Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

elcia_31: jaaaaa.... chcialbym dziewczyne, zone ktora tak wlasnie bedzie sie znala na tym co mnie interesuje! Elcia pełen respect :) Nie martw sie, tak to juz jest z samochodem ze co chwile cos, bemeka fajniutkie autko, ale jak kazde sie psuje, zalezy jaki byl stan, jak bylo uzywane jak poprzednicy dbali. Bmw ma taki specyficzny odglos silnika, cos dla moich uszu, nie mowiac ze jest na tyl naped, ale niestety tak jak pisalem moja dziewczyna walczyla zebym nie mial takiego autka :( Czy uwazasz Elcia ze dziewczyna moze byc do tego stopnia zazdrosna ze nawet przy kupnie auta sie wtraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylo to nie jest kwestai zadrości. jestescie razem i ona uważa że powinienieś liczyc się z jej zdaniem. Wiem bo sama jestem kobietą:P.Bemcie mają w sobie to coś co sprawia ze każda dziewczyna obejrzy się za facetem wysiadającym z takiego auta. Ale wiesz co powiem cii coś jeszcze na facetów tez to działa:P. Uwielbiam jak podjade gdzieś i wychodze z auta z taka aurą...szpilki, krótka spódnica i....hihihi ale mam ubaw... niestety szybko ubaw mija jak wyjmuje z tylnego siedzenia dzieci:P ale liczy isę ta chwila. Oczywiście nie zawsze tak robie bo aj ogólnie to jestem skromniutka kobitka:P ale czasami naprawde lubv ie się powydurniać i poszpanować. Niewiem dlaczego ale czasem, a jaki mój mąz jest wtedy zadrosny hehehe. To chyba mnie najbardziej bawi w tym wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i właśnie idąc tym tropem to się nie dziwię twojej pani ze nie chce żebyś miał takie autko:). Wiesz co spytaj się jej co ona by chciała i moze dojdziecie do jakiegoś kompromisu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elcia_31 : nie chdozi o kompromis, bo akurat wiem ze ona takie go nie chce, nei ma byc bmk, audi itd. widzisz ona mnie denerwuje bo chyba mysli ze bede na dziewczyny jezdzil. Dlaczego chce takie, bo mnei to interesuje, kreci, uwielbiam szybka jazde, zawsze lubilem dlatego moje auto mialo miec duzy silnik zeby troszke pobawic sie na trasie. Wiesz jak sie jedzie przez miasto, jakas laska spojrzy to wiesz, takie uczucie troche jest fajne, ale wiemy ze nie o to chodzi, dobre z tym, ze jestes taka fajniutka panienka, do czasu kiedy dzieci wyciagasz :) a wiesz jak to faceci zawsze beda patrzec na fajna kobitke, jeszcze w beemce, wiec nei bierz dzieci czesciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre tylko problem w tym ze ja nie moge się ruszyc bez mojej dwuletniejj pociechy, bo ona to taki mamusi cycuś:D. Ale wiesz co spróbuj zrozumiec kobietę. Dałeś jej kiedys powody do zazdrości i miałeś niezłe cyrki. Sam sobie zawaliłeś i ona teraz będzie ptarzyłą na różne rzezcy przez pryzmat przeszłości. Wybaczyła ci, kocha cię ale jakoś tak w sercu zawsze coś zostaje i to się odbija w takich przyziwemnych błachych sprawach>))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje, nawyrabialem duzo, szkoda ze wy kobiety nie mzoecie zapomniec o czyms co bylo kiedys, tylko przypominacie o tym co bylo w najmniej odpowiednim momencie :) Kiedys w pracy rozmawialem z kolegami i sami mowili ze nie ma lepszego widoku niz zadbana mamusia z malym dzieckiem, cos w tym jest, zreszta gdzies czytalem ze bardzo jest atrakcyjny facet ktory jedzie z wozkiem, albo idzie z dzieckiem. Czy to prawda? :) jak wy to robicie w zwiazku ze nie ma kompletnie zazdrosci? ze jedziesz do mechanika i maz nic nawet sie nie zapyta, czy ktos tam cos...wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrr ależ zła jestem!!!! napisałam Wam, że prawdobodobnie zostałyście ciociami i wujkiem :) (przepraszam maylo, że Cie pominęłam), no, bo zrobiłam test i wyszedł pozytywny, a ze testa nie wierzę ( w pierwszej ciąży pokazywał, że jej nie ma, a była) więc zapisałam sie do lekarza!Poszłam, przebadał mnie \"dogłębnie\" :) zrobił usg i co???nic!!!!nie ma ciąży!!!!a po wizycie u lekarza dostałam @ więc wszystko jasne!!!Cholerne testy!!!Ja to mam do nich pecha!!! Ale z drugiej