Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

ehhh.. a ja lece juz :) hyh, ostanią godzinę słuchałam piosenek weselnych (lol2) i cos mi odbija... wiec... dla bezpieczenstwa swojego i osob w moim otoczeniu ide spac.. :) dobranoc Kaczorynko Ty tez idz spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mila checia,ale i tak nie zasne :( Od 3 dni nie umiem spac....wczoraj zasnelam o 4.00...ehhh mam nadzieje,ze dzisiaj szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia :* A o to chodził oz tymi emotkami :p. Zauwazylam te pytanie, ale niewiedziałam o co chodzi :P. Dzieki lasencje :D. Sama też nie wiedziałam jak się niektóre robi :P. ;) (spalę, nie spalę, spalę...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zartowalem z tym spaniem;) siedzcie ile chcecie:)widze ze ktos starszy oprocz mnie rowniez tu jest;) wiec pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra juz mnie kregoslup boli od tego siedzenia....ide spac....znaczy polozyc sie do lozeczka(niestey sama :( ) ale mam nadzieje ze zasne...i to szybciutko. 🌻 Teraz juz naprawde DOBRANOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KACZORYNKA----->dobranoc i kolorowych snow o czym lub o kim tam chcesz;)🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam, dużo zapisaliście od wczoraj hehehe aż się przeraziłąm jak zobacyzłam ile stron musze przeczytac :P miłego dnia życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzis jest ładna pogoda....mam nadzieje ze tak bedzie cały tydzień, w końcu to ostatni tydzien wakacji ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturals88 ------> no niestety zauważyłam jedną rzecz, im jestem starsza to mi szybciej czas leci, a wakacje to w szczególności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic ja uciekam zbierać się do kościoła:) agniechaaa ---> pozstaje nam cieszyć się ostatnimi dniami wakacji no bo co innego nam zostalo;P Pozdraaaaaawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! A ja znowu zla...... Ciekawe gdzie moj robaczek zadzwoni.....mam uszkodzona linie z telefonu domowego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ze nasz topic jest na najszesciej uczeszczanym ?? Kaczotynka---> zla,smutna, wk*urwiona,zawiedziona i szlak mnie zaraz trafi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, dziewuszki... a co Wy takie humorki macie? no dajcie spokój... trzeba sie cieszyc, póki wakacje jeszcze są... A ja musze powiedziec, ze dobrego humoru u mnie ciąg dalszy.. heh, zauwazyłam, ze jesli nie pętają sie koło mnie jakies chłopaki, których traktuję jak \"chłopaków\", a nie kolegów, to od razu amm lepszy humor... :D A tak w ogole widziałam dzis ogloszenie o szkole tanca.. myslicie ze to dobry pomysł, zeby sie zapisac? Tam ma byc wszystkich tanców po trochu-współczesny, disco, nawet klasyczne... zawsze mnie ciągnęło do czegos takiego, ale nie mogłam sie zdecydowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×