Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

Gość cichosza
poczekam :) to daj znac:) i bardzo bardzoi dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczyny przepraszam ze sie nie odzywalam...Bylam z kolezanka na spacerze...Musialam wyjsc z domu bo bym zwariowala :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie wrzucam na serwer pierwszą porcje moich ulubionych, potem moze resztę :) Jak ktoś inny chce, to też może pościągać sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusia chetnie ci podam tylko jak zeby wszyscy nie wiedzieli jaki mam numer??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu jak ja przychodze i chce z kims pogadac bo mi zle to nikogo nie ma??? :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichosza
no jestesmy jestemy . co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech mnie ktos przytuliiiiiiiiii !! :(:(:(:(:( kurcze Kaczorynka,czemu ona musiala miec racje??? Faceci to jednak dziwne stworzenia.:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra -------> nareszcie sie odezwalas:) Glowa do góry :) Będzie dobrze... ja tylko wpadlam sie pożegnać bo juz nie bede dzisiaj siedziala przy kompie :) Pozdrawiam laski papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturals papa. Nie wiem czy bede przez najblizsze 3 dni ale raczej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra, to napisz mi na mail, taki stary, nie używam go, założyłam go kilka lat temu i jest głupi :D lokiller@interia.pl A SDM sie wysyła, ale ejszcze z pół godziny czekania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz przybyłam :D unitra ----> nie przejmuj sie jakos to bedzie a jakiego on ci wlasciwie tego smska przysłal bo nie napisałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra, nawet tak nie pisz. Wiesz, ja kiedyś próbowałam sie zabić, ale sie nie duało - na szczęście! I to z gorszych powodów niż faceci, uwierz. Napisz mi swój numer gg na maila tego co podałam wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniechaaa---> chcesz dokladnie wiedziec??? Ja ci napisze w skrocie... Jesli mi cos nie pasuje to mam z nim zerwac...On nawet nie moze miec chwili dla sibie i nie moze zalatwic swoich spraw...-cos w tym stylu. Ale ma nadzieje ze to byla tylko taka prowokacja z tym zrywaniem ... No i sie nie zobaczylismy a on nie przyszedl do nas tylko moj brat szedl do niego :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unitra ---> to chyba była racja z tym zeby byc trocha smutna i obojetna..ja mysle ze on tak napisał po prostu w złości a jutro bedzie tego załował co napisał ( jak nie załuzje juz teraz :P) bedzie dobrze zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiście nie zaciekawie...wiesz ja mysle ze miałas racje bo jezeli on ci obiecał ze sie spotakcie to powinnien tak zrobic. a cy czesto sie widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde tak rzadko sie widzicie.ale on mieszka w tej samej miejscowości czy dzieli was duza odległośc??sory ze tak pytam bo pewnie pisalas o tym na poczatku ale jest was tyle a tym topiku ze mi sie juz myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz ci moge powiedziec ze twoje pretensje bly zasłuzone...widzieliscie sie ostatnio 3 tygodnie temu to powinnien robic wszystko aby sie dzis spotkac....a on taki numer odwalil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×