Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

Witam! Jak tam dziewczyny coraz blizej do początku roku szkolnego:( ja nie chce :( a odnośnie starszych chlopaków - mnie zawsze pociągali starsi od siebie, znałam takiego jednego starszego chyba z 5 lat, albo 4, był nieśmialy ale baardzo uroczy :) i nie namawiał mnei do niiczego :) no nic ja narazie spadam, pozniej tu zajrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey hey hey
A można się jeszcze zapisywać do Was???;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra ------->tak sie pytam z ciekawości ile z nim jesteś. Ja jestem ze swoim chłopakiem rok i 3 miesiące hey hey hey ---------> pewnie że sie mozna zapisywać..wiatmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey hey hey
Ooooo, no to świetnie, w końcu jakiś topic, gdzie nikt nie powie, spadaj gówniaro:):) Jak Wam mija dzionek????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey hey hey
za kilka miesięcy kończe 16, jestem z Włocławka:):) u mnie na szczescie nie pada, świeci słoneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu... niespodziewanie dentystka wyrwała mi dziś zęba.... buu... już mi znieczulenie przechodzi i zaczyna wszystko boleć... cholera.. myślicie, ze długo będzie mnie bolał? jak sie będzie goił? boje sie, ze przez ból tego zęba zmarnuje ostatni tydzien wakacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey hey hey
asiuulka: przyłóż lód to powinno troszke pomóc, a powinno Ci prześć do jutra, jak się prześpisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey hey hey
ja jak zwykle nie mam planów...nauczyłam się nie planować, bo zazwyczaj jak coś planuję, to nic z tego nie wychodzi...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja własnie też planów nie mam. Mam nadzieje, ze nie zmarnuje głupio tego tygodnia. No i nie mam zamiaru w ogole myślec o szkole.. Ksiązki, zeszyty itp kupie dopiero po 4 wrzesnia.. :DD Jak na razie, to tylko wczoraj pojechałam za zakupy do Kielc i troszke nowych ciuszków kupiłam.. na tym sie moje przygotowania w wakacje konczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey hey hey
ja też siedzę w domu...i dopiero sobie może zrobię wakacje pod koniec września i pojade do rodziców do Oslo...ale to też nic pewnego...a takto to całe wakacje przerypane...jedne z gorszych wm oim życiu... a Wam jak mijały wakacyjki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey hey hey
jedne z gorzysz dlatego iż, zaczeły się dla mnie bardzo szczęśliwie i praktycznie w tym samym czasie stało się tyle rzeczy, że tych wakacji nie mogę zaliczyć do udanych...zostawił mnie chłopak (po dość krótkim czasie do tego), większość przyjaciół odwróciła się ode mnie i znalazła sobie nowych znajomych, tylko dlatego, że nie chodziłam z nimi na melanże, na których upijali sie do upadłego...całe wakacje praktycznie siedze w domu przed kompem, miałam wyjechac na miesiąc do Norwegii-nic z tego nie wyszło, a teraz "wielbicielka" mojego byłego mi grozi, też niewiadomo za co:( A najgorsze jest to, że dalej kocham tego chłopaka:( I już czasami sama nie wiem co ze sobą robić...dobra, bo Wam już wystarczająco nasmuciłam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey hey hey
gorszych* oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey hey hey
1 cudowny miesiąc...moje szczęście zazwyczaj trwa krótko...można powiedzieć, że to była taka "miłość od pierwszego wejrzenia"... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszym lekarstwem na miłość jest druga miłość tymbardziej że tak krótko ze sobą byliście :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey hey hey
Tylko widzisz Agniesiu, ja nie chce nowej miłości...nie chce nikogo innego...mam nadzieję, ze może jeszcze będziemy razem, a wiem, ze taka możliwość też jest, bo mój przyjaciel z nim rozmawiał (później mi o tym powiedział) i do konca niewiadomo jak to będzie...dlatego nie tracę nadziei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trać nadzieji ale tez nie rob sobie zbyt duzych nadzieji.Oczywiscie życze ci jak najlepiej i miejsmy nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, ale gdyby tak nie bylo to może cie to strasznie boleć.......wiem cos o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturals88---> a dlaczego mialabym z nim nie wytrzymac? przeciez to cudowny facet ;) Hehe i wlasnie skonczylam z nim gadac przez telefon bo wrocil z pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra --------> a nie masz czasem dośc, nie masz czasem takich myśli że najchętniej to byś sobie taka przerwe od niego zrobiła. Bo ja tak czasami mam, oczywiście potem to mija i jest cudownie, ale sama nie wiem czemu przychodzą mi takie mysli o głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szcześciara
17latka :)) Z Katowic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×