm.. miodzio..;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Nikt się pode mnie nie podszywa, poprosty nie wcisnęłam shiwta:) i zrobiła się mała Ejmi:) Moje zachowanie bylo co prawda inne - dlatego Kropelka mogła coś podejrzewać, ale spoko spoko to ja - nie martwie się, ja się nie dam wysiudać:) Gawitku - bardzo sie cieszę że jestem zorietowana odnośnie sytuacji chorobowej teściowej, Twoje dzieciątko będzie zdrowe, piękne i kochane i w ogóle nie ma innej opcji prawda? Jak widać syndrom czerwonych gaci to podstawa u każdej ciężarnej, pilnujcie sie dziewczynki bo to ważna rzecz! Dziewczyny bardzo często śnią mi się małe dzieci, niemowleta, bardzo czesto płaczą w moich snach, albo są takie do kochania do całowania. Nie wiem dlaczego ale taki sen trafia się kilka razy w miesiącu. Dziś też śniły mi się dzieci... nie wiem co to oznacza, moja mam mówi że dziecko - to znaczy kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis jakoś nie mam ochotek, na razie, ale mam w zanadrzu banana i jogurt żurawinowy:) Ja mam od 3-ch dni biegunkę!!! Za to nie wymiotuję, mdłości i biegunka- nawet mi to odpowiada:) Buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm....co to jest ten syndrom czerwonych gaci bo ja chyba do tylu z czyms jestem?????? a jestem ciekawa co to:) oświećcie mnie prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasminko, chodzi o plamienia, lub krwawienia, których teoretycznie nie powinno być, ale sie zdażają i czasem niestety to zły znak:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na takie plamienia bierze sie hormony...tak jak np w moim przypaadku:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie zawsze bo przyczyn moze byc wiele..odklejenie lozyska zachwianie hormonalne..przemeczenie...itd ito..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisniowa a czemu ja nie dostalam zadnej fotki od Ciebie?:( buuuuuuuuuu. Bardzo prosze o foteczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często plamienia w ciązy powoduje progesteron - Wiśniowa Ty pewnie bierzesz luteine albo duphaston?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasmin..bo dostalam odp..dzisiaj meiler -deamon:P:P wysle dzisiaj..za chwile... :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Ejmi ja juz jestem taka nafaszerowana..wczesniej danazol. na zatrzymanie....owulacji..potem cos tam na polepszenie..i tak...w koloko macieju:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisniowa - bo przy endometriozie leczenie jest długie i skomplikowane dlatego kochana ciesz się że udało Ci się tak szybko zajść w ciąże- miałaś ogromne szczęście:) Ja też jestem królikiem doświadczalnym i lekarze pakują we mnie leki na regulacje cyklu, czekaja mnie jeszcze hormony na jajeczkowanie. Teraz jakos mi to zwisa nie chce się tym już przejmować, dosyć tego wszystkiego:O Powiedziałam sobie że jak się upre to zajde w tą ciąże choćbym miała góry przenosić. Narazie chcemy zmienić mieszkanie, wyremontować urządzić się już na cacy, poza tym męża nie ma więc z ciąży w najbliższych miesiacach nici. Nie wiem czy w ogóle w tym roku siezdecydujemy - ja nie jestem jeszcze na tyle zdeterminowana żeby na siłę zachodzic w ciąże, chyba jeszcze nie przyszedł na mnie czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×