strony znów będą staranka, a staranka są bardzo miłe :) Co do historii z duchami to wierzę, ale bardzo się boję!Sama nigdy się z czyms takim nie spotkałam, ale wiele różnych historii słyszałam! A co do autek to my mamy 2 :) Tuż po ślubie kupiliśmy nexię!Mój mąż chciał jakiś większy samochód, ale ze względów ekonomicznych wybiłam mu to z głowy!No i nexię pokochaliśmy jak własne dziecko!jeździmy nią już półtora roku i jak do tej pory (odpukać) żadnych poważnych awarii nie było (wymieniliśmy po kupnie olej i rozrząd, a przed wyjazdem tutaj sprężyny). Niedawno wymienialiśmy tarcze i klocki, ale to są przeciez duperelki :)A auto ma prawie 10 lat :) niestety mamy z mężem pracę w różnych kierunkach, a więc potrzebny nam był drugi samochód:) No i mąż kupił mi passata :) W nim jest parę rzeczy do zrobienia (najprawdobodobniej popychacze i pompa oleju, ale to tak asekuracyjnie no i napewno przegłub), więc w grudniu jak będziemy w POlsce to napewno pojedziemy do naszego zaufanego mechanika, zeby to wszystko porobił (chociaż przegłub pewnie zrobimy tutaj). No ale oba nasze autka bardzo kochamy :) Smiejemy się, że mamy córeczkę i synka :) A teraz co do zazdrości w srawie kupna auta to ja myślę, że mogło byc tak jak myslisz Maylo :) Pamietam jak mój Paweł chciał kupic calibrę!Jaka ja byłam zła na niego!!!Myślałam, że chce w ten sposób młodym siksą szpanować i nic nie było w stanie mnie przekonać, że jest inaczej!Do dziś na widok calibry mam odruch wymiotny :) Pozdrawiam i dobrej nocy zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit_27 : niemartw sie, tak jak mowisz starania sa bardzo mile wiec bedzie mnostwo okazji. Eeee te testy to wogole powinni z aptek wyrzucic bo szkoda przez to glowe sobie zawracac. Podziwiam was ze macie taka wiedze o samochodach, czesciach, no jestem pod wrazeniem. Widzisz u mnie tez byla walka, tez chcialem cos sportowego, mocnego, jednak niestety byla juz taka presja ze sobie odpuscilem ;) ale i tak nie zaluje :) Auto jest po to ze ma zawiezc z punktu a do b, ael wiecie jak to mezczyzni musi byc najladniejsze, najbardziej zadbane i jedyne na miescie :) Z ta calibra dobre, ale mam cos takiego samego , i jak tu sie sprawdzaja slowa Elci ze kobieta pamieta wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylo co do kupna auta to zależy jak to rozpatrywać? Bo jeśli dziewczyna choć troche się zna to zawsze może wypatrzeć inne rzeczy niż facet. Mnie tego nauczył mój mąż. Zwracam uwage nawet na najmniejsze szczegóły i zawsze na wielkość i pojemność bagażnika. Oglądam uszczelki, czy pod dywanikami jest sucho itp. Tylko jak podczas urlopu widziałam jak mój mąż cały dzionek pieścił to nasze autko to byłam na niego wściekła! Zadbany facet z dzidzią?! Pewnie, że to fajny widok. elcia ale my wcale tez nie mamy młodego auta rocznikiem, nasz ma 16lat. My nim jeździmy już ponad 2 lata i naprawde sprawuje się bez zarzutu i ktos kto się nie zna nawet by nie powiedział, że to auto ma tyle lat. I to są właśnie beemki!  gawit nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Starania ciąg dalszy. Calibra kiedyś mi się podobała, takie fajne jak dla mnie małe sportowe autko, ale przyzwyczaiłam się do wygodnej jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thahluant: widze ze sa tu same zwolenniczki bmw :) Facet dba bo uwielbia to robic, tak zawsze bedzie, wiesz pucowanie, mycie i neiwiadomo co jeszcze. Z ta calibra cos jest, bo wlasnie to jest marzenie mojej kobiety Gawit: pewnie jak szlas do lekarze bylas juz taka szczesliwa, bo wiedzialas ze jest dobrze, a tu takie rozczarowanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylo ale taka trójeczka BMW spotrowa to tez fajna bryczka dla kobietki, zeby mogła sobie śmigac na zakupy poza tym zawsze mozecie zrobic listę za i przeciw jesli macie odmienne gusta co do aut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, tylko wiesz u mnie wogole nie chciala sluchac moich propozycji, wiesz wkurzylo mnie to bardzo i spasowalem ze nie kupilem juz czegos typowo penerskiego :) nei