Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

Gość takie pytanie
Dziewczyny a jakie macie zainteresowania, co was pasjonuje i wciaga, tak w zyciu, co lubicie robić tak same dla siebie, bo ciąge tylko temat sie kręci wokół chłopaków....a co z wami jako ludźmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja interesuje sie muzyka(dosłownie muzyka bo kiedyś grałam na pianinie, ale niestety w pewnym momencie zaczełam mieć coraz mniej czasu na to i teraz juz nie ucze sie grac)ale czasem jeszcze lubie sobie pograc :)......w wolnych chiwlach to tak jak wiekszosc siedze sobie w necie, czytam ksiazki, ogladam tv.....chciałabym studiowac farmacje, wybieram sie wlasnie na te kierunek na Akademie Medyczna w Łodzi...wiem ze tam sie cięzko dostac, ale spróbuje. Wole spróbowac niz potem załować że moze gdybym tam skladała papiery to amoze bym sie dostała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam jakichś tam szczególnych zaitneresowań - uwielbiam słuchać muzyki, szczególnie sama, lubie czytać ksiązki, chodzić na spacery, jeździć na rowerku, imprezować, słuchać innych ludzi, pomagać im, i najgorsze :( - potrafie całymi dniami marzyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam:) Przepraszam ze tak pozno ale mialam dzis urwanie glowy no a poza tym byl u mnie moj Misiek ;) asiuulka---> pytalas jaki kierunek.Wiec ide do technikum ekonomicznego ;) A ja lubie jezdzic na rowerku, polezec na kanapie i pomarzyc,spacerki po lesie.Uwielbiam male pieski i konie.No i oczywiscie spedzac czas w ramionach mojego Misia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj emo ;) ja tez mam przd soba caly swiat hihi ;) Aha i ja mam na imie Asia skoro pytaliscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KACZORYNAKA
A ja uwielbiam psy. Wogole to ma 2.Planuje jeszcze 3 ale to za jakies 2 lata.....a tak ogolnie to jak wszyscy,muzyka,tv. ......aaaa nie nawidze czytac...chyba ze czasopisma. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorynka-----> ja tez nie lubie hihi ;) a moge miec takie niedyskretne pytanko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej margolcia---> witamy cie serdecznie ;) a ile masz latek?? masz chlopaka?? napisz cos jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie witajcie ; ]] uwielbiam słuchać muzyki (zwłaszcza brytyjskiego rocka, ale jakimś black music też nie pogardzę ;D), czytać książki, grać w kosza i wylegiwać się w łóżku przykryta kocykiem z kubkiem herbaty oglądając filmy ; ]] od poniedziałku jestem osobą dorosłą... uuups, pełnoletnią xD uzależniona od kofeiny i swojego chłopaka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emo-girl ----> moim jedynym nalogiemtez jest moj chlopak hihi ale nie mam zamiaru walczyc z tym nalogiem ;) wiecie co...moj chlopak sie dzisiaj nade mna znecal hihi ale w dobrym tego slowa znaczeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolciaa---> wcale nie jestes stara. A wiecie co...zauwazylam ze mi osobiscie lepiej sie gada z dziewczynami starszymi o kilka latek ode mnie niz z tymi w moim wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka...
Hmm...Ja mam 14 latek i nie wiem czy sie moge kwalifikować do tego topiku???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka...
Hmm...sama nie wiem co chciałybyście wiedzieć :) Ide do II klasy gimnazjum, lubie sluchac muzyczki i tak sobie serfować po neciku...Moze macie jakies pytanka..?? Pytajcie napewno odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak u ciebie z chlopakami? czym sie interesujesz,co robisz w wolnym czasie? jak masz na imie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka...
Mam na imie Sabina :) Moim głóznym zainteresowaniem na teraz są jezyki obce i jak narazie to z tym wiaże swoja przyszłość ;) Z chłopakami...w tym momencie mam taki okres czasu ze najchetniej to bym sie wszystkich pozbyła a wszczególnosci takiego jednego ;) I własnie, kedy ja nie chce zadnego to oni sie sami pchaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe skad ja to znam z tym pchaniem sie ;) a czemu masz taki okres?? ktorys cos ci zrobil ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jakby ;) Albo on mi tworzył nadzieje, albo ja sama taka naiwna jestem ;) Teraz juz sama nie wiemm.... Wiem tylko tyle, ze było fajnie ale sie rozwaliło... No ale mówi sie tudno i żyje sie dalej... I powiedziałam sobie, ze nie chce żadnego a oni sie teraz pchaja jak cholerka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz...ja bylam w podobnej sytuacji tylko ze ja sobie obiecalam potem ze nie chce miec chlopaka.Moze bede chciala jak pojde do liceum a obiecalam to sobie 2 latka temu ....a pol roku po tym pojawil sie moj Misiek;)I milosc przyszla w najmniej oczekiwanym momencie.Uwierz mi- na nieszczesliwa milosc najlepsza jest inna milosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra - moze i masz racje...Ale do tej pory to chłopacy zawsze łamali mi serce...Teraz obiecałam sobie i dotrzymam słóweczka ;) Za dużo pięknych słówek sie nasłuchałam...No ale i tak bywa ;) Jak to mówią - tego kwiatu jest pół światu ;) Ale masz racje - na skaleczoną miłość najlepsza jest nowa miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez zawsze lamali serce.Jesli czytalas caly topic to wiesz ze jestem uczuciowa osoba i nie lubie ranic innych ;) hmmm...wiesz ja tez sobie dalam slowo ze sie nie zakocham i... zakochalam sie i nie zaluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra - no to życze szczęscia 🌼 A wiesz, ja wczoraj byłam w sklepiku, a byłam strasznie wkurzona bo mnie tata wysłał i mnie szlag trafiał ze jesmu sie nie chce a ja musze leciec :P Ale jak juz tam byłam to tam był taki ładny chlopak - znam go tak z widzenia...Z wrażenia to zapomniałam nawet ile bułek mam kupić :P Ja też jestem uczuciowa...Nie cierpie ranić innych osób...Dlatego nie moze mi wejść do głowy jak łatwo przyszło to kilku chłopakom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×