wiem, tak poprostu juz ma ta moja kobieta ze jej nie pasowalo, tutaj jak Elcia pisala chodzilo wylacznie i tylko o inne dziewczyny, jak dlamnie bezsensowny powod, dla niej nie, wiesz jedynie co boli, ze zamiast pogadac, rozmawiac, nie tylko na ten temat bo ostatnio z innymi tez problemy, to ona nawet nie chce sluchac, to mnie bardzo meczy, a jeszcze bardziej doluje jak pomysle ze cale zycie moge takie miec, wtedy zastanawiam sie czy to jest wlasnie pzyszlosc, czy to ta osoba? W wiekszosci czasu jest super, ale czasami bardzo sie oddalamy, zauwazylem ze nie ma potrzebnej rozmowy, ja tez zle robie ze o wszystkim nie mowie, ale wiem jaka bedzie jej reakcja, wiem jak podejdzie do tego, ze bedzie klotnia, czy jakis cichy dzien, czasami chce pogadac, musze, tak chcialbym sie wygadac i wiem ze dupa :/ Czy wy dogadywalyscie sie z waszymi facetami na kazdy temat? Bo juz nie wiem czy to normalne, ze tak u mnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek_27: Witaj, choc ja nie mam tu duzego prawa glosu, zapraszam! Napisz cos o sobie, bedzie nam miło, gdyz poznamy Ciebie blizej. pzodrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z mezem juz 5 lat albo dopiero;)małżenstwem od 4 lat. mamy male dziecko Martynke ( w stopce ). Obecnie maz jest zagranica od m-ca a ja czekam na niego, bywalo róznie w naszym malżenstwie ale teraz jest juz ok icieszymy sie tym :)Ja zajmuje sie dzieckiem, wczesniej bylam nauczycielka, mam 28 lat a maz dwa latka młodszy. Mieszkamy w malym miasteczku w kujawsko pomorskim. jak cos to prosze pytac bo niewiem co mam pisac jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek pewnie, że mozna się dołączyć. Będzie na miło. I tak jak kolega napisz nam cos więcej o sobie mylo a właściwie z jakiego miasta do nas piszesz? Bo tez nam za duzo o sobie nie powiedziałeś. Wiesz, z tymi rozmowami to niedobrze, że tak sie dzieje. Poza tym wspólne zycie to nie są wytyczne, że Ty masz robic jak ja mówię i odwrotnie. Wspólne zycie to kompromisy i własnie przede wszystkim rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek27 : maz zagranica, pewnei ciezko bez niego? Jak sobie radzisz z rozlaka? Napisalas wyzej ze juz jest ok, czy byly jakies problemiki? thahluant: no fakt, malo, to troche reasumuje :) Mieszkam w poznaniu, mam 24 latka/ zwiazek 4alta. pracuje i ucze sie, jest ciezko, nie ma na nic czasu, dojrzewam do tego by byc na swoim, zamieszkac z dziewczyna, tylko widzisz tak jak pisze, niechce sie spieszyc bo czasami jest tak dziwnie jak dwie obce osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek fajna ta wasza martynka.Śliczna kruszynka mylo no proszę to my prawie, że ziomki, bo ja pochodzę z Piły no ale teraz mieszkam w Kłodzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylo - no to nadrobiłeś zaległości , niezły elaborat:) Fajnie że potrafisz tak pisać. Wiesz ja zawsze byłam gaduła ale na powazne tematy to nauczyłam się rozmawiac dopiero niedawno. Nauczył mnie tego mój mąż, w ogóle zmieniłam się od kąd z nim jestem, nie jestem już taka impulsywna, nerwowa, naprawde się uspokoiłam. Choć nerwy w sobie mam - takie geny, ale sama widzę u siebie wielką poprawę. Teraz potrafię rozmawiac o wszystkich problemach bo wiem, że to jest lek na całe zło. A mężowi moge powiedziec o wszystkim to mój jedyny przyjaciel. On mnie wyciszył a ja znowu go napędzam i też widzę w nim poprawe. Kiedyś był milczkiem wolał słuchac niż mówić a teraz widze że potrafi sam zagadać:) Fajne to:) Jeśli chodzi o mechaników podrywaczy.. generalnie musze stwierdzić że ja to mam szczęście do starych obleśnych pryków i czy to mechanik czy w ogóle ktoś z ulicy:) Ale ja potrafie wszystko obrócić w żart i na zaczepki reaguje z uśmiechem, poza tym lubie pokokietować żeby taki stary pryk miał chwile szczęścia w życiu:P Poza tym przyzwyczaiłam się do spojrzeń.. z racji tego że mam duży biust i na dodatek lubie go eksponować no to gapiów nie brakuje. Całe szczęście że mój mąż nie jest zazdrosny i pozwala mi nosić wydekoldowane bluzeczki.. jak on Twierdzi że mogą sobie inni pomarzyć:) Co do aerobiku właśnie z niego wróciłam. Ja chce schudnąć sama dla siebie bo żle sięz tym czuje, mąż nie nażeka ale napewno będzie mu się bardziej podobał jędrny tyłeczek:) Przez zime mam w planie zrzucić 8 kg! Co do BMW...cóż nie podobają mi się akurat te marki ale oczywiście o gustach sięnie dyskutuje. Asiulek - Witaj! i zapraszamy do naszego grona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thahluant dzieki mówia ze do taty podobna :) mylo-tak powiem ze bywaja ciezkie momenty, co do przeszłosci .... hmmm ciezki krysy ale go przetrwalismy ale bylismy juz osobno. to przykre zetak sie czujesz ze jak dwie obce osoby.... witaj Ejmi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już siez Wami pożegnam... prysznic i .. sporty domowe:P Do jutra Kochani:* Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi papa i dobrej nocki kinia tez mi sie tak wydaje, że mała podobna do taty Ja jeszcze chwilke tu posiedzę, ale tez niedługo zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek pomułka to przeciez miało byc do Ciebie. Tak gadam z koleżanką ze się pomyliłam asiulek 🌻 wybacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thahluant: niedaleko :) ale dlaczego osiadlas w Klodzku? Ejmi: widzisz napisalem, ale z najblizsza osoba nei umiem pogadac.Przerasta mnei to czasami, bo kocham i wogole, ale jak pomysle o przyszlosci, o wspolnym domu, o jakis problemach to my nie dogadamy sie, dzis mam doła wlasnie z tego powodu i powiem szczerze ze chce z nia rozmawiac, ale ona na niektore rzeczy zaraz jest zla, niektore tematy ja denerwuja i widzisz pozniej jest mnostwo niejasnosci, przez ktore ja i ona cos tam myslimy. Moze masz jakeis pomysly jak to zmienic, jak uswiadamiac jej rozmowe, jak ja mam przezwyciezyc wszystko i mowic to na co mam tylko ochote? tacy starzy to sa najbardziej zboczeni :) wystarczy ze kobietka przejdzie kolo nich, to wszyscy sie na nia patrza, robota rzucona i oczywscie przechwalanie i komentarze :) Gapiow podjerzewam ze pełno, ale jak to faceci, zawsze patrza tam gdzie nie mozna, chyba nigdy sie tego nie zmieni, jestem ciekawy jak idzie jakies malzenstwo i gosc sie na Ciebie patrzy, zona to widzi, to pewnei masz satysfakcje mała ? :) Podziwiam silna wole, nie jest latwo zaczac, ale jak sie chodzi regularnie to efekty beda! Wiesz tu nawet juz nie chodzi o to zeby wygladac, ale o lepsze samopoczucie, czlowiek gdy jest zadbany i piekny jest owiele pewniejszy siebie, wszystko wychodzi! Co do auta, pewnie to kwestia gustu, kazdemu podoba sie cos innego, zreszta nie tylko jak patrzec na auta. Asia: widzisz, ja dopiero cos tez napisaelm o sobie, bo bylem wielka niewiadoma :) Wiesz jest to jedyny topik na tym calym forum kafeteri gdzie mozna sobie fajnie pogadac, nie ma podszywaczy, gupich odpowiedzi, a przedewszystkim kazda z pan jest poprostu wspaniala, bo moge pisac o czym tylko chce i nie dostaje po uszkach za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmywam sie, bo jutro od rana walcze, zycze wszystkim milej nocy, a Ejmi sportow domowych :) papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mylo masz rację!szłam do lekarza pełna nadzei , bałam sie jak cholera (bo pierwszą ciążę straciłam), ale bardzo sie cieszyłam na tą drugą!!!A tu takie rozczarowanie!No ale \"nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło\" Asiulek witaj :) Martynka przesliczna! Taki słodziutki bobasek :) teraz już naprawde uciekam spać :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylo tak się składa, że mąż ma taką pracę. Ale poniekąd chciałam mieszkac w tych rejonach bo góry kocham od małego nawet te niewysoki. No a tu jest wiele atrakcyjnych miejsc w które można wyskoczyć i porobic ciekawe rzeczy tak jak jazda na nartach czy wspinaczka albo po prostu wyprawa i spacer w góry. gawit pewnie, że tak. Może nastepnym razem się uda i dostaniesz prezent pod choinkę No nic, ja tez się z Wami żegnam, choc tak miło sie gawędzi. Do